Hubold.pro - Az oldal eltűnt

Halott, már nem működő pénzkereső programok
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Hubold.pro - Az oldal eltűnt

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

hubold.pro -

Az oldal neve: Hubold.pro
Indulási idő: 2019 március 17
Használható bankok: Perfekt Money, Payeer. AdvCash, Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Ethereum
Befektetési lehetőségek: 4 befektetési lehetőség van. A napi hozam a befizetett összegtől függ.
1.A bónusz befektetés 365 napon keresztül napi 0,5 % hozamot ( napi 10 cent) hoz hétfőtől péntekig. Ide nem lehet befizetni. Sajnos most már csak akkor kapunk bónuszt, ha egy másik csomagra befizetünk
2. 2 % hozam 20 napon keresztül Befizethető összeg: 10 dollártól - 300 dollárig
3. 15 % hozam 5 héten keresztül Befizethető összeg: 301 dollártól - 2500 dollárig
4. 1% hozam 150 órán keresztül Befizethető összeg. 2501 dollártól - 30000 dollárig.
A legkisebb kikérhető összeg 10 cent

Referral link: https://hubold.pro/?ref=Lucipapa
A referáltak utáni a befizetésük után jár jutalék, de sem százalék, sem összeg nin feltüntetve

Eddig pénteken és ma kaptam meg a 10-10 centet, a mai kifizetést csatolom. Ezután nem kérem ki 10 centekként, hanem egy ideig gyűjtögetem majd
Operation date: 01 Apr 2019 16:22
Operation ID: 766927272
Operation type: transfer
Status: success
Credited: 0.09 $
Comment: Withdraw to Lucipapa from HUBOLD Expert Investments

From: P1010527368
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Lucipapa 2019.04.09. 09:17-kor.
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: Hubold.pro - Befektetés befizetés nélkül

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

Köszönöm a reget. Eddig nem lehetett látni, de most, hogy van referáltam látható, hogy 10 szintes regisztráció van.
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Hubold.pro - Befektetés befizetés nélkül

Hozzászólás Szerző: Gisell »

A Facebookig eljutottam szerencsésen.
Mit gondolsz, bentről lehet befizetni? Nem látható még nálad?
Közbe rájöttem, vannak reffjeid szépen...
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: Hubold.pro - Befektetés befizetés nélkül

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

Gisell írta: 2019.04.01. 20:19 A Facebookig eljutottam szerencsésen.
Mit gondolsz, bentről lehet befizetni? Nem látható még nálad?
Közbe rájöttem, vannak reffjeid szépen...
Valóban lehet a belső egyenlegből befizetni. A legfelső a lehetőségek között. Persze a napi 10 centekből elég sokára gyűlik össze a minimális 10 dollár. Tegnap Paypal-ról szerettem volna befizetni, de nem sikerült. Payeerről engedett volna.
Rajtad kívül még egy reffem van, aki szintén erről az oldalról regisztrált
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lucipapa 2019.04.02. 17:50-kor.
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: Hubold.pro - Befektetés befizetés nélkül

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

nvagner írta: 2019.04.02. 15:29Ment egy reg.
Köszönöm a regisztrációt. Remélem lesz egy kis sikerélményünk az oldalon. Az eddigiek nagyon biztatóak.
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: Hubold.pro - Befektetés befizetés nélkül

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Nektek számol valamit?
Tegnap kaptam meg a 20$ de azóta semmi profit nem íródott jóvá.
Kell valamit csinálni az ajándék pénzzel vagy egyből elindul a termelés?
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: Hubold.pro - Befektetés befizetés nélkül

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

bitcoinlacko írta: 2019.04.02. 17:30 Nektek számol valamit?
Tegnap kaptam meg a 20$ de azóta semmi profit nem íródott jóvá.
Kell valamit csinálni az ajándék pénzzel vagy egyből elindul a termelés?
Nekem eddig minden nap rendben adta a 10 centet. Ha megkaptad a 20 dollárt, akkor az azonnal befektetésre került, nem kell semmit csinálni. Biztos emlékszel, hogy időben mikor írta jóvá a bónuszt ( ha esetleg nem tudod pontosan, akkor a Facebook oldalon meg tudod nézni) Attól számítva 24 óra múlva kapod az első 10 centet. Ezután pedig mindig ebben az időpontban.
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: Hubold.pro - Befektetés befizetés nélkül

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Akkor ezért nem kaptam még semmit. Valamikor este kaptam választ,hogy jóváíródott a bonus.
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: Hubold.pro - Befektetés befizetés nélkül

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Na még ilyet se láttam. Ez tényleg fizetett. :clap: :clap:
nvagner
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2014.12.22. 14:45
Kapcsolat:

Re: Hubold.pro - Befektetés befizetés nélkül

Hozzászólás Szerző: nvagner »

Tényleg 10 centenként kéritek ki a "kamatokat"? Én úgy tervezem, hetente egyszer kérek ki. Nyilván addig, ameddig egyáltalán fizet. Apropó, csak Payerre kértetek ki, vagy van infótok arról, hogy kriptóban is fizetnek?
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: Hubold.pro - Befektetés befizetés nélkül

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Amit kikértél azt már senki nem veszi el. De mivan ha gyűjtöd és a 7. napon meghal az oldal. Oda a talált pénz.
Én még ezidáig nem találkoztam olyan oldallal ami ingyen adott pénzt. Magyarul befektetés nélkül fizet.
Szerintem használd ki a lehetőséget és kérd ki minden nap. Véleményem szerint nem fog sokáig menni.
Gondolj bele napi 0.1$ fizet ki az embereknek. És ha van már mondjuk 1000 ember akinek fizet és ha már lesz 5000 akkor könnyen kijön a matek.
Bevétel semmi de a napi kiadás az marha magas. A ptc oldalak is belehalnak 1 hónap alatt ha 0.05$ többet fizetnek naponta és ott még bevétel is van.
Ja és csak payeerre tudod majd kikérni mert arról érkezett a befizetés.
nvagner
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2014.12.22. 14:45
Kapcsolat:

Re: Hubold.pro - Befektetés befizetés nélkül

Hozzászólás Szerző: nvagner »

Szóról szóra igazad van, így gondolom én is. Annyi eltéréssel, hogy heti egynél többször nem tervezek ránézni az oldalra. Tehát ameddig (jó esetben 1 - 2 hónap?) fizet, addig négyszer - ötször ránézek, és sem a ráfordított idő, sem a ráfordított energia nem fog fájni. Nagyon kevés programban vagyok benne, de pont jól lefogják az időmet ahhoz, hogy semmi nagyobb új programba ne fogjak bele, arra is sajnálom az időt, hogy naponta egyszer ránézzek egy ilyen valószínű ponzira :D

Nyilván saját véleményemtől függetlenül kívánom mindannyiunknak, hogy legyen ez egy évtizedekig futó és fizető program :D
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: Hubold.pro - Befektetés befizetés nélkül

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

Érdekesek a gondolataitok. Valóban az ilyen típusú oldalaktól hosszú idejű működést nem várhatunk. Éppen ezért sokat egy - egy kikéréssel nem szabad várni, de úgy gondolom heti egyszeri még belefér. A főoldalon láthatóak a befizetések, és közöttük komoly összegek is vannak. Azért ez azt bizonyítja, hogy sokan látnak fantáziát az oldalban. Persze ettől függetlenül mi csak maradjunk óvatosak és mindenképp csak annyit fizessünk be, amit megengedhetünk magunknak.
nvagner
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2014.12.22. 14:45
Kapcsolat:

Re: Hubold.pro - Befektetés befizetés nélkül

Hozzászólás Szerző: nvagner »

Már bocsánat, de...
Az, hogy sokan befizettek, néhányan nagyobb összegekkel, számomra csak az emberek felelőtlenségét bizonyítja. És - megint csak DE - a bizonyos pénzérme másik oldala, hogy valószínűleg minden egyes tag a befizetőktől kapott összegből kap jóváírást. Az én szememben nem bizonyíték a "nézd, ki mennyivel szállt be". Sokkal inkább egy nyilvános portfólió, amiről folyamatos tájékoztatást ad (az adott befektetési) oldal. Ilyen azért itt hírből sincs :D

Az meg valószínűleg csak engem zavar, hogy a Facebook-os válaszüzenet ("bonus sented") nyelvtani hibás, "sented" szó nem létezik.

Na mindezek ellenére azért kellemes hétvégét mindenkinek! :D
nvagner
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2014.12.22. 14:45
Kapcsolat:

Re: Hubold.pro - Befektetés befizetés nélkül

Hozzászólás Szerző: nvagner »

Kezdődik: " dear user from today bonus are sented only after first deposit and bonus now is 50$"

Vagyis mától csak az első befizetést követően kapnak bónuszt az új tagok, 50 $ értékben.
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: Hubold.pro - Befektetés befizetés nélkül

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

nvagner írta: 2019.04.05. 14:26 Kezdődik: " dear user from today bonus are sented only after first deposit and bonus now is 50$"

Vagyis mától csak az első befizetést követően kapnak bónuszt az új tagok, 50 $ értékben.
Megelőztél. Sajnos a mai naptól megszűnt az ingyen bónusz. Valóban először be kell fizetni, hogy valaki bónuszhoz jusson. 50 dollár bónuszról írnak, de a hírekben csak 20 dollár szerepel (pedig ez is mai beírás)

A változás ellenére a kifizetések folyamatosak, és azonnaliak. Kikértem a heti hozamot. Azonnal a számlámon volt. Javasolom, hogy a kikérésekkel egy hétnél tovább ne várjon senki.

Nagyon köszönöm azoknak az embereknek, akik regisztráltak a linkemmel, annak ellenére, hogy jutalékot nem kaptam, mert csak befizetés után jár. Az eredeti leírást a változásoknak megfelelően módosítani fogom. Remélem még a mai nap sorra kerül.

Payeer.com <support@payeer.com>
14:35 (22 perccel ezelőtt)
címzett: én

Payeer
+ 0.39 USD
Date: 05.04.2019 15:35:55
ID: 769333787
Details: P1010527368 → P518
Amount: 0.39 USD
Comment: Withdraw to Lucipapa from HUBOLD Expert Investments

Azért kaptam csak 40 centet, mert a hétfői hozamot már akkor kikértem.
nvagner
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2014.12.22. 14:45
Kapcsolat:

Re: Hubold.pro - Folyamatosan fizet

Hozzászólás Szerző: nvagner »

Valóban fizet (még), 0,29 dollárral lettem gazdagabb :)
nvagner
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2014.12.22. 14:45
Kapcsolat:

Re: Hubold.pro - Folyamatosan fizet

Hozzászólás Szerző: nvagner »

Végül milyen szép lett a hétvégénk :) Ezen felbuzdulva szeretettel meghívlak Benneteket egy jövő hét pénteki Hétértékelőre! :)
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Hubold.pro - Folyamatosan fizet

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Jövünk, talán nem is a "nagy" összeg a lényeg, inkább a jó érzés ami kíséri.
xruszattix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2011.11.01. 18:07
Kapcsolat:

Re: Hubold.pro - Folyamatosan fizet

Hozzászólás Szerző: xruszattix »

Tegnap óta nem tudok belépni. Ez az üzenet fogad:

"Your login or password or turing image code is wrong. Please check this information."

Írtam support-ot. Meglátjuk mi lesz, de rossz előérzetem van. :(
Még jó, hogy nem fektettem be egy centet se, csak a bónuszt használtam ki. :DD
Ti be tudtok még lépni? :?
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: Hubold.pro - Folyamatosan fizet

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

xruszattix írta: 2019.04.07. 10:21 Tegnap óta nem tudok belépni. Ez az üzenet fogad:

"Your login or password or turing image code is wrong. Please check this information."

Írtam support-ot. Meglátjuk mi lesz, de rossz előérzetem van. :(
Még jó, hogy nem fektettem be egy centet se, csak a bónuszt használtam ki. :DD
Ti be tudtok még lépni? :?
Én gond nélkül be tudok lépni. Biztos, hogy jó belépési adatokat írtál, mert azt jelzi, hogy valamelyik adatod helytelen?
xruszattix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2011.11.01. 18:07
Kapcsolat:

Re: Hubold.pro - Folyamatosan fizet

Hozzászólás Szerző: xruszattix »

Lucipapa írta: 2019.04.07. 11:50
xruszattix írta: 2019.04.07. 10:21 Tegnap óta nem tudok belépni. Ez az üzenet fogad:

"Your login or password or turing image code is wrong. Please check this information."

Írtam support-ot. Meglátjuk mi lesz, de rossz előérzetem van. :(
Még jó, hogy nem fektettem be egy centet se, csak a bónuszt használtam ki. :DD
Ti be tudtok még lépni? :?
Én gond nélkül be tudok lépni. Biztos, hogy jó belépési adatokat írtál, mert azt jelzi, hogy valamelyik adatod helytelen?
Szia!

Tudom, hogy mit jelent a hibaüzenet, természetesen. A bejelentkezési adatokat mindig eltárolom a Chrome-ban. Próbáltam jelszóemlékeztetőt is kérni, de a link, amit adott ismét ugyanezt a hibaüzenetet adta. Firefox-ban is próbáltam sikertelenül. A jelszavakon kívül minden böngészőadatot töröltem, de sajnos semmi eredménye. Szerintem kidobálják a nem befektető felhasználókat. Ennyi. :angry:
xruszattix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2011.11.01. 18:07
Kapcsolat:

Re: Hubold.pro - Folyamatosan fizet

Hozzászólás Szerző: xruszattix »

Nálam most már be se jön az oldal. Erről ennyit.
xruszattix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2011.11.01. 18:07
Kapcsolat:

Re: Hubold.pro - Folyamatosan fizet

Hozzászólás Szerző: xruszattix »

xruszattix írta: 2019.04.07. 12:52 Nálam most már be se jön az oldal. Erről ennyit.
Hosszas kínlódás után ismét bejött az oldal, de továbbra sem tudok belépni. A support-omra eddig semmi válasz.
Szerintem csak úgy töröltek az oldalról. :bad:
xruszattix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2011.11.01. 18:07
Kapcsolat:

Re: Hubold.pro - Folyamatosan fizet

Hozzászólás Szerző: xruszattix »

Felfüggesztettek az oldalról, arra hivatkozva, hogy 5-ször regisztráltam ugyanarról az IP címről! Kérdeztem, hogy bizonyítsam be, hogy csak egyszer regisztráltam? Erre a válasz: sajnálják, de a szabály az szabály. Hát így vagyunk. Én végeztem az oldallal.
xruszattix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2011.11.01. 18:07
Kapcsolat:

Re: Hubold.pro - Folyamatosan fizet

Hozzászólás Szerző: xruszattix »

Csoda történt! Visszaállították a hozzáférésemet. De természetesen ezek után sem fogok befizetni egy petákot sem! :lol:
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: Hubold.pro - Folyamatosan fizet

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

A főoldalon látni a befizetéseket, legalábbis mindig az újakat. Esetenként találkozni több ezer dollárossal is, de a zöme ugyancsak alacsony. Én a regisztrációm utáni második napon akartam Paypalról befizetni, de nem engedte (azóta a paypal kii is került a használható bankok közül). Ezután döntöttem a befizetés elhalasztásáról. Bízzunk abban, hogy a már megkapott bónuszok megmaradnak és sokáig hozzák hétfőtől - péntekig a napi 10 centeket.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 1 vendég