ProfitClicking - MEGSZŰNT !

Halott, már nem működő pénzkereső programok
excluzive
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2012.03.18. 20:46
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: excluzive »

Egyenlőre, igen, csak a Triplert szeretném használni. Ezt a 45 napos dolgot, nem igazán értem, amikor elkezdtem, akkor 60 napra kaptam, most akkor ez már lecsökkent 45-re? Mert így akkor nem jön össze az 50. napra a $10, és feleslegesen csinálom, ha csak nem fizetek be. Egyébként, nem akarok $30 dollárt kivenni, szeretném megvárni, míg legalább 100-120 dollár összejön, majd ezt követően. De ekkor is csak 20-25 dolláros tételt. Ez durván egy bő féléves procedúra.
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

excluzive írta:Egyenlőre, igen, csak a Triplert szeretném használni. Ezt a 45 napos dolgot, nem igazán értem, amikor elkezdtem, akkor 60 napra kaptam, most akkor ez már lecsökkent 45-re? Mert így akkor nem jön össze az 50. napra a $10, és feleslegesen csinálom, ha csak nem fizetek be. Egyébként, nem akarok $30 dollárt kivenni, szeretném megvárni, míg legalább 100-120 dollár összejön, majd ezt követően. De ekkor is csak 20-25 dolláros tételt. Ez durván egy bő féléves procedúra.
Szia!
Ezen a 45 napon én is csodálkozom.A 60 napon is.
Nekem úgy történt a dolog,hogy ugye ebből a 10 dolláros hitelből vettem meg az első pozíciómat.Ez le is telt és jó pár nap múlva azt látom,hogy -8,60 dollárom volt.
Jelenleg -7,6 dollárom van.De két pozícióm még mindig fut.Az egyikből még van 44 napom és a másikból 69.Ez azt jelenti,hogy 19 nap múlva pont nullán leszek és pont 44 nap múlva lesz megint 10 dollárom,amit ugye azonnal visszaforgatok.
Ezzel csak azt akarom mondani,hogy meg lehet csinálni azt,hogy nem fektetsz be és úgy futtatod a pozíciókat.Csak ezzel az a probléma,hogy rettentő sokáig tart,mire lesz belőle valami.A legjobb taktika szerintem az,hogy amint összegyűlik egy pozira a pénzed,akkor azt azonnal visszaforgatod.De ez mindenkinek a maga döntése.Remélem valamennyire sikerült tisztáznom pár dolgot.
excluzive
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2012.03.18. 20:46
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: excluzive »

Hát, ha a 60 nap lejárta után még mínuszba is kerülök, akkor gyakorlatilag totál felesleges csinálnom, mert kvázi sosem fogok belőle profitálni rendesen, annyi időt kéne várnom.
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

Akkor nem írtam elég érthetően szerintem.Ki fogsz tudni jönni úgy,hogy pluszban legyél és gyarapítsd a pénzed.Csak forgass mindig vissza időben és türelemmel kell lenned.
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jennys »

Szia!




Erről tényleg elfelejtettem beszélni, bocsi
A tagdíjat akkor kell befizetni, ha részt akarsz venni a Mátrixban is.
Az csak ahhoz kell.
A Tripler rész megy anélkül is.
Azt viszont tudnod kell, ha korrektül el akarom mondani, hogy a mátrix nagyon, de nagyon lassú.
Én pár nap híján egy éve vagyok benne a JBP-ben, de eddig még csak 2 mátrixom telt be.
Tagdíj meg volt pár.
Azért mondom ezt, mert vannak kispénzűek, vagy olyanok, akiknek egyáltalán nincs pénzük, azokat elriasztja a tagdíj, és azért nem akarnak belépni.
Szóval nyugodtan lehet csinálni tagdíj nélkül is.
Na szóval, akkor érdemes kifizetni az újaknak a tagdíjat, ha már a 4. pozi is épp lejár, vagy aki 4-et rakott be, amikor már csak pár nap maradt a lejáratig.
Belső számláról is lehet fizetni.
A képeket nézd meg a Fórumomon róla:
http://newmoonptc.twilightlegend.net/t1 ... -kamatozik
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jennys 2012.03.20. 22:29-kor.
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jennys »



JSS-Triplernek most már 346.660 tagja van, naponta 7000 új regisztráció történik.
Ezt a lehetőséget senki sem hagyhatja ki!
Regisztrálj először ingyenesen, használd ki a 10 $-os ajándék pozíciót, majd igyekezz minél több saját pozíciót is vásárolni, így a napi 2 %-os hozamokkal jelentős bevételre tudsz szert tenni, hiszen ez havi szinten 60 %-ot jelent!
Mi most raktunk be újabb 1000 dollárt!

Regisztráció:
http://www.justbeenpaid.com/?r=hGyFdVZTUa
Szponzor név: Michael Vaughn
Ellenőrizd le!

Ez egy valóban véget nem érő bevételi forrás, tekintsd meg azok keresetét, akik már nem most kezdték, de folyamatosságra törekednek!

Mint látod, ennek fele sem tréfa!
És mindezt szponzorálás nélkül megkeresheted!


Videós segítség az oldal használatához 12 lépésben:
http://static.justbeenpaid.com/training ... /index.htm
Ha könnyebb leírás alapján boldogulnod, itt azt is megtalálod:
http://newmoonptc.twilightlegend.net/t1 ... -kamatozik


Nincs még internetes számlád?
Itt találsz segítséget Alert Pay, Liberty Reserve, Perfect Money, Solid Trust Pay számlák nyitásához, bármelyik számlát használhatod ehhez a lehetőséghez.
http://justbeenpaid.com/tutorials/paymentprocessors/

Elérhetőségünk:
webboltok@gmail.com

$ok $ikert Kívánunk Neked Is!Mi már ebből élünk!


Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jennys »



Adhatok 10$-t ajándékba, ami neked kamatozik?

A JSS TRIPLER EGY BIZTONSÁGOS JÓL MÜKÖDŐ BEFEKTETÉSI FORMA.

NAPI 2 %-OS KAMATOT AD, ÉS 10 $-BA KERÜL EGY POZICIÓ.

MOST AZONBAN INGYENESEN HASZNÁLHATOD,

HISZEN EGY POZÍCIÓT AJÁNDÉKBA AD (75 napra), MELYNEK KAMATÁT MEGKAPOD.

REGISZTRÁCIÓ MENETE:

KATTINTS A MEGADOTT LINKRE, ÍRD BE NEVEDET ÉS E-MAIL CIMEDET.

GMAIL-OS POSTAFIÓKOT HASZNÁLJ.AMIKOR EZ MEGVAN NÉZD MEG A LEVELEIDET, KAPSZ EGY ID SZÁMOT, BEJELENTKEZÉSI LINKET

ÉS VISSZAIGAZOLJÁK A JELSZAVADAT IS(NÉZD MEG A SPAMBEN IS)

KATTINTS RÁ A BEJELENTKEZÉSI LINKRE ÉS IRD BE az ID SZÁMODAT, ALÁ A JELSZÓT,Valamint az ellenőrző szót.

EZUTÁN EGY MÁSIK OLDAL NYILIK MEG, AHOL A BAL OLDALON KÉK MEZŐBEN LEVŐ JSS TRIPLER FELIRATRA KELL KATTINTANI.

EGY MÁSIK OLDALRA KERÜLSZ, AHOL KI KELL PIPÁZNI A KIS ABLAKOT ÉS RÁ KELL KATTINTANI A KERETBEN LEVŐ SZÖVEGRE.

SZINTÉN ÚJ OLDAL NYILIK MEG, AHOL AZ ALSÓ RÉSZEN A 4-ES SZÁMU KÉK MEZŐRE "BUY JSS TRIPLER POSITIONS" FELIRATRA KELL KATTINTANI

ÚJ OLDAL NYÍLIK MEG. ITT AZ ÜRES NÉGYZETBE BEIROD MENNYI POZICIÓT SZERETNÉL, HA CSAK EGYET (EZT AJÁNDÉKBA KAPOD),

AKKOR 1-ES SZÁMOT ÍRSZ BE.

AZ ALATTA LEVŐ "PROCEED WITH MY ORDER" SZÖVEGRE KATTINTASZ ÉS MÁRIS ELKEZD KAMATOZNI NAPI 2 %-AL A PÉNZED.

REGISZTRÁCIÓS LINK :
http://adv.justbeenpaid.com/?r=hGyFdVZTUa

Szponzor név: Michael Vaughn
Ellenőrizd le!


Bővebb Infót és regisztrációs segítséget,itt találsz:
http://newmoonptc.twilightlegend.net/t1 ... -kamatozik



Elérhetőségem:
webboltok@gmail.com


Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jennys »



KEZDJ EL BEFEKTETÉS NÉLKÜL JÖVEDELMET SZEREZNI.
MOST MEGTEHETED, MIVEL 10 $
AJÁNDÉK PÉNZT KAPSZ A KEZDÉSHEZ!


A JSS TRIPLER EGY BIZTONSÁGOS JÓL MÜKÖDŐ BEFEKTETÉSI FORMA. FIZETETT MÁR TÖBB MUNKATÁRSAMNAK ÉS NEKEM IS.
EGY ZSENIÁLIS MATEMATIKUS ALKOTTA MEG AZ OLDALT
ÉS SZÁMÍTÁSAI ALAPJÁN A VÉGTELENSÉGIG FENNTARTHATÓ EZ
A BEFEKTETÉSI PROGRAM.
NAPI 2 %-OS KAMATOT AD ÉS 10 $-BA KERÜL EGY POZICIÓ.
MOST AZONBAN INGYENESEN HASZNÁLHATOD, HISZEN EGY POZICIÓT AJÁNDÉKBA AD, MELYNEK KAMATÁT IS MEGKAPOD.


TEKINTSD MEG HONLAPOMAT, AHOL RÉSZLETES INFORMÁCIÓT
ÉS KIFIZETÉSI BIZONYLATOT TALÁLSZ A JSS-TRIPLER OLDAL MŰKÖDÉSÉVEL KAPCSOLATBAN.
http://newmoonptc.twilightlegend.net/t1 ... -kamatozik


CSATLAKOZZ MOST AZ ALÁBBI LINKEN, SZEREZD MEG A 10 $ AJÁNDÉKODAT:
http://adv.justbeenpaid.com/?r=hGyFdVZTUa

Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jennys »

A Fórumomon találsz több segítő doksit,képekkel,használd őket bátran,írd át bennük a reffer linkedet és használhatod is,
a befizetés,beforgatás,visszaforgatás,kifizetés,képekkel vannak felrakva-segítő szöveggel vannak ellátva,így még azok is tudják használni,akik abszolút nem tudnak angolul,
Be lehet hozni a családtagokat is,külön gmail-es email-címmel és alertpay címmel,de naponta csak maximum 3 regisztrációt lehet csinálni egy IP címről,a multi reggért azonnali kizárás jár,
használjatok dinamikus IP-t,és akkor mindig más és más,a regisztráció után,már azonos IP-címről is be lehet lépni a fiókokba,
ha segítség kellene,írjatok bátran,szívesen segítek mindenkinek,mivel nincsen munkahelyem,szinte egész nap itt ülök a gép előtt....
$ok $ikert Kívánunk Mindenkinek!
Bye,Jennys
steevee99
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012.02.22. 20:27
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: steevee99 »

Szia
Szóval akkor beregelhetem az egész családot az "ajándék" 10 dolcsival 1 Ip címről csak ne magam alá regeljem őket ?
drudi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012.02.22. 14:29
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: drudi »

Sziasztok,
Elmagyarázná valaki, hogy a bánatban lehet az, amit többen írnak, hogy 45 v 60 nap után visszaveszik a hitel 10dollárt és a számla -4 vagy -8,6 és hasonlókat mutat?????
Ha nem csinálsz semmit az 50.napon ha szerencséd van máris vehetsz 1újabb pozit, de ha nem vagy az és elveszik a 45nap után, akkor is minimum 9dollárodnak össze kellett, hogy jöjjön a napi 2%okból. Ha pedig még 60napos voltál, akkor meg eleve már van futó pozid, plusz pár dollár még mellette.
Szóval a kérdés, hogy lesz -8 vagy -4dollárod????? Most akkor egyszerre 20dollárt vonnak ki???????
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

drudi írta:Sziasztok,
Elmagyarázná valaki, hogy a bánatban lehet az, amit többen írnak, hogy 45 v 60 nap után visszaveszik a hitel 10dollárt és a számla -4 vagy -8,6 és hasonlókat mutat?????
Ha nem csinálsz semmit az 50.napon ha szerencséd van máris vehetsz 1újabb pozit, de ha nem vagy az és elveszik a 45nap után, akkor is minimum 9dollárodnak össze kellett, hogy jöjjön a napi 2%okból. Ha pedig még 60napos voltál, akkor meg eleve már van futó pozid, plusz pár dollár még mellette.
Szóval a kérdés, hogy lesz -8 vagy -4dollárod????? Most akkor egyszerre 20dollárt vonnak ki???????
Szia!
Az a 10 dollár,amit az elején kapsz..az nem ingyen van,hanem kölcsön.Beszéltem pár emberrel és eléggé megoszlanak itt a dolgok.Van akinek 40 nap után vették el a 10 dollárját..nekem kb 80 nap volt.Volt akinek 60.Azért ment nekem is mínuszba a számlám,mert amikor összegyűlt a 10 dollárom,akkor azt rögtön visszaforgattam.Összegyűlt max 2 dollár ezekből a pozíciókból és jött is az,hogy visszavették tőlem a kölcsönt.Na így lett negatív ennek az eredménye.Viszont most már végre valahára van 8 pozim és 75 napig nem is kell tartanom a restarttól,mert azt is megtudtam,hogy csak azokra vonatkozik a restart,akik már rendelkeznek egy mátrixal.Ami ugye 4 pozi lejárta után történik meg.Ha van még kérdésed,akkor tedd fel nyugodtan.
excluzive
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2012.03.18. 20:46
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: excluzive »

Akkor tegyük fel, hogy az 50. napon összegyűlik a $10, ez így rendben is van, tudok vásárolni egy pozíciót, így, amíg vissza nem veszik a kölcsönt, 2 pozíció fog futni. Na most, ha ebből a 2 pozícióból kamatozott a pénzem pl. $2-t, és közben visszaveszik a kölcsönt, akkor elvileg - $8-nál fogok járni, plusz lesz még egy futó pozícióm 75 napig, ami ugye 150%-ig kamatozik, ez $15 jelent, ha ez lejár, akkor lesz pontosan $7, és nem lesz pozícióm se pénzem, amiből pozíciót tudnék venni. Akkor ez hogy is van? Megint csak ott lyukadok ki, hogy ha nem fizetek be, akkor ezzel sokat profitálni nem fogok.
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

excluzive írta:Akkor tegyük fel, hogy az 50. napon összegyűlik a $10, ez így rendben is van, tudok vásárolni egy pozíciót, így, amíg vissza nem veszik a kölcsönt, 2 pozíció fog futni. Na most, ha ebből a 2 pozícióból kamatozott a pénzem pl. $2-t, és közben visszaveszik a kölcsönt, akkor elvileg - $8-nál fogok járni, plusz lesz még egy futó pozícióm 75 napig, ami ugye 150%-ig kamatozik, ez $15 jelent, ha ez lejár, akkor lesz pontosan $7, és nem lesz pozícióm se pénzem, amiből pozíciót tudnék venni. Akkor ez hogy is van? Megint csak ott lyukadok ki, hogy ha nem fizetek be, akkor ezzel sokat profitálni nem fogok.
Hát ha 50 napig ki fogja húzni a dolog nálad,akkor most nem értem,hogy mi a gond.
50. napon 10 dolcsi.Visszaforgatod.Van még 25 napod ebből a pozícióból.Tegyük fel,hogy visszaveszik a kölcsönt.Attól még a két pozid megmarad és -10 dollárod van.
25 nap után megint összegyűlik a 10 dolcsi s 0-án vagy a Te általad említett esetben.Maradt még 50 nap a második a poziból,ami szintén 10 dollár,amit visszaforgatsz.
Igen..most erre lehet azt mondani,hogy mi van akkor,ha nem 50 napig fog menni a dolog,hanem 45 napig.Hát akkor ez esetben más lehetőség nincs.Befizetsz vagy hagyod az egészet.Nem könnyű a dolog tudom jól.Hiszen nekem is nagyon nehezemre esett a dolog.De később sokkal jobb lesz.Most lotto helyett ezt játszom.Hosszú távon meg sokkal kifizetődőbb és kézzelfoghatóbb szerintem.Annyit fórumoztam,olvastam,számoltam,hogy már szinte beleőrültem.Aztán mikor láttam,hogy nincs buktató benne.Befizettem.
Jó...buktató persze mindig van.Méghozzá az,hogy egyszer csak eltűnik az oldal.Remélem nagyon igazuk van,hogy nem tud bedőlni.Nekem elég garancia az,hogy 2 éve megy.
Sok pénzt kívánok Mindenkinek.
excluzive
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2012.03.18. 20:46
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: excluzive »

Értem már, köszönöm a választ! Bocsánat, hogy értetlenkedtem, csak kissé zavaros volt ez számomra, mert számtalan oldalt átolvastam, ahol úgy írtak az oldalról, hogy a 60. nap után elveszik azt az pozíciót, amit vásároltam a hitelből, plusz marad 4 dollárom és a másik pozíció, arról sehol sem írtak, hogy a $10 visszaveszik egy az egybe, és még mínuszba is kerülök, de hát, így logikus.
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

excluzive írta:Értem már, köszönöm a választ! Bocsánat, hogy értetlenkedtem, csak kissé zavaros volt ez számomra, mert számtalan oldalt átolvastam, ahol úgy írtak az oldalról, hogy a 60. nap után elveszik azt az pozíciót, amit vásároltam a hitelből, plusz marad 4 dollárom és a másik pozíció, arról sehol sem írtak, hogy a $10 visszaveszik egy az egybe, és még mínuszba is kerülök, de hát, így logikus.
Szia!
Nem értetlenkedtél :).Nekem is zavaros volt az elején nagyon.De amint Te is megtapasztalod a dolgokat,akkor egyből világos lesz a dolog.Nekem pl a restart rész volt nagyon homályos.A mátrixokat meg még mindig nem értem,hogy mennyi kell ahhoz,hogy beteljen.Csak annyit tudok róluk,hogy lassan telnek be.Majd meglátom,hogy mi lesz és persze a tapasztalataimat megosztom azonnal,amint tudom.
mirdal
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2012.03.23. 22:35
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: mirdal »

Sziasztok!

Lelkes újoncként kötelező jelleggel végigolvastam az előző hozzászólásokat és remélem, hogy bírja a rendszer majd addig, amíg én is BMW-t tudok majd venni a hasznomból... :D

A kérdésem annyi lenne, hogy hogyan tudok pénzt befizetni ahhoz, hogy új pozit vegyek magamnak?

Köszönöm válaszotokat!

Üdv!

mir
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

mirdal írta:Sziasztok!

Lelkes újoncként kötelező jelleggel végigolvastam az előző hozzászólásokat és remélem, hogy bírja a rendszer majd addig, amíg én is BMW-t tudok majd venni a hasznomból... :D

A kérdésem annyi lenne, hogy hogyan tudok pénzt befizetni ahhoz, hogy új pozit vegyek magamnak?

Köszönöm válaszotokat!

Üdv!

mir
Üdvözöllek a táborunkban!
Nos pénzt Alertpayen keresztül tudsz befizetni.Elég sok magyar leírás van arról,hogy hogyan lehet regisztrálni.Ha nem menne a dolog,akkor kérdezz bátran és mi segítünk.
mirdal
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2012.03.23. 22:35
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: mirdal »

Én azt tervezem, hogy veszek még 2 pozit, és akkor az ajéndék 3-mal már elég jól haladhatok.

A Matrix-ba én nem akarok bemenni, remélem - és ahogy olvastam - nem muszáj, mert a majdan 3 pozi szépen termel majd azért és nem akarok én sokkal többet beletenni...

Ezért is kérdeztem, hogy miként lehet az Alertpay-en keresztül befizetni, mert kell a lé a két új pozira...

Üdv!

mir
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

mirdal írta:Én azt tervezem, hogy veszek még 2 pozit, és akkor az ajéndék 3-mal már elég jól haladhatok.

A Matrix-ba én nem akarok bemenni, remélem - és ahogy olvastam - nem muszáj, mert a majdan 3 pozi szépen termel majd azért és nem akarok én sokkal többet beletenni...

Ezért is kérdeztem, hogy miként lehet az Alertpay-en keresztül befizetni, mert kell a lé a két új pozira...

Üdv!

mir
Úgy tudom,hogy ha lejár a negyedik pozid,akkor megkreálja a mátrixodat(többiek javítsanak ki,ha tévedek).Tehát azt nem Te indítod el,hanem automatikusan.Viszont,ha nem upgradeled a negyedik pozi lejárta előtt az accountodat(upgrade lvl1),akkor nem jár érte se mátrix,se pozi(nem tripler), se semmi.Az meg azért nem jó,mert ha már 4 lejárt,akkor a következő restart már Rád is vonatkozik,ami azt jelenti,hogy a tripler pozícióidat megfelezik és a másik felét,amit ,,elvettek",bepakolják mátrixba.
Ezt most leegyszerűsítve: ha nincs meg az upgrade,akkor nem tudod kivenni a mátrixból a pénzedet.
Alertpayre regisztrálni kell,aktiválni kell a számládat(3 mód van rá és ebből 2-t meg kell csinálni),feltöltöd az Alertpay egyenleged és a JBP-n keresztül ,,lehúzod" AP-ről a pénzt :)
jordan
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.03.24. 18:25
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jordan »

Sziasztok

A matrixok betelesére van valahol leírás vagy valaki megtudja magyarázni hogyan telik be?
Az számít,hogy ha mondjuk egyszerre több poziciód jár le,mondjuk ha egyszerre lejár 10 vagy 20 vagy 40 pozid akkor gyorsabban tellik be a matrix?
mirdal
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2012.03.23. 22:35
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: mirdal »

kingdeath írta:
mirdal írta:Én azt tervezem, hogy veszek még 2 pozit, és akkor az ajéndék 3-mal már elég jól haladhatok.

A Matrix-ba én nem akarok bemenni, remélem - és ahogy olvastam - nem muszáj, mert a majdan 3 pozi szépen termel majd azért és nem akarok én sokkal többet beletenni...

Ezért is kérdeztem, hogy miként lehet az Alertpay-en keresztül befizetni, mert kell a lé a két új pozira...

Üdv!

mir
Úgy tudom,hogy ha lejár a negyedik pozid,akkor megkreálja a mátrixodat(többiek javítsanak ki,ha tévedek).Tehát azt nem Te indítod el,hanem automatikusan.Viszont,ha nem upgradeled a negyedik pozi lejárta előtt az accountodat(upgrade lvl1),akkor nem jár érte se mátrix,se pozi(nem tripler), se semmi.Az meg azért nem jó,mert ha már 4 lejárt,akkor a következő restart már Rád is vonatkozik,ami azt jelenti,hogy a tripler pozícióidat megfelezik és a másik felét,amit ,,elvettek",bepakolják mátrixba.
Ezt most leegyszerűsítve: ha nincs meg az upgrade,akkor nem tudod kivenni a mátrixból a pénzedet.
Alertpayre regisztrálni kell,aktiválni kell a számládat(3 mód van rá és ebből 2-t meg kell csinálni),feltöltöd az Alertpay egyenleged és a JBP-n keresztül ,,lehúzod" AP-ről a pénzt :)
Ajjaj, akkor viszont majd visítok, ha bajom van, de addig elvagyok...

Köszi a segítséget!
mirdal
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2012.03.23. 22:35
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: mirdal »

Ez a számla megerősítéses dolog...

A telefonos megvolt, átutalást indítottam, és van regelt bankkártyám is. Az utóbbira azt írja, hogy coming soon... Meddig kell erre várnom?

Köszi és üdv!

mir
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

mirdal írta:Ez a számla megerősítéses dolog...

A telefonos megvolt, átutalást indítottam, és van regelt bankkártyám is. Az utóbbira azt írja, hogy coming soon... Meddig kell erre várnom?

Köszi és üdv!

mir
Most a credit card aktiválására gondolsz?
bariba9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011.07.26. 18:10
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: bariba9 »

Nekem nem rég járt le a 4 pozicióm,és jelenleg pendinggel a mátrixom mivel nem fizettem be még a 15 dollár díjat,tehát úgy gondolom nem indul el automatikusan a mátrix,csak ha befizeted a díjat.Egy oldalon úgy hirdeti,hogy a 15 dollár éves tagdíj ,míg itt úgy olvastam ,hogy 3 hónapra szól.Aki már eljutott odáig ,hogy befizette a 15 dollárt legyen szíves írja meg ,hogy mi az igazság,mert ha valóban egy év alatt töltődik fel egy mátrix elsem érdemes kezdeni ha 3 havonta kell 15 dolcsit fizetni.Köszi a választ előre is.Bariba 9
mirdal
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2012.03.23. 22:35
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: mirdal »

kingdeath írta:
mirdal írta:Ez a számla megerősítéses dolog...

A telefonos megvolt, átutalást indítottam, és van regelt bankkártyám is. Az utóbbira azt írja, hogy coming soon... Meddig kell erre várnom?

Köszi és üdv!

mir
Most a credit card aktiválására gondolsz?
Igen, a bankkártyára gondolok.
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

mirdal írta:
kingdeath írta:
mirdal írta:Ez a számla megerősítéses dolog...

A telefonos megvolt, átutalást indítottam, és van regelt bankkártyám is. Az utóbbira azt írja, hogy coming soon... Meddig kell erre várnom?

Köszi és üdv!

mir
Most a credit card aktiválására gondolsz?
Igen, a bankkártyára gondolok.
Hát nálam is valami hasonló volt.Kb. egy hetet vártam rá és tudtam aktiválni.Minden nap néztem persze.
excluzive
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2012.03.18. 20:46
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: excluzive »

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne még, hogy amikor elkezdtem használni a Triplert, akkor még 60 napra kaptam a hitelt, nos azóta ez ugye lecsökkent 45-re, és arra lennék kíváncsi, hogy akkor nekem is 45 nap, vagy nálam még a 60 napos hitel érvényes?
steevee99
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012.02.22. 20:27
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: steevee99 »

Nálam -40 cent lett a vége ha még 3 napot ki bír... akkor most 10 dolcsi 40 centet kéne befizetnem h újra vehesek pozíciót ? és most 48 napig nézhetem h az ajándék 10 dolcsiból h lesz tartozásom ?
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

excluzive írta:Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne még, hogy amikor elkezdtem használni a Triplert, akkor még 60 napra kaptam a hitelt, nos azóta ez ugye lecsökkent 45-re, és arra lennék kíváncsi, hogy akkor nekem is 45 nap, vagy nálam még a 60 napos hitel érvényes?
Ez akkor derül ki,mikor eléred a 45 napot :)
Jobbat nem tudok mondani bocsi.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 11 vendég