Zeek Rewards

MLM rendszerek
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

nadint írta:
Sanders írta::DDD
félreolvastad szerintem :)
nem azt írtam, hogy mindig, hanem hogy meddig? Tehát hány óráig :)

CET szerint 22 óráig !
Áhá ok köszönöm!
nmiki
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2012.02.29. 11:03
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: nmiki »

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy 6-án elvileg lejár a havi tagdíjam, tehát be kellene fizetnem a 10$-t. Ezt eddig minden hónapban a "Subscription Payment Report and Make a Payment" menüpontban intéztem manuálisan. Tehát a lejárat előtt felmentem és kártyával befizettem. Viszont most napok óta ez a menüpont nem elérhető. Mi a teendő? Hagyjam és majd automatikusan le fogják vonni a bankszámlámról vagy valami mást kell tennem?
Iron
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2012.03.22. 04:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Iron »

Én is úgy tudom hogy a kártyás fizetés jelenleg nem működik, sztem fizesd be Alertpayről.....
Ferenc
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.02.18. 08:35
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Ferenc »

nmiki írta:Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy 6-án elvileg lejár a havi tagdíjam, tehát be kellene fizetnem a 10$-t. Ezt eddig minden hónapban a "Subscription Payment Report and Make a Payment" menüpontban intéztem manuálisan. Tehát a lejárat előtt felmentem és kártyával befizettem. Viszont most napok óta ez a menüpont nem elérhető. Mi a teendő? Hagyjam és majd automatikusan le fogják vonni a bankszámlámról vagy valami mást kell tennem?
"FRISS ZEEKREWARDS HÍREK 2012.04.03. 2012-04-03 11:10:24 AM

Az előfizetéseket mától meg lehet újítani / frissíteni.

A FREE tagok szintén tudnak frissíteni prémium tagságra.

Ma késleltetve lesz az RPP, hogy mindenki kapjon profitmegosztást. "
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Új ZeekRewards hírlevél:
Hello mindenki! Mint ahogy mindannyian látjátok és ahogy megígértük az előfizetési megújítások futnak. Ha kártyáról fizetnél de a rendszer nem fogadta a kártyás fizetést és most free-ből várod a felminősülést ne aggódj, a segítség már úton van. Kb egy óra múlva free státuszból fel lehet minősülni előfizetésesbe mert addigra kész lesz a teljes teszt. El fogjuk halasztani a hozamosztást, hogy mindenkit számításba vegyünk és mindenki rendben legyen. Ma éjfélig készen leszünk mindennel. Köszönjük.
:good:
gabesz1982
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2010.07.03. 18:44
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: gabesz1982 »

Sziasztok!

Nem bírtam tovább magamban tartani...

Elszoktam olvasni a beírásokat és elszomorkodok kicsit... De hát ahogy látom ez a valóság tényleg... Elgondolkódtató azért...

Olyan kérdéseket illetve bejegyzéseket olvasok itt amik leginkább egy jó szponzor feladata lenne elmagyarázni még mielőtt beléptett valakit vagy mikor belép akkor elmagyarázza neki a legfontosabb dolgokat ,hogy mi merre hány méter...

De sok rossz szponzor is van ezek szerint mint minden más üzletben itt is akik csak arra mennek ,hogy beregeljenek alá fizessék a havi tagdíjat esetleg vásároljon BId-et és ő részesüljön belőle...Addig míg ez megtörténik nagyon segítőkész és kedves utánna meg már nem annyira sőt...
Mert szponzort váltani nem igazán lehet vagy ha lehet akkor macerás...Azután oldja meg saját maga a "szponzor" már megkapja a jutalékot a célját elérte...

Én is voltam sok üzletben és tudom ,hogy mi a jó és rossz szponzor sajna én is találkoztam mind kettő fajtával... A jó tényleg bármikor kérdezzek valamit ha nem is azonnal de egy két nap alatt reagál rá és megoldjuk közösen...A rossz csak addig kellennek neki az emberek még be fizeteik és alájuk reggel onnantól kezdve elérhetetlen számára...

Sajna ez van nincs mit csinosítani ezen...

Én sokat tanultam a szponzoraimtól a jótól és rossztól is egyaránt...

Akinek én vagyok a szponzora innen az eldöntheti melyik kategóriába tartozom azt hiszem...
Én mivel az én csapatomban van az illető az a minimum ,hogy elássam őt aktuális hírlevelekkel /nem egy nehéz dolog elküldeni egy hírlevelet úgy gondolom akár több embernek is / illetve ha van kérdése akkor azt megválaszoljam ha nem is azonnal mert bárkinek bármi közbe jöhet ezt aláírom de rövid időn belül reagálni kell rá mert az a saját érdeked is nemcsak az embereddé...

Szóval én azt mondom aki új ember és esetleg érdekli a dolog az járjon utánna alaposabban ,hogy kihez regisztrál mert ez nem mindegy és az elején kell dönteni...

És egy jó döntés többet ér mint egy rossz :D

a zeek megvár nem rohan el ha nem ma hanem holnap regisztrálsz :DD

Na azt hiszem ennyit akartam most így hirtelen írni...

Mindenkinek további sok sikert ebben a nagyszerű üzletben.


Üdv
Gabesz

UI: még a végére egy kis vidámság is bele fért egy két mondatba foglalva:)
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Teljesen egyet értek Veled!
Ezt amúgy én is leírtam pár hete, csak rövidebben :)
Amúgy hallottam olyat is, hogy a "szponzor" rádumálta az új embert a gold tagságra meg legalább 200 bidre... aztán az bele is ment, de innentől kezdve eltünt a szponzor, persze kapja utána a reffjutikat...
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy magáról az aukcióról a zeekler.com-on valakinek van esetleg bővebb információja magyarul?
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
gabesz1982
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2010.07.03. 18:44
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: gabesz1982 »

Sziasztok!

Sanders én sajna nem is egyről hallottam és nem 200 dollár volt amivel "megfűzte"

Pborisz én személy szerint nem tudok róla ,hogy már valaki licitált-e valamilyen tárgy nyereményre mert elég macerás a szállítása ha jól tudom de nem vagyok benne biztos...Megérdeklődöm egy két emberkétől van-e valami ismertető ennyit tudok tenni...

Szép napot

Üdv
Gabesz
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Szia gabesz!

Köszi a választ! Igazából azért kérdeztem, mert él az USA-ban rokonom és gondoltam rábeszélem, hogy regeljen az aukciós oldalon. Azért lett volna jó valami infó, hogy el tudjam neki mondani. A szponzorom se hallott még olyanról, aki licitált volna és ő is hasonló dolgokat mondott.
Mindenesetre írtam a rokonnak, hogy olvasson utána a zeekler.com-on, hogy megy a dolog és ha érdemi infót ad megosztom itt.

Üdv, pborisz
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Igazatok van Gabesz és Sanders!!! Azért is csináltam ezt a fórumot, mert engem is nagyon sokan keresnek, mert tojik rájuk a szponzor. De már volt, hogy ezért is megfenyegettek, mert itt kirakom a friss infókat, hogy láthassa mindenki. Sok sikert mindenkinek!!! :good:
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

fenyegetozik? na ez nekem ujdonsag... miket mond??
mond neki hogy -tudtommal- a zeekrewards elso magyar tagjanak (lambee) odalan kint vannak azok a hirek, amit pl en kapok heti szinten tobbszor emailen keresztul! ha ott kintvan, szerintem itt is kint lehet
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Re: Zeek Rewards

HozzászólásSzerző: nadint » 2012.03.18. 06:56
Te folyamatosan olyan belső információkat raksz ki, amit az érintettek belülről megkapnak, akik kívül vannak azokat
egyrészt nem érdekli, másrészt semmi közük nincs hozzá.
Biztosan nem tudod, hogy ez tilos ! Játszol a tűzzel !

nadint
Fórumlakó
Fórumlakó

Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2011.04.08. 02:38

Sanders nem foglalkozom vele :D Köszönöm, hogy ti is válaszoltok a felmerülő kérdésekre és segítetek. Johnny
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Még egy mondat erről, aztán hagyom is ezt a lehet-nem lehet témát:
azt viszont tudom, hogy csak angolul lehetne hirdetni/infót kiadni...
de továbbra is mondom, a magyar zeekrewards guru blogján is kintvan magyarul minden... úgyhogy nem mindegy, hogy ott olvasod vagy itt?!

más téma:
ha valaki alám regel, aki free, akkor ugye kap 100 kezdő pontot ezután ugyanúgy feltudja adni a hirdetést, majd ha a 60 nap lejár, akkor a 100 bonusz kamatja hozzáadódik a vip egyenleghez és mehet tovább free-ba, ugyanúgy kamatozik???
Ferenc
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.02.18. 08:35
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Ferenc »

Ez engem is érdekelne.
rainbow
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2011.07.23. 09:18
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: rainbow »

59.napon min silver tagságot kell vennie,akkor meg kapja 60.nap a 100 Vip pontját,amúgy le 0-zódik.
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

rainbow írta:59.napon min silver tagságot kell vennie,akkor meg kapja 60.nap a 100 Vip pontját,amúgy le 0-zódik.
ok köszi
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

beléptem az upgrade menüpontban, ugyanis kiváncsi voltam hogy bankkártyával lehet-e venni tagságit, vagy pedig alertpayjel is lehet.
viszont nekem mindkettő ott volt

nem tudjátok véletlen, az új tagok (tehát akik legelöször vesznek) is tudnak tagságit venni alertpay-jel?
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Sanders írta: nem tudjátok véletlen, az új tagok (tehát akik legelöször vesznek) is tudnak tagságit venni alertpay-jel?
Igen és az alám regelt tagnak is ki tudtam fizetni.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

pborisz írta:
Sanders írta: nem tudjátok véletlen, az új tagok (tehát akik legelöször vesznek) is tudnak tagságit venni alertpay-jel?
Igen és az alám regelt tagnak is ki tudtam fizetni.
azt hogy kell? :?
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Úgy, hogy megadja az én AP email címemet és én intézem a befizetést (személyesen, vagy képernyőmegosztással). Ezt nyilván csak ismerősnek csinálom meg és utána ugyebár nem árt kikapcsolni az AP-n, hogy ne vonja automatikusan, mert ha elfelejted akkor megcsappan a számla ;)
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Ezt nem is tudtam
Tehát akkor egy AP számláról -ami a sajátod- veszed meg a havidijat a reffjeidnek
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Igen Sanders, de ugye erre csupán egyszer van szükség, mert a legtöbb embernek nincs fizetésre alkalmas bankkártyája és/vagy AlertPay számlája, de később már tud regisztrálni és feltölteni pénzt.

Újabb kérdés: ezt a "no stacking" politikát nem tudom, hogy jól értelmezem-e, mert kicsit zavaros a fogalmazás. Szóval ha én egy háztartásban élek több emberrel, akkor minden tag csak az eredeti szponzor alá regisztrálhat, vagy ha mondjuk én már regisztráltam egy külső személy által, akkor a család többi tagja regisztrálhat én alám? Továbbá az sem mindegy, hogy nekem az állandó lakcímem nem az, ahol lakom, vagyis felmerül a kérdés, hogy azokat a tagokat, akik az állandó lakcímemen élnek én szponzorálhatom-e (ha a fenti példánál az első eset érvényes), vagy így ez is kizárja ezt a lehetőséget és annak kell lennie a szponzornak, aki engem meghívott.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Ez engem is érdekel(t) eddig, utána is jártam és a következőkre jutottam:
-állítólag január 1-től nem lehet azt csinálni, hogy egy háztastársban élők egymás alá regelnek, ugye akkor a napi hirdetésfeladásnál ugyanarról az ip-ről kell menniük
- ez azért érdekes, mert nekem van ismerösöm, aki az anyja alá regelt és napi szinten tolják otthonról, egy háztartásból, ugyanarról az ip cimről

persze ez további kérdéseket vet fel, mivan akkor, ha direkt más cimet adok meg ez miatt?
mi van akkor, ha több gép van a családban, de csak az ip ugyanaz?!
mi van akkor, ha több gép van a családban, ugyanaz a lakás cím, de más az ip cím? (bedugós stick net és társai, vagy telefonon keresztül modemként)

azt is hallottam, hogy hasraütés szerűen ellenőriznek, és akinél bukó van, ott az összes ember (tehát a szponzor és aki alá regelt családtag) is megy a rendszerből, emailt utólag kapnak erről... (milyen rendesek azért :) )
gabesz1982
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2010.07.03. 18:44
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: gabesz1982 »

sziasztok!

Megint írok pár sort pedig...

Sanders én tudtommal az ,hogy egy háztartásban élők egymás alá regelnek az egyáltalán nem meg engedett...Max úgy lehet a legjobb tudomásom szerint ,hogy aki belépett először annak a szponzora alá vagy teljesen más szponzor alá kell belépnie...
Nekem is az első kérdésem ez volt a szponzorom felé amikor beléptem és ezt ő mondta aki a legjobb ebben a kategóriában úgy tudom:)
Az ,hogy vannak ilyennek sajna én is tudok róla én elmondtam az összes reffemnek ,hogy ne csináljon ilyeneket...
Tegnap erre olyat olvastam ,hogy úgy csinálták meg ,hogy ne legyen gyanús ,hogy más címet adtak meg az alá regelt személynek...Magyarul csaltak..hát mondom gyönyörű...
Nem sok szabályt kér a zeek de ezt be kell tartani!
Ugyanúgy ahogy a honlapokra rászállták és meg is van az eredménye mert van olyan akit értesítettek már ha 10 órán belül nem törli a honlapját azonnal törlik a fiókját...És örülhet ,hogy csak figyelmeztették nem azonnal törölték...Ha ez történt volna sem tehetett volna semmit sem...
Szóval nagyon korrekt a zeek és nem kellene tönkre tenni mert nagyon sokat köszönhetünk nekik mi innen Magyarországról...Sokaknak jelent ez az üzleti lehetőség már akár megélhetést is...
És van egy olyan sejtésem ,hogy előbb utóbb ezeket a regisztrációkat is ellenőrizni fogják...Vagy bekérik az okmányokat akkor mi lesz???
Na mindegy engem ez nem izgat és tudtommal egyik reffem sem csinált ilyet...

Pborisz...Azzal a közös fizetéssel is most már óvatosan mert elvileg most már az sem meg engedett...Szintén hírlevélbe volt benne ,hogy egy IP címről egy személy fizethet csak...Bár ez nem tudom ,hogy érvényes-e már de azért ezzel sem árt vigyázni... Tök könnyen meg lehet oldani ezt a problémát is alertpay számlát mindenki tud nyitni bankszámlája általában aki elindul ilyen dolgokba van...ha épp olyan kártyája nincs ami alkalmas netes fizetésre akkor sincs gond ha venni akar dollárt akkor elküldi a Te saját hazai bankszámládra a dollár árát /árfolyamban megegyeztek/ te meg elküldöd a dollárt az alertpay számlájára és akkor már ő fizeti be a saját gépéről...Ennyire egyszerű...Én nagyon sok reffemnek így adok dollárt..Mindenkinek teljesen kényelmes és nem köthetnek bele:)

Na jó de tényleg nem akarok én itt hablatyolni főleg ennyit mert nem ez a feladatom és még majd valaki megszól érte ,hogy okoskodok itt:)

De azt mondom aki nincs benne ebben az üzletben az nagy hibát követ el mert ez egy fantasztikus lehetőség!!!Ezen csak nyerni lehet ha kitartó valaki és picit dolgozik vele és foglalkozik!Ja és persze egy jó szponzort választ magának ami elég fontos,hogy menjen minden szuperul!!!

Pborisz felvetelek a hírlevél csapatomba ment is egy email majd nézd meg tudsz rendelni zeek-es polót bögrét stb:)

Na további szép és kellemes húsvétot mindenkinek!
A lányoknak sok locsolót/ha olvassa lány ezt a fórumot egyáltalán :oops: /a fiúknak meg jó locsolkodást :D

Üdv
Gabesz
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

gabesz1982 írta:sziasztok!

Megint írok pár sort pedig...

Sanders én tudtommal az ,hogy egy háztartásban élők egymás alá regelnek az egyáltalán nem meg engedett...Max úgy lehet a legjobb tudomásom szerint ,hogy aki belépett először annak a szponzora alá vagy teljesen más szponzor alá kell belépnie...
Nekem is az első kérdésem ez volt a szponzorom felé amikor beléptem és ezt ő mondta aki a legjobb ebben a kategóriában úgy tudom:)
Sanders írta:Ez engem is érdekel(t) eddig, utána is jártam és a következőkre jutottam:
-állítólag január 1-től nem lehet azt csinálni, hogy egy háztastársban élők egymás alá regelnek, ugye akkor a napi hirdetésfeladásnál ugyanarról az ip-ről kell menniük
- ez azért érdekes, mert nekem van ismerösöm, aki az anyja alá regelt és napi szinten tolják otthonról, egy háztartásból, ugyanarról az ip cimről

Én is azt írtam, hogy nem lehet egy ip cimről, csak leirtam a lehetséges utakat, de persze nem akarok tipped adni senkinek a csalásra :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanders 2012.04.09. 19:21-kor.
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pborisz »

gabesz1982 írta:sziasztok!

Sanders én tudtommal az ,hogy egy háztartásban élők egymás alá regelnek az egyáltalán nem meg engedett...Max úgy lehet a legjobb tudomásom szerint, hogy aki belépett először annak a szponzora alá vagy teljesen más szponzor alá kell belépnie...
Nekem is az első kérdésem ez volt a szponzorom felé amikor beléptem és ezt ő mondta aki a legjobb ebben a kategóriában úgy tudom:)
Az ,hogy vannak ilyennek sajna én is tudok róla én elmondtam az összes reffemnek ,hogy ne csináljon ilyeneket...
Nem tudom ez eddig hogy nem jutott eszembe, de most lefordíttattam az Amerikában élő rokonnal a felhasználói feltételek ezen részét és valóban így van. Viszont mi a helyzet akkor, ha ez a referralt tag önhibáján kívül történik, mert történetesen maga a szponzor se tudta ezt eddig? Írjunk a szupportnak, hogy sorry de ez már így alakult és esetleg a szponzor is ír és megkérdezzük mi a teendő?
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Lenne egy kérdésem tagságival kapcsolatban:
hogyha valakinek bankkártyáról vonják a tagságit, és nincs pénz a kártyáján akkor mivan?
ugyanis nekem 12-én van a levonási nap, de már ma reggel küldte a terhelésről szóló sms-t, viszont nem sikerült mert annyit hagyok a kártyán amennyit muszáj és holnap akartam rátenni pénzt (annak szellemében hogy 12-én vonnak)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég