Zeek Rewards

MLM rendszerek
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

ne kapj agyrémet , nekem nincs brókerem , nézd meg az OANDÁT az elfogadható árréssel dolgozik,, szerdán kértem ki pénzt hazautalásra és csütörtökön itt volt a magyar számlán már..500 dollárból 25 -öt vont le és az aznapi árfolyam szerint konvertálta át a bank..kinek a pap kinek a papné.!!!!!!!!!!!!!!van itt elég okos ember nah.jah és az oandán eur/huf-fal ne kereskedj mert tényleg magas az árrés, képzeld tudom hogy mi az hogy pip meg ilyesmi..ha hét éve foglalkozol ekkora hatalmas tudással akkor nem kérdeznél ilyen baromságokat hogy mennyi a levonás. a kicsivel rosszabult nevezzük árrésnek ugye? én nem vitázom 26 dollár miatt ...hagyjuk meg az okosoknak és akik értenek hozzá...
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

babos77 írta:ne kapj agyrémet , nekem nincs brókerem , nézd meg az OANDÁT az elfogadható árréssel dolgozik,, szerdán kértem ki pénzt hazautalásra és csütörtökön itt volt a magyar számlán már..500 dollárból 25 -öt vont le és az aznapi árfolyam szerint konvertálta át a bank..kinek a pap kinek a papné.!!!!!!!!!!!!!!van itt elég okos ember nah.jah és az oandán eur/huf-fal ne kereskedj mert tényleg magas az árrés, képzeld tudom hogy mi az hogy pip meg ilyesmi..ha hét éve foglalkozol ekkora hatalmas tudással akkor nem kérdeznél ilyen baromságokat hogy mennyi a levonás. a kicsivel rosszabult nevezzük árrésnek ugye? én nem vitázom 26 dollár miatt ...hagyjuk meg az okosoknak és akik értenek hozzá...

Őszintén szólva nem tudom mit keres itt az Oanda és hogy milyen feltételekkel lehet náluk kereskedni. Barátom tisztázzuk, ha már személyeskedéssé fajult ez a dolog, hogy az én szakmám a devizakereskedés, ezzel keresem a kenyerem a munkahelyemen, illetve közgazdasági diplomával is rendelkezem.

Ezen meg jót nevettem: "ha hét éve foglalkozol ekkora hatalmas tudással akkor nem kérdeznél ilyen baromságokat hogy mennyi a levonás. "

Nem én voltam az, aki a levonásokról kérdezett, nézzél már visszafelé. Az egy másik ember volt.

Ennek a fórumnak az a lényege, hogy segítsük egymást a ZeekRewardssal kapcsolatban, megosszuk tapasztalatainkat és ezt adjuk tovább a többieknek. Ha Te nem vagy képes normális hangnemben, segítőkészen válaszolni (lásd a 233-as dolláros hozzászólásod), akkor érdemes elkerülni ezt a helyet, mert erre senki sem kíváncsi. Az értelmetlen, lekezelő, káromkodásokkal teli, és hülyeségektől hemzsegő hozzászólásod volt az, ami zavart engem. Ráadásul egymás után több butaság is elhagyta a szádat, például hogy egy háztartásban élők egymás alá mehetnek. Ezt is pontositanom kellett. Ha nem hiszed, akkor ajánlom elolvasni az eredeti angol Szerződés feltételeit a Zeekler oldalon. De ha lusta vagy vagy nem értesz angolul, akkor olvassad el a pár hozzászólással ezelőtti mondandómat, ott világosan lefordítottam hogy egy háztartásban élők nem lehetnek egymás alatt.

Minden jót!
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Üdvözöllek!
Fontos információ, hogy mindenki tisztán értse a családi regisztrációt.
Sokan szeretnének családtagot behozni Zeekrewarsd képviselőnek. Erre van egy szabály, amely az egy háztartásban élőkre vonatkozik:
• Van egy határozott”No Stacking” politika a Zeekler / ZeekRewardsvállalatnál.
Definíció: „Stacking” akkor jelentkezik, amikor több előfizetővel él egy háztartásban. Támogatják egymást, tehát a családtagok egymás alá kerülnek és a termékvásárlás „alulról” a magasabb a magasabb profit elnyerése érdekében, többszintű jutalékot kapnak a saját vásárlások után. Ezzel megakadályozzák a felsővonali szponzort, hogy pénzt keressen az említett ”affiliate” / családprogramban.
A ”Stacking” szigorúan tilos, és bárki így próbál magasabb profitra szert tenni, azt minden esetben azonnal eltávolítja a ZeekRewards és elveszíti az összes jutalékát, ajánlatokat és pontokat, amit addig kapott.
• Van egy jutalom: A jutalom 10 BID-et annak ítélik oda, aki jelenti az ilyen tevékenységgel foglalkozó tagokat és ebből bizonyítható ennek a politikának a megsértése.
Ha több családtag szeretne a háztartásban(férj,feleség,lány,fiú,szülő) aktív ZeekRewards képviselő lenni , akkor csak egyetlen személy lehet a szponzora az összes családtagnak, és annak a családtagnak kell lennie, aki elsőként bemutatta a ZekkRewards céget családnak.
Ez a szabály egyértelmű.Ha egy háztartásban élők szeretnének csatlakozni, akkor mindenkinek csak egy személy lehet a szponzora.
Tehát a fiam, a lányom, a feleségem, mind közvetlen (direktben) alám kell kerüljenek a mátrixban, ha én vagyok az első a ZeekRewardsban egy háztartásból/egy lakcímről.
Tilos pl. az ha alám bejön a feleségem, feleségem alá beteszem a lányom, a lányom alá pedig a fiam.
Ez TILOS!
Mindenkinek az alá a személy alá kell, hogy kerüljön aki elsőként regisztrált a ZeekRewards rendszerében.
Ez csak az egy háztartásban élőkre vonatkozik.
Ha más a lakcím, más a telefonszám, pl. édesanyám más városban/más utcában él és ZeekRewards képviselő szeretne lenni, akkor semmi gond nincs, oda helyezzük a mátrixban ahová csak akarjuk.
Az IP címeket valóban ellenőrzik DE: Ugyan arról az IP címről több fiókot is lehet használni, ezzel semmi gond nincs.
AKKOR KISBARÁTOM OLVASD EL EZT ÉS MEGLÁTJUK KI ÉRTELMEZTE FÉLRE A DOLGOKAT..ÉN AZ IRTAM HOGY EGY SZEMÉLY ALÁ MEHET MINDENKI , OLVASS CSAK VISSZA ÉS UTÁNNA ITÉLKEZZ KOMA ALÁ SÓGOR , SÓGOR ALÁ A MIT TUDOM KI ARRA IRTAM HOGY TILOS CSALÁDI REGIZÉSNÉL.ÉS NE LEGYÉL BUNKÓ MERT ÉN SEM VOLTAM AZ ÉS NEM HASZNÁLTAM TRÁGÁR SZAVAKAT SEM
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

lehet magad alá regizni egy ip cimről is a családodbol, lényeg mind alattAD legyenek !!!!!!!!!!!pl.te beregizel alád a lányod , a lányod alá a tesó . teso alá a másik teso na ez a TILOS!!!!!!!!tehát mindenkinek te vagy a szponzija magyarul és mind alattad regiztek akkor jÓ.

ITT SZÜLETETT A FÉLREÉRTÉS MERT VALAKI NEM JOL ÉRTETTE A DOLGOKAT..
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Kit érdekel a diplomád, meg az angol tudásod , én is tudok angolul nem csak te .Itt van a regizés szabálya,,és többet nem akarok vitázni diplomás urakkal.
Viszlát.
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

babos77 írta:lehet magad alá regizni egy ip cimről is a családodbol, lényeg mind alattAD legyenek !!!!!!!!!!!pl.te beregizel alád a lányod , a lányod alá a tesó . teso alá a másik teso na ez a TILOS!!!!!!!!tehát mindenkinek te vagy a szponzija magyarul és mind alattad regiztek akkor jÓ.

ITT SZÜLETETT A FÉLREÉRTÉS MERT VALAKI NEM JOL ÉRTETTE A DOLGOKAT..
Ha tudsz angolul, akkor KÖNYÖRGÖM miért mondasz hülyeséget?

Itt megtalálható az eredeti Gyakran Ismételt kérdések listája: http://www.online-cash-rewards-paid-dai ... ew-faq.htm

A vége felé a következőket írja, bemásolom:

Can I sponsor family members?

Yes, you can sponsor family members as long as they are NOT living in the same household

Fordítsad már le légyszíves, még nagybetűvel is írja, hogy AZONOS háztartásban élők (azonos lakcím) nem lehetnek egymás alatt, csak ha APA-FIA külön lakcímen van. Ha azt mondod, hogy nem így van, akkor valami baj lehet az angol tudásoddal, mert ez van odaírva az általam linkelt hivatalos oldalra feketén-fehéren.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Szminee 2012.05.20. 23:30-kor.
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

Ez is oda van írva:

"If multiple family members within the same household (husband, wife, daughter, son, parent) wish to become active ZeekRewards representatives, they must do so under the original sponsor who introduced the first household member to ZeekRewards."

Amit nagyon rosszul fordítottál, de másodszorra is leírom.

JÓZSI bemutatja a ZeekRewardsot a Kovács család egyik tagjának, mondjuk az apának. Az apa beakar lépni, de hozza a családját is. Ha azonos lakcímen van az egész család, csak JÓZSI alá léphet be mindenki. És nem az apa alá!!!!!

Tanulj meg angolul. Oda van írva, elkéne olvasni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Szminee 2012.05.20. 23:29-kor.
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

A feljebbi hozzászólásod Babo77, az egy rémesen rossz fordítása az eredeti szövegnek, valaki nagyon rosszul csinálta. Ha te voltál az akkor olvassad el ujra, mert rosszul értelmezted a nyelvtant.
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

a cikk közepét olvastad a forditásnak? nos én beléptem a zeekrewards-ba és alám beregizett még két családtagom ugyanaz az IP CIMRŐL .
mi ebben a hiba? tudod én szoktam konfit is hallgatni és beszéltem a felső vonallal is .
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

nehogy azt mond hogy itt Magyarországon egy nagy kertes házban nem él két család és mondjuk vannak 6-an és egy internet vonaluk van és mind zeekesek akarnak lenni , de nem lehetnek mert egy az Ip cim . ki fog fizetni két vonalat amikor egyre is alig futja. de könyörgöm ne vitázzunk erről mert te okosabbnak tünsz mondtam már, és ez ha jot tesz a önértékelésednek hát legyen..
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

abban viszont egyetértek veled hogy több lábon kell állni , ahogy a belépő szövegedben irtad, de nem hiszem hogy itt sokan nagy pénzeket raktak be ugyanis elég hadilábon áll az ország és még a sok hitel mindenki nyakán
Szal itt mindenki kis pénzzel kezdi és majd három négy hónap után eldönti hogy érdemes-e folytatni vagy nem, aki meg 10 dollárt tesz be az csak nyerhet , mert 10 dodoért veszel 3 doboz cigit , na bumm .
Sokan meg mátrixot épitenek és abbol probálnak pénzt kiszedni ..
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

babos77 írta:a cikk közepét olvastad a forditásnak? nos én beléptem a zeekrewards-ba és alám beregizett még két családtagom ugyanaz az IP CIMRŐL .
mi ebben a hiba? tudod én szoktam konfit is hallgatni és beszéltem a felső vonallal is .

Egy szóval sem említettem az IP címet Nem is azzal van a baj, akárhányan regisztrálhatnak azonos számítógépről (ip cím). A LAKCÍM nem lehet ugyan az, amit megadsz az ADATAIDNÁL. Ott van a neved, a telefonszámod, a LAKCÍMED. Az nem lehet közös! Vagy ha közös, akkor a Kovács család nem léphet be egymás alá, csak egy különálló szponzorhoz.

Ha olvastad a kezdeti levelem akkor lejöhetett, hogy én is zeekrewardsos tag vagyok, sőt édesanyám is az.

Azért van az jelenleg, hogy bűntetlenűl beregelhet alád azonos LAKCÍMEN (és könyörgöm az nem egyenlő az IP cimmel, amiről egy büdös szót nem ejtettem), szóval azért lehet bűntetlenűl nyomni, mert még nincsen kapacitásuk hogy ezt ellenőrizzék. De valószínűleg csak idő kérdése, mert próbálják ellenőrzés alatt tartani a rendszert. Ha máshogy nem a készülő törvény, mely a kongresszus előtt van ugyis kikényszeríti majd ezt.

De legyen, értelmezzed akkor rosszul az angol fordítást. Engem baromira nem érdekel, kitől hallottal, milyen felső vezetőtől vagy szponzortól. A hivatalos zeekler oldalon oda van írva a szerződés feltételei és az a mérvadó, az eredeti angol szerződés feltételei. Amit te belinkeltél jó hosszú szöveget a Stackingeset, az az eredetinek egy nyelvtanilag hibás fordítása.

De innentől kezdve a témát lezárom. Mindenkinek azt javaslom, hogy az eredeti szerződés feltételeit olvassa el, és azt értelmezze jól. Vagy ha nem érti küldjön egy levelet a supportnak, mert nekem is ugyan azt mondták, hogy egy lakcímről nem lehetséges.

nehogy az legyen, hogy belefeccoltatok sok pénzt, rengeteg időt és akkor hopp egyszer csak lekapcsolják az irodátok, mert nem tartottátok be a dolgokat
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

Szóval aki nem tudja kinek higgyen, ne higgyen senkinek, hanem mutatom hol találjátok a dolgokat

Menjetek fel a hivatalos oldalra:

https://www.zeekrewards.com/

Le kell görgetni a lap legaljára ahol szürkével írja "Terms of Service". Közvetlenül a sok cím és elérhetőség alatt. Ez tartalmazza a Szerződés Feltételeit. Bármilyen kérdésetek van, ezt kell elolvasni. Itt pontosan le van írva minden, nézzétek meg és értelmezzétek helyesen, mert néhány hozzászólással feljebb rossz, nyelvtanilag hibás fordítás került fel erre a forumra.

De bemásolom ide is az EREDETI szöveget (amit ha babos77 tudna fordítani, nem pedig egy felső szponzorra hivatkozna, akkor megérteni hogyha az van odairva angolul hogy a kutya ugat, akkor ne azt mondja hogy a macska nyávog)

"If multiple family members within the same household (husband, wife, daughter, son, parent and/or business entity where said affiliate(s) are principle) wish to become active ZeekRewards representatives, they must do so under the original sponsor who introduced the first household member to ZeekRewards."

Ennél többet már nem tudok tenni, hogy megválaszoljam ezt a kérdést. Őszintén sajnálom azokat, akiket később lekapcsolnak majd a rendszerről, mert nem tudtak angolul vagy rosszul közvetítették nekik.
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

értem én amit irsz, de az is logikátlan hogy egy IP cim mehet és a lakcimek változoóak hol ott köztudott hogy nem olyan könnyű másik lakcimet szerezni vagy csalással oldodik meg a probléma, mert ugysem fog lakcimet ellenőrizni a kutya sem. Felfogtam a dolgokat végreeeeeee ;) és ezt neked köszönhetem, ezek szerint a felső vonalak is bután irnak le dolgokat .de hidd el engem nem érint a probléma mert én jol csináltam mindent és ez a lényeg..ja és a hétvégi kifizetések egy kicsikét csuszásban vannak ,de van olyan is hogy egybe küldik le a vip pontokat, azért nem irok dollárt ,mert az még nem dollár ..majd lessz dollár ha ....tudod mit hallgass meg egy csütörtöki kérdezz -felelek konfit és akkor érdeklődj utánna.Én tényleg befejeztem és nem vitázom ilyen dolgokon, olyanok irjanak akik már ott tartanak hogy pénzt forgattak ki belőle, itt mindenhol azt látom hogy 80/20-as arányba kell kiforgatni , de többel nem lehet?vagy mindenki probálja ki hogy neki mi a jó és mi lessz a tőkealappal ha másképp forgatja ki a pénzt.
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

Logikátlan vagy nem, de jelenleg ezek a feltételek. A Zeekrewards még gyerekcipőben jár. Még csak azzal foglalkoznak, hogy a bővülő Zeekrewardsos ügyfelekhez kapacitást találjanak a problémamentes kifizetéshez és kiképezzenek egy Support gárdát, hogy 48 órán belül tudjanak válaszolni a felmerült kérdésekre. Mert azt hirdetik, hogy ezen belül igyekeznek.

A már bemutatott kongresszusi törvény miatt - amivel kétlem hogy a novemberi választások előtt foglalkoznának - kifogja kényszeríteni, a jobb, pontosabb adatokkal rendelkező ügyfélkor meglétét, hogy kiszűrjék a csalásokat (pl terroristák ne tudjanak ilyesmivel pénzhez jutni, ezt amerikában elég komolyan veszik). Ez szerintem az lesz, mint ahogy például a forexelésnél is van, fel kell töltened a személyigazolványodat vagy az útleveledet. Ekkor már nem lesz annyira logikátlan a lakcím és nem az IP címes különbség tétel.

IP címet rettenetesen egyszerű kikerülni (bemész Amerikában egy starbucksba és az ottani neten regisztrálsz), de a lakcímed az nyílvántartva van.
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

A visszaforgatási arány egy érdekes dolog, én csak olvastam hogy 70/30 alá ugye ne menjünk, nos én utánaszámoltam:

Ugye az a lényeg, hogy többet forgass vissza 1 VIP pontból 90 nap alatt, mint a kezdeti 1 VIP (a szerzett VIP pontok 90 naponként levonodnak a VIP pontjaidból).

Számoljunk 0,9%-os napi kamatos kamatot az 1 VIP pontra. (Képlet: FV=PVx(1+0,009)n-ediken, ahol n a kamatos napok száma, PV pedig az a pénz amit kamatoztatunk) kb, 2,24 VIP pontunk lesz, majd a 91. napon már csak 2,24-1=1,24 VIP

Ez volt 100%-os visszaforgatás alatt, a VIP összpontunk tehát növekedett 0,24-gyel.

Nézzünk egy 70/30-at!

Az első nap 1 VIP pontból kapunk 0,009 dollárt, amelynek csak a 70%-át, azaz 0,0072 dollárt forgatunk vissza.

Az előző feladat végeredménye alapján 2,24 VIP a végeredmény. A különbözett 1.24, azaz ennyi a 90 nap alatti kamatunk az 1 VIP-re. Ennek vesszük a 70%át, azaz lesz 0,868.

Szóval 90 nap alatt az 1 VIP pontunk 70/30%-os visszaforgatási aránnyal 1+0,868=1,868-cal növekszik. Amiből ha levonjuk a 91 napon a kezdeti 1 VIP pontot, kevesebb marad mint kezdeti 1 érték. Azaz nem növekszik a VIP pontjaink száma ilyen visszaforgatásnál HA A NAPI KAMAT AZONOS!!

Asszem az utolsó mondat a lényeg. A visszaforgatást nem lehet szerintem beállítani fixre örökre és azt mondani, oké ennyí volt. Váltogatni kell, attól függően melyik héten, hónapban milyen napi kamatot sikerült szerezned. Úgy gondolom többségében 100%-on kell hagyni, néha lejebb vinni, majd ismét vissza 100%-ra.

Remélem helyesen számoltam.
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

A fix napi kamatos elgondolásomnál a 90/10% os visszaforgatási aránynál müködik, hogy folyamatosan tud nőni a VIP, míg 80/20% már kevés.
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

akkor ha például elmegyek 3 napra welnesezni érvényes a hirdetés feladásom? vagy ha nyáron egy hónapot Erdélyben nyaralok érvényes a hirdetés feladásom és kapom utánna ami jár? mert más IP cimről dolgozom, nincs mobil netem és nem szándékozom azt venni ..érdekes mert senkinek sincs hozzáfüznivalója , pedig sokan megszivhatják a regizést ,mert történtek érdekes dolgok e körül.
Érdekes a visszaforgatás is , mert ahhoz hogy ki tudj venni egy hónapban 1000 dollárt marha nagyra kell növelni a tőkéd és ez ebben a lényeg, szal fura egy kicsit, például: 3000 vip pontra kapok durván napi 60 pontot, és miért nem lehet azt megcsinálni hogy beállitom 0%-ra és mindennap megkapom a 60 pontot hisz az alap tőke 3000 pont mindig bent van, persze 3 hónap után gondoltam mikor már a bónuszok is nyugdijba vonultak..mert szerintem sokan szeretnének pénzt kiszedni belőle és nem várni két évet migy felduzzad a számlája 70000 pontra.
Én kifogom probálni a teljes kipörgetést majd csak fussak ki a három hónapból.de azért köszi a matekot :clap:
Iron
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2012.03.22. 04:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Iron »

Szminee írta:A fix napi kamatos elgondolásomnál a 90/10% os visszaforgatási aránynál müködik, hogy folyamatosan tud nőni a VIP, míg 80/20% már kevés.
Sztem a 90/10%-os aránynál is elfogynak a bidek, csak jóval tovább tart, addig meg lehet lovagolni a hullámokat....:D
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

9-én fizettem be a tagdijat, amit ki raktam az ssp-be és még ott csücsül a pénz, de ha allerten lett volna rögtön leszedte volna, persze ugy volt beállitva is az allert, de letiltottam hogy nehogy má kész pénzt tolok még be , hülye lennék, igy meg a belső irpdámban ott vigyorog a pénz , ha kell majd leszedik ..a kiforgatást meg tényleg a puding próbája az evés formában fog működni nállam, meglátjuk mit csinál és aztán majd állítunk valamit, én minél hamarabb ki szeretném pörgetni majd a bezuzott zsozsót..
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Ha lemész wellneszelni és ott adod fel a hirdetést tök mindegy! (tehát ha pl a szállodja netjéről lépsz fel)
Ha elmész Erdélybe egy hónapra az is mindegy :-)
Sőt akinek van mobilnet, minden csatlakozáskor más IP-t kap!

Egyébként nekünk otthon 24 óránként változik az IP cím... tehát akkor ott is buknék?!
Akinek kábel net van (thome-ról tudom, hogy igy van) ott fix az ip, de ha lekapcsolod a modemet és visszakapcsolod 2 perc múlva, másik ip cimed lesz!
Persze tovább lehetne menne, ugyanis mindenkinek van MAC címe is, az pedig nem változik (ha csak több hálókártya a gépedbe, ugyanis az hardveresen van beleégetve)

Egyébként, én is azt mondom, hogy 90/10-nél egy idő után elfogynak a bidek... nem kell közgazdásznak lenni, ugye napról napra több és több bid termelődik, de amikor elkezded kivenni (tehát mikor 100/0-ról áttállítodÖ akkor napról napra ugyanannyit veszel ki, viszont napi több és több megy nyugdijba..

Még egy jó pár hónapja készítettem egy táblázatot, az volt az alpha000 verzió :D na ott kb 2 év után kezdett elfogyni, kb nem 5x számoltam át, és utána valaki alátámasztotta az állításomat (sajnos, dehát ez van)

De szummaszummárum ha 2 évet kibirok úgy, hogy havi 800 dollárt tudok kivenni a 10. hónaptól,. akkor nem mindegy mikor fogy el?! (közbe persze lehet hozni ismerösöket, mert már tudsz mutatni olyan kifizetést ami a minimálbér 2és félszerese... passzívként)
gaborec
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.05.21. 14:54
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: gaborec »

Sziasztok. olvasgatom a fórumot és jókat vidulok. Először is nem értem, miért nem moderálja senki a hozzászólásokat, ez a sok vita, hogy ki mennyire keni-vágja a témát röhejes.

Szminee: ha már ki szeretnéd számolni a hozamot, akkor legalább az arány jó legyen, amivel számolsz, ugyanis 1,9 és 1,2 % közt mozog, hétköznap magas, hétvégén kevesebb(egyszer emlékszem, hogy 2 % volt).

Fél éve csinálom és nekem folyamatosan 80-20% a visszaforgatás és a minimális befektetés mellett elértem az 1000 bidet és még van a belső egyenlegemen 50 usd, mindezt úgy, hogy max az első 3 hónapban fizettem a havit alertről. Vagyis még 70-30-nál is működne.

A családtagodat nem lehet magad alá regizni, ez szabály, csak a szponzorod alá mehet valakid. Kár rá szót pazarolni, ugyanis volt rá példa, hogy kitiltottak valakit e-miatt.

Ezt az IP-s dolgot meg felejtsétek el, nem figyeli a zeek, hogy ki milyen ip-ről adja fel a hirdetést. A csoportomban van olyan, aki kb 5-8 ember helyett adja fel a hirdetéseket naponta pár hónapja. Az aki elutazik, vagy valami oknál fogva nem tud hirdetni, az megkéri a szponzorát és feladja helyette, persze ehhez meg kell bíznia benne.

Próbáljatok tartani egy kis rendet, mert ha jól értettem itt a segítségnyújtás a cél, nem pedig szekálni a másikat.
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

akkor engem átvertek :D
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

itt mindenki ha épit mátrixot egy idő után akkor szponzi lessz belőle nem? ha beregiznek alám 20-an pl.
DE nem nagyon megy a regizés ,mert ezidáig mindenki hülyeségnek tartja és csak akkor hisznek benne ha majd kivettem itthon a számlárol az első magyar forintot.gondolom a dollár átkonvertálva érkezik már ide a payza-rol.
gaborec
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.05.21. 14:54
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: gaborec »

Fura, hogy a többség csak annak hisz, amit megfog, persze ez így normális, de ha már ott a pénz payza-n vagy solid-on, akkor már hihető, onnan levenni a pénzt gyerekjáték.

HA építi a saját mátrixát(ugyanis a zeeknél kétféle mátrix van), akkor szponzor lesz és a PV szintjétől függ, hogy milyen minősítésben.
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

igen a többség annak hisz és én azért nem tudtam senkit megfüzni sem, hiába mondtam hogy első 60 nap ingyen meg közben bónuszok, hallgass meg egy konfit, akkor sem ment a dolog.
Nekem cirka két hónap és akkor már feltudom mutatni a havi 500 dollár nyereséget ha addig élünk még a céggel együtt.
Általában kiszámoltam és napi 1.5 és 1,7 % között van a leosztás , nekem sosem volt 2% ,de olyanokat irnak hogy 7% ugyan már .
gaborec
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.05.21. 14:54
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: gaborec »

A napi 2 az tuti volt, de én csak egyszer emlékszem rá. A 1,8-1,7 az a normális, szerintem átlagosan 1,5 -el lehet számolni. A havi 500-hoz kell a mátrix, vagy betolsz egy komoly összeget. VAn egy oldalam és azon egy fórum, akad pár érdekes dolgok, igaz zárt, de be lehet nézni: www.gabor.com.ua/forum
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Nekem mikor letelik a 3 hónap és elmennek a bónuszok és nem tudom mik, akkor 3000 vip pontnál kifogom hozni az 500 dollárt, én nem épitek senkit és semmit .ha csak 10 napot állitok be 0%-ra akkor is megvan az 500 dollár mégcsak napi 55 dollárral is számolva és a többi napokat meg visszaállitom 100%-ra , tehát jó napok mennek nullán és a gyengébb napok 100-on és még a tőkém is nő de pénz is jön, én igy tervezem, egy héten 4 nap van jó és 3 gyengébb akkor ki lehet számolni hogy mennyi az annyi .
Persze figyelem hogy mi történik a rendes vip pontokkal ami már az enyém és nem ajándék.
Én nem fogok sokat matekozni . ;)
gaborec
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.05.21. 14:54
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: gaborec »

Lehet, hogy igazad van, de ha havi 1,5 %-os kamatot számolunk, az a legóvatosabb becslések mellett is 1000 vip mellett 3 hónap után 1500, vagyis ha te kiveszed majd havonta, akkor elenyésző a bevételed. Persze van akinek ez is elég, de lassan fogsz haladni. Ajánlatos építeni a hálózatot, ne felejtsük el, hogy a zeekrewards a reklám miatt létrehozva, vagyis az a jó, ha sok a vásárló. Ha most mindenki fogná és betolna egy komolyabb összeget, akkor miből fizetne a cég, ha nem lenne semmi, amit elad. Ezen el lehet gondolkozni és azért van abban valami, hogy a cég jövője tőlünk is függ.
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.04.06. 18:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: laszend »

Balint, Alex ! Remélem megvannak a beígért zeekler ügyfelek (10 db.) .Örülök hogy tudtam segíteni. Ha később is kellene csak írj(atok) !!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég