ProfitClicking - MEGSZŰNT !

Halott, már nem működő pénzkereső programok
babmar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.07.20. 08:48
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: babmar »

Sziasztok!
Hátha valakinek segítség.Resttart esetén szorzókat alkalmaznak.
Ezen a linken meg tudjátok nézni mi hogyan alakul.

A számításokat megtalálod

Tripler-latest restart-*JSS-JSS-Tripler Restart FAQ.

http://www.justbeenpaid.com/faqs/restart.htm
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

kingdeath írta:
Sanders írta:És pontosan mit jelent a reset? mindenkit lenulláznak?
Nem nulláznak le.Kedves babmar megírta,hogy mi történik.Nála restart előtt 5.20 USD volt a napi hozama,ami 26 pozíciót jelent és utána ez lecsökkent 2.00 USD-re,ami meg 10 pozíciót jelent.Ha jól értelmeztem,akkor kapott 15 dolcsit és 11 JSS pozíciót.Ergo megmarad a pénzénél.
Ergo nullázásról szó sincsen.
értem köszi!
mikki
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2011.11.04. 23:31
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: mikki »

Örülök,hogy így beindult ez a topic is,és hála a régi jbp motorosoknak érte!
Viszont az még mindig nem világos,hogy,akkor mennyi Tripler pozit is generálnak át JSS poziba?!
Meg mennyi pénzt kapok plusszba?
Tegyük fel,nekem van 28 pozim,akkor egy esetleges restart után a napi hozamom,mi alapján csökkenne le és mennyire?
Megnéztem a belinkelt linket,de nekem még kínai!
Nos,adjatok infót,legyetek kedvesek!:)
Köszönöm!
Mariannshop
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.03.12. 05:45
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Mariannshop »

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy honnan tudod, hogy restart van? Nem tudsz belépni? Írnak? Vagy hogyan derül ez ki számomra?
Mariannshop
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.03.12. 05:45
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Mariannshop »

És tulajdonképpen miből fizet ez ennyit? Honnan van rá kerete?
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Mariannshop írta:És tulajdonképpen miből fizet ez ennyit? Honnan van rá kerete?
úgy különösképpen nem érdekel a téma, de ez engem is érdekelne... és mondhatnak itt ilyen-olyan professzor algoritmusát, akkor is kamu :)
nem nehéz kitalálni végülis hogy napi 2%-ot ad 75 napig (ebből mondjuk 50 napig a miénket "kapjuk" vissza) sztem piramis jellegü...
de nem érdekel annyira végülis, ha fizet akkor jó és jóóóóóóóóóóóó sokáig :)
drudi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012.02.22. 14:29
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: drudi »

Az a baj, hogy akár érdekel v nem érdekel a működése, mégis zavaró, hogy nem tudjuk, hogy működik. Hisz, ha te is utalsz át saját pénzt, akkor valamilyen szinten félhetsz, h a sajátodat is bukod, ha bedől. Márpedig egyszer be fog dőlni, végtelenségig nem fenntartható egy ilyen rendszer.
Ezt a bedőlést eddig senkinek nem sikerült elkerülnie és itt sem hiszem, hogy el lehet. A restartokkal elvileg lehet kicsit tovább húzni, de mivel csak annyit tudunk róla, hogy a pénzét nem nagyon bukja el vele senki, így a pénzek továbbra is bennmaradnak a rendszerben, csak átcsoportosítva egy másik programba. Mivel ma már napi 5-6ezer új tag lép be, így akkora pénzek mozognak, hogy vissza kelljen fogni a növekedést, lesz hogy előbb utóbb 1-2hetente kell a restart, majd naponta, végül nincs tovább!
Ne legyen igazam, de Én félek, hogy hamarosan ez a dolog is eltűnik máról-holnapra :(. Pedig de jó is lenne, ha évekig csak itt kellene "dolgoznunk" :)!
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

drudi írta:Az a baj, hogy akár érdekel v nem érdekel a működése, mégis zavaró, hogy nem tudjuk, hogy működik. Hisz, ha te is utalsz át saját pénzt, akkor valamilyen szinten félhetsz, h a sajátodat is bukod, ha bedől. Márpedig egyszer be fog dőlni, végtelenségig nem fenntartható egy ilyen rendszer.
Ezt a bedőlést eddig senkinek nem sikerült elkerülnie és itt sem hiszem, hogy el lehet. A restartokkal elvileg lehet kicsit tovább húzni, de mivel csak annyit tudunk róla, hogy a pénzét nem nagyon bukja el vele senki, így a pénzek továbbra is bennmaradnak a rendszerben, csak átcsoportosítva egy másik programba. Mivel ma már napi 5-6ezer új tag lép be, így akkora pénzek mozognak, hogy vissza kelljen fogni a növekedést, lesz hogy előbb utóbb 1-2hetente kell a restart, majd naponta, végül nincs tovább!
Ne legyen igazam, de Én félek, hogy hamarosan ez a dolog is eltűnik máról-holnapra :(. Pedig de jó is lenne, ha évekig csak itt kellene "dolgoznunk" :)!
igen a sajat penzem utaltam be, de tuti nem abbol van a penzuj amit leirnak hogy xy kitalalt egy algoritmust!
Ha beteszem bankba a penzt, ok mit csinalnak vele? Forgatjak, teszik ide es oda... de honnan tudjam hogy igaz-e? nekem van olyan ismeros, akinek 150 pozi fut egyszerre, tavaly kezdte, latom hogy fizet akkor meg mit erdekel engem hogy honnan van-mibol van! ebben az topikban 85%-ban olyan programok vannak, amiknek rendszeret nem ismerjuk/latjuk at
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

Sanders írta:
drudi írta:Az a baj, hogy akár érdekel v nem érdekel a működése, mégis zavaró, hogy nem tudjuk, hogy működik. Hisz, ha te is utalsz át saját pénzt, akkor valamilyen szinten félhetsz, h a sajátodat is bukod, ha bedől. Márpedig egyszer be fog dőlni, végtelenségig nem fenntartható egy ilyen rendszer.
Ezt a bedőlést eddig senkinek nem sikerült elkerülnie és itt sem hiszem, hogy el lehet. A restartokkal elvileg lehet kicsit tovább húzni, de mivel csak annyit tudunk róla, hogy a pénzét nem nagyon bukja el vele senki, így a pénzek továbbra is bennmaradnak a rendszerben, csak átcsoportosítva egy másik programba. Mivel ma már napi 5-6ezer új tag lép be, így akkora pénzek mozognak, hogy vissza kelljen fogni a növekedést, lesz hogy előbb utóbb 1-2hetente kell a restart, majd naponta, végül nincs tovább!
Ne legyen igazam, de Én félek, hogy hamarosan ez a dolog is eltűnik máról-holnapra :(. Pedig de jó is lenne, ha évekig csak itt kellene "dolgoznunk" :)!
igen a sajat penzem utaltam be, de tuti nem abbol van a penzuj amit leirnak hogy xy kitalalt egy algoritmust!
Ha beteszem bankba a penzt, ok mit csinalnak vele? Forgatjak, teszik ide es oda... de honnan tudjam hogy igaz-e? nekem van olyan ismeros, akinek 150 pozi fut egyszerre, tavaly kezdte, latom hogy fizet akkor meg mit erdekel engem hogy honnan van-mibol van! ebben az topikban 85%-ban olyan programok vannak, amiknek rendszeret nem ismerjuk/latjuk at
Így is fel lehet fogni a dolgot.Csak tudod sokan úgy vannak vele,hogy nem mernek lépni(befektetni),mert félő hogy pont akkor fog összeomlani ez az egész.Ez bizony fájó pont lenne mindenkinek szerintem.Főleg annak,akinek nincs nagyon félretenni való összege.
A 150 pozi az nem semmi.Bár én is ott tartanék már :)
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

igyvan! Sajna ez egy ördögi kör, ugyanis kis pénzzel nagyot kockáztatsz, ha pedig lenne milliód, bankároknak adnád tőzsdézni, kisebb kockázat viszont jó hozam! (gondolok itt pl. 5 millióra, egy bankár éves szinten lazán hozza ennek a 30%-át)
babmar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.07.20. 08:48
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: babmar »

Látom kérdezitek hogy volt-előjele a Restartnak.Nem volt előjel.

Ha nem szeretnél kockáztatni akkor csatlakozz ingyen.

Kapsz 10$. Ezt befektetheted a triplerbe napi 2%-ot hoz neked.
Ha hirdeted az oldalt és van referáltad akkor 10% a tiéd.Minden általa megvásárolt pozíció után 1$ kapsz.
Azt írják ez a program végtelenségig fenntartható ha így van neked is jelentős bevételed lesz és mindez ingyen kockázat nélkül.
Én sem kockáztattam sokat hanem a nyereséget forgattam vissza ha megvolt a 10$ vettem új pozíciót.

Itt csatlakozhatsz: http://bit.ly/yFPabg

Mindenkinek sok sikert
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

H a reffem poziciot vesz, mikor kapom meg a jutit?
babmar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.07.20. 08:48
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: babmar »

Ha a referáltad pozíciót vásárol azon a napon megjelenik a számládon.
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

babmar írta:Ha a referáltad pozíciót vásárol azon a napon megjelenik a számládon.
köszönöm szépen!

kellemes hosszú hétvégét mindenkinek!
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

Sziasztok!
Ma ez várt engem a JSS-Triplernél: Return of JSS-TRipler PIF Money
$ -10.00
El tudná valaki magyarázni,hogy ez most micsoda?
gumibogyo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.03.09. 23:20

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: gumibogyo »

kingdeath írta:Sziasztok!
Ma ez várt engem a JSS-Triplernél: Return of JSS-TRipler PIF Money
$ -10.00
El tudná valaki magyarázni,hogy ez most micsoda?

Letelt a 60 nap visszavették az ajándékot+ lett 1 poziciód a mátrixba,de majd a régiek megerősitik vagy megcáfolják ezt:)
babmar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.07.20. 08:48
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: babmar »

Igen a 10$ 60 napra kapod a hozamot visszafektetheted. A matrixba még nem kapsz elhelyezést mert csak amikor 4 tripler pozíciód kifut ez 75 nap és vásároltál tagságot csak akkor kapsz elhelyezést.
ls600h
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2010.07.03. 08:45
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: ls600h »

Nekem nem vették el az ajándék pozimat!
Holnap jár le a 75 nap.
babmar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.07.20. 08:48
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: babmar »

Nem tudom de azt írják hogy 60 napra adják nekem nem volt ingyenes pozim mert már régebben csinálom a programot.
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

Köszi a válaszokat.Nem tudna nekem valaki segíteni?Töltöttem fel AP-re,de már 8 nap telt el azóta és semmi sem történt.A megjegyzésbe a deposit code-ot írtam be.Csak számokat és semmi mást.A számlaszám meg:HU21120105010012276400200000 és a HU21-et hagytam le,mivel belföldre megy a pénz.Ha valamit elszúrtam,akkor kérlek segítsetek.Köszönöm
gumibogyo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.03.09. 23:20

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: gumibogyo »

kingdeath írta:Köszi a válaszokat.Nem tudna nekem valaki segíteni?Töltöttem fel AP-re,de már 8 nap telt el azóta és semmi sem történt.A megjegyzésbe a deposit code-ot írtam be.Csak számokat és semmi mást.A számlaszám meg:HU21120105010012276400200000 és a HU21-et hagytam le,mivel belföldre megy a pénz.Ha valamit elszúrtam,akkor kérlek segítsetek.Köszönöm
Nem tudom mi a bánat van az Alertal de 02.29-én utaltam OTP online-ról,és később megkérdeztem 03.01-ra a Raffis számlájukon volt a pénz de a mai napig pendiggel és nem írták jóvá elküldtem már 2 mailt nekik de érdemi válasz még nem jött:(
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

Akkor nem csak én vagyok a szerencsétlen peches.Reméljük,hogy hamarosan orvosolják a hibát.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na ezt már napok óta én is meg akartam kérdezni hogy mi van az Ap-el! Be szeretnék fizetni bankszámláról de mikor odaérek ez jelenik meg pirossal:

We no longer support bank transfer deposits Via Envoy. If you initiate a bank transfer deposit Via Envoy, your transaction will not be processed and you will be fined $20 USD.

Mi a fene ez? Mintha nem támogatná a banki beutalást?
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

Nagyon is úgy tűnik.Ezek szerint ugrott a lóvé.
gumibogyo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.03.09. 23:20

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: gumibogyo »

kingdeath írta:Nagyon is úgy tűnik.Ezek szerint ugrott a lóvé.

Na vazze ez nem gumidomino mi az hogy ugrott a lé??? 02.29-én még biztos nem volt iylen kiiírás,nyomoroncokat bombázni fogom levelekkel az biztos,és mi az hogy nem lehet banki utalást csinálni,végtére is egy onlinebank ez vagy mi a szösz? mintha a pékségbe nem lehetne kenyeret venni csak zsemlét,összesz...om magam de tényleg!!
kingdeath
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2012.03.05. 18:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kingdeath »

gumibogyo írta:
kingdeath írta:Nagyon is úgy tűnik.Ezek szerint ugrott a lóvé.

Na vazze ez nem gumidomino mi az hogy ugrott a lé??? 02.29-én még biztos nem volt iylen kiiírás,nyomoroncokat bombázni fogom levelekkel az biztos,és mi az hogy nem lehet banki utalást csinálni,végtére is egy onlinebank ez vagy mi a szösz? mintha a pékségbe nem lehetne kenyeret venni csak zsemlét,összesz...om magam de tényleg!!
Nem azt mondtam,hogy én is annyiban hagyom a dolgot.De ezt a 20 dolláros részt nem értem amúgy.

Szerk.: Máshol kezdtem el keresgélni és azt írták,hogy egyeseknek megérkezett a pénz.Akkor nekünk mi a fenének kell várnunk ennyi ideig?Nem igaz,hogy 7 munkanap nem elég arra,hogy megérkezzen.
camaropeti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011.07.26. 18:17
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: camaropeti »

patrasz írta:Na ezt már napok óta én is meg akartam kérdezni hogy mi van az Ap-el! Be szeretnék fizetni bankszámláról de mikor odaérek ez jelenik meg pirossal:

We no longer support bank transfer deposits Via Envoy. If you initiate a bank transfer deposit Via Envoy, your transaction will not be processed and you will be fined $20 USD.

Mi a fene ez? Mintha nem támogatná a banki beutalást?
én kb 3 hete utaltam és megérkezett. Annál a kiírásnál tovább lehet menni, hogy kattintasz, hogy elfogadod, vagy megértetted, vagy hasonló. Kb annyit jelent egyébként, hogy az envoy fizetés töbé nincs, de ha mégis oda utaltál, akkor 20 dollár ellenében tudnak intézkedni. Ha emlékszel, régen a kedvezményezett nevéhez utaláskor azt kellett írni, h envoy sevices, most meg nem emlékszek, de jelenleg valami mást. Azok szívnak akik a netbankjukban elmentették sablonba, és csak simán utalták a pénzt. Én mindig úgy csinálom, hogy AP-en belül nyomok beutalás előtt egy depositot és végigjátszom, hogy mennyit fogok beutalni, leellenőrzöm, hogy a számlaszám helyes-e, a közleményben jól van-e a deposit code.
Ne legyetek könnyelműek a pénzzel. Aki vaktában utal, vagy nem ellenőrzi magát akár 3X is, mondván, hogy már rutinból megy, csak az szívja meg.
excluzive
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2012.03.18. 20:46
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: excluzive »

Sziasztok!

Néhány napja kezdtem el a JSS Triplert, még elég új vagyok, így lenne pár kérdésem:

Ugye van ez a JSS, meg a tagság $15 stbstb.. én csak a $10 hitellel kezdtem, lehetséges, hogy csak ezt folytassam? Tehát ha lejár, új pozíciót veszek, aztán ismét, és így tovább, mindenféle tagság megvásárlása nélkül? Lehet ilyet, hogy csak ezt csinálom?

Alertpay számlám még nincs, viszont valahol olvastam, hogy ezt regisztrációkor automatikusan hozzárendeli az oldal. Utólag hozzátudom rendelni, ha majd a későbbiekben nyitok egy számlát?

A JSS kalkulátorával kiszámoltam, hogy x időn belül, mennyi pénzem lesz. Ha összejön annyi, amennyire szükségem van, ezt ténylegesen kitudom fizetni magamnak, vagy kell valamit kavarni a JSS-nél is?

Válaszaitokat előre is köszönöm!
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Az Alertnél a piros kiírás azt jelenti, ha adsz megbízást az utalásra de, nem valósítod meg akkor megbüntetnek 20 dollárral, mert sokan nyomták a mebízásokat de nem teljesítették. Nekem ezt válaszolták :D
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

excluzive írta:Sziasztok!

Néhány napja kezdtem el a JSS Triplert, még elég új vagyok, így lenne pár kérdésem:

Ugye van ez a JSS, meg a tagság $15 stbstb.. én csak a $10 hitellel kezdtem, lehetséges, hogy csak ezt folytassam? Tehát ha lejár, új pozíciót veszek, aztán ismét, és így tovább, mindenféle tagság megvásárlása nélkül? Lehet ilyet, hogy csak ezt csinálom?

Alertpay számlám még nincs, viszont valahol olvastam, hogy ezt regisztrációkor automatikusan hozzárendeli az oldal. Utólag hozzátudom rendelni, ha majd a későbbiekben nyitok egy számlát?

A JSS kalkulátorával kiszámoltam, hogy x időn belül, mennyi pénzem lesz. Ha összejön annyi, amennyire szükségem van, ezt ténylegesen kitudom fizetni magamnak, vagy kell valamit kavarni a JSS-nél is?

Válaszaitokat előre is köszönöm!
Szia, kezdheted csak a 10$ hitellel, ebben az esetben hosszú ideig nem lesz szükséged még az AP számlára. Azt bármikor hozzárendelheted a JBP fő számládhoz. Új pozíciót akkor vegyél, amikor összejönnek a 10$-ok. Tagságot is ráérsz bőven akkor vásárolni, ha már 4db 10$-os pozíció lejár... Ha csak a Triplert csinálod, akkor nem kell semmit "kavarni". De felejtsd el, hogy a 10$-t vissza kell adni! (60 napra,azaz most azt olvastam, hogy 45 napra adják, utána megterheli a kölcsönnel a fő JBP számládat) Kivenni először akkor tudsz ha eléred a 20$-t, azaz abban az esetben, ha a hitelből vásároltál, akkor 30$-nak kell összejönni, hogy 20$-t ki tudj venni.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég