Leased ad space

Mátrix rendszerek
anathol
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.04.23. 14:54
Kapcsolat:

Leased ad space

Hozzászólás Szerző: anathol »

Sziasztok

Kb. 2,5 hónapja vagyok tagja a fenti programnak, ami hírdetési csomagokat hírdet és ezt egy 8*7es mátrixban értékesíti
úgy, hogy ha megveszed az első szintet 7$-ért (paypal, payza, STP) akkor utánna te direktben értékesíthetsz 8db-ot ebből a 7$-os csomagból nem megy át az adminon hanem direktben kapod meg a 7$-t az általad vagy a felső vonalad által behozott embertől (belépés után meg kell adni a fizetési processzoraid azonosítóit, hogy a rendszer az új belépőnek tudja küldeni az adataid és neked fizessenek)
Minden egyes "eladás" után megkapod a fizetést nem kell várni míg megtellik az első vonalad!
A legjobb az egészben a termék, ami tartalmaz egy solo ad szolgáltatást amivel 28 naponta tudsz
emailt küldeni a teljes taglétszámnak! Ez hatalmas dolog, aki vett már solo ad-et tudja milyen drága
és kockázatos. Nekem eddig olyan 10% körüli levél olvasást és link kattintást hozott ill. néhányan regisztráltak
is a programokba amiket reklámoztam vele.
Az én első vonalam már megtellet így nekik segítek az ő vonaluk megtöltésében így ha érdekel a dolog írj egy PM-et ide vagy az anathol1977@gmail.com-ra és segítek neked is embereket szerezni és ne felejtsed az első eladásból megvan a befektetésed!

Üdv.:
Krisztián
anathol
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.04.23. 14:54
Kapcsolat:

Re: Leased ad space

Hozzászólás Szerző: anathol »

Sziasztok,

Néhány adattal támasztanám alá, hogy a program működik és sokáig működni is fog:

139 tag a csapatomban, aminek eloszlása a 7 szinten:
Level 1 - 8 - 7 Pearl 1 Amethyst - betelt! Akiket ezután behozok az üzletbe már az alső szintemen levőkhöz kerülnek
Level 2 - 16 - 15 Pearl 1 Sapphire
Level 3 - 10 - 5 Pearl 2 Amethyst 1 Emerald 1 Sapphire
Level 4 - 33 - 25 Pearl 5 Amethyst 2 Emerald 1 Sapphire
Level 5 - 41 - 24 Pearl 8 Amethyst 2 Emerald 1 Sapphire
Level 6 - 19 - 13 Pearl 6 Amethyst
Level 7 - 12 - 9 Pearl 3 Amethyst

Több mint 200$-nyi fizetést kaptam legutóbb például egy 47$-osat mert valaki a 4. szintemen vett egy Sapphire csomagot
a 7$-os befektetésem már rég megtérült és ha mostantól nem tennék semmit akkor is jönni fognak a fizetések, mert jó alapot csináltam és az alattam levők is látják, hogy jó a termék és nyugodtan lehet ajánlani nem fog senki ráfázni!

A termékről annyit, hogy a sapphire szinten én 7 naponta tudok levelet küldeni az egyre bővülő taglétszámnak és a 10%os kattintási arány magáért beszél!
anathol
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.04.23. 14:54
Kapcsolat:

Re: Leased ad space

Hozzászólás Szerző: anathol »

gratulálok Gabriella!

Itt van néhány fizetés amit én kaptam:

Kép

Láthatjátok, hogy működik, ha valakit érdekel kérem írjon az anathol1977@gmail.com címre és küldök infot
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég