Atlantic GAM - SCAM !

Halott, már nem működő pénzkereső programok
Mon
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017.07.08. 17:06
Kapcsolat:

Re: Atlantic GAM/Befektetés, heti kifizetéssel/4-6% hetente /// 14x fizetett már

Hozzászólás Szerző: Mon »

Azert olvastam par erdekes hozzaszolast.
Pl.: ,,bizonyitottan pilota jatek,Penz gyuztes..."
Kicsit melyebben kellene utanna nezni a dolgoknak es nem bantas keppen mondom ,mert pl ez a ragalmazas es az emberek felrevezetese paragrafusat meriti ki.
Nincs a ceg betiltva es nem is volt.Az MNB vizsgalja mint 1000 mas ceget ez termeszetes,mint ahogyan az is hogy nem fogja a keblere olelni a ceget mert a befektetok biztosan nem otthol a kisparna alol veszik ki a penzuket amit befektetnek a ceghez.Valamelyikotoknek van banknal dolgozo vezeto ismerose! Akkor biztosan tudjatok,hogy a bankok eppen ennyi hozamot csinalnak a lekotott osszegeken amibol 2-3% lekot kifizetnek evvegen. Az is biztos hogy sok tisztessegtelen ceg van de miert kellene mindet egy kalap ala venni?Egyebkent folyamatban vannak az engedelyek mint ahogyan tobb kornyezo orszagban mar meg is vannak bar nem kellene mert az AGAM es a Questra semmilyen befektetesi tevekenyseget nem folytat m.orszagon,az pedig minden ember magan ugye,hogy hova fekteti be a penzet ebbe semmilyen szerv nem szolhat bele es mondhatja meg hogy en mint magan ember a leadozott penzemet hova teszem. Egyebkent a kapot hozam utan tisztessegesen le is kell! Minden evben adozni.En 3 honapja vagyok veluk azt gondolom eletem legjobb dontese volt.Talan meg annyit,hogy a piramis jatekosok nem igen szoktak sajat bankot nyitni mert az AGAM par honapon belul megnyitja a sajatjat par orszagban.
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Atlantic GAM/Befektetés, heti kifizetéssel/4-6% hetente /// 14x fizetett már

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Múlt heti teljesítmény: 5.48%
Ismét kaptam kifizetést,ezzel 262 euro kijött már a 270 euros befektetésemből,így a következö kikérés már haszonnal érkezik :clap:
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Atlantic GAM/Befektetés, heti kifizetéssel/4-6% hetente /// 14x fizetett már

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

A heti teljesitményük 5.03%
A héten újra fizetett is:)
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Atlantic GAM/Befektetés, heti kifizetéssel/4-6% hetente /// 14x fizetett már

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

A múlt héten nem volt osztás és nem is lesz csak augusztus végén, állításuk szerint a bitcoin kalamajka miatt állították le 3 hétre.
Termeszetesen a portfóliókat meghosszabbítják.
Remélhetőleg fizet továbbra is majd.
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Atlantic GAM/Befektetés, heti kifizetéssel/4-6% hetente /// 14x fizetett már

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Pénteken ismét volt osztás: 5,5%-os teljesítmény
Inditottam is volna egy kifizetést, de egyenlőre nem enged kikérni, ha jol olvastam, akkor Szept. 5-től
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég