Zeek Rewards

MLM rendszerek
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

egyet ertek, nekem van ismerosom aki alatt ugyan tobb szaz ember van, de szazezreket tesz el...
de azt azert te sem gondolod komolyan hogy egy amerikai ceg egy 10 millios orszag egyik magyar nyelvu forumtagjat beperli... :-)
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Hello mindenkinek!

Néhány dolog:

Dolgozunk az STP trancakcióknál előforduló hibákon,- ha sikertelen volt az STP / AP vásárlás - kérjük, bemásolni a tranzakció részleteit / tranzakció számot és elküldeni ide , mi ezt követően manuálisan dolgozzuk fel a sikertelen tranzakciókat.

Második - számtalan bejelentés érkezett Zeek számlák feltöréséről. Minden ilyen helyzetben gyenge volt a jelszó például: "12345", vagy a jelszó ugyanaz volt, mint a felhasználónév. Ha a fiókot biztonságban akarod tudni- kell egy valóban egy erős jelszót. Ismétlem: A legfontosabb dolog, amit tehetünk annak érdekében, hogy a Zeek (vagy bármilyen online fiókot ) biztonságban tudjunk, hogy legyen létrehozva egy erős jelszavunk.

Itt a wikipedián megtalálod, hogyan kell létrehozni egy erős jelszót: http://en.wikipedia.org/wiki/Password_strength
Meghatározása jelszó erőssége:

Ezt most nem fordítom le, a lényeg, amit már korábban is kiküldtem nektek. Ajánlom a legalább 12 karakterből álló Nagy és kis betűket, valamint számokat tartalmazó jelszó beállítását!!!
Mindig minden fiókotokból (email, zeek stb...) jelentkezzetek ki a logout-log off-al (nem bezárni az oldalt az x-el!!!)


Küldjétek tovább az alsó vonalatoknak is!!!
:good:
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Nálatok volt olyan, hogy rendesen feladtátok a hirdetést és mégse számolt el semmit?
Nekem még nem volt, de egyik reffem pénteken regelt alám, vasárnap óta pörögnek a bidjei, 16án ok, 18án (ma) ok de 17-én semmit nem számolt el a rendszer!
Ötlet?
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

16-án 2 alkalommal volt elszámolás, ezért nem volt 17-én. Legalább is nálam így történt.
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Sanders írta:Nálatok volt olyan, hogy rendesen feladtátok a hirdetést és mégse számolt el semmit?
Nekem még nem volt, de egyik reffem pénteken regelt alám, vasárnap óta pörögnek a bidjei, 16án ok, 18án (ma) ok de 17-én semmit nem számolt el a rendszer!
Ötlet?
Nálam is voltak visszajelzések, hogy hétfői regelők nem kaptak profitot. Én rendesen megkaptam. Viszont fura, hogy JSS-nél is pont 16-án volt valami, mert ott meg én nem kaptam.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

bogyozotyo írta:16-án 2 alkalommal volt elszámolás, ezért nem volt 17-én. Legalább is nálam így történt.
Ahaaaa, igen ez nekem is feltűnt! Jó hogy mondod köszi!

pborisz szerintem nagyon véletlen egybeesés... :)
mcfree
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.04.19. 17:27
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: mcfree »

Szép Napot!

Amint látjátok, ma regisztráltam a fórumra, lenne is majd egy kérdésem!
Ma megkaptam a prezentációt erről az témáról és akkor jönne a kérdésem:

- Ha ma regisztrálnál azzal a tudással amit már tudsz, mit tennél másképp?

Nem szeretnék vitát indítani, mindenkinek a maga kút fejére lennék kíváncsi!!

Köszönettel:
Mcfree
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

mcfree írta:Szép Napot!

Amint látjátok, ma regisztráltam a fórumra, lenne is majd egy kérdésem!
Ma megkaptam a prezentációt erről az témáról és akkor jönne a kérdésem:

- Ha ma regisztrálnál azzal a tudással amit már tudsz, mit tennél másképp?

Nem szeretnék vitát indítani, mindenkinek a maga kút fejére lennék kíváncsi!!

Köszönettel:
Mcfree
Szia!
Nem akarok senkit mást ócsárolni, meg magamat fényezni, de hogyha még nem regisztráltál én segítek neked teljesen SAJÁT anyagokból, tehát nem a neten található innen-onnan összeollózott anyagokból...
mcfree
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.04.19. 17:27
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: mcfree »

Sanders írta:
mcfree írta:Szép Napot!

Amint látjátok, ma regisztráltam a fórumra, lenne is majd egy kérdésem!
Ma megkaptam a prezentációt erről az témáról és akkor jönne a kérdésem:

- Ha ma regisztrálnál azzal a tudással amit már tudsz, mit tennél másképp?

Nem szeretnék vitát indítani, mindenkinek a maga kút fejére lennék kíváncsi!!

Köszönettel:
Mcfree
Szia!
Nem akarok senkit mást ócsárolni, meg magamat fényezni, de hogyha még nem regisztráltál én segítek neked teljesen SAJÁT anyagokból, tehát nem a neten található innen-onnan összeollózott anyagokból...
Még nem regisztráltam, előre is köszönöm. Hogyan juthatnék hozzá az anyagokhoz?
gabesz1982
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2010.07.03. 18:44
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: gabesz1982 »

sziasztok!

Csak néha olvasom át amiket itt írtok...

Sajnálom tényleg ,hogy nem mindenkinek olyan a szponzora mint az enyém mert az nagyon sokat jelent valóban egy jó segítség...

Mcfree üdv a "csapatban"...

Az első feladatod valóban az ,hogy egy jó szponzort válasz!!! Ezen nagyon sok múlik!!!

Sanders valóban ügyes és saját tapasztalataival tud segíteni! Én ajánlom Neked őt mint szponzor!!!

Akkor jutsz hozzá az anyagaihoz ha hozzá csatlakozol és ő lesz a szponzorod!!!

Ez ilyen egyszerű:)

És ez teljesen ferr dolog semmi hátsó szándék nincs benne de az valóban az ő munkája és tapasztalata van össze gyűjtve és ennyit érdemel ,hogyha kiváncsi vagy rá akkor azzal segítesz neki ,hogy hozzá csatlakozol...

A lényegét nagy vonalakban a neten bárhol el tudod olvasni...Hogy hova csatlakozol az meg rajtad múlik csak jól kell dönteni ennyi a lényeg...

És ezt a döntést az elején kel meghoznod mert utána nem változtathatsz rajta!

Na megint majdnem egy regényt írtam...

Bocsesz:)

Üdv
Gabesz
/egy nem kezdő zeek-es :) /
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Köszönöm szépen Gabesz! ;-)

mcfree légyszi irj egy mail-t az info@sanders.hu címre
Iron
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2012.03.22. 04:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Iron »

Tudom hogy már unjátok a kezdők kérdéseit ezért félve kérdezem....:D:D Szeretném megtudni azt hogy amit ma kiutaltam a zeekről 30 dolcsit az alertre hogy saját magam is MEGTAPASZTALJAM azt hogy fizet az oldal, mennyi idő alatt lesz rajta a alert számlámon?

Annyira el van rontva itt magyarországon ezen cégek elvének a híre, nemhogy embert szerzek magam alá, még ők próbálnak lebeszélni erről,:D:D
meg hogy
"úgysem fizetik ki, max azt amit feltöltöttél, afölött úgyse"........én hiszek ebben és nyitott is vagyok mindenre, csak olyan mintha mindenki ellenem beszélne és idegesít na mind1.......:D

Gabesz íományához még annyit hogy tényleg nagyon sok múlik azon hogy mennyire segít a szponzorod , hát az enyém az akkora egy sötét......nem hogy tanulok tőle, még ő kérdez tőlem na az milyen?:D:D:D:D
rainbow
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2011.07.23. 09:18
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: rainbow »

Szia,nézd meg a Commissions/Cash-Out Report-ban,ott van hogy mikor kapod meg,amúgy az első ki kérés Kb 3 hét,utána már hetente fizet(minden hétfőn),azokkal akik meg le akarnak beszélni ne foglalkozz, ők azok az emberek akik mindenhez értenek és bent meg a nagy sötétség meg a rossz indulat.
gabesz1982
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2010.07.03. 18:44
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: gabesz1982 »

sziasztok!

Rainbow egy kis kiegészítés mert általába 2 hét a kifizetési idő...De amikor kikéred a pénzed ott írja az utolsó lépésnél,hogy mikorra várható a pénz:) És mostanába be is tartják az időt.... Én vasárnaponként szoktam kikérni és rá két hétre hétfőre mindig ott a pénzem...

Az meg ,hogy hetente fizet az akkor jön össze ha minden vasárnap tudsz kikérni pénzt:) Nekem jön hetente valóban de minden kikérés 2 hét...

Iron valóban ne foglalkozz ilyen emberekkel akik ilyeneket mondanak... Én saját tapasztalatból mondom ,hogy bőven megkeresed amit beteszel...

Én le se merem írni mennyit tettem be és mennyit vettem ki:) És még mennyit fogok is:)

Nem semmi a szponzorod...Csak ilyenkor azt sajnálom még ha Te dolgozni fogsz benne és sikereid lesznek abból ő is részesül sajna...

Sanders nincs mit :)

Szép napot mindenkinek

Mai hozam 1.95% nem rossz:)

Üdv
Gabesz
Iron
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2012.03.22. 04:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Iron »

köszi a választ és a megnyugtató szavakat mindenkinek.......:D
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Van valakinek hiteles információja (leírása) arról, hogy a jutalékokat pontosan milyen feltételek mellett adják? Mert azok az infók, amik a neten különböző oldalakon megtalálhatók mind téves információt közölnek.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Pontosan mire gondolsz? Melyik jutalék?
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Sanders írta:Pontosan mire gondolsz? Melyik jutalék?
Forgalom utáni és a mátrix. Mindkettőről téves infót találtam eddig, legalábbis azzal kapcsolatban, hogy kik jogosultak rá.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Ha valaki alattad van silver tagságban és 100%-on van a visszaforgatása, akkor te abból 5%-ot kapsz, csakúgy mint minden általa termelt / vett bid után!
Ezt amúgy láthatod a Retail Pool Profit-ban is!

Ez mellett egyébként még az ő havidijából 20%-ot is kapsz! Ez tuti, onnan tudom, hogy most vettem 10 bidet az eddigi 2 reffem havidijai után (5x2 dollár) (Ezt amúgy nem a Retail Pool Profitban, hanem a Commision Cashout menüben látod)
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Sanders írta:Ha valaki alattad van silver tagságban és 100%-on van a visszaforgatása, akkor te abból 5%-ot kapsz, csakúgy mint minden általa termelt / vett bid után!
Ezt amúgy láthatod a Retail Pool Profit-ban is!

Ez mellett egyébként még az ő havidijából 20%-ot is kapsz! Ez tuti, onnan tudom, hogy most vettem 10 bidet az eddigi 2 reffem havidijai után (5x2 dollár) (Ezt amúgy nem a Retail Pool Profitban, hanem a Commision Cashout menüben látod)
Ezekkel tisztában vagyok. Írtam is, hogy a feltételekkel van probléma. Én PV50 vagyok és 25-en vannak alattam és eddig minden jutalékot normálisan kapok. Viszont az én szponzorom PV20 volt elég sokáig, mert rajtam kívül csak 2 refje volt, de egyik sem silver. Ezzel a PV 20-al nem kapott mátrixjutalékot az alám regisztráló emberek tagdíjaiból és BID vásárlásaikból sem. Péntek este PV30 lett (mert egy másik embere is silver lett), de még mindig nem kapja egyik jutalékot se.
Ezért a kérdés.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Elkészültem az oldalammal, képpel illusztrált leírások, útmutatók stb. minden ami Zeek-kel kapcsolatos SAJÁT tapasztalatból/ tudásból egy igényes oldalon!
Aki esetleg most fontolgatja a regisztrációt, ha gondolja keressen meg: info@sanders.hu
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Nekem most megy!
rainbow
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2011.07.23. 09:18
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: rainbow »

Időszakos leállások ... ZeekRewards Hírek


Helló finom ember - Kaptunk jelentéseket időszakos leállásokat tapasztaltok. A srácok az adatközpontban dolgoznak rajta.

Azt mondták, egy pár óra és helyre áll a rendszer. Fogj egy cuppa Joe(igyál egy kávét) és látogass vissza később. :good:
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Új Zeek Hír
Ahogy sokan vártátok már, összeraktunk egy tréning-központot a ZeekrewardsNews-on, és szeretnénk ha a véleményed és javaslataid megosztanád velünk, és ha bármilyen marketing anyagra szükségetek van. Kérünk írj hozzászólást, véleményt és mi megfontoljuk, szóval szánj rá egy pillanatot :)

A szervereink nagyon jól működnek, a sávszélességünk is fantasztikus, a processzorainknak köszönhetően a Zeek legtöbb funkciója ismét villámgyors :) A szolgáltatásunk esti félbeszakadásunkról tudunk, tudtok: az IT, és az adatközpont csapatunk nagyszerű munkát végeznek, úgyhogy megbízható kezekben vagytok :)
:good:
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Sziasztok !
új vagyok, majdnem egy hónapja vagyok zeekes, van alattam két ezüst tag is, de többel nem szeretnék foglalkozni.
olyan kérdésem lenne , hogy egyik nap 5 vipet kapok és a másik nap 4-et miért van ez? én ugy tudom hogy ha a tőke nő ugy nő a leosztás is, én nem a bónusz pontokra gondoltam itt... azokra egyenlőre fütyülök még, mert az kevés van nekem, hisz nincs alattam regelt tag..
másik kérdés! miért van hogy akik alattam vannak azoknak általában napi szinten van customerjük, nekem meg nincs ..köszi a válaszokat ..van itt olyan aki már pénzt is szedett ki belőle , én még nem szedtem ki, de szeretném visszapörgetni a pénzt amit már beraktam, elég szépen feltornázta magát és ugy gondolom hogy a nyereséget addig pörgetném amig vissza jön a tőkém, aztán hagynám ujra szaporodni a tőkém...vélemények? köszi
pl: vettem 800 vip-et ez nekem már termel 20 vipet naponta, én arra gondoltam hogy mivel kitermeli a 20 vipet naponta addig állitanám 100%_a tőkém amig kijönne a 800 dollár , ezt akárhogy számolom is 2 hónap, a 800 vip persze maradna...ötletek?
Iron
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2012.03.22. 04:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Iron »

babos77 írta:Sziasztok !
új vagyok, majdnem egy hónapja vagyok zeekes, van alattam két ezüst tag is, de többel nem szeretnék foglalkozni.
olyan kérdésem lenne , hogy egyik nap 5 vipet kapok és a másik nap 4-et miért van ez? én ugy tudom hogy ha a tőke nő ugy nő a leosztás is, én nem a bónusz pontokra gondoltam itt... azokra egyenlőre fütyülök még, mert az kevés van nekem, hisz nincs alattam regelt tag..
másik kérdés! miért van hogy akik alattam vannak azoknak általában napi szinten van customerjük, nekem meg nincs ..köszi a válaszokat ..van itt olyan aki már pénzt is szedett ki belőle , én még nem szedtem ki, de szeretném visszapörgetni a pénzt amit már beraktam, elég szépen feltornázta magát és ugy gondolom hogy a nyereséget addig pörgetném amig vissza jön a tőkém, aztán hagynám ujra szaporodni a tőkém...vélemények? köszi
pl: vettem 800 vip-et ez nekem már termel 20 vipet naponta, én arra gondoltam hogy mivel kitermeli a 20 vipet naponta addig állitanám 100%_a tőkém amig kijönne a 800 dollár , ezt akárhogy számolom is 2 hónap, a 800 vip persze maradna...ötletek?
Szeva, igen ahogyan a tőke nő úgy a leosztás is, de elvileg ezt a zeekler napi bevétele után kapjuk, az pedig változó.Az 1,4% napi jutalék az csak egy átlag, ez általában 0,7-2% ezért kapsz egyik nap kevesebbet, mánap meg többet.....legalábbis elvileg így van
A taktika az mindenkinél más, nekem 3000vip a cél, ott állítanám át 80/20ra, ha kidolgozta azt amit beraktam, mehet tovább 100 on a csillagos égig :D:D
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Szia Köszi a választ , akkor szerinted se szedjem ki a profitot most? tudod én egy kicsit tartok a dologtól, de remélem jol fog kisülni , én ugy vagyok hogy üsse kavics , kb 2 hónap és én felfutnék 3000 -re de lehet annyi sem kell ,mert ha bónuszok is hozzácsapodnak akkor kevesebb idő..nah meglátjuk mi lessz, ha tovább hagyom akkor nagyobb a profit is ez egyértelmű..köszi a választ..
Iron
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2012.03.22. 04:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Iron »

babos77 írta:Szia Köszi a választ , akkor szerinted se szedjem ki a profitot most? tudod én egy kicsit tartok a dologtól, de remélem jol fog kisülni , én ugy vagyok hogy üsse kavics , kb 2 hónap és én felfutnék 3000 -re de lehet annyi sem kell ,mert ha bónuszok is hozzácsapodnak akkor kevesebb idő..nah meglátjuk mi lessz, ha tovább hagyom akkor nagyobb a profit is ez egyértelmű..köszi a választ..
Ha már lúd, legyen kövér :D, én is csak 2 hónapja csinálom, feleannyit fektettem bele mint te........
Persze, én is tartok tőle de eddig mindenki azt mondta hogy rendesen fizetnek stb......Én is nyugodtabb lennék ha az a kis pénzem amit beleöltem, már itt lenne a kezemben......:D
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég