Zeek Rewards

MLM rendszerek
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Dopamin írta: Igen, akkor te másik zeekrewards oldalon vagy, vagy egyáltalán nincs átállítva nálad 80-20 ra és csak beszélsz a vakvilágba össze-vissza.
Nézd meg ennél a honlapnál http://anyagibiztonsag.netlap.net/
amikor átállította 80-20 ra akkor lehet havi 1590 dodója, és maradt fixen 26500 VIP pontja...
Nem szeretnék erről folyamatosan vitázni. A Te dolgod, hogy miben hiszel.
Amit belinkeltél az nem egy valós adatokat tartalmazó táblázat, hanem azt mutatja be, hogy vélhetően milyen arányban fog növekedni a bevételed. Gondolkozz el egy kicsit miért szerepelnek kerek összegek a táblázatban és hogyan lehetne pontosan ugyan annyi a VIP egyenleged a 20. hónap után, ha a napi jóváírások mindig változnak ;)
Ahogy azt fentebb is leírtam én tényekre alapozom azt, amit mondok. Készítettem hozzá egy táblázatot amiben előre lehet tervezni a bevétel alakulását, de nyilván nem lehet pontos ez sem, hiszen honnan tudnám mikor mennyi lesz a napi hozam. Ezért úgy van beállítva, hogy az eddigiekhez képest direkt alacsonyabb hozammal számol. Bármit tudok benne állítani és akár a plusz jutalékok is beírhatók. Ennek a táblázatnak a működését a saját referáltjaimnak bemutatom és aki kéri át is adom, hogy tudjon tervezni. De azt is elmondom, hogy ezt nem veheti készpénznek, hiszen előre nem tudjuk hogyan fognak alakulni a hozamok.
Szóval hidd el, hogy a 80/20-al növekedni fog a tőkéd és a jövedelmed is. Kb. 70/30 az a határ, ahol megáll a növekedés. De a táblázat azt is megmutatja, hogy nem feltétlenül az a jó módszer, ha beállítod állandó 80/20-ra, csak ez sokkal egyszerűbb, mint számolgatni, hogy éppen hol tartasz. De ha hagyod 100%-on és csak hó végén íratod ki a 20%-nak megfelelő összeget a számládra 0%-ra állítva a visszaforgatást, akkor még jobban emelkedik a tőkéd ;). Csak ez már eléggé megbonyolítja.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
ügyifogyi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2012.05.10. 21:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: ügyifogyi »

Friss email !!!!
Thanks so much for joining!

Zeek Affiliates are giving away up to 500 FREE BIDS to each of their registered and new customers! These can come in one lump or in increments so be sure to check your Zeekler account often! Our AMAZING Bid Giveaway starts August 15th 2011! You will receive an email when your extra FREE BIDS post to your Zeekler.com account. You will have 30 days to use them so don't delay!

We are thrilled to have you as part of the Zeekler Community. At Zeekler you will find many incredible products (at mind-numbing discounts) for auction.

Magyarul kb: minden új és eddigi Zeekler -be regisztrálónak (tehát nem ZeekReward-be ) osztanak ajándék BID licit- eket akár 500 db erejéig.!
Elképesztő Licit ajándákozás kezdődik augusztus 15-én! Hamarosan kapsz egy e-mailt, amikor a FREE extra BIDS lesz a Zeekler.com számládon. 30 napig lehet használni őket, így ne késlekedj!
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

már 2012 van, ez régi email, nem friss. lol.
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

nem akarok kötekedni, de miért vagy olyan biztos más által generált táblázatba? ez egy excel táblázat ami kepcsört csinált... komolyan olyanba hiszel, amit neten találsz??? ne legyünk naivak, én is tudok írni egy fasza táblázatot! aztán lehet hogy nincs is igazam, ki tudja?!

amit linkeltél oldalt, én már tavaly szeptemberben megtaláltam, akkor kb magyarországon max féléve "futott" a zeek project, ergo a srác csak a saját kalkulációja szerint rakta fel, amit láthatunk az oldalán! tehát a srác nem a saját példáját vezette le!

ezzel persze nem minősítem a táblázat készítőjét, csak nem értem ennek mi értelme van...

nem akarlak megbántani, de én ezekben nagyon nem hiszek, én csak és kizárólag a sajátomnak hiszek, az a hiteles szerintem (mármint nekem)

bár ugyanakkor a 80/20 stratégia tényleg müködik, ezt több oldalon is olvastam
bár nekem jobban tetszik a 90/10 :P :)
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Itt az tegye fel a kezét aki jelentősebb összeget tett be és már profitált belőle, az ilyen olyan 10 dollárok az lószar , abbol mig pénzed lessz hogy ki is tudj szedni belőle valamit az min egy 1 év és lehet keveset is mondtam, szal itt van szerintem hogy mikor már nem lessz több ember akit be tudsz fűzni és nem megy be pénz a közösbe , mármint a cégbe onnantól már neccesebb lessz a kifizetés, itt vagyok én 3 napja nem kaptam egy kanyit sem, én nem toboroztam senkit se komát se sógort, mert utánna nem akarom hogy szidjanak , de véletlenül sem tudom hogy most mit csináljak, valószinű most le fogom nullázni a számlám és addig megyek amig az összes berakott pénzem vissza nem jön, aztán elpötyögök 10 dollárral én is ...szal ez már nem buli hogy nem fizet rendesen, bezzeg amikor betoltam a pénzt akkor jó volt a szponzinak is , de mostmár nem olyan jó, szal nem akarok senkit riogatni , de oda kell figyelni ám,,én nem a bónuszokbol akarok pénzt csinálni mert az elvész mint szürke szamár a ködben, és utánna megkapja vki más, én a tőkémet fogom kiszedni és az sem érdekel hogy a plussz vip nem lessz meg csak jöjjön ki a tőkém...nah egyenlőre ennyi...bezzeg nincs olyan hogy egybe ki tudd venni a pénzed ha már egybe be is rakhattad, ?
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

teljesen egyet értek veled babos77!

én se promotálom magam, mert addig nem fogom mondani senkinek, amíg nem látok belőle a kezembe pénzt!

az, hogy van alattad ember, csak neked jó, te kapud a refjutit utána, egy idő után lesz jó persze, mert amit ő visszaforgat a rendszerbe te ő utána kapsz pénzt a belső egyenlegre! tehát kivan ez találva :)

az ajánlott 10 dolláros kezdő szerintem is bullshit, mi értelme annak ha 10 biddel kezded és lesz egy hónap múlva 15??? (plusz a vip bidek persze)
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Mai konfin is nagy pénzekről beszéltek, de itt szerintem senki nem indult 10000 -es tőkével, le merném fogadni , és minek szaporitani a a tőkét ha már ebből szépen napi 200 dodot lehet produkálni? mert elvileg ha nullára állitom be és feladom a hirdetést akkor is ki kell adja a pénzt és a 10000 vip.-nek nem szabadna elfogynia mert még megkapom a napi 2 pontot a hirdetésre ami egy hónapra is durván 60 ponttal növekszik,,vagy nem jol látom? persze ki kell várni a három hónapot hogy a vip hirdetés oda adódjon
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: csari »

Sziasztok!

Nekem lenne néhány kérdésem, amire a választ valahogy senki nem akarja megadni:

Mi történik, ha elfogy a BID a Company Pool-ból és nem szervezek magam alá senkit, hogy nőjön a poolban lévő és kiadható bidek mennyisége? Hiába adom fel tovább a hirdetést, nem kapok egy kanyi vasat sem? vagy vennem kell újabb 10 VIP bid-et? Ha igen, akkor az hová íródik?

A Zeekler oldalon van 100 VIP bidem és 10 retail BID-em. Mire tudom használni őket?

Aki érdemben tud válaszolni, kérem tegye meg. Köszi
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards Hirek :-)

Hozzászólás Szerző: Johnny »

ZeekRewards infó:
Megduplázza a személyzetet a Zeek, az egyik fele Atlantában, a másik fele Mauritius-on lesz, amely a tengerentúli ágat vezeti majd. Ezek a fejlesztések szükségesek a világméretű növekedés és az ennek köszönhető rengeteg hibajegy (support ticket) sokasága miatt. Folyamatosan tájékoztatunk mindenkit. (a lényeg: több és hatékonyabb support)
Más: bizonyára tapasztaltátok a havidíj illetve az RPP (napi nyereségrészesedés) csúszását. A tagdíjfizetések legkésőbb a jövő hét közepéig rendeződnek.
Az RPP egy kicsit csúszott, de nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy ez mindenkinek valós időben jelenjen meg a webirodájában. Akinél csúszás van, az is megkapja a jóváírást.
Továbbá: a VIP-BID rendeléseket az NxPay, STP, és AP intézi a lehető leggyorsabban; ha csekken vásároltok, akkor az 10 napot is igénybe vesz (ez jellemzően az USA-beliekre vonatkozik)
:good: Sok sikert mindenkinek!!!! Johnny
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

ha veszel 10 bidet az a vip-pontokhoz iródik és nem a bónuszhoz , én a bónuszokat nem is figyelem , mert fölösleges, adnak és elvesznek .mást nem tudok irni mert én sem értek jobban hozzá, egy hónapja csinálom de én azért lőttem bele pénzt is egy keveset ;) aztán a 10 vip pontod elkezd szaporodni , szorozd meg napi 1,5 vagy 2 %-al és meglátod mennyi a hozam.. :clap:
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

igen észrevettem a csúszásokat de lassan rendeződik a dolog , már csak egy nappal vannak elmaradva
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: csari »

csari írta:Sziasztok!

Nekem lenne néhány kérdésem, amire a választ valahogy senki nem akarja megadni:

Mi történik, ha elfogy a BID a Company Pool-ból és nem szervezek magam alá senkit, hogy nőjön a poolban lévő és kiadható bidek mennyisége? Hiába adom fel tovább a hirdetést, nem kapok egy kanyi vasat sem? vagy vennem kell újabb 10 VIP bid-et? Ha igen, akkor az hová íródik?

A Zeekler oldalon van 100 VIP bidem és 10 retail BID-em. Mire tudom használni őket?

Aki érdemben tud válaszolni, kérem tegye meg. Köszi
Valaki mélyebb információval?
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.04.06. 18:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: laszend »

Keresd a sponzorod ezügyben......., ő szervezett be, ő tudja ezeket ..... : ))))
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

De izé vagy :D
Bár igazad van... :)
Nos ez egy jogos kérdés, de szerintem pontosan ezért érné meg több ember magád alá vinni :(
Kivan ez találva ;-)
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

alattam is két ember van, néha tudok elcsipni egy -egy napot hogy osszak ki bidet. de ha nem tudok kiosztani akkor sincs gáz, ha meg kapok akkor kapok, volt hogy 150 pontom volt, volt hogy 0-0 volt mindkét oldalon és akkor mi van , ne foglalkozz vele, nekem legalábbis azt mondták , de tényleg keresd meg a szponzid vagy van kedd -csütörtök kérdezz -felelek és ott megmondják...
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.04.06. 18:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: laszend »

Jaj, az zeekler és a beszervezett zeekrewards ügyfeleket vegyük már ketté ! Ég és föld. A zeekler ügyfeleknek osztod a bidet,ez lehet a sógor, koma, szomszéd, bárki, ugye ezért adod fel a napi hirdetésed is !! :
A beszervezett zeekrewardosok, akik közvetlen alád regisztek, ök a matrixod építöi, remélem ismered őket.
Tehát zeekler ügyfeleket bárhonnan szerezhetsz, ismétlem bárhonnan " Ezt support levelezés által tudom:
Tehát én"bárhonnan" szerzem Őket.

Nekem nem gond a BID osztás:
pl.Showing Zeekler/FSC Customers Only.

UserName Name Phone Status
Signup Date
Upgrade Date Active
Affiliates Bids Given
1. rashid204 Quraishi, Rashid - Free
4/26/2012 0 25
2. skeloni klapuh, sanel - Free
4/26/2012 0 25
3. emo2000 ko, kok - Free
4/26/2012 0 25
4. hookers 1992, hookers - Free
4/26/2012 0 25
5. clikerseaz Seaz, Cliker - Free
4/26/2012 0 25
6. raja11111 rajan, raja - Free
4/26/2012 0 25
7. crazysuraj10 ban, suraj - Free
4/26/2012 0 25
8. bouzebal ouguir, fouad - Free
4/25/2012 0 27
9. carlosmilton milton, carlos - Free
4/19/2012 0 32
10. moteen156 dhamna, moteen - Free
4/19/2012 0 30
11. syedraza Raza, Syed Hammad - Free
4/19/2012 0 30
12. zezo1907 ali, mohammed - Free
4/19/2012 0 30
13. RaymondCallahan Callahan, Raymond - Free
4/4/2012 0 25
14. DonaldRittenberry Rittenberry, Donald - Free
4/4/2012 1 25
15. Trimita9 Mandal, Trimita - Free
4/4/2012 0 25
16. JohnStrom Strom, John - Free
4/4/2012 0 25
17. KareemStephenson Stephenson, Kareem - Free
4/4/2012 0 25
18. GeorgeCrawford Crawford, George - Free
4/4/2012 0 25
19. HowardHowe Howe, Howard - Free
4/4/2012 0 25
20. WilliamPeterson Peterson, William - Free
4/4/2012 0 25
21. MichaelCox Cox, Michael - Free
4/4/2012 0 25
22. CharlesPaige Paige, Charles - Free
4/4/2012 0 27
23. GarYHallock Hallock, Gary - Free
4/4/2012 0 25
24. joyabhatt5 Bhatt, Joya - Free
4/4/2012 0 25
25. WILLLSON8 Tobey, Matt - Free
4/4/2012 1 25
26. WILLLSON7 Barrett, Machoy - Free
4/4/2012 0 25
27. WILLLSON5 Krol, Matt - Free
4/4/2012 0 25
28. WILLLSON4 Tobey, William - Free
4/4/2012 1 25
29. WILLLSON3 Ali, Akash - Free
4/4/2012 0 25
30. WILLLSON2 Dunn, Jhon - Free
4/4/2012 0 25
31. WILLLSON1 Krol, Christopher - Free
4/4/2012 0 25
32. JWILLIAM05 Dunn, Matt - Free
4/4/2012 0 25
33. JWILLIAM04 Tobey, William - Free
4/4/2012 0 25
34. JWILLIAM03 Smith, Christopher - Free
4/4/2012 0 25
35. JWILLIAM02 Smith, James - Free
4/4/2012 0 25
36. JWILLIAM01 Smith, Jhon - Free
4/4/2012 0 25
37.(Z) Cindy1246 Ellis, Cindy - Free
3/13/2012 0 27
38.(Z) Daniel2258 Welch, Daniel - Free
3/13/2012 0 27
39.(Z) Areej0 Nirookh, Areej - Free
3/6/2012 0 32
40.(Z) Francisco366 Benitez, Francisco - Free
3/5/2012 0 35
41.(Z) Lawrence363 Perry, Lawrence - Free
3/4/2012 0 32
42.(Z) Brenda1716 Browning, Brenda - Free
3/3/2012 0 37
43.(Z) John4785 Alexander, John - Free
3/2/2012 0 30
44.(Z) Shakeemah Phillips, Shakeemah - Free
3/2/2012 0 28
45.(Z) Maria2223 Gonzalez, Maria - Free
3/1/2012 0 34
46.(Z) Jimmie133 Jones, Jimmie - Free
3/1/2012 0 25
47.(Z) Regina391 Robinson, Regina - Free
2/29/2012 0 31
48.(Z) Lola68 Clemons, Lola - Free
2/27/2012 0 30
49.(Z) David4258 Taylor, David - Free
2/27/2012 0 30
50.(Z) Jeff767 Rollins, Jeff - Free
2/24/2012 0 29
51.(Z) Katerina5 Boci, Katerina - Free
2/24/2012 0 29

Egészen egyszerű a "bárhonnan". /pl., Fiverr.com 5 doll. 15-20-25 zeekler ügyfél ez változo) /, de leginkább én itt dolgozom: http://www.crimsonclix.info, 5-vagy 10 centért (Paid to signup opcio) a 3. világból 1-2 óra alatt megvannak a zeekler ügyfelek, úgy kell leállítani öket. Direct nem írok ref-linket, egyebekben van még néhány legalis módszer.....

Hogyha ugy gondolod azt is meg tudom tenni, hogy "rádküldöm" a zeekler ügyfeleket (ez aktuálisan 6 dolcsi lenne, 25 zeekler ügyfél) közvetlen kapcsolatban vagyok a crimsonclix adminnal) Ö teszi fel a paid to signup hirdetést !! (de ha rákeresel a fiverr.-en JordanSS, magad is intézheted !!)

Na jo feltettem a hirdetést is.
http://ptc-ajanlatok.hu/forum/viewtopic.php?f=54&t=2355

De irj rám ingyen a megér egy próbát.
fenti oldalra felteszem a linked, aztán meglássuk mi lesz ? webprofitsharing@gmail.com
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Megnéztem a táblázatot, de abba bele van kalkulálva a hétvége is? mert ugye akkor a cég csak a felét fizeti a hozamnak, nem ugy mint hétköznap, és ha visszavonodik a befektett tőke az jól visszarántja a vip pontokat is , a bónuszok meg elmennek nyugdijba,
Krapu
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2012.05.19. 08:40
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Krapu »

Sziasztok!

Új vagyok teljesen és egy kis segítséget szeretnék kérni.Tegnap csatlakoztam én is a rendszerhez. Sajnos így utólag előbb olvasnom kellett volna :(
Sajnos a szponzorom nem áll a topon, de azért bízom még benne. Előbb kellett volna olvasnom és máshoz csatlakozni...
a kérdésem az lenne, hogy a webirodámba mikor belépek ezt a szöveget látom:
ZR Update – Processing Delays... Please use eWallets Click Here to view the Update Don't forget to subscribe to ZeekRewardsNews for all the latest updates. This message will disappear in a few seconds.

Normális így vagy sem???
A következő kérdés: említettem, hogy tegnap regisztráltam 100$-ral. Valamit fel kellet volna már írnia a rendszernek vagy sem, mert minden a régi állapotban van bonus: 110 vip: 100?? A hirdetés megy, még senkit sem regisztráltam magam alá. Egyedül vagyok.
Olvastam, hogy családtag nem igazán jó ötlet magam alá. A szponzorom azt mondta, hogy lehet, de kételkedem benne. (nem vagyunk egy háztartásban, csak a címünk egyforma)
Szilver csomagot választottam egyébként.

Köszönöm a segítséget előre is.
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

szia!

ha 100 biddel kezdtél és megvetted a silver tagságot, nem kell félned! Ha a napi minimum osztalékot kapod átlagban minden nap kellene kapnod jóváírást! Persze mindig fel kell adnod a hirdetést, ha belépés után zöld a lap tetején, akkor sinen vagy!

A vip bideket külön kezeli a bonus bidektől, de mindegyik pörög (elvileg mivel majdnem ugyanakkora nagyságú, azonos növekedésre számíthatsz mindkét részen)
Amit a belépés után ír ki, ne foglalkozz vele, az a lényege hogy most a napokban használd az alertpay/stp számládat, mert -tudtommal- nem müködik a bankkártyás fizetési lehetőség, ennek fejlesztését/korrigálását halasztják picit!
Ha másik az IP cím, és másik a lakcím akkor lehet egymás alá regelni! (attól független, hogy azonos a családnevetek)

na megyek felfújom a biciklit :D
Krapu
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2012.05.19. 08:40
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Krapu »

Szia!

Köszönöm szépen! Elvileg, akkor fel van adva a hirdetés, mert zöld. Remélem jól csináltam:)Az ip az másik biztos, mert nem egy helyen lakunk. Tegnap délelőtt regisztráltak, akkor este kell valami változásnak lenni a számok terén, ha jól van feladva.
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

lehet magad alá regizni egy ip cimről is a családodbol, lényeg mind alattAD legyenek !!!!!!!!!!!pl.te beregizel alád a lányod , a lányod alá a tesó . teso alá a másik teso na ez a tilos!!!!!!!!tehát mindenkinek te vagy a szponzija magyarul és mind alattad regiztek akkor jó-
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

babos77 írta:lehet magad alá regizni egy ip cimről is a családodbol, lényeg mind alattAD legyenek !!!!!!!!!!!pl.te beregizel alád a lányod , a lányod alá a tesó . teso alá a másik teso na ez a tilos!!!!!!!!tehát mindenkinek te vagy a szponzija magyarul és mind alattad regiztek akkor jó-
zeekrewards stuff ismeri a családfádat hogy ki kinek a kije?

irtad hogy "te beregizel alád a lányod , a lányod alá a tesó"
ez már három szint (te-lányod-tesó) tehát a tesónak már nem te leszel a szponzora! hanem a lány a szponzor
ügyifogyi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2012.05.10. 21:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: ügyifogyi »

VAZZEE !!

Ilyen hülyeségeken vazze a játszótéren kell vitázni, vagy komalyan gondoljátok ezeket a család fa dolgokat??
Inkább azt mondjátok meg, mennyi levonás egy 26 dolcsis zeekrewards kifizetésnél AP számlára ?
Most 236 Ft-ot ér egy dollár..... de mikorra lesz az összeg az AP-n ??

nice day :boo: :lol:
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

ezért kéne néha konfit is hallgatni és ne csak a pénz...regizés, alád mehet az egész család de csak alád, tehát magyarul te leszel mindenkinek a szponzija,
remélem világos igy .vazze neked meg ki a fene mondja meg hogy mekkora a levonás, kérdezd a szponzidat és ilyen hülye 26 dollárrokkal mit vitázol és szarozol itt
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

sanders jobban kéne figyelni és értelmezni dolgokat, vaazzzeee! te meg ne irkálj hülyeséget majd megtudod mivel foglalkozik a cég amikor a bidjeid nem jönnek le és szépen ott csücsülnek a give managerbe ,mert nincs customer akinek ki oszd, én már megjártam ugyhogy eljön az idő amikor customert kell venni, aki meg ilyen 20-30 vip pontokkal szórakozik annak majd egy év mulva leszenek ilyen pici kis problémái hogy kinek adja oda bidjeit.
ja és neked hol 236 a dollár melyik piacon? én 233 -ért láttam és ha bank váltja akkor még szarabb én azért egy kicsit értek a dolgokhoz mert a forexbe is bele kostoltam már 235 -ért lehet veszel ...nézd meg a gold changen a dollárt.
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

akkor én is irok egyet :D
komolyan ilyen hülyeségen vitáztok hogy 233 vagy 235 a dollár? :D

kellemes hétvégét

amúgy tudomásom szerint vasárnap este érdemes kikérni a pénzt, 10-12 nap mire megkapod
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

Amikor egy olyan céghez, csoporthoz, vállalathoz stb.-hez csatlakozunk ami az Interneten keresztül működik és pénzt fizetünk oda be illetve onnan kiakarunk venni, akkor ajánlom vegyétek a fáradtságot, hogy elolvassátok a Szerződés Feltételeit. Ne a más baromságát higgyétek el, mert itt rengeteg olyan hozzászólás volt feljebb.

Fordítom az eredeti szöveget:

Van egy "no stacking" politikája a Zeekrewardsnak. Ezt úgy fordítanám, hogy nem lehet felhalmozni.

'Definition: Stacking occurs when multiple members of a household sponsor each other and purchase product from the "bottom" of the "stack" in order to earn multiple levels of commissions on their own purchases and prevent their upline sponsor from earning on the referral of said affiliate/family into the program. Stacking is strictly prohibited and anyone caught doing so will be immediately removed from ZeekRewards permanently and will forfeit all commissions, bids and awarded points. A reward of 10 VIP Sample bids will be awarded to anyone who reports a valid and provable violation of this policy."

Ez a felhalmozás akkor érvényesül, amikor egy háztartásban élők szponzorálják egymást, oly módon, hogy akik a mátrixban alul vannak magas szintet érnek el, ami az ő fönti vonalukhoz kerül jutalékként (mondjuk apucihoz), ezáltal meggátólva a fentebbi szponzort, hogy bevételhez jusson. Ez Tilos!

Aki pedig ezt jelenti kap 10 VIP pontot. (Ezen jót nevettem :)) )

"If multiple family members within the same household (husband, wife, daughter, son, parent and/or business entity where said affiliate(s) are principle) wish to become active ZeekRewards representatives, they must do so under the original sponsor who introduced the first household member to ZeekRewards."

Ha családtagok azonos háztartásból szeretnének részt venni a ZeekRewards programban, az alá a Szponzor alá kell mindegyiküknek beregisztrálniuk, aki megmutatta az első családtagnak a rendszert. (Például van a Józsi, aki megmutatja apukámnak a ZeekRewardsot. Apa beakar lépni és hozza még a feleségét meg 4 gyerekét is, és ugyan az a lakcíme mindenkinek, akkor mindenkinek Józsi alá lehet csak belépnie. sehova máshova. )

Erre figyeljetek oda, és hülyeségeket ne terjesszetek, mert hallottátok valakitől. Olvassátok el az eredeti Szerződés Feltételeit.

Szminee
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

babos77 írta:sanders jobban kéne figyelni és értelmezni dolgokat, vaazzzeee! te meg ne irkálj hülyeséget majd megtudod mivel foglalkozik a cég amikor a bidjeid nem jönnek le és szépen ott csücsülnek a give managerbe ,mert nincs customer akinek ki oszd, én már megjártam ugyhogy eljön az idő amikor customert kell venni, aki meg ilyen 20-30 vip pontokkal szórakozik annak majd egy év mulva leszenek ilyen pici kis problémái hogy kinek adja oda bidjeit.
ja és neked hol 236 a dollár melyik piacon? én 233 -ért láttam és ha bank váltja akkor még szarabb én azért egy kicsit értek a dolgokhoz mert a forexbe is bele kostoltam már 235 -ért lehet veszel ...nézd meg a gold changen a dollárt.
Te atyaúristen!

E mellett sajnos nem tudok elmenni szó nélkül. Kedves babos77!

Nagyon kíváncsi lennék, hogy milyen tőzsdei képzettséged lehet, ha ennyire nem vagy képben a deviza árfolyamokkal. Ráadásul még forexxelsz is ekkora lyukas tudással.

Jómagam hét éve foglalkozom devizakereskedéssel. Amit a forex bróker programokban látsz devizaárfolyamot (metatraderen pl), azokat hívjuk középárfolyamoknak. Ha Te pozíciót nyitsz kedves barátom, akkor ott ugye van egy BID meg egy ASK érték. Tehát Te nem a középárfolyamon váltod át a devizákat, hanem egy kicsivel rosszabbul.

Most amennyi bank, devizaváltó és forex brókercég, annyi féle módon próbálnak ebből minnél nagyobb jutalékot levonni Tőled. Brókernél ezeket hívjálk PIP-eknek, a devizaváltónál meg ennyivel roszabul váltod őket. Mindenki levonja a saját részét. Te sohasem fogod középárfolyamon váltani a dolgokat, sehol.

Most azért mert tegyük fel Te azt a középárfolyamot látod, hogy 233 forint egy dollár, akkor simán lehet hogy valahol többet kérnek érte. Van aki 234ért adja, van aki 238-ért. Attól függ HOL váltasz.

Szóval azért mert te 233-ért látod egy honlapon, attól még nem az a Standard az egész világon Te hihetetlenül okos forexes ember. Agyrémet kapok a tudatlanságtól.
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

ügyifogyi írta:VAZZEE !!

Ilyen hülyeségeken vazze a játszótéren kell vitázni, vagy komalyan gondoljátok ezeket a család fa dolgokat??
Inkább azt mondjátok meg, mennyi levonás egy 26 dolcsis zeekrewards kifizetésnél AP számlára ?
Most 236 Ft-ot ér egy dollár..... de mikorra lesz az összeg az AP-n ??

nice day :boo: :lol:
Szia ügyifogyi!

Az AlertPayt még konkrétan nem próbáltam, de az internetes bankszámlák arra vannak, hogy igen rövid idő alatt lehessen velük pénzt mozgatni. Moneybookers-es tapasztalataim alapján ez pár perctől maximum 1 órás időintervallum lehet. De az a nagyon radikális dolog, inkább 1-10 perc mire látod a pénzedet, ami után kivetted a ZeekRewardsból. Szóval közel azonnal megérkezik! Csak a rendes bankodtól, ahonnan befizetted a pénzed az Alertpayre és ahova majd visszautalod az tellik bele pár munkanapba.

Az Alertpayből Payza lett, a szolgáltatáshoz köthető jutalékokat itt megtalálod:

https://www.payza.com/support/payza-transaction-fees

Ami Neked fontos, hogy ha ZeekRewardsból utalsz ide vissza 23,5 dollárt, akkor centre pontosan ennyi fog a Payza számládon megjelenni. Jutalékot csak akkor vonnak le, ha az itteni pénzedet ugye hazautalod a bankodhoz. Ami pedig ha jól látom 800 forint.

Szminee
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Figyelem!
Aki SolidTrustPay bankon át bonyolítja a tranzakciókat, készüljön fel, hogy holnap (május 21-én) ünnepnap lesz náluk! (Victoria day, május 25 előtti utolsó hétfő)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég