ProfitClicking - MEGSZŰNT !

Halott, már nem működő pénzkereső programok
kremi1
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.02.04. 22:44
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kremi1 »

Egy kis segítséget szeretnék kérni hozzá értőtől! Olvastam, hogy lesz restart. Amióta csinálom ezt az üzletet, azóta nem voltam még restartban soha. Van jelenleg 20 pozícióm, ebből 18 október 25 előtti. Mi a teendő? Váltsam meg a havi tagdíjat, amit ha jól láttam 6$. Ezzel kapcsolatosan szeretnék információt, hogy mit tegyek?! Előre is köszönöm, bárki válaszol! :)
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

kremi1 írta:Egy kis segítséget szeretnék kérni hozzá értőtől! Olvastam, hogy lesz restart. Amióta csinálom ezt az üzletet, azóta nem voltam még restartban soha. Van jelenleg 20 pozícióm, ebből 18 október 25 előtti. Mi a teendő? Váltsam meg a havi tagdíjat, amit ha jól láttam 6$. Ezzel kapcsolatosan szeretnék információt, hogy mit tegyek?! Előre is köszönöm, bárki válaszol! :)
szerintem felesleges tagsagit valtanod, mindenkinek atkonvertaljak az okt25 elotti csomagjait.

november kozepetol 48oran belul teljesitik a kifizeteseket, viszont felemelik 250 dollarra a kikeresi minimumot.
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Sanders nem a kikérési minimumot emelik fel 250$ ra, hanem fel akarják emelni a 250$ dollárt egy magasabb összegre mert most csak annyit lehet kikérni naponta.
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Johnny írta:Sanders nem a kikérési minimumot emelik fel 250$ ra, hanem fel akarják emelni a 250$ dollárt egy magasabb összegre mert most csak annyit lehet kikérni naponta.
Igen jogos, köszi!
kremi1
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.02.04. 22:44
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: kremi1 »

Sanders írta:
kremi1 írta:Egy kis segítséget szeretnék kérni hozzá értőtől! Olvastam, hogy lesz restart. Amióta csinálom ezt az üzletet, azóta nem voltam még restartban soha. Van jelenleg 20 pozícióm, ebből 18 október 25 előtti. Mi a teendő? Váltsam meg a havi tagdíjat, amit ha jól láttam 6$. Ezzel kapcsolatosan szeretnék információt, hogy mit tegyek?! Előre is köszönöm, bárki válaszol! :)
szerintem felesleges tagsagit valtanod, mindenkinek atkonvertaljak az okt25 elotti csomagjait.

november kozepetol 48oran belul teljesitik a kifizeteseket, viszont felemelik 250 dollarra a kikeresi minimumot.
Köszönöm a választ! Még olyan kérdésem lenne, hogy a rendszer most emiatt nekem 18 pizíciómat fogja elvenni/áttenni. Ez hogy fog kinézni? Milyen bevételem lesz ezekből, illetve h egyből ki is tudom majd kérni, esetleg várni hónapokat míg azok is pörögnek? (nem láttam még ilyent, azért kérdezem)
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

kremi1 írta:
Sanders írta:
kremi1 írta:Egy kis segítséget szeretnék kérni hozzá értőtől! Olvastam, hogy lesz restart. Amióta csinálom ezt az üzletet, azóta nem voltam még restartban soha. Van jelenleg 20 pozícióm, ebből 18 október 25 előtti. Mi a teendő? Váltsam meg a havi tagdíjat, amit ha jól láttam 6$. Ezzel kapcsolatosan szeretnék információt, hogy mit tegyek?! Előre is köszönöm, bárki válaszol! :)
szerintem felesleges tagsagit valtanod, mindenkinek atkonvertaljak az okt25 elotti csomagjait.

november kozepetol 48oran belul teljesitik a kifizeteseket, viszont felemelik 250 dollarra a kikeresi minimumot.
Köszönöm a választ! Még olyan kérdésem lenne, hogy a rendszer most emiatt nekem 18 pizíciómat fogja elvenni/áttenni. Ez hogy fog kinézni? Milyen bevételem lesz ezekből, illetve h egyből ki is tudom majd kérni, esetleg várni hónapokat míg azok is pörögnek? (nem láttam még ilyent, azért kérdezem)
Nem a 18 pozíciót veszi el, hanem a 18-nakl (ígéretük szerint) 10-40%-át...Bevételed ebből majd valamikor akkor lesz, ha legalább a 18 pozícióból 4-et átkonvertálnak 1 panellé. (Nekem még a januári panelem sem telt be, igaz nem minősítettem fel) A tagsági már 10 $/hónap.Én január óta folyamatosan tagságit váltok, de eddig még egy fillér hasznom nem volt belőle, 3 panelt indítottak el (kb. 15-öt kellett volna a restartok paneljein kívül) és a 3-ból egy sem futott ki. Jan. óta restartok is voltak, de azok átkonvertált paneljeit a mai napig sem helyezték még el...
Összegzés: az eddigi tapasztalatok alapján egyenlőre nem érdemes tagságit venni.
Később, pedig ha tényleg beváltják azon ígéretüket, hogy gyorsítják a panelek betöltődését, még mindig ráérsz akkor váltani.
Nem beszélve arról, hogy esetleg addigra már több pozíciód is lesz, és több fog már majd lejárni is akorra...
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Itt egy pdf a nem sokára bekövetkező restartról (re-shift)
http://static.profitclicking.com/pdf/pr ... _11.9a.pdf

Hogy ebből mi igaz nem tudjuk, szerintem -korábbiak igazolásával- mindenkinél máshogy fog lezajlani :)
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jerdei »

Megtörtént, bevezették a ProfitShift programot! Csak azt nem tudom mi lesz az eddigi elmaradt hozamokkal és a függő kifizetésekkel? Nov. 11 óta nincs jóváírásom, nov. 1 óta meg van 1 folyamatban lévő kifizetésem...
A konvertálás hogy fog zajlani? kell tagságit váltani? (Mert a panelekhez kellett a tagsági nem?)
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

nalatok tortent mar valami?
bboy1974
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.05.16. 11:36
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: bboy1974 »

Nagy semmi. Remélem nem vihar előtti csönd. ID: 855 ezres.
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Sanders »

nekem ID: 1278xxx
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

Sziasztok, az enyém 152xxx, de nálam sem történt semmi... Azt ígérik, hogy holnapra lezajlik, mindenkinél...
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: jerdei »

történnek a dolgok rendesen...
nálam legalábbis végbement a konvertáció, ami annyit jelent, hogy okt. 25 előtti ads-oakt elvették, kőkemény 5 db maradt 15-ből és alig kaptam 25$ a 10 után... Azt, hogy mibe konvertálták fingom nincs, mert nem lett belőle panel, de a Shift-be is csak 3-at ír!! lilám nincs mi a fene folyik itt már megint.... és természetesen még mindig nincs kifizetés
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: venci95 »

SZIASZTOK,

Hát, két szinten eddig 9 reffemnél volt meg az átkonvertálás. A "legnagyobb" befektető 190$-t tett be, a legkisebb 10$-t. Volt aki már pozítívban volt, de a többség még nem...
DE EGYBEN MIND EGYFORMA: MIND A 9 EMBERKÉTŐL ELVETTÉK AZ ÖSSZES POZÍCIÓJÁT, AMIT OKT 25.-E ELŐTT VÁSÁROLT!!!!

(És természetesen tőlem is 37-ből 29-et, 8 db okt. 25.-e utáni...)
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

átírnám a topicnevet
JSS-Tripler, JustBeenPaid(egyenlőre felejtős!)
itt is gondokat látok rendesen
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Tőlem is elvettek egy csomó pozit és sajnálják, rohadt csalók ezek röviden! Nem is értem hogyan gondolják, hogy ezek után vesz valaki pozit.
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

ha lopnak tolvaj csalók
börtönbe velük
azért bekajálták jópáran ezt is
ilyen a magyar a vérében van
:)
hisz hisz hisz aztán káromkodik átba@ták
joke75
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2012.01.17. 01:25
Kapcsolat:

Re: JSS-Tripler, JustBeenPaid

Hozzászólás Szerző: joke75 »

Én azt a hurrá optimizmust rühellem,amit egyes helyeken olvasok a PC-vel kapcsolatban,az oldalt éltetők egyszerűen nem bírnak tárgyilagosak lenni,istenként tekintenek a PC-re és aki az igazat le meri írni az hülye.
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: csari »

Nos, nekem is elvette az összes okt. 25 előtti pozimat, kaptam érte 29 dolcsit, amit gyorsan ki is kértem Payzára.
Tegnap jött egy kedves e-mail, hogy fizessek 1 dolcsit reklámra egy Libertys számlára, akkor drámaian csökkenni fog a pénz megérkezésére fordított idő.Természetesen SPAM.

Csak annyit szeretnék tudni, honnan tudták meg, hogy kikérésem van folyamatban?
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: jerdei »

Mi a fene folyik az oldalon? visszakaptam egy csomó pozit (10-et), persze jóváírásom nincs... ezt már nem lehet követni...
ügyifogyi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2012.05.10. 21:51
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: ügyifogyi »

HAHAHEHEHHEEhBBBBBBBBBRUHAHAAAAAA, röhöghetünk magunkon , Őket meg VÉRPADRA !!!!!!
:D :D :D :D :D :D :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: jerdei »

Tud valaki valamit, hogy mi lesz az oldallal? Semmi sem történik, nincsenek jóváírások, a pozíciókat össze-vissza változtatják...
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: csari »

Elvileg 1 nap van hátra a kifizetésemig az új rend szerint, kíváncsi vagyok, mi lesz? Ha megkapom, írok.
bariba9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011.07.26. 18:10
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: bariba9 »

Nekem már egy hete azt mutatja,hogy 1 nap van hátra ,de azóta is pendiggel a kifizetésem.
Bariba9
rainbow
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2011.07.23. 09:18
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: rainbow »

Profitclicking Fontos bejelentések hangzottak el:A 48 órás pénzkikérés mától él(2012.11.30)! (Várjuk meg a hivatalos közleményt a Dashboardon mielőtt elindítanánk a kikérést)A hozamok fizetése szintén megindul a mai napon
asram54
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.07.22. 08:25
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: asram54 »

A JBP-ből sikerült több mint 2000 dolárt kivennem de nekem is az a véleményem, hogy ebbe az új Profitclickingbe egy fillért sem érdemes beleinvesztálni! Én is úgy érzem, hogy az egész haldoklik és nemsokára itt a vég. A november 19-én kért kifizetési kérelmemre tegnap este még határidőnek 1 nap volt feltüntetve, ma reggel pedig 14 nap. A PC panelből láttott már valaki pénzt? A hozamokat nem írják jóvá, azt sem tudják mi volt tegnap és mi lesz holnap. Tehát ez is azt jelzi, hogy beteg a rendszer és nincs annyi befizetés mint amennyit ki kellene fizetni. Persze én is azt mondom, hogy örülnék ha most az egyszer mégsem lenne igazam. :?
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Reméljük nem lesz igazad, régóta szarakodnak az oldallal és most látni a pénzeket is a My profitshift centerben. Én sokat írtam már nekik de mindig válaszolnak 24órán belül. Reméljük már elindul végre rendesen :good:
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: csari »

Ma reggelre a 14 nap 34-ra változott. :(
rainbow
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2011.07.23. 09:18
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: rainbow »

A 48 ÓRÁS PÉNZKIKÉRÉS ÉL!

Első módja a PS előtti(PS előtt kapott hozam) összegekre vonatkozik, ezeknek a napi limitje 50$/nap.

Második módja a PS utáni(PS után kapott hozam) összegekre vonatkozik, ennek a napi limitje 250$/nap/fizetési processzor.

Gyakorlatilag a 48 órás kikérés ugyanúgy fog működni, mint anno a JBP-nél.

Ezek a limitek hamarosan nőni fognak.(állítólag)
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: Sanders »

na kiváncsi vagyok... október vége óta van függő kifizetésem :/

viszont az új hírek fényében nem tudjátok mit jelent a Wallet-en belül az Estimated Processing Time?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég