ProfitClicking - MEGSZŰNT !

Halott, már nem működő pénzkereső programok
ügyifogyi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2012.05.10. 21:51
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: ügyifogyi »

Tisztelt Borisz Putyin Putyinovics !
Értékelem egyetértő hozzászólásod, de nem gondolod ugye hogy nincs igazam ?!
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

ügyifogyi írta:Hi all ! Aki itt hirdeti magát, kapja be...és fejezze be !! Ez nem ingyenes hirdető oldal !
ÜGYIFOGYI
Rossz kezdet, rossz modor...
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: pborisz »

ügyifogyi írta:Tisztelt Borisz Putyin Putyinovics !
Értékelem egyetértő hozzászólásod, de nem gondolod ugye hogy nincs igazam ?!
Kedves ügyifogyi!

Mielőtt tovább fajulna a dolog ajánlom figyelmedbe a fórum szabályzatát: viewtopic.php?f=3&t=2
Veled ellentétben én (és még sokan mások) elolvastam. Nem tudom miféle igazságról beszélsz, de ugye nem gondolod, hogyha a fórumon található reklámok tiltottak lennének, akkor nem törölte volna már őket rég a fórum adminisztrátora vagy a moderátorok. Én speciel az aláírásom beírása előtt az admintól kérdeztem meg privátban még a régi fórum helyén, hogy beleegyezik-e.

Szóval megkérlek, hogy ha nem tudsz érdemben hozzászólni a témához, akkor mellőzd a hozzászólásokat, a sértegetéseket meg főleg. Nem őriztünk együtt libát tudtommal.

További szép estét!
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

Sziasztok,
van valakinek valami információja a mostani restartról? 103 pozícióból lett 34....
és összesen kaptam a 69 pozícióra vissza 3,6 $-t !!!
Mitől lett ez ennyire kevés? A májusi restartnál visszakaptam a kifuttatott pozíciók hátralévő összegét... most ez az összeg
300 $ felett lett volna....

szóval, tud valaki valami konkrétat?
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Hmmm ez fölöttébb érdekes. Nálam még nem volt restart.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

400ezres ID, és sajnos már megvolt...
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

egy másik 400 ezres ID-nél volt 40 futó pozíció, ebből 6 volt 07.16. után vásárolva. Maradt 34, amit érintett a restrart.
Lezártak 25 futó pozíciót, és adtak 27,85$-t! (az érintett pozíciók 70%-t lezárták)
KB 150$ volt még hátra az érintett pozícióknál hozam, ezzel szemben 27,85$-t kaptunk csak vissza!!!

Hát ez egészen más, mint korábban volt...
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jennys »

nálam megvolt a restart,10 pozimat vette el,de most is ugyanannyit kaptam érte,mintha lejárt volna,tegnap kért ki valaki pénzt?
mennyi ideig volt most nyitva az ablak?
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

jennys írta:nálam megvolt a restart,10 pozimat vette el,de most is ugyanannyit kaptam érte,mintha lejárt volna,tegnap kért ki valaki pénzt?
mennyi ideig volt most nyitva az ablak?
Hát akkor engem nagyon lehúztak, hogy a fészkes fenében van ez???
Nincs valami kottátok, hogy csinálják?
Hány pozíciódból vett el 10-et?
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: pborisz »

venci95 írta: Nincs valami kottátok, hogy csinálják?
Nem vagyok zeneszerző ;-)) de szerintem mindenképpen írjatok a supportnak.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
nmiki
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2012.02.29. 11:03
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: nmiki »

Sziasztok!

Nálam is megvolt a restart (ID 499000 08:40-kor), első ránézésre úgy, ahogyan azt előre be is jelentették. De történt ezen kívül némi "slusszpoén" nálam is:

- az elvett pozik után én is keveslem a jóváírt összeget
- tegnap csak 2 pozícióm járt volna le, ezzel szemben lett belőle 12db...hmm
- nem kaptam hozamot a tegnapi napra, bár remélem ez csak a restart miatt csúszik
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jennys »

50-ből vett most le 10-et,de ezek a héten amúgy is lejártak volna,számold ki,hány aktív napod volt még vissza,azokból amiket levett és nézd meg,hogy mennyit kaptál,nálam megint centre pontosan megvolt,mint a múltkor is,
kb.2 napos csúszásban vannak a hozam jóváírással,szerintem majd a restart után megint egyben adják ki,mint a múlt héten is,hogy utol érjék magukat,
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

Nekema 40-ből vett el 24-et, a hátralévő összeg még 250,1 $ lett volna, ezzel szemben jóváírtak 27,85 $-t !!!

A másik accountban pedig a 103-ból elvett 69-et, és adott rá 3,6$-t !!!!!!!!!!!

Teljes K.O. !!!
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jennys »

a másik fiókunkban nálunk is van deficit,
60.20$ járt volna,ezzel szemben csak 0.20$,azaz 20 centet adott,
nem tudom,hogy miért ennyire össze-vissza számoltak....talán majd még megkapjuk a különbözetet is....majd kiderül...reméljük,mert ha nem,akkor most nagyon rosszul jártunk :cry:
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

7 referáltam ugyanígy járt,neki 10vagy az fölötti pozíciójuk volt. csak azok kapták meg akinek pl. 4 pozija volt még csak, egyet lezárt, és ott rendesen megkapta a különbözetet.
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

Sziasztok!
Nagyon sokan (köztük én is) úgy jártak,hogy nem csak a július 16-a előtti pozikat konvertálták.Nekem több,mint 30 pozimat vették el és szinte teljesen lefeleztek.Ráadásul 1,2$-t kaptam,ami még a wc papírt sem helyettesítené hátsó felem kitörlése céljából.
Eredmény:
Keresek másik programot és ezt meg hagyom a fenébe.Veszem a pozikat továbbra is,ha tudom és talán egyszer valamikor a távoli jövőben majd betelnek a mátrixok és abból kapok némi pénzt...jó lesz majd.Valakinek...de nem nekem.
Üdv
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: gabryela »

Sziasztok! Nálam így alakult a restart most: 30 futó poziből 22-t érintett, ebből átkonvertáltak 16-ot, aminek a hozama még 95 dolcsi lett volna ha végig fut, ám most 11 dolcsit írtak jóvá, és maradt összvissz 14 futó pozim.
A konferenciateremben modik azt mondták, a mostani restartról még nem szerepel a jelentés a webirodánkban, legyünk türelemmel, napi jóváírásokkal kapcsolatban pedig, hogy most megy még a 29.-e és hamarosan jön a 30.-a.
Persze ott is reklamáltak sokan a nagy százalékban átkonvertált pozik miatt, modik erre is türelmesen válaszolgatnak, természetesen azt is írták, amit mindig mondogatnak, hogy ha nincs restart nincs JBP, és hogy soha nem vesztünk, valójában többet keresünk, mert restart által több mátrixot nyerünk, és némi készpénzt is kapunk... csak hát jelen esetben sokaknak ez inkább némi aprópénz lett.... viszont azt is írták, hamarosan lesz több info, meg hogy néhány hét múlva meg fogunk lepődni mi jön, és elfelejtjük az összes negativitást. Háát, erre mit is mondhatnánk.... úgy legyen :)
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: gabryela »

Időközben végre megjelent "Latest Restart" menüben is hogy állunk. Én pl 3 JSS pozit kaptam. Nálatok mizujs? így azért már biztosan Mindenkinél szebben mutat a dolog.... Persze érthető, ha sokan el vannak keseredve, hiszen bár végülis azt tudtuk, hogy restart a Triplert "megtépázza" némileg, csak hát nyilván senki nem számított arra, hogy ez 75°%-ot érint (legalábbis nálam ennyit ír) . Összességében azért mégsem mondhatni, hogy huhh de rossz lenne a helyzet - lásd "Total Earnings" oszlop - és talán várható, hogy most a mátrixok is begyorsulnak - arról nem is beszélve, hogy hány olyan oldal volt már, ami szó nélkül eltünt összes befektetett pénzekkel, kamatokkal, mindennel együtt.... szóval, szerintem fel a fejjel :)
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

Hogy tudjátok, ha nem vettünk 15 $-os tagságot, akkor a restartkor keletkezett mátrixokat megkapjuk-e?
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: gabryela »

venci95 írta:Hogy tudjátok, ha nem vettünk 15 $-os tagságot, akkor a restartkor keletkezett mátrixokat megkapjuk-e?
Igen!
http://static.justbeenpaid.com/training ... ained.html
"You do NOT need to upgrade/renew your membership to Level 1 to receive JSS-Matrix positions due to a Restart. They will be given to you even if you haven't upgraded/renewed yet. This way ALL members eligible to participate in a Restart will gain equally."
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jennys »

STP ablak kinyílt,ha akartok kivenni gyorsan csináljátok,ki tudja,hogy meddig lesz nyitva,ne feledjétek előtte a 25 Surf oldalt,különben nem engedi....
2012-07-31 17:43:06 9174303-1343749386 Withdrawal Request
-40.66 jennys99 (stp)
rézgróf
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012.07.06. 04:13
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: rézgróf »

gabryela írta:Időközben végre megjelent "Latest Restart" menüben is hogy állunk. Én pl 3 JSS pozit kaptam. Nálatok mizujs? így azért már biztosan Mindenkinél szebben mutat a dolog.... Persze érthető, ha sokan el vannak keseredve, hiszen bár végülis azt tudtuk, hogy restart a Triplert "megtépázza" némileg, csak hát nyilván senki nem számított arra, hogy ez 75°%-ot érint (legalábbis nálam ennyit ír) . Összességében azért mégsem mondhatni, hogy huhh de rossz lenne a helyzet - lásd "Total Earnings" oszlop - és talán várható, hogy most a mátrixok is begyorsulnak - arról nem is beszélve, hogy hány olyan oldal volt már, ami szó nélkül eltünt összes befektetett pénzekkel, kamatokkal, mindennel együtt.... szóval, szerintem fel a fejjel :)
Sziasztok!

Én is 3jss pozíciót kaptam,de a mátrix-ban még nem látom.
A total earnings is több lett,de ténylegesen mikor kerül a jss számlámra?
Ez az első restartom ami érint és nem igen látom át ezt a dolgot.
A level 1-t megcsináltam,biztos ami biztos.
Nekem is 75% ír.
Jól és garantáltan működő internetes pénzkeresési módszerek!
http://www.profit-partners.ucoz.hu
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

gabryela írta:
venci95 írta:Hogy tudjátok, ha nem vettünk 15 $-os tagságot, akkor a restartkor keletkezett mátrixokat megkapjuk-e?
Igen!
http://static.justbeenpaid.com/training ... ained.html
"You do NOT need to upgrade/renew your membership to Level 1 to receive JSS-Matrix positions due to a Restart. They will be given to you even if you haven't upgraded/renewed yet. This way ALL members eligible to participate in a Restart will gain equally."
a május végi restartból még nem kaptam meg...
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

ego fizet!
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: gabryela »

Rézgróf azt nem tudni mikor helyezik el a mátrixot, Latest Restart menüpontban a második táblázat Total Earnings oszlop azt jelzi amit összesen hoznak ha kifutottak a táblázatban szereplő Tripler és JSS pozik is.

Venci95, ezek szerint még mindig csak igéretek vannak Tőlük a mátrixok gyorsulására. Én juni eleje óta várok rá, és nekem be van fizetve az upgrade is. Viszont mostanában tényleg nagyon sok fejlesztés történt az oldalon, reménykedjünk, hogy ha lassan is, de ezzel is utólérik magukat... amúgy egyenlőre nálam még mindig nincs jóváírva a 29.-e sem...
rézgróf
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012.07.06. 04:13
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: rézgróf »

gabryela írta:Rézgróf azt nem tudni mikor helyezik el a mátrixot, Latest Restart menüpontban a második táblázat Total Earnings oszlop azt jelzi amit összesen hoznak ha kifutottak a táblázatban szereplő Tripler és JSS pozik is.

Venci95, ezek szerint még mindig csak igéretek vannak Tőlük a mátrixok gyorsulására. Én juni eleje óta várok rá, és nekem be van fizetve az upgrade is. Viszont mostanában tényleg nagyon sok fejlesztés történt az oldalon, reménykedjünk, hogy ha lassan is, de ezzel is utólérik magukat... amúgy egyenlőre nálam még mindig nincs jóváírva a 29.-e sem...
Köszi a választ!

Így már értem.
Még nekem sem jött meg lógnak 2 nappal,majd behozzák.
Jól és garantáltan működő internetes pénzkeresési módszerek!
http://www.profit-partners.ucoz.hu
bariba9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011.07.26. 18:10
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: bariba9 »

Egy kis segítség kellene.Megvettem a 15 dolláros Upgrade statuszt,de nem történt semmi. Van egy csomó lejárt JSS trpler pozicióm amiért poziciót kellene kapnom a mátrixokban ha jól tudom.Hol kell megnéznem mit csináljak ?vagy várjak pár napig ?
Köszi Bariba
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

Hát, nem tisztességes a 29.-i jóváírás! A restart 31.-én volt, az elmaradt 29.-i jóváírás az éjszaka megérkezett, de csak a restart után megmaradt pozíciókra...
Akiknek időben jóváírták korábban, ők még megkapták a 100% pozíciókra...

bariba9
A mátrixok nagyon lassan kerülnek át a helyükre üresen,több hónap. Utána még több hónap, hogy beteljenek. Én a 3. tagságot fogom február óta a napokban megvenni, de csak 3 megkezdett mátrixom van, ebből még csak 1 indult el, kettő üres. Másik 3 mátrix pozíció is "megért" , de azt még két hónap óta nem látom a mátrixoknál, a tripler pozícióknál pedig már eltűntek.
Én abban sem vagyok biztos, hogy ami a tagsági megvásárlása előtt már betelt, azt átrakják-e neked a mátrixokhoz.
Úgy logikus, hogy a tagsági megvásárlása utáni mátrixpozíciókat kapod meg. De ismétlem, ezt nem tudom...
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Ez így egyáltalán nem hangzik biztatóan venci. Egy kérdésem van csak: Te az upgrade-en kívül csináltál mást a mátrixok betöltődése érdekében? Pl. placement vásárlás, upgrade-elés prémiumra?
Mert ezek szerint úgy tűnik, hogy amíg nem jön össze annyi pénzed a triplerből, hogy ezeket kényelmesen fedezze, miközben azért elteszel némi nyereséget is, valószínűleg nem nagyon éri meg foglalkozni a mátrixokkal.

A 29-ei hozamokkal elég gusztustalan amit csináltak. Én is a restart utáni pozíciókra kaptam.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
rézgróf
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012.07.06. 04:13
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: rézgróf »

pborisz írta:Ez így egyáltalán nem hangzik biztatóan venci. Egy kérdésem van csak: Te az upgrade-en kívül csináltál mást a mátrixok betöltődése érdekében? Pl. placement vásárlás, upgrade-elés prémiumra?
Mert ezek szerint úgy tűnik, hogy amíg nem jön össze annyi pénzed a triplerből, hogy ezeket kényelmesen fedezze, miközben azért elteszel némi nyereséget is, valószínűleg nem nagyon éri meg foglalkozni a mátrixokkal.

A 29-ei hozamokkal elég gusztustalan amit csináltak. Én is a restart utáni pozíciókra kaptam.
Én is így jártam,azért ez nem fair.
A mátrixokat úgy a legolcsóbb betölteni ha a refk.is használják és az ő segítségükkel.
Eddig nekem nem volt rá szükségem,de úgy tűnik fontos tanulmányozni a JSS mátrix kitöltést
A refjeimben is csak ezzel tartom a lelket,ugyanis többen fontolgatják,hogy abbahagyják.
90$-t buktam 30.-n és hiába kapok többet a mátrix kitöltésekkel,ha azt elhúzzák hónapokig.
gyakorlatilag a veszteségeimet épp,hogy fedezi,nem beszélve arról,hogy kétszer dolgozom meg
ugyanazért a pénzért.
Jól és garantáltan működő internetes pénzkeresési módszerek!
http://www.profit-partners.ucoz.hu
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég