NJM Blog - SCAM !

Halott, már nem működő pénzkereső programok
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

NJM Blog - SCAM !

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Az NJM Blog egy online pénzkeresettel foglalkozó magyar oldal, az admin Sándor Zsolt a PokerStrategy kézelemzője és ott van a magyar eToro platform legsikeresebb forexezői között. Mindezeken túl kedves és megbízható ember. 2014 február 1-én csatlakoztam a Bloghoz PTC és Forgalomcsere oldalakkal

Zsolt 2013 április 14.-én létrehozott egy kedvező hirdetési szolgáltatást. Bővebben itt:

Kép

Az NJM Klub az NJM Blog prémium szolgáltatása. Klubtag csak az lehet, aki rendelkezik legalább egy aktív hirdetési csomaggal.

NJM Hirdetési csomag

Egy NJM Hirdetési csomag ára $20 USD, amiért kapsz 1 hét Prémium hirdetést és 1 hónap Olvasói hirdetést.

Minden aktív NJM Hirdetési csomag jogosult bevételrészesedésre!

Részesedések jóváírása hetente egy alkalommal az elszámolást követően.

Egy csomag addig aktív, ameddig el nem éri a 150%-os megtérülést. Tehát összesen $30 USD jutalék kerül jóváírásra minden csomag után. Amikor ezt eléri, a csomag lejár és nem jár utána tovább a részesedés.

A bevételrészesedéshez NEM kell semmit teljesítened!

Kép

Összefoglalva:
- Megbízható admin
- Kis kockázat
- $20-os hirdetői csomagok
A hozzászólást 10 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2019.06.09. 21:05-kor.
Ok: Nem fizető oldal !
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: NJM Hirdetői Klub - stabil, megbízható befektetés

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

a mai naptól hivatalosan is NJM Blogger vagyok. az általam kezelt programok és hozamuk is belekerül az NJM portfólióba, így ha befektetsz, akkor az én teljesítményemből is részesülsz! :)
Kép
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: NJM Hirdetői Klub - stabil, megbízható befektetés

Hozzászólás Szerző: tifu »

Gratulálok! :) Nem régen lettem klubtag az említett oldalon, csak ugyanazt tudom állítani az oldal adminjáról, mint doqxstudio. Forexes befektetésbe már befizettem egy kevés összeget. Sok PTC és egyéb "hamar bedőlök" oldalak helyett érdemes kipróbálni!
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: NJM Hirdetői Klub - stabil, megbízható befektetés

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

köszönöm Tifu! én is gratulálok, h a klubtagság mellett döntöttél! :)
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: NJM Klub - 1 éves akció

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Az NJM Hirdetői Klub átalakult.
Egy NJM Hirdetési csomag ára $20 USD, amiért kapsz 1 hét Prémium hirdetést az NJM Blogon és 1 hónap banner hirdetést a blog Hirdetések oldalán.
A prémium hirdetés mérete lehet 728×90 vagy 468×60, az 1 hónapos banner hirdetés mérete pedig 468×60 vagy 125×125 pixel.
Minden aktív NJM Hirdetési csomag jogosult bevételrészesedésre!
Egy csomag addig aktív, ameddig el nem éri a 150%-os megtérülést. Tehát összesen $30 USD jutalék kerül jóváírásra minden csomag után. Amikor ezt eléri, a csomag lejár és nem jár utána tovább a részesedés.

A bevételrészesedéshez NEM kell semmit teljesítened! :good:

Kép
Kép
abeha
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015.03.30. 06:50
Kapcsolat:

Re: NJM Blog - Elit Klub

Hozzászólás Szerző: abeha »

Az NJM Klub az NJM Blog prémium szolgáltatása. Klubtag csak az lehet, aki rendelkezik legalább egy aktív hirdetési csomaggal.
Cut down your exam stress by using our latest ccna exam and mcts exam with csld certification and practice questions and the exams of colostate.edu ccie security
ildinyu
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016.01.29. 23:31
Kapcsolat:

Re: NJM Blog - Elit Klub

Hozzászólás Szerző: ildinyu »

Mikor lehet regisztrálni az NJM Klubba?? Úgy tudom most nem fogadnak új tagokat, de lehet régi az infóm.....
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég