ProfitClicking - MEGSZŰNT !

Halott, már nem működő pénzkereső programok
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Én nem tudom hogy jól csináltam-e de máshogy nem tudtam pénz kikérni!
Én a My Wallet-re mentem ott Accuont Balances ott transfer át a WALLET BALANCE-ba átettem a pénzt aztán meg kikértem payzara de 10 napja pendingel!
ügyifogyi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2012.05.10. 21:51
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: ügyifogyi »

HI !
Nekem ugyanígy szól, és 22 napja pending...
asram54
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.07.22. 08:25
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: asram54 »

Nekem 2012.11.19. óta pending. A weblapomon én már senkinek sem ajánlom, mert szerintem ez a rendszer már halott, csak húzzák az időt! Minden nap többször is próbálok kikéréseket négy fizetési processzorra de semmi. Most az egyszer szeretném ha nem lenne igazam, mert habár nagyon plusszba vagyok de még sok kikérésem lenne. Bizakodjunk!!!
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: Sanders »

nem érdekel valakit az account-om? :D
érdeklődni privátba
Avatar
Szilo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2012.05.14. 11:02
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: Szilo »

szathmary89 írta:És igen! Hozamokat végre nekem is jóváírta. A kikért októberi összeg megérkezett Payzára... már csak haza nem tudom kiutalni :XD:
Énis októberben (21.-én) kértem ki pénzt (20$-t) Payza-ra. Megtudhatnám a member id-dat, hogy körülbelül hol lehetek a kifizetési listán? Írtam már a support-nak többször is, mindig azt írták, hogy "ha sorra kerülök". Gondolom az id alapján mennek sorba. Előre is köszi.
Üdv: Szilo
venci95
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2011.01.18. 22:37
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: venci95 »

Szilo írta:
szathmary89 írta:És igen! Hozamokat végre nekem is jóváírta. A kikért októberi összeg megérkezett Payzára... már csak haza nem tudom kiutalni :XD:
Énis októberben (21.-én) kértem ki pénzt (20$-t) Payza-ra. Megtudhatnám a member id-dat, hogy körülbelül hol lehetek a kifizetési listán? Írtam már a support-nak többször is, mindig azt írták, hogy "ha sorra kerülök". Gondolom az id alapján mennek sorba. Előre is köszi.
Üdv: Szilo
Nem ID, hanem a kikérés dátuma alapján, most ha minden igaz, akkor okt. 11 körüli payzakat fizetnek a hosszú kikéréssel...
Állítólag már kb 100 nap a kifizetési idő...

Az új rendszerben történő 48 órás kikérések viszont tényleg teljesülnek 48 óra környékén...(hol előbb, hol valamennyivel később)
Bár az is igaz, hogy egyre nehezebb elcsípni a különféle időpontokban, pár percre megnyíló procikat....
Avatar
Szilo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2012.05.14. 11:02
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: Szilo »

venci95 írta:
Szilo írta:
szathmary89 írta:És igen! Hozamokat végre nekem is jóváírta. A kikért októberi összeg megérkezett Payzára... már csak haza nem tudom kiutalni :XD:
Énis októberben (21.-én) kértem ki pénzt (20$-t) Payza-ra. Megtudhatnám a member id-dat, hogy körülbelül hol lehetek a kifizetési listán? Írtam már a support-nak többször is, mindig azt írták, hogy "ha sorra kerülök". Gondolom az id alapján mennek sorba. Előre is köszi.
Üdv: Szilo
Nem ID, hanem a kikérés dátuma alapján, most ha minden igaz, akkor okt. 11 körüli payzakat fizetnek a hosszú kikéréssel...
Állítólag már kb 100 nap a kifizetési idő...

Az új rendszerben történő 48 órás kikérések viszont tényleg teljesülnek 48 óra környékén...(hol előbb, hol valamennyivel később)
Bár az is igaz, hogy egyre nehezebb elcsípni a különféle időpontokban, pár percre megnyíló procikat....
Köszönöm az infót :good: , akkor elvileg nemsokára sorra kerülök, remélem :clap:
bbrigi
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2011.08.28. 14:13
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: bbrigi »

Mikor érdemes kikérni a pénzt, mikor szokott általában megnyílni a processzor?
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: Sanders »

bbrigi írta:Mikor érdemes kikérni a pénzt, mikor szokott általában megnyílni a processzor?
össze-vissza...
sőt országonként is változik tehát kb szerencse kell hozzá

amúgy észrevettétek hogy a level1 jutalék 1 dollár helyett fél dollár lett?
batka
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2012.07.01. 16:14
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: batka »

Helló!
Kis segítséget kérnék,kiszeretnék kérni 20$-t,de a withdraw-ra kattintva utána beírva az összeget és Payzara szeretném kikérni,ez az ablak ugrik be :(You did not select which balance you wish to withdraw from.)
Ezt nem értem miért van így próbáljak más fizetési processzort?
A választ előre is köszönöm!
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Sanders írta:
bbrigi írta:Mikor érdemes kikérni a pénzt, mikor szokott általában megnyílni a processzor?
össze-vissza...
sőt országonként is változik tehát kb szerencse kell hozzá

amúgy észrevettétek hogy a level1 jutalék 1 dollár helyett fél dollár lett?

Helló. Nem lett fél dollár, az első szint után 1 dollár a refjutalék, és a második szinten fél dollár.
Semmi nem változott, elnéztél valamit. :)
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

asram54 írta:Nekem 2012.11.19. óta pending. A weblapomon én már senkinek sem ajánlom, mert szerintem ez a rendszer már halott, csak húzzák az időt! Minden nap többször is próbálok kikéréseket négy fizetési processzorra de semmi. Most az egyszer szeretném ha nem lenne igazam, mert habár nagyon plusszba vagyok de még sok kikérésem lenne. Bizakodjunk!!!

Ne aggódj, szó sincs arról, hogy ez a rendszer halott lenne. Elég sok jel mutat arra, hogy még hosszú ideig dolgozni fog a PC. És nyugodtan ajánlhatod az új embereknek, csak úgy korrekt, hogy a pillanatnyilag tapasztalható kifizetési bosszúságokra felhívod a figyelmet. Ezek a problémák hamarosan meg lesznek oldva, ahogy az összes eddigi problémát megoldották.
Én azt csinálom, hogy nem kérek ki pénzt, hanem mindent visszaforgatok. Majd akkor fogok kikérni, ha egyszerűbb lesz a kifizetés. Addig duzzasztom a csomagjaim számát, és ezzel együtt a napi hozamomat :)
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

patrasz írta:Én nem tudom hogy jól csináltam-e de máshogy nem tudtam pénz kikérni!
Én a My Wallet-re mentem ott Accuont Balances ott transfer át a WALLET BALANCE-ba átettem a pénzt aztán meg kikértem payzara de 10 napja pendingel!

Szia. Azért van ez, mert a régi (hosszú) kikérési rendszert választottad. Ebben a formában még jó sokáig fog a pénzed pendingelni, ugyanis a várható kifizetési periódus kb. 100 nap.
A 48 órás kikérést minden esetben 48 órán belül teljesítik, csak jelenleg (ideiglenesen) nagyon nehéz a nyitott processzorokat elcsípni.
Két dolgot tehetsz:
1. megvárod, hogy a hátralévő kb 85-80 napot, és megkapod a pénzedet
2. visszavonod a kikérést, és elkezdesz vadászni a processzorokra

Van egy harmadik lehetőséged is. Visszavonod a kikérést, és a pénzen új csomagokat veszel. A napi hozamokat visszaforgatod, és akkor kérsz ki pénzt, amikor a kifizetés felgyorsul. Én ezt a megoldást javaslom, de persze dönteni neked kell.
Sok sikert!
bbrigi
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2011.08.28. 14:13
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: bbrigi »

Nektek naponta jóváírja a hozamokat a rendszer? Mert nekem nem, pedig megnézem a napi 3 reklámot.
ügyifogyi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2012.05.10. 21:51
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: ügyifogyi »

Csak 3-4 naponta, de utólag mert mindig van 1-3 nap elmaradás az aktuálistól.


Új téma !! Új HÍR !!
In the process of implementing some modifications:
Daily limit has been lowered to $100 per processor :!: :!: :!: in order to allow for more withdrawals per day.
We are adding a feature that will notify members when the bucket opens. It will take some time for this feature to be completed.
All requests that have been "stuck" in que will be returned to you wallet so you can make a new request in the new withdrawal system. :!: :!: :!:

A kikérési limit napomta 100 dollárra csökken, így valószínü hogy több ember kikérését teljesíthetik !!!
A sorban álló (pending) kikéréseket visszateszik az alapba hogy újra ki lehessen kérni az új rendszerrel !!!
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: csari »

Elmondaná valaki, miért jó az nekünk, ha limit 100 dollárra csökken?
kumiptc
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2012.05.30. 07:52
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: kumiptc »

Karabula mi miatt vagy ennyire biztos abban, hogy ez az oldal a későbbiekben működni fog?
Most semmi nem utal erre... Sőt...!!!
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: Sanders »

vagy pedig azt jelenti a napi 100ra limitelés, hogy már nem sok van hátra :/
Avatar
Szilo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2012.05.14. 11:02
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: Szilo »

Nekem visszatette a Wallet-be a kikéréseimet. Csak nemtom kikérni mert elérte a napi limitet az a sz*r (PZ) -.-"
Avatar
Lester03
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011.05.08. 17:48
Tartózkodási hely: Zala megye
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: Lester03 »

Szilo írta:Nekem visszatette a Wallet-be a kikéréseimet. Csak nemtom kikérni mert elérte a napi limitet az a sz*r (PZ) -.-"
Mért rakták vissza a pénzt a Wallet-be?
Nagy nehezen sikerült kikérni erre meg vissza teszik! :angry:
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Mindenkinek visszatették :/
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Igen, csak a kérdés nem ez volt, hanem az hogy miért. Én is ezt kérdezném. Persze sajnos sejtem a választ. Azt gondolom az oldal nem tud fizetni és halódik, de a kozmetikázás persze menne még ezerrel. az egyik magyar oldaluk pl. http://profitclickinghungary.com/ bezárt. Ez már túl sok rossz indikátor.
ügyifogyi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2012.05.10. 21:51
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: ügyifogyi »

http://www.netinvestportal.com/profitcl ... QaOzvKcdkh

Nem zárt be Te idi... csak itt érheted el mostantól ! Mi a f..nak kell riogatni ok nélkül??,
rézgróf
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012.07.06. 04:13
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: rézgróf »

Sziasztok!

A "Gift Card"-l kapcsolatban tudnátok mondani valamit?
Ez jelent meg pár napja a Wallet-ben.
A választ előre is köszönöm.
Jól és garantáltan működő internetes pénzkeresési módszerek!
http://www.profit-partners.ucoz.hu
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Igen az én sem tudom mi. Pénzt kivenni ebből meg nagy művészet, mindig betelt a napi limit meg hasonló hülyeségek! :rofl:
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: Sanders »

üdv mindenkinek!
pár napja vezették be, hogy profitclicking-en belül lehet egymásnak küldeni pénzt.
küldök 100 dollárt profitclicking-en belül, cserébe kérek paypal/payza/liberty/egopay tökmindegy számlára 75 dollárt
akit érdekel írjon ;-)
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

ügyifogyi írta:http://www.netinvestportal.com/profitcl ... QaOzvKcdkh

Nem zárt be Te idi... csak itt érheted el mostantól ! Mi a f..nak kell riogatni ok nélkül??,

Tényleg, minden nagyon szép minden nagyon jó, mindennel meg vagyok elégedve. :clap: :D

Csak épp egyesek nem akarják tudomásul venni, hogyha egy cég 100 nap után - vagy akkor se - fizeti ki a pénzed akkor ott gond van. Tényleg minek is riogatni még felébresztem az emberek gyanúját. :D

Vagy van aki tényleg elhiszi még, hogy azért fizet ilyen sokára, mert technikailag nem tudják megoldani a kifizetést? Végtelen ideig fenntartható rendszer. Igen? Akkor miért kellett megnyirbálni a hozamokat és miért lett 100 nap a kifizetési idő. És miért csak pár percre merik kinyitni a pénzkaput? Én örülök, ha valaha egyáltalán megkapom a pénzem. Ma ismét beléptem a honlapra és megnéztem a withdrawal news ikont. Ott azt írják hogy a gyorsabb kivét már itt van a sarkon. Csak épp egy icuripicuri gond van a dologgal. Hogy november közepére van ígérve. :lol: Vajon melyik sarkon van akkor? Az északin? :lol: Azóta ezt nem sikerült megoldani. Egyébként tök jó a cég minden a legnagyobb rendben van. Nehogy már valaki riogatni merjen.
Egy javaslat: egy programozó, akinek sok pénze van bent a rendszerben, ajánlja már fel, hogy társadalmi munkában megcsinálja ezeknek a szerencsétleneknek a pénzkapuját, mert állítólag 3 hónapja nem tudják megoldani ezt a problémát. Vicc volt.

Nem tudom feltűnt-e másnak is, hogy a befizetési résszel nincs szoftveres gond. Azt valahogy sikerült megoldaniuk. :roll:

Más: Felajánlják, hogy 1 milla dodot fizetnek, aki hibát talál. 1. Ugyan hogyan tudnál már hibát találni, ha nem ismertetik veled, hogy hogyan működik a rendszer? 2. Ha mégis megtalálnád a hibát vajon hogyan tudnád behajtani az 1 milládat? Kicsit lássunk már a sok népbutítás mögé !!!

Legalább azóta gond van ezzel a céggel mióta új neve van, de valószínű sokkal régebb óta. Legalább 1 hónapig szenvedtek az átálással és azalatt nem írták jóvá a hozamokat. Utána a régi pozikra megfelezték a hozamokat.
Most ugyan felemelték 3%-ra de miért. Azért mert több pénzt akarnak neked fizetni? Szerintem kb. azért mert ez lehet az utolsó nagy aratás mielőtt lehúzzák a rolót. Gondolj már bele. Nem bírják pénzzel az 1-2%-okat sem. Hogyan fogják akkor kifizetni a 3%-ot?

Szerintem ha sok néphülyítő közlemény olvasása által akarod mondjuk az angolodat fejleszteni, akkor jó helyen vagy, :lol: de ha pénzt akarsz keresni akkor nem hiszem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jatekos12 2013.02.15. 16:45-kor.
asram54
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.07.22. 08:25
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: asram54 »

Mindenben az utolsó szóig eggyetértek jatekos12-vel, :clap: amit én már január elején is leírtam!
Viszont biztos vagyok benne,hogy ügyifogyi sem úgy gondolja. A nevezett honlapon már a Profitclicking nincs az exkluzív befektetések között okosan reklámozza itt a honlapját, gratulálok neki. :good: Nekem több mint két hónapig pending-elték a kikéréseimet, ami nem kis összeg volt. Több mint két hónap után visszatették a Wallet-be. Nekem is az a véleményem, hogy a befizetési és referallal kapcsolatos dolgokban minden tökéletesen működik, ott mindent meg tudnak oldani profi módon. A napi jóváírások és kifizetések pedig amatőr szinten zajlanak. Aki nem így látja az szerintem vak, és képtelen elhinni, hogy itt hamarosan lehúzzák a rolót. Be kell látnunk, hogy a Profitclicking sajnos most már :spam:.
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Sziasztok!

http://vasthits.com/profitclicking.html
A fenti linken található közleményt a Vasthits nevű oldal adminja futtatja a Profitclickingről. Érdemes elolvasni. Teljesen egyetértek vele. A szöveg óvatosságra int a Prof kapcsán. A Vasthits egy megbízható traffic exchange (reklámcsere) oldal, amely ráadásul még fizet is minden átpörgetett 1000 oldalért 30 centet.
Ha valakit érdekel: http://vasthits.com?r=63487
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: ProfitClicking

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Lehet bezárják a Prof-ot, lehet nem. De honnan van az infód Hargita?

Plusz áruld már el pontosabban, hogy hol vannak hírek a cégről, mert én nem találtam meg.

Amúgy ma kiadott a Prof. egy új tájékoztatást, hogy Beindul a Green Light (zöld lámpás vagy zöld fény) rendszere, ami által állítólag megmondják, hogy mikor lesznek nyitva a pénzkapuk meg hogy napi 3-szor nyitva lesznek. Szóval újabb kánaán ígéret. Az oldalon belül ezt a Green Light rendszert nem sikerült felfedeznem, de az igaz, hogy folyamatban van egy kikérésem - értelme nem tom van-e :lol: , de azért nem akartam törölni. Szóval a lényeg hogy emiatt a kikérési oldalon engem más fogad mintha nem lenne folyamatban.
Így aztán esetleg - hangsúlyozom, esetleg :no: olyan valakinél akinek nincs kikérése folyamatban, netán meg fog jelenni az emlegetett varázslatos zöld lámpás, aminek most nagyon kell hogy örüljünk az admin szerint. :roll:

Szóval felszólítanék mindenkit a nagy zöld lámpás kereső akcióra. :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jatekos12 2013.02.26. 12:11-kor.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég