ProfitClicking - MEGSZŰNT !

Halott, már nem működő pénzkereső programok
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

drudi írta:Sziasztok!
Néhány napja regisztráltam, még mindig van néhány kérdésem. Ha tudtok segítsetek megérteni jobban a dolgokat!
Jelenleg van 1referált alattam és Ő alatta 3 újabb. Ezeket látom is a referáltjaim alatt és látom, hogy mennyi a "keresetük". Viszont Én azt olvastam, hogy az alám 1. és 2. szinten csatlakozottak után 10 ill. 5% jutalék jár, ami azonnal megjelenik az én accountomon is az Ő vásárlásuk után. Több kérdésem van:
1) Elvileg, akkor Nekem nőnie kellett vna a számlámnak a 10dollár pozíciójuk után 1X0,2 és 3x0,05, azaz 0,17dollárral. Azonban nekem ez nem jelent meg! Eszerint akár hányan alám jönnek, akkor sem látok majd belőle semmit?
2) A 10 és 5% jutalék a megvásárolt 10dolláros pozikra vonatkozik csak, vagy az alattam lévők keresetei után is folyton csurog hozzám ezen %-ok?
3) Esetleg upgrad-elnem kellett vna 15dollárral, hogy most megjelenjen nálam a ref utáni járulék?
Válaszokat előre is köszönöm!
drudi
Csak hogy világos legyen:
Ameddig az első és második szintű szintű referáltjaid csak az ajándék 10$-ért vásárolnak pozíciót, addig nem jelenik meg a számládon az összeg.
1$ az első szintű, 0,5$ a második szintű referáltjaid után csak akkor jelenik meg a számládon, ha ténylegesen saját pénzzel vesznek + pozíciót, vagy kb 50 nap múlva, amikor az ajándék pozícióból tud venni egy újabb pozíciót.... :aw:
drudi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012.02.22. 14:29
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: drudi »

Szia venci95,
Még két kérdés lenne. 1) Írod a 4 pozíció 75nap utáni lejáratot. Akkor kapok ugye bónusz 60dollárt, amit csak előtte egy 15dolláros upgraddel vagyok jogosult felvenni???
2)Mi van akkor ha én folyton visszaforgatom 1-1pozi vételre a 10dollárokat, ami éppen az adott napon kigyűlt? Így elvileg futhat egyszerre sok-sok pozi is, de így is minden 4. pozi kifutás után jár a 60bónusz, vagy az csak akkor jár, ha ez egy egybeni 40dolláros beszerzésű volt???
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

drudi írta:Szia venci95,
Még két kérdés lenne. 1) Írod a 4 pozíció 75nap utáni lejáratot. Akkor kapok ugye bónusz 60dollárt, amit csak előtte egy 15dolláros upgraddel vagyok jogosult felvenni???
2)Mi van akkor ha én folyton visszaforgatom 1-1pozi vételre a 10dollárokat, ami éppen az adott napon kigyűlt? Így elvileg futhat egyszerre sok-sok pozi is, de így is minden 4. pozi kifutás után jár a 60bónusz, vagy az csak akkor jár, ha ez egy egybeni 40dolláros beszerzésű volt???
Szia,
1) az első 10$-ból 75 nap múlva 15$ lesz, azt a lejáratkor felveheted vagy újra befektetheted, amikor a második 10$-os befektetésed lejár, akkor újra a 15$-t felveheted vagy visszaforgathatod ... és így tovább...(ehhez nem kell tagsági)
2) amikor a 4. 10$-os pozíciód és elérte a 75. napot (nem kell, hogy egyszerre járjon le, a már lejárt pozíciók- pénz nélkül is- várakoznak addig, ameddig a 4. is eléri a 75 napot) Na akkor kapsz egy pozíciót 60$ értékben a JSS-ben, de ehhez már kell a 15$ tagsági.

Remélem világosan írtam le... :roll:
babmar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.07.20. 08:48
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: babmar »

Ez a befektetési lehetőség napi 2% kamatot fizet.

10 dolláros csomagokat lehet megvásárolni, melyeknek a kipörgési ideje
75 nap, azaz mindegyik csomagra 150%-ot fizet vissza; tehát 10
dollárból 15 lesz; 100 dollárból 150 dollár stb.ez napi2%


Itt is működik a ref-jutalék: az első szintről 10%, a második szintről
5% jár neked. Tehát ha a reffed vásárol 4 csomagot 40 dollárért, akkor
kapsz 4 dollárt stb.(a ref jutalékot csak akkor kapod meg ha refed vásárol pozíciót)

Most ha regisztrálsz kapsz 1 pozíciót kapsz ingyen 50 nap után ebből lesz 10$-od ebből vehetsz ismét pozíciót.
Várárolhatsz annyi pozíciót amennyit akarsz 1pozíció 10$
Ahogy a tripler pozíciók kipörögnek, minden 4. után kapsz 1 ingyen
pozíciót a JSS-ben, de csak akkor ha tagságot várárolsz ez 15$ 3hónapra.

Regisztrálj, és keress sokat!

http://adv.justbeenpaid.com/?r=babmar&p=jsstripler5
figurehead
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.11.25. 23:43
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: figurehead »

venci95 írta:
figurehead írta:venci95:

Bocs a kései válaszért: nagyon köszönöm a részletes infokat! Gondolom 5 db-ot akartál írni az 50 helyett! :) (50 db 60$-os mátrix szép is lenne, 3000$-al el lennék egy darabig ;)). A 15$-os Level1 upgrade-et már rendeztem még az első napoban és azóta szépen jönnek az emberek is alám... Köszönöm mégegyszer! Sok sikert Neked, mindannyiunknak!
Szia, igazad van 5db a matrix, de a refek után akkor is kapnál tripler jutalékot, ha nem fizetted volna be a 15$-t, célszerű csak akkor befizetni, ha már átmész 75 nap után a JSS mátrixba, mert ott már fontos, ott már csak tagsággal lehet keresni. Igaz, ha az alattad lévő emberek fizettek tagságit, akkor a tagdíjakból csak akkor kaphatsz, ha neked is van tagságid.

Legyen szerencsénk hozzá: roll:
Szia! Köszi a kiegészítést. Lenne még egy-két kérdésem, mert ez sem teljesen egyértelmű: a 4db JSS-Tripler pozinak egyszerre kell lejárniuk a JSS pozícióhoz (mátrixhoz), vagy lejárhatnak egymás után, sorjában is? Logikusnak az tűnik, ha egyszerre járnak le, de kérlek erősíts meg... A másik kérdésem: jól gondolom, hogy egyáltalán mátrixokat két módon lehetséges kapni: a kezdeti - néggyel osztható - összeg után és a restartok alkalmával? Ha naponta veszem az egy-két 10$-os pozit, tehát ha visszaforgatok, akkor ezekből önmagukban nem lesznek mátrixok, ugye?

A 75. nap után mi a tapasztalatod, mennyi idő műlva töltődnek fel a mátrixok, vagy mondjuk egy mátrix? Egy hét? 2 hét? Köszönöm! :)
drudi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012.02.22. 14:29
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: drudi »

Sziasztok!
Amennyiben van valaki, aki már hónapok óta regisztrált remélem tud válaszolni néhány kérdésemre!
Olvastam, hogy időnként Restart van az összeomlás elkerülésére. Ekkor mi történik???
1) Valami 50% tripler pozíciók JSS-be átforgatását olvasom. Ez mit jelent? Ha pl van 10pozícióm és mondjuk 5-10nap múlva lejárnának, akkor is 5öt elvesznek, amit utánna forgathatok vissza Triplerbe, de nyílván a nulla nappal kezdődik a kifutásuk? Magyarul elbuktam 60-65napot????
2) ha épp akkor nem voltam upgrad-elve, akkor a jss-be átvitt pozikat elvileg meg sem kaphatom, vagyis azok mind elúsztak???

Ha valaki "átélt" már 1 vagy több restartot, kérem írja már meg, hogy mi történt akkor?
Előre köszönöm.
drudi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012.02.22. 14:29
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: drudi »

Sziasztok,
Olvassa még vki ezt a fórumot???????
Amennyiben igen, kérem válaszoljon már az utolsó néhány kérdésre!
Köszönöm, a többiek nevében is!
babmar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.07.20. 08:48
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: babmar »

Sziasztok!
Én már kétszer beleestem a restartba.Az első esetbe

2011-08-23 13:06:31 None Daily Earnings for Active Positions $ 5.20 (itt állt le Ennyi volt a napi hozam)
2011-10-04 11:18:48 None Restart Cash for Converted Positions $ 15.00 ( induláskor kaptam 15$)
2011-10-04 12:53:35 None Daily Earnings for Active Positions $ 2.00 (ennyi lett a napi hozam)

Plusz kaptam 11 JSS pzíciót

A másodiknál

2012-01-06 13:23:30 None Daily Earnings for Active Positions $ 11.20 (itt állt le Ennyi volt a napi hozam)

2012-01-07 13:33:46 None Restart Cash for Converted Positions $ 29.60 (újra induláskor kaptam 29,60$)

2012-01-07 19:08:42 None Daily Earnings for Active Positions $ 2.80 (ennyi lett a napi hozam indítás után)

Plusz kaptam 25 JSS pzíciót

Beraktam hogyan alakult a számlám leállás előtt és utánna.Ha kérdésetek van írjatok.

Itt tudtok regizni aki szeretne

http://bit.ly/yFPabg

Mindenkinek sok sikert!
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

Sziasztok!
Köszi az információt.Tehát,hogy tisztán láthassak:
Az első resetnél 5,20 dolcsi volt a napi hozam és a reset után ez lecsökkent 2 dollárra.Igaz?
Ezt a 11 JSS pozíciót a triplerben kaptad?
Ha jók a számításaim,akkor 45 nap kell ahhoz,hogy behozd a lemaradásod és ugye 16 pozíciód ugrott.
Remélem nem mondtam óriási nagy hülyeséget :)
babmar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.07.20. 08:48
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: babmar »

Sziasztok!

A triplerbe valóban lecsökkent a hozam 2 dollárrra de kaptam plusz 15dollárt plusz 11 pozíciót a JBP's Synergy Surf (JSS) matrixba.
Itt hamar megtelt a 3 matrix az hozott 150 dollárt mert volt hitelem.Nem volt veszteséges.A hitelek abból adódnak hogy adnak ingyenes elhelyezéseket a JSS matrixba és amikor kipörgött a matrix a hitelt levonják.Azért lett 150$ kifizetés 180$ helyett.Egy matrix ha megtelik az 60$.

http://adv.justbeenpaid.com/?r=babmar&p=jsstripler5
drudi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012.02.22. 14:29
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: drudi »

Sziasztok.
Én még mindig nagyon az elején el vagyok akadva. Aki tud segítsen, hogy értsem a dolgokat.
Tehát ha a napi keresetekből 10USD kijön visszaforgatom új Tripler vásárlásra. Ez rendben van. 75nap után sorban lejárnak a nyitott Tripler pozik, ez is rendben van.
Amikor sorban a 4.Tripler is lejár akkor 60USD értékben ad 1darab JBP's Synergy Surf (JSS) matrix pozíciót ha jól értem. Ehhez viszont már kell a 15USD upgrade-et befizetni. Jó és ekkor mi történik. Ott van néhány Tripler pozi plusz ez az 1db JSS pozíció. Ezzel mit kell tennem? Mi az, hogy mátrixok kipörgése és miért kell ahhoz embereket toboroznom, hogy kipörögjenek???? Van ennek is Xnapos kifutása vagy mi az, hogy kipörgés?
Tudom buta kérdés, de erre sehol nem olvastam még leírást.
Ha egy restartnál elszáll egy csapat Triplerem és JSS-be beforgatják valahogy, az Nekem mért jó? Írják, hogy elvileg több lesz belőle a pénz, de a JSS egyátalán hogy hozza a pénzt?
Válaszokat előre is köszönöm.
bariba9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011.07.26. 18:10
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: bariba9 »

Nekem is segítség kellene.Lejárt a 4 pozicióm és kaptam egy JSS 60 dolláros poziciót ami jelenleg pendinggel mert a 15 dollárt még a 3 havi díjra nem fizettem be.Az a kérdésem aki már ezt végigcsinálta írja le hogy hol kell megvenni a 15 dolláros előfiz díjat mert én nem találom.Melyik menü pont alattt.
Előre is kköszi. bariba9
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

bariba9 írta:Nekem is segítség kellene.Lejárt a 4 pozicióm és kaptam egy JSS 60 dolláros poziciót ami jelenleg pendinggel mert a 15 dollárt még a 3 havi díjra nem fizettem be.Az a kérdésem aki már ezt végigcsinálta írja le hogy hol kell megvenni a 15 dolláros előfiz díjat mert én nem találom.Melyik menü pont alattt.
Előre is kköszi. bariba9
Szia, belépés után, mindjárt a kezdő oldalon a bekeretezett részben, az "upgrade level 1" gombra kattintva...
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

tényleg elég csak a 74. napon befizetni a előf. dijat?
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

Sanders írta:tényleg elég csak a 74. napon befizetni a előf. dijat?

Sőt, csak akkor, ha a 4. pozíciód is elérte a 75. napot, mert csak akkor tudod az első mátrixot indítani, és oda fontos a tagsági.
babmar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.07.20. 08:48
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: babmar »

Ha lejár a 4 pozíciód Triplerbe és veszel tagságot akkor kapsz egy pozíciót a JBP a Synergy Surf (JSS) mátrixba.Ez egy 2x2-es mátrix és ha ez megtelik akkor kapsz 60dollárt.
drudi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012.02.22. 14:29
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: drudi »

Ez a mátrix csak akkor telik be, ha sikerül alám 2 olyan embert hozni, akik tudnak maguk alá újabb 2-2 embert hozni. Ráadásul nemcsak embert hoznak, hanem vesznek JSS mátrix pozíciót is ha jól értem. Na erre nem sok esély van.
Olyat nem lehet csinálni, h 15dollárral upgadelek, hogy jogosult legyek a 60dollárra, majd az ezt a 60dollárt nem befektetem a JSS mátrixba, hanem átutalom a fő JSS accountomra. Onnan pedig tovább vissza utalom a Triplerbe????? Ez megoldható?
babmar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.07.20. 08:48
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: babmar »

A 60$ csak akkor kapsz ha megtelik a matrix.Nekem referáltak nélkül is megtelt.Automatikusan töltik de nem lehet tudni hogy ez mennyi időt vesz igénybe.
bariba9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011.07.26. 18:10
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: bariba9 »

Ha szabad megkérdezni neked mennyi idő alatt töltödott fel és kaptad meg a 60 dollárt.
Köszi bariba9
babmar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.07.20. 08:48
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: babmar »

Amikor novemberben újra indították akkor 1 hét alatt 3 matrix megtelt azóta egyre nehezebben.
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

Mi befolyásolja a matrixok ,,megtelését"?Ha jól értettem,akkor ha 4 pozíció lejár a triplerben,akkor kapsz egy pozíciót a mátrixban.Remélem nem tévedek :)
babmar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.07.20. 08:48
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: babmar »

Igen 4 tripler pozíció lejár akkor kapsz egy elhelyezést a matrixba.Ha sok referáltad van az gyorsítja a matrix feltöltődését.Másik lehetőség hogy vásárolsz prémium elhelyezést ez 5$ egy elhelyezést.Ha nem sürgős akkor kivárod hogy magától feltöltődjön.
gumibogyo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.03.09. 23:20

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: gumibogyo »

na ez egy frankó dolog lehet fel is ajánlom aki beregél hozzám,kifizetem ha elbukna valamin a buli,no kockázat amúgy is mert 10 dodót adnak aki akarja kipróbálja:) nekem meg mindegy amúgy is szoktam csak úgy küldeni pénzt ha valaki sok butaságot ír be,csak hogy ne írjon be többet:)
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

Nekem is eszembe jutott már az,hogy ha elegendő pénzt tudok már kiszedni havi szinten,amit nélkülözni tudok.Akkor pár embert behívok magam alá és a kezdésnél segítek neki.Ez későbbiek folyamán szerintem megtérül.Most ha elkezdenék erről mesélni nekik,akkor csak megvonnák a vállukat és csak ennyit mondanának: ,,átverés az egész". Nemsokára megérkezik a pénzem és tudok venni pozíciókat.Úgy számoltam ki,hogy 100 dollár értékben legyen.Tehát 10 pozícióval indulok.Remélem nem lesz egyhamar reset,mert akkor sajnos később jutok hozzá a pénzemhez szerintem.De türelmes vagyok :)
gumibogyo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.03.09. 23:20

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: gumibogyo »

kingdeath írta:Nekem is eszembe jutott már az,hogy ha elegendő pénzt tudok már kiszedni havi szinten,amit nélkülözni tudok.Akkor pár embert behívok magam alá és a kezdésnél segítek neki.Ez későbbiek folyamán szerintem megtérül.Most ha elkezdenék erről mesélni nekik,akkor csak megvonnák a vállukat és csak ennyit mondanának: ,,átverés az egész". Nemsokára megérkezik a pénzem és tudok venni pozíciókat.Úgy számoltam ki,hogy 100 dollár értékben legyen.Tehát 10 pozícióval indulok.Remélem nem lesz egyhamar reset,mert akkor sajnos később jutok hozzá a pénzemhez szerintem.De türelmes vagyok :)

Reset mikor és mi alapján jön,van valami előszele?:)
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

gumibogyo írta:
kingdeath írta:Nekem is eszembe jutott már az,hogy ha elegendő pénzt tudok már kiszedni havi szinten,amit nélkülözni tudok.Akkor pár embert behívok magam alá és a kezdésnél segítek neki.Ez későbbiek folyamán szerintem megtérül.Most ha elkezdenék erről mesélni nekik,akkor csak megvonnák a vállukat és csak ennyit mondanának: ,,átverés az egész". Nemsokára megérkezik a pénzem és tudok venni pozíciókat.Úgy számoltam ki,hogy 100 dollár értékben legyen.Tehát 10 pozícióval indulok.Remélem nem lesz egyhamar reset,mert akkor sajnos később jutok hozzá a pénzemhez szerintem.De türelmes vagyok :)

Reset mikor és mi alapján jön,van valami előszele?:)
Úgy olvastam,hogy nincs.6-18 hónapot írnak rá.Meg is lepődtem amikor olyat olvastam,hogy 3 hónap telt el 2 reset között.Meg olvastam azt is,hogy júliusban várható egy.De mindez spekuláció szerintem.Gondolom azért van gyakrabban reset,mert elég sok a kifizetésük és így tudják kontroll alatt tartani a dolgot.
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

És pontosan mit jelent a reset? mindenkit lenulláznak?
babmar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.07.20. 08:48
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: babmar »

Sziasztok! itt valami félreértés van az nem reset hanem restart ekkor átalakítják a tripler pozíciókat.Azt nem tudom hogy aki nem vesz tagságot hogyan alakul.Előjele nem volt de eddig nem lett kevesebb a számlám.Már leírtam hogyan alakult.

De aki még kételkedik tegnap délután kértem ki pénzt 57$ a 8%-ot levonták és reggelre a számlámon volt.

Payment Details

* Date: March 09, 2012 11:13:47 PM
* Amount Sent: $52.44 USD
* Sender Name: JustBeenPaid!
* Sender Email: michael@bigbooster
* Reference Number: XXXXXXXXXXXX
*
* Message: Withdrawal from JSS Account

Érdemes vele foglalkozni.

Akit érdekel itt tud regisztrálni és ha kérdésetek van ha tudok szívesen válaszolok

http://bit.ly/yFPabg
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

Bocsánat.Reset meg restart kb ugyan az számomra.Tehát restart.Egyelőre nem akarom a tagságot kiváltani(upgrade level 1),mert nincs annyi pénzem még a számlámon,ami persze nemsokára változni fog.Nem kételkedtem abban,hogy kifizetnek-e vagy sem,mert eddig rengeteg fórumot olvastam erről és sehol nem írták,hogy gond lett volna vele.Akik meg azt mondták,hogy elbukták a pénzüket,azok nem vették számításba azt,hogy a restart után a tripler pozik átalakításra kerültek.Amint el lett magyarázva ezeknek az egyéneknek a dolog...egyből befejezték a hőbörgést.
Gratulálok az 52 dolcsidhoz.Csak így tovább.Bár én is ott tartanék már.
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

Sanders írta:És pontosan mit jelent a reset? mindenkit lenulláznak?
Nem nulláznak le.Kedves babmar megírta,hogy mi történik.Nála restart előtt 5.20 USD volt a napi hozama,ami 26 pozíciót jelent és utána ez lecsökkent 2.00 USD-re,ami meg 10 pozíciót jelent.Ha jól értelmeztem,akkor kapott 15 dolcsit és 11 JSS pozíciót.Ergo megmarad a pénzénél.
Ergo nullázásról szó sincsen.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég