ProfitClicking - MEGSZŰNT !

Halott, már nem működő pénzkereső programok
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: gabryela »

Én is kb éjfél körül kaptam 29.-ét, tényleg nem igazságos, hogy csupán a restart után maradt pozikra számolták... Éjjel "állt a bál' a konfiteremben is, nem volt egyszerű bejutni, majd 500-an voltak, többször kiírta belépésnél, hogy tele van a szoba.... volt 1-2 nagyon duurva emberke, aki picit sem fogta vissza magát, nem győzték törölgetni, de ezen kivúl mégha reklamáltak is egész normálisan álltak hozzá a dolgokhoz a tagok.... a mátrixok gyorsabb elhelyezését meg továbbra is ígérik, persze a fejlesztését is javasolva..... azért én arra is kiváncsi vagyok mi lesz az a nagy meglepi néhány hét múlva aminek állítólag oly nagyon fogunk örülni.... :)
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: csari »

Nekem futott 2 pozim, lett belőle 7 dolcsi + 1 pozi. Elvileg így ki kellett volna futni 4 pozinak, amivel ugyebár indul a mátrix, de nem látok semmi ilyesmit. Teljesen összezavarodtam.
temudzsin69
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2012.04.12. 18:41
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: temudzsin69 »

STP nyitva ha esetleg akar rá valaki pénz kivenni!
bbrigi
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2011.08.28. 14:13
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: bbrigi »

Egyidőben vásárolt 4 db kifutott tripler poziért lehet kapni 1 db mátrix pozit. A triplert ingyenes tagként is lehet csinálni, de ha a mátrixból is akarsz pénzt, akkor legalább az 1.tagságot meg kell venni, ami 15$ 3 havonta.

Ha jelenleg nincs tripler pozid, de valamikor volt - és megvetted az 1.tagságot -, akkor is megtelik a mátrixod egy idő után. De elég sok idő.
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Jó reggelt!

LR nyitva :clap:
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jennys »

pborisz írta:Jó reggelt!

LR nyitva :clap:
hát sajnos én most lecsúsztam róla,
ha ekkor nyílt,amit kiírtál,akkor kevesebb,mint egy órát volt nyitva,mivel nekem már nem sikerült levennem egy órával ezelőtt,8-kor próbáltam,majd figyelem,ahogy eddig is szoktuk,mondjuk jó lenne már,ha valami egységes időt kitalálnának rá,mivel sokan nem tudnak egész nap a gép előtt ülni és óránként próbálkozni,a kivét-tel....
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jennys »

harmadik napja próbálkozom a kikéréssel, :cry:
ha valakinek sikerül,dobjon már egy privit,vagy írja ki ide,hogy megnyílt az ablak,
mindegy,hogy melyik bank....
köszi előre is,bye,jennys
rézgróf
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012.07.06. 04:13
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: rézgróf »

jennys írta:harmadik napja próbálkozom a kikéréssel, :cry:
ha valakinek sikerül,dobjon már egy privit,vagy írja ki ide,hogy megnyílt az ablak,
mindegy,hogy melyik bank....
köszi előre is,bye,jennys
Sziasztok!

EGO pay ablak nyitva kérhettek ki pénzt.

Nem tudom más is járt-e így mint én de ma belépve a számlámra 45$-l több
volt az egyenlegemen mint tegnap.
Mindent megnéztem és nem jöttem rá honnan jött a pénz.
Ha ez az amiről egy pár napja szóvolt,hogy majd meglepődünk mert valami pozitív
dolog jön, akkor ez tök jó.
Jól és garantáltan működő internetes pénzkeresési módszerek!
http://www.profit-partners.ucoz.hu
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jennys »

igen,nekem is több az egyenlegem,mint az este volt,de a financial-ban nincsen kiírva,hogy honnan jött,viszont az ablak már 6-kor ismét zárva volt,így kikérni ismét csak nem tudtam,minden órában néztem tegnap is,és majd ma is,előbb-utóbb majd csak sikerül,ha észreveszitek,akkor írjátok már be ezzel is segítve a többieknek,sokan vannak,akik nem tudnak egész nap itt ülni és próbálgatni,köszike,bye,jennys
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: pborisz »

A kis mázlisták :PP :innocent:
Én nem kaptam egy vasat se :argue:

Szerk: visszaszívtam, nekem is megjött a JSS számlámra :clap:
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jennys »

2012. aug.04:
* JSS-Tripler (napi 2% bevétel) infó:
ha valaki 45 dollárt talál a belső JSS számláján NE tegyen vele semmit, ne forgassa vissza, ne vegyen mátrixpozit belőle, ne kérje ki.
Szinte mind az egymillió tag számláján megjelent, ez egy rendszerhiba eredménye, hamarosan orvosolják.
Éjjeli baglyok figyelem :)
A pénzkikérésről: mostanában nehéz elcsípni a "nyitvatartást" :)
Itt tulajdonképpen arról van szó, hogy a beállított processzoroknak van egy napi-limitje amit nem léphetnek túl.
A Facebook-os JSS csoportban erről villámgyorsan áramlanak az infók,
a ma hajnali infók szerint az EgoPay este 10-kor, az STP és PM éjfélkor, az LR hajnali 4-kor nyit.
Ekkor érdemes figyelni és kikérni,ha engedi..... :)
babmar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.07.20. 08:48
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: babmar »

Sziasztok
STP nyitva most kértem ki pénzt aki szeretne kikérni most siessetek
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jennys »

én éppen most értem haza,és most néztem meg őket,már mind zárva van,vagy még ki sem nyitottak a többiek...elvileg most 10-kor lesz megnyitva az egopay,hát kíváncsi leszek rá,az STP és a PM-nek meg éjfélkor kellett volna kinyitni,ezzel szemben már ezek szerint 7-kor nyitva volt,no ezeken igazodjon el akkor valaki....
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jennys »

Stp nyitva van újra,éppen most sikerült rá kikérnem,de csak ez van nyitva a másik 3 nincsen,siessetek,ha akartok még ma kivenni
2012-08-04 22:49:06 9424375-1344113346 Withdrawal Request
-143.00
jennys99 (stp)
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: gabryela »

Baglyocskáknak :D
EgoPay nyitva!

Viszont délután óta nem sikerül Tripler-be pénzt áttenni, mindig ezt írja ki:
Doing some maintenance, be back soon.
Nna, majd holnap talán....

Jóéjt Mindenkinek :)
kri1219
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.08.05. 10:07
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kri1219 »

Sziasztok
STP-hez szeretnék OTP bankszámlát csatolni, csak nem tudom mihez mit kell írni. Bank City és ilyenek vannak. Valaki tudna segíteni?
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jennys »

Szerintetek ezt hogy értik?
"The current daily individual withdrawal limit for all 4 payment processors is $500. The OVERALL withdrawal limit for STP has been raised considerably."
csak napi 500$ lenne a procikon a limit?akkor nem csodálkozom,hogy állandóan zárva van,nekem most 4 nap után sikerült elcsípni az éjjel az STP-t,szerencsére tegnap kétszer nyílt meg....
Ha tudtok valami újat írjátok meg,köszi előre is,további szép vasárnapot mindenkinek.....
fokec
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2012.06.02. 12:45
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: fokec »

jennys írta:Szerintetek ezt hogy értik?
"The current daily individual withdrawal limit for all 4 payment processors is $500. The OVERALL withdrawal limit for STP has been raised considerably."
csak napi 500$ lenne a procikon a limit?akkor nem csodálkozom,hogy állandóan zárva van,nekem most 4 nap után sikerült elcsípni az éjjel az STP-t,szerencsére tegnap kétszer nyílt meg....
Ha tudtok valami újat írjátok meg,köszi előre is,további szép vasárnapot mindenkinek.....
Ha jól emlékszem, akkor régebben a napi limit 3500 $ volt, 3 fizetési lehetőségnél napi 1000$ és egynél 500$, most pedig azt a hármat is lecsökkentették 500-ra, így egy nap "csak" 2000$-t lehet maximum kivenni.
A második mondat pedig azt jelenti, hogy az összes tag által felhasználható napi STP limit lett megemelve.

Amúgy én az STP-vel óvatos lennék, mert ha minden igaz, akkor kb. egy hete feltörték az adatbázisát és hozzáfértek a személyes adatokhoz, bankszámlákhoz, bankkártyákhoz. De nem tudom, hogy ebből mi igaz, és mi nem, az egyik fórumon olvastam róla. Itt meg lehet nézni.

Pár héten belül pedig új címre költözik a JBP, remélhetőleg ez azt jelenti, hogy akkor lesznek beüzemelve az új szerverek, ami felgyorsítja a mátrixokat és a napi hozamot.
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: gabryela »

Sziasztok :)
Ismerősöm még mindig nem tud pozit venni, tegnap délután óta nem engedik áttenni a pénzt Triplerbe.
Tudtok esetleg valamit ezzel kapcsolatban? vagy meglehet csak nála jelentkezik a probléma?
babmar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.07.20. 08:48
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: babmar »

sziasztok!
nekem ugyan így volt hogy nem engedte átteni a pénzt triplerbe mindig azt írta ki hogy nincs annyi pénz a számlámon
beírtam 0.5$-ral kevesebbet mint ami a JSS számlámon volt és úgy sikerült átteni
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jennys »

igen így kell,nem mindig engedi az egész összeget áttenni én ezért mindig 50 centet ott hagyok rajta és úgy sikerül én vettem ma is pozit,így szerintem jónak kell lennie,tegnap az adatbázis miatt nem engedte,szerintem azért csinálták,hogy a rosszul megadott 45 dolcsikat ne tudják levenni,emlékeztek mi volt a Zeek-nél a dupla kifizetésekkel?
Avatar
gabryela
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.09.04. 15:18
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: gabryela »

Köszönöm! Közben megoldódott, nem kellett neki 50centet rajta hagyni, a hibásan jóvárt 45 dollárok miatt tartott még mindig a karbantarás, azért nem sikerült. További szép hétvégét... már amig még tart... :)
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

egopay nyitvaaaaa
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jennys »

STP nyitva van,éppen most kértem ki,de vigyázzatok vele,mert csak az ellenőrzött tagok tudják kivenni róla a bankszámlára vagy a visa kártyájukra,nekem már több,mint egy éve nem csinálták meg az ellenőrzést,hiába küldtem be mindent,
így csak egyik STP számláról a másikra lehet küldeni,én például a Zeek-en szoktam belőle Bideket venni....
2012-08-06 17:24:55 9500380-1344266695 Withdrawal Request
-31.35
jennys99 (stp)
rézgróf
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012.07.06. 04:13
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: rézgróf »

jennys írta:STP nyitva van,éppen most kértem ki,de vigyázzatok vele,mert csak az ellenőrzött tagok tudják kivenni róla a bankszámlára vagy a visa kártyájukra,nekem már több,mint egy éve nem csinálták meg az ellenőrzést,hiába küldtem be mindent,
így csak egyik STP számláról a másikra lehet küldeni,én például a Zeek-en szoktam belőle Bideket venni....
2012-08-06 17:24:55 9500380-1344266695 Withdrawal Request
-31.35
jennys99 (stp)
Szia.

Pedig elvileg napi 150$-t lehetne küldeni kivenni a saját számlánkra ellenőrzés nélkül.
Pont ezért választottam az STP-t,ezek szerint felesleges volt.
Jól és garantáltan működő internetes pénzkeresési módszerek!
http://www.profit-partners.ucoz.hu
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jennys »

én ma próbáltam meg,csomó pénzembe került a váltás az euro-ra,utána meg vissza,mert nem engedte kikérni sem a bankszámlámra sem a dombornyomott visa bankkártyámra,így beraktam a zeekbe vettem megint bideket rajta
sőt próbáltam az xchanger-en átváltani is,és arr sem engedte,arra is azt írta ki,hogy verified-nek kell lennie,én még akkor csináltam ezt az STP számlámat,amikor az Onex olyan menő volt,és azóta sem verifikálták,pedig mindent beküldtem nekik,és ez már több,mint egy éve volt,szóval csak akkor kérjétek ki az STP-re,ha el tudjátok adni valakinek,vagy hasonló...hogy ne járjatok így mint én ma.....ma is erre kértem ki,és ezen is venni fogok Bideket a zeekbe,sajnos én csak így tudom most elhasználni....ha tudtok jobbat írjátok már meg
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Akkor nálad lehet a probléma jennys. Kártyára még én sem kértem ki pénzt, de xchanger-rel már váltottam és semmi gond nem volt. Valamint több embernek is küldtem pénzt és azokkal se volt gond.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jennys »

másik STP-re én is tudtam küldeni,de az xchanger-ről nem engedte ma,és oda is ezt a szöveget írta ki,mint a bankkártyára,hogy csak a verifikált számlával lehet,
tehát a számlák között engedte,meg a zeeken is tudtam belőle Bidet vásárolni,így is,hogy nem ellenőrzött,nem tudom,hogy mikorra csinálják meg,a múlt hónapban is elküldtem nekik,most az online feltöltéssel,de még arra sem érkezett semmi válasz,pedig már az is több,mint egy hónapja volt,
mindegy,nekem így is jó,hogy bidet veszek belőle,a zeeken,a tagjaimnak és ők meg a bankszámlámra küldik vissza a pénzt,így is meg lehet oldani,csak jó lett volna,ha ez a számlám is készen van,mert bármikor kellhet,szeretem,ha rendben vannak....
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.04.06. 18:51
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: laszend »

jennys írta:másik STP-re én is tudtam küldeni,de az xchanger-ről nem engedte ma,és oda is ezt a szöveget írta ki,mint a bankkártyára,hogy csak a verifikált számlával lehet,
tehát a számlák között engedte,meg a zeeken is tudtam belőle Bidet vásárolni,így is,hogy nem ellenőrzött,nem tudom,hogy mikorra csinálják meg,a múlt hónapban is elküldtem nekik,most az online feltöltéssel,de még arra sem érkezett semmi válasz,pedig már az is több,mint egy hónapja volt,
mindegy,nekem így is jó,hogy bidet veszek belőle,a zeeken,a tagjaimnak és ők meg a bankszámlámra küldik vissza a pénzt,így is meg lehet oldani,csak jó lett volna,ha ez a számlám is készen van,mert bármikor kellhet,szeretem,ha rendben vannak....
Az STP standard verifikation nekem is kb. 2 hónapot vett igénybe, úgy hogy vagy 3-4 x kellett feltöltenem a doksikat, mert sosem volt jó.... utána hetente küldtem nekik ticketet hogy " mi van már ?" Igy volt két hónap..... Azóta STP - Xchanger - Payza és onnan jön bankszámlára ! Az STP banki utalást MO.-ra még megpróbálom lelevelezni, mivel a banki doksik között csak USA, Canadai és Osztrák form.-ok vannak.
Avatar
Lester03
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011.05.08. 17:48
Tartózkodási hely: Zala megye
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Lester03 »

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Lett két referéltam a hétvégén, meg is vették a pozíciókat. Az ügyben érdeklődnék, hogy ezt követően mikor kapom meg az utánuk járó jutalékot?
Köszönöm előre is az információkat!

Üdv
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég