NewGNI ! Hosszútávú befektetés ! Sport arbitrage !

(Nem HYIP)
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

NewGNI ! Hosszútávú befektetés ! Sport arbitrage !

HozzászólásSzerző: laszend » 2012.05.08. 20:23

NewGNI: /sport arbitrage profit sharing/
Maga a sport arbitrage egy legalizált profit orienált módszer.

Bár mostanában / ha észreveszik/ a fogadóirodákból rendszeresen kitiltják a szólóban dolgozó, "arbitrázsoló" emberkéket.
Régebben én is foglalkoztam vele, de nagyon sok időt és odafigyelést igényel.
Röviden a lényeg, nagyrészt kétesélyes fogadásokat kötnek egy eseményre két különböző irodában. De lehet 3 esélyesre is.
Az egyikben 00.00 összeggel x.xx oddsra nyerőre a másikban 11.11 összeggel y.yy oddsal a vesztésre. Nagyon sokan emiatt csak a teniszre hajtanak. Az arányokat, ill. a tétek összegét külön matematikai formulával számolják ki.
Ebben a témában sok oldalt lehet kigooglizni !! Mindegy, hogy nyersz vagy veszítesz, az egyik irodában, vagy a másikban, a lényeg hogy a feltett összegek arányában ez a különbség néhány % profitot hoz neked.
Általában 2-3-4 % a profit !! Ahhoz hogy foglakozz az sport arbitrage.-val, ahhoz min. 10, ha nem több fogadóirodába kell beregisztrálnod és mindegyikben tartani kell pénzt is természetesen.
pl:3 esély esetén:
Football: UEFA Champions League 2011/2012. Wednesday, 15 Feb 2012
AC Milan vs. Arsenal :
Selection 1: AC Milan at odds of 2.10 with Nordicbet (1.iroda)
Selection 2: Draw at odds of 3.51 with Sbobet (2.iroda)
Selection 3: Arsenal at odds of 4.78 with Pinnacle Sports (3.iroda)
Guaranteed Return: 3.061%
Ezt az időtrabló ténykedést (fogadóiroda választás, pénzfeltöltés, a profitot hozó események keresése és percre pontos követése /az oddsok percről-percre változnak/, ill. az arányok kiszámítását a NewGNI iroda átveszi tőled. Az oldal elődje a GNI nagyon régen megy-ment, az uj verzio /newGNI/ 2011.dec.22.-től működik, és működik tényleg. Részesülhetsz a profitból, oly módon hogy beszállsz, invesztálsz a profit érdekében.
Kétféle plan /terv/ van:

Daily plan: napi 1 % részesedés min. 20 dolcsi a beszálló.

Weekly plan: heti 6 % a részesedés min. 50 dollar a beszálló. A kamatozás ideje, tehát a kifutási idő mindkettő esetében 180 nap, tehát fél év !
Ha ez a futamidő lejárt újból hozzájuthatsz az alaptőkédhez, amivel beszálltál ! Ebből is látszik, hogy nem egy-két hónapra terveznek előre !
Én jelenleg összesen 20+30+40 dollart raktam be a napi kamatozásúra. igy naponta a profitom most: (0.2+0.3+0.4 dollar ) / Figyelembe kell venni, hogy csak hétköznapokon fizet. És fizet naponta, erről minden nap email értesítést is küld ! Eddig csak próbából kértem kifizetést 1 dollárról, másnap megjött a STP számlámra. Fontos hogy csak egyféle e-walletről fizess be, STP., vagy LR, de az AP nem megy !!
Tervben van még további befizetés, ha majd a JSS.-ben elértem egy bizonyos pozíció mennyiséget a restart után !! Ugye több lábon érdemes álldogálni.
Ha érdekel:

Nem rossz befektetés !

Kép

https://newgni.net/?ref=laszend

Sanders
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: NewGNI ! Hosszútávú befektetés ! Sport arbitrage !

HozzászólásSzerző: Sanders » 2012.05.08. 22:02

Egy ideje figyelem ezt az oldalt, remélem hosszútávú lesz! Sok sikert Neked, majd írd le kérlek a tapasztalatokat! :)

laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: laszend » 2012.05.11. 12:41

Szépen osztja a jutalékokat, erről pontosan küldi az email-eket minden nap, kivéve a hétvégét. Igen stabilnak tűnik.

A mai email a jutalék egy részéről:
You have earned on a Investment. Below are the details of the transaction. These funds have been added to your Cash Balance.

Transaction ID: #3946458
Date: May 11th, 2012 @ 04:00 am
Amount: $0.27
Processor: Solid Trust Pay
Notes: Earned 1.00% on Investment #233914

Thank You,
newGNi | Arbitrage Wagering Pool

laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: laszend » 2012.06.16. 21:35

Befektetés 238 doll., szépen fizet, ugy tünik még sokáig biztos lesz......

Vissza: “Befektetési programok”