ProfitClicking - MEGSZŰNT !

Halott, már nem működő pénzkereső programok
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Hát nem tudom ti hogy vagytok ezzel az egésszel de én már nagyon unom, egy hónapja használják a pénzünket és még mindíg nem működik a rendszer. Ez úgy lett volna ferr ha amikor bezárták a JSS-t akkor mindenkit kifizetnek és mindenki odarakja a pénzét ahová akarja. Supportnak sem lehet normálisan írni, meg semmi sem működik és semmi konkrétum nincs. :(
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

Johnny írta:Hát nem tudom ti hogy vagytok ezzel az egésszel de én már nagyon unom, egy hónapja használják a pénzünket és még mindíg nem működik a rendszer. Ez úgy lett volna ferr ha amikor bezárták a JSS-t akkor mindenkit kifizetnek és mindenki odarakja a pénzét ahová akarja. Supportnak sem lehet normálisan írni, meg semmi sem működik és semmi konkrétum nincs. :(
Hát, ha minden igaz, akkor ma végre elindult a régi pozíciók után is a jóváírás... ha tegnap néztél 3 hírdetést!
De!
Néztétek, hogy a régi pozíciók napjai jóváírás nélkül csökkentek az elmúlt időszakra? Kb. az aug 20.-án vásárolt pozíciónak már levont 26 napot, de még egy fillért nem írt jóvá...,tehát legjobb esetben is csak a pénzünknél leszünk így... :(
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Ja, én is unom ezt a vacakolást, ami már több mint 1 hónapja zajlik. Itt nem hiszem, hogy technikai problémákról van szó, hanem sokkal inkább anyagiakról. Elég hiteltelenné vált számomra a cég, bizalmam lecsökkent iránta. Korrekt tájékoztatás nem volt, főként eleinte nem, az átálláskor. Csak megy a sumákolás, most meg úgy tűnik, mintha a régi pozíciókat szép csendben el akarná olvasztani a cég. Az hogy az új pozik már kamatoznak a régiek meg nem, ez egyfajta diszkrimináció. Nekem ne mondja senki, hogy ennek technikai oka van, mert ez nevetséges. Ill. technikai, pénztechnikai. :P Így próbálja gusztustalan módon további befektetésekre ösztönözni a tagokat, de ilyen módon ennek nem tudok bizalmat szavazni. Ne feledjük, hogy sokaknak több száz, több ezer vagy még több dodója áll benn a cégnél, és azt remélik, hogy ezt szép csendben majd eltussolják egy ilyen "technikai átálással"? Szóval én semmifajta további befektetést nem javasolnék ebbe a cégbe, amíg nem konszolidálódik teljesen, nem tarja be az ígéreteit, és nem kárpótolja valamilyen formában a régi befektetőit. Még azt is el tudom képzelni, hogy a JustBeenPaid fizetésképtelenné vált és egy ilyenfajta tulajdonosváltással (ami lehet, hogy meg se tötént? ;) ), ill. technikai "megújulással", arculat és designváltással próbálja leplezni a csődhelyzetét. Ezzel az új emberek számára teljesen új cégként próbál feltűnni, a régieket meg valahogy próbálja csendben és nyugton tartani, de nekem elegem van a hallgatásból, meg a sok néphülyítésből. Lásd Zeekrewards: ők is állandóan technikai fejlesztésekről zagyváltak aztán egyik napról a másikra bezárt a cég, bírósági eljárás stb. Szóval ne álmodozzunk és ne higgyünk a porhintésnek, amíg a cég nem győz meg az ellenkezőjéről - és ezt CSAK, CSAK, CSAK, CSAK 1 módon teheti meg: Nem porhintéssel, hanem ha vállalja azokat a fizetési közelezettségeit, amiket beígért. Mert aki nem tartja be az ígéretét az csaló. Ígérgetni szinte bárki tud. De aki nem tarja be, az számomra értéktelen hulladékká válik, akin a legjobb esetben is csak keresztülnézek és azt terjesztem róla hogy megbízhatatlan, amíg nem kezd el kárpótolni.
:PP :P Összegezve, gusztustalan az egész.
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Én nézem azokat a hirdetéseket is de a hozamom nem gyarapszik, egy nap fizettek azóta semmi, nagyon tele a hócipőm velük, és kiakaszt, hogy a supportnak sem lehet írni, csak chaten de ott meg nem válaszolnak :bad: Ben van 60 pozim és semmi hozam ahogy lejárnak szépen sorban kiveszem őket, ez már pofátlanság.
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

Johnny írta:Én nézem azokat a hirdetéseket is de a hozamom nem gyarapszik, egy nap fizettek azóta semmi, nagyon tele a hócipőm velük, és kiakaszt, hogy a supportnak sem lehet írni, csak chaten de ott meg nem válaszolnak :bad: Ben van 60 pozim és semmi hozam ahogy lejárnak szépen sorban kiveszem őket, ez már pofátlanság.

Csak egy baj van, hogy lejárnak hozam jóváírás nélkül, legalábbis most ez a helyzet... :oops:
....és így nem lesz mit kivenni! :rofl:
bariba9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011.07.26. 18:10
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: bariba9 »

Hol lehet megnézni hogy a poziciók hány naposak ,én nem találom.Köszi.Bariba
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

bariba9 írta:Hol lehet megnézni hogy a poziciók hány naposak ,én nem találom.Köszi.Bariba
A Dashboard-ban:

AD PACKAGES BUY ADS
DAILY SALES PROFIT PER AD PACKAGE* Weekday $0.20
DAILY SALES PROFIT PER AD PACKAGE* Weekend $0.10
PURCHASED 83
PLACED 83
ACTIVE 27
EXPIRED 56
CURRENT SALES PROFIT Weekday / Weekend 5.40 / 4.05
TOTAL SALES PROFIT TO DATE 814.95
COMMISSIONS FROM REFERRALS LEVEL 1 317.75
COMMISSIONS FROM REFERRALS LEVEL 2 105.75
TOTAL VALUE OF PURCHASED PACKAGES 830.00
TOTAL PROFIT TO DATE 408.45
CURRENTLY IN YOUR ACCOUNT 40.15
VIEW DETAILS

A view details zöld gombra kattintasz a fenti táblázat alján!
bariba9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011.07.26. 18:10
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: bariba9 »

Ezt tudom,de régen minden egyes aktív pozit meglehetett nézni egyenként hogy hány napon áll.Ezt keresem.
Bariba
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

bariba9 írta:Ezt tudom,de régen minden egyes aktív pozit meglehetett nézni egyenként hogy hány napon áll.Ezt keresem.
Bariba
De hát azt látod, ha rákattintasz :

Pl. a 09.14. vás csomag: eddig 0,55$-t hozott, 4 napja fut, és 84 nap van hátra...

Ad csomagok
SHOW AD CSOMAGOK SHOW PÉNZÜGYI ADATOK


Mutat bejegyzések

MIKORTÓL VÁSÁR KIFIZETETT ÖSSZEG NAPOK FUTÁS DAYS LEFT * ÁLLAPOT

2012-09-14 09:52:50 9 0,55 4 84 Aktív

2012-09-14 09:52:50 10 0,55 4 84 Aktív
2012-09-12 16:27:23 8 1,55 6 82 Aktív
2012-08-02 09:34:34 7 4,00 47 41 Aktív
2012-07-31 21:32:25 6 4,40 49 39 Aktív
2012-07-15 18:52:42 5 7,20 65 23 Aktív
2012-06-21 14:39:08 4 6,85 88 0 Újraindítás Konvertált
2012-04-12 10:49:13 2 15,00 82 0 Várakozás a Matrix Conversion
2012-02-29 18:05:11 1 15,00 82 0 Várakozás a Matrix Conversion
Megjelenítve 1-9-ig 9 bejegyzések
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: csari »

Nekem továbbra sincs jóváírás a régi pozikra. Másnál változott valami?
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Nincs jóváírás és az a pofátlanság legalább lehetne átinvertálni az újba vagy kivenni, nem tudom hogy képzelik, hogy használják az emberek pénzét több hónapig ingyen. Ez egy pofátlan cég :bad:
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

Sziasztooooookkkkkk!!!!

Elindult a kikérés! Hogy meddig kell várni, hogy ki is fizessék, az más kérdés....

PENDING WITHDRAWALS



PROCESSOR ACCOUNT AMOUNT DATE ACTION
Payza ........@gmail.com $44.00 2012-09-20 Cancel
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jerdei »

BEINDULT A HOZAMOK JÓVÁÍRÁSA IS!!!

Legalábbis nálam az új pozikra megkaptam az elmúlt 3 napra járó hozamot! A régiekkel még mindig nem tudom mi van, arra nem jár még semmi :(
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jerdei »

és lőn világosság:

Withdraw Funds Libery Reserve
Your Withdraw Request of $134.78 (+ $11.72 fee) to Libery Reserve account 'U....51' was added to the withdraw queue successfully!

Withdrawals are processed in the order they were submitted, please expect a delay for previous withdraw requests to be processed before yours.


kicsit nagy a fee, nem? 146,5$-t kértem le, ebből kapásból leszed 11.72$-t, meg még LR is leszed kicsit...
Na mind1, a lényeg, hogy fizessen!
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

Van egy magyar moderátor is a konferencia szobában, Ő azt mondta. hogy a régi pozikról elvileg ma kapnak információt...
rézgróf
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012.07.06. 04:13
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: rézgróf »

jerdei írta:és lőn világosság:

Withdraw Funds Libery Reserve
Your Withdraw Request of $134.78 (+ $11.72 fee) to Libery Reserve account 'U....51' was added to the withdraw queue successfully!

Withdrawals are processed in the order they were submitted, please expect a delay for previous withdraw requests to be processed before yours.


kicsit nagy a fee, nem? 146,5$-t kértem le, ebből kapásból leszed 11.72$-t, meg még LR is leszed kicsit...
Na mind1, a lényeg, hogy fizessen!

A Librety már nem fizet ki senkit. Becsődölt befizetni lehet,de kifizetést nem
hajtanak végre,már vagy két hete.
Jól és garantáltan működő internetes pénzkeresési módszerek!
http://www.profit-partners.ucoz.hu
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jerdei »

rézgróf írta:

A Librety már nem fizet ki senkit. Becsődölt befizetni lehet,de kifizetést nem
hajtanak végre,már vagy két hete.


kössz, hogy szóltál, nem is tudtam :angry:
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

Még tudod törölni a kikérést!
Választhatsz utána másik processzort...
ügyifogyi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2012.05.10. 21:51
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: ügyifogyi »

:clap: :clap: :clap: :lol: :lol: :lol: HA_______ha-hahhah ,a tököm tele van az egésszel !!!!------átkozott csalók !!!! :angry: :angry: :angry:
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Johnny »

írtam a supportnak, mert végre működik a support rendszer és válaszoltak is, ha jól veszem ki a régieket is kifizetik csak legyek még kis türelemmel. Itt felteszem a levelet angolul, meg fordítóval lefordítva:
Hello,

Newly purchased ad -packs are being paid out currently. The ad-packs prior to the migration will be paid out soon.

We do apologize for any inconvenience but while we are optimizing our systems, we would like to advise you that we are still in the Beta stages and many things may not be working properly as they should be. This also includes calculations and placements of Ad Packs, balances and/or Daily Sales Profits. We ask to please have patience as our IT is working around the clock to provide the ultimate Profit Clicking experience.

Make sure to keep all receipts pertaining to purchases and withdrawals. You will need these if there is an issue.

Please keep viewing your 3 ads per day.

Hello,

Az újonnan vásárolt ad-csomagok kerülnek kifizetésre megadva. Az ad-csomag előtt a migráció fizetik ki hamarosan.

Mi kérünk az esetleges kellemetlenségért, de amíg mi optimalizáljuk rendszerek, szeretnénk, hogy tanácsot adjon, hogy mi még mindig a béta szakaszában, és sok dolgot lehet, hogy nem működik megfelelően, ahogy kellene. Ez magában foglalja a számításokat, és kihelyezések Ad csomagok, egyenlegek és / vagy a napi értékesítési nyereség. Arra kérjük, hogy legyen szíves, hogy türelemmel, mint a mi IT dolgozik éjjel-nappal, hogy a végső eredmény kattintva tapasztalat.

Győződjön meg róla, hogy az összes bevétel kapcsolatos vásárlások és visszavonások. Szükséged lesz ilyen, ha van egy probléma.

Kérjük, tartsa megtekintők a 3 hirdetéseit naponta.
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

Elindult a jóváírás a régi pozikra!
0,10 $/pozi, így ha a leállásnál vettük, akkor 150 nap múlva futnak ki, de legalább remélhetőleg nyereségesen visszajön. :? (Igaz 88 nap helyett 150 nap)
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: csari »

Lassan mindegy lenne, ha visszatérnénk a sima PTC kattogásra :(
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Na sziasztok. Most már derűsebben látom a dolgokat mint pár napja. :lol: A cég elkezdte a régi pozik kamatoztatását is :clap: noha, mint néhányan észrevettétek, egyenlőre csak feles hozammal, tehát hétközben 0,1 $ , hétvégén pedig 0,05$ -ral pozíciónként. Viszont azt ígérik hogy a későbbiekben visszaállnak a rendes hozamokra a régi pozik tekintetében is. Gyakorlatilag utalás szinten bevallották, amit az előző hozzászólásomban mondtam, hogy anyagi oka van a kamatozás e visszásságainak, mivel írták, hogy amint az új emberek befizetnek elég pénzt, visszaállnak a régi kamatmértékre a régi pozíciók esetén is. No kb. ezt olvastam ki a legutóbbi közleményükből. Én mindenesetre most bizakodóbb vagyok mint pár napja, mert az tűnik ki a kommunikációjukból, hogy rendezni fogják soraikat, elmaradásaikat. Sőt mintha még arra is lett volna utalás a közleményben hogy az átállás időszakára is kifizetnék a kamatot, bár ebben nem vagyok biztos.
Szóval én azt mondom most, hogy fel a fejjel, úgy érzem rendeződni fognak a dolgok itt nemsokára. :good: Új teljes pozíciót nem hiszem hogy vásárolok mostanában, amíg nem rendeződnek teljesen a dolgok.
ügyifogyi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2012.05.10. 21:51
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: ügyifogyi »

:clap: :clap: :clap: :clap: az új kifizetési limit akár 250 dollár ha-ha..fa-sza... :good: :good: :good: :good:
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: csari »

Nekem ma sem jelent meg jóváírás. Nektek?
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nálam sem!
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Sziasztok

Igen, nekem is csak 1 napig írt jóvá hozamot (csak régi, JBP-s pozim van), talán 21.-e környékén, azóta semmi. Szóval megint negatívba csapott az érzésem az oldal kapcsán. Idegesítő, de ezek csak érzések és nem objektív vélemény. Nem látok más lehetőséget mint várni és reménykedni hogy előbb-utóbb végre összeszedik magukat. Addig nincs értelme szerintem ebbe az oldalba újabb pénzt pumpálni. Annyi más hely van ahova be lehet fektetni, hogy az ember elveszik szinte a lehetőségek között. Ajánlok inkább helyette 2 másik oldalt, amelyik befutó lett nálam ;) :

Egyik sem HYIP, hanem hirdetési profitmegosztó oldal:
http://www.wcarev.com/?jatekos12
Itt már 2 dodoval el lehet indulni. Van Payza is. Napi kb. 2% hozam.

http://www.ismadsincome.com/?jatekos12
Ez egy megbízható oldal, már amennyire egy weboldal megbízható lehet. Ismerősöm ismerőse csinálja. 10 dodo min. indulás. Napi 1,5% hozam. (Egopay,STP,Liberty)

Ha kérdés van: lacalac@mailbox.hu
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jerdei »

Most nézem, lett egy kis jóváírásom (1.35$) lilám nincs, hogy ez hogy jött ki...
Kapott már valaki kifizetést?
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Én ma írtam megint nekik, azt írták vissza dolgoznak az ügyön béta még az oldal. nem tudom meddig tart még, de nagyon unom. Várunk mi sül ki.
nmiki
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2012.02.29. 11:03
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: nmiki »

Megérkezett az első kifizetés a ProfitClicking-től. :clap:

Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég