Zeek Rewards

MLM rendszerek
pesti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.05.23. 08:49

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pesti »

Szia laszend! most már jöhet a privát.
Más: helyre állt a rendszer megkaptam már a rövidnapos osztalékot csak épp egy hosszunapost elfelejtettek jóvá irni ...kitud nekem segíteni egy kis angollal hogy irjak supportnak és legyen szépen megfogalmazva hogy épp elmaradtak 23-ai 30 vip pontommal...szmineee te olyan jól tudsz angolul, légyszi légyszi..megjelent a két zöld dátumos nap a 23 és 24 egymásután az éjszaka vmikor és reggel nézem jééééé,de jó két napit letoltak de jobban megnéztem és a 23-hoz nem raktak be semmit , aztán már 10 óra fele jött a rövid nap is ..köszi..szmine légyszi egy privát üzenetbe ird meg nekem két sorban angolul ...
pesti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.05.23. 08:49

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pesti »

Még annyit a customerekről, hogy hiába pötyögtem el a 100 free bidjét egyik ismerősömnek aki beregizett custinak, akkor sem engedett a rendszer osztani tovább,
Más: tegnap két ismerősöm akart segíteni rajtam hogy beregizik customernek és be is került a rendszerbe , de amikor lenyitom a customer fület ahol ki tudom osztani a bidet ott nem szerepel a neve ..és lenyitom mégegyszer és kidobja hogy egyik customernek adhatok 7 pontot max,,
szal ez a fura a rendszerben hogy nem ossza le automatikusan a bideket és onnan akár el is tünhetnek simán.ha tényleg igy szarakszik akkor elkezdem a kiforgatást én nem fogom bujni hogy hol vannak a pontjaim és eltünnek, majd futok a pénzem után...nem riogatás de ezek sajnos tények és egyenlőre nem tudok mit kezdeni vele..mennyivel könnyebb lenne ha ezeket nem kellen e figyelni és a bideket osztogatni, mert ha bidet osztassz attól nem nő jobban a tőkéd sem, ez tapasztalat.
ügyifogyi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2012.05.10. 21:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: ügyifogyi »

Szminee írta:Mert hát milyen hirdetést is adunk fel? I GIVE AWAY FREE BIDS

Tehát azt mondhatjuk, hogy ezzel a hirdetéssel Te megelőlegezel előre BID-eket azoknak, akik regisztrálnak a hirdetésre. Majd pedig Te leszel az, aki később kitermeli a megelőlegezett ingyen bid-eket. Vagy befizetéssel vagy pedig a napi kamatokból gyűllik szépen össze. Okosak az amerikai MLM-esek :))
Hi Szminee !

Nekem van 6 zeekler ügyfelem ,akik a belépéskor kaptak 25-25 Bid -et , aztán az irodámban látom a saját, kiosztható
148 Bid -emet (ezek nem a kamatot termelő VIP Bidek !) viszont nem tudok adni ezekből egyiküknek sem, mert a
kiosztó táblázat nem müködik ! Ha az igaz amit irtál előzőleg, hogy ezek kiosztásával növelhetném a VIP Bidjeim
számát (jelenleg 180) akkor miért nem tudom kiosztani a 148 Bid -emet az ügyfeleimnek ????

köszi a válaszokat : ügyifogyi
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Sziasztok!

új hírlevél:

Hiba történt ma este, amikor beindítottuk a nyerségelosztási( RPP) rendszert. Kiigazításokat kell tennünk, hogy az érintett számlák rendben legyenek. Amint ezzel készen leszünk minden számla rendesen fog futni. Köszönjük, Zeek.

Tehát, aki a "retail point pool report" menüpontba belépve ezt találja:" This page is temporarily unavailable. Please check back shortly", ne essen kétségbe ez az oka a dolognak.

Küldjétek tovább!
kreszto
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.05.27. 19:38
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: kreszto »

Johnny írta:Sziasztok!

új hírlevél:

Hiba történt ma este, amikor beindítottuk a nyerségelosztási( RPP) rendszert. Kiigazításokat kell tennünk, hogy az érintett számlák rendben legyenek. Amint ezzel készen leszünk minden számla rendesen fog futni. Köszönjük, Zeek.

Tehát, aki a "retail point pool report" menüpontba belépve ezt találja:" This page is temporarily unavailable. Please check back shortly", ne essen kétségbe ez az oka a dolognak.

Küldjétek tovább!
Johhny köszi a tájékoztatást és üdv Neked! Üdvözlök minden kollégámat ! :D Én 11 napja léptem be a Zeekrew-es csapatba és nekem nagyon tetszik. Eleinte sok mindent nem értettem, még most sem minden tiszta, de azt már látom, hogy a rendszer egy zseniálisan felépített marketing terv, ami a tagoknak korrekt módin visszaad a cég busás nyereségéből. Féltem tőle, hogy piramis, de nem az, ezért léptem be és gyakorlatilag 11 nap után már annyit keresek napi 1-2 óra ""munkával"" mint egy TESCO pénztáros! :clap: Jó ez fórum hála a korrekt és tájékozott tapasztaltabb kollégáknak.
pesti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.05.23. 08:49

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pesti »

van benne egy kis piramis ne felejtsük el,..mi lessz akkor amikor már sok lessz a hirdető és nem lessz vásárló, mert ugye arrol szól a rendszer hogy hozz magad alá minél több embert, akkor mi az ha nem piramis? szmineee irásait olvasd el ,mert érdekes lehet neked is mint másnak is volt. :good: :good:
pesti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.05.23. 08:49

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pesti »

nállam helyre állt a rendszer...
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: jennys »

tudjátok,hogy a mai kifizetéseket mikor fogják küldeni?már lassan 3 hete,hogy kikértem őket,a mai napra volt beírva,eddig mindig megjött vasárnap éjjel vagy hétfőn hajnalban,de most még sehol sincsen,gondolom,hogy volt a payza átállás,meg ez a szerverköltözés is,ezért késik,de pontosat nem tudok,ezért érdeklődöm,hátha ti már tudtok valami pontosabbat?....
köszi az infót előre is,bye,Jennys
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: jennys »

én ma meg is kaptam a pénzemet a Zeektől,végül is csak egy napot csúsztak a kifizetésekkel,ennyi még tényleg belefér,van eladó 185 dolcsim a payza-n még ma,ha érdekel valakit,az keressen meg,bye,Jennys
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

mit jelent az, hogy eladó? :-)
bbrigi
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2011.08.28. 14:13
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: bbrigi »

Gondolom azt, hogy te magyar bankszámlán fizeted ki a 185 $ árát forintban, ő pedig átutalja neked Payzáról Payzára. Így nincs váltási díj, mintha lekérné magyar bankszámlára és gyorsabb is. :)
Iron
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2012.03.22. 04:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Iron »

Hali.
A havi dijat belső egyenlegről a Retail Points Pool Report-on belül a kis zárójelben lévő (Request Check) opcióból is be lehet fizetni ugye?
Én onnan fizettem be a 10 dolcsit, biztos jó lesz, ha meg nem akkor igy jártam.......:D
Szóval jól tudom ugye srácok?
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

tagdijat:
- payza szamlarol
- commision/cashout menubol,
- bankkartyaval
- stp fiokbol
- belso egyenlegbol /szerintem erre gondoltal/ tudsz fizetni tudtommal :-)
Iron
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2012.03.22. 04:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Iron »

Sanders írta:tagdijat:
- payza szamlarol
- commision/cashout menubol,
- bankkartyaval
- stp fiokbol
- belso egyenlegbol /szerintem erre gondoltal/ tudsz fizetni tudtommal :-)
jaja akkor igen köszi....
camaropeti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011.07.26. 18:17
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: camaropeti »

Sziasztok,
nekem olyan dolog nem igazán világos, hogy van a bid give manager rész, és ott ha a bal oldali lenyíló részt nézem, és mondjuk a customereknél mindegyikhez azt fogja írni, hogy up to 0 bids, akkor azt jelenti, hogy VIP pontok azután már nem is fognak termelődni, vagy nem jelent problémát, mert simán berakja company poolba az aznapi nyereséget és akkor ugyanúgy jóváíródnak a VIP pontok?
Azt tudom, hogy silver tagként én a customereknek fejenként 50 bidet tudok ajándékozni, de mi van ha már nincs kinek adni?
pesti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.05.23. 08:49

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pesti »

Sziasztok! az up to 0 bid az az jelenti ,hogy már nem oszthatsz bidet ki
Én is is vagyok és még mindig ott vannak a pontjaim a bid give manergbe és nem kivánkoznak lejönni már reggel vagy lehet éjjel óta, aztán mi lessz velük nem tudom , mert nekem igy már uszott el egy jó pár pontom..vagyis nem jött le ,nem irodott jóvá aZ rpp-be..
Kiváncsi leszek ezekkel most mi lessz , hova tünnek majd el.
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.04.06. 18:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: laszend »

andris98er: engedélyezd a privit:
10 zeekler ügyfél 2 dollár., vagy ennek a többszöröse. A cég nem fog neked ügyfeleket intézni, mint régen az 5cc rendszerben.....
pesti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.05.23. 08:49

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pesti »

még mindig azt szajkózzák felülről hogy a rendszer automatikusan osztja le bideket, hiába mondják nem osztja és ez tapasztalat, ha ma sem iródik jóvá éjjela pontjaimhoz akkor én feladtam, mi lessz akkor ha majd napi 200 pontokat kell leosztani mert nem ossztja a rendszer, és én hamar eljutnék arra szintre , de igy sajnos nem mert nem iródnak jóvá a pontok, eltünnek szó szerint....küldene nekem is valaki hogy hogyan veszek vásrlót , habár azt mondják nem kell,
pesti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.05.23. 08:49

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pesti »

légyszi küldjön már valaki ahol lehet venni vásárlót és egy kis utmutatást hozzá, mert hanem forgatom ki a pénzem és abbahagyom, én nem szórakozom és a pénzemmel se szórakozzanak, nem vagyunk jol tájékoztatva az biztos..a szponzik meg nem tudnak semmit hm, faxa.
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: csari »

pesti írta:Sziasztok! az up to 0 bid az az jelenti ,hogy már nem oszthatsz bidet ki
Én is is vagyok és még mindig ott vannak a pontjaim a bid give manergbe és nem kivánkoznak lejönni már reggel vagy lehet éjjel óta, aztán mi lessz velük nem tudom , mert nekem igy már uszott el egy jó pár pontom..vagyis nem jött le ,nem irodott jóvá aZ rpp-be..
Kiváncsi leszek ezekkel most mi lessz , hova tünnek majd el.
Ez így nem teljesen igaz, mert csak a Company Poolból nem oszthatsz ki nekik bidet, de amikor fent megjelenik a kiadható bid-ek száma, akkor a nevük az első legördülő listában kattinthatóvá válik, azaz oda lehet adni nekik a bidet. Ha ez megtörtént, az odaadott bidek megjelennek Retail Points Poolban.

5/29/2012 2:34:37 AM Earned 8 VIP points from giving away 8 bids to Customer Ricky177 8.00

Ha mindez nem történik meg, akkor a company poolból osztják ki neked:

5/27/2012 4:40:53 PM Company Pool Resulted in 3 VIP Points. You earned 3 VIP points from Paying Back Bid Advance On Customer 3.00

Ha nincs ügyfeled, és elfogyott a bid a company poolból, akkor sincs gáz, mert akkor a rendszer feltölt valamennyivel, és megy a folyamat tovább. Ez tapasztalat.
pesti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.05.23. 08:49

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pesti »

NEM tölt fel a rendszer, és nem tudok osztani bidet, de most már meggyőztek hogy nem is kell osztani, én vártam mi fog történni éjjel és lejöttek a pontok az RPP-BE, a multkori pont elvesztés az átalakitások miatt volt, 20 és 23-a ,de emiatt fogok irni supportnak .
ÉN több mint két hónapja vagyok benne és biztos hogy az elején mindenki kap customert a cégtől de utánna már nem, ezt én megtapasztaltam és hoztam be még rokont is customernek de 50 pontot adhatsz neki ezüstként, na ez nállam két na p sem és már nem adhatok, ahhozz hogy többet adj fel kell minősülni aranyra, aki mef naponta 2-3 pontot oszt le annak egy darabig elég a 6 vásárló hisz én is ugy voltam az elején.
DE már én nem osztogatok mert nincs kinek, a vipp pontjaid száma tuti evvel egy kanyit sem nőnek, és ha a rendszer látja hogy nem osztottam ki akkor leteszi az RPP-be..
EGYENLŐRE nem kell osztogatni , majd eldől hogy kell-e szines vásárló , talán egy hónap , talán kettő.
pesti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.05.23. 08:49

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pesti »

Csari! ha figyelmesen olvasnál akkor a bid give managerről irtam hogy ott vannak a pontjaim és nem tudom leosztani customernek mert már fel vannak töltve, a company poolbol biztos nem tudsz már osztani hisz jóvá van irodva már az Rpp-be , de nállam ez a probléma megoldodott egyenlőre mert lejönnek a pontok a BGM-BŐL A RPP-BE , és ez a fontos...egyenlőre nem kell vásárló ,ha a nagyoknak nem kell akkor a kicsiknek sem és aközepes irodáknak sem, a rendszer elvileg egyformán müködik,
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Mértékletességre és megfontoltságra szeretnék kérni mindenkit a zeek-kel a bid vásárlásokkal kapcsolatban. Régóta csúsznak a kifizetések és reméljük csak a költözés van mögötte, ezért várjatok a befizetésekkel amíg rendbejön a rendszer. Ez csak egy magánvéleményem, de kötelességemnek tartottam leírni, mivel én kezdtem a fórumot. :good: Sok sikert mindenkinek!!!!
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

pesti írta:Szia laszend! most már jöhet a privát.
Más: helyre állt a rendszer megkaptam már a rövidnapos osztalékot csak épp egy hosszunapost elfelejtettek jóvá irni ...kitud nekem segíteni egy kis angollal hogy irjak supportnak és legyen szépen megfogalmazva hogy épp elmaradtak 23-ai 30 vip pontommal...szmineee te olyan jól tudsz angolul, légyszi légyszi..megjelent a két zöld dátumos nap a 23 és 24 egymásután az éjszaka vmikor és reggel nézem jééééé,de jó két napit letoltak de jobban megnéztem és a 23-hoz nem raktak be semmit , aztán már 10 óra fele jött a rövid nap is ..köszi..szmine légyszi egy privát üzenetbe ird meg nekem két sorban angolul ...
Most sikerült csak a forumra ránéznem a hosszú hétvége után. Ez így nem teljesen tiszta nekem, de ha még fenn áll a probléma, akkor megpróbálhatok segíteni. Küldjél képet az esetről (ezekről a napos kifizetésekről), hogy jobban átlássam és megnézzük mit lehet tenni.

emailem: proalex89@gmail.com
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Sziasztok egy barátomtól kaptam egy nagyon jó webkonf felvételt a Zeek-ről. Mindent bemutat és elmond részletesen, 70perces. Ajánlom mindenkinek és használjátok!!! Sok sikert mindenkinek!!! Johnny
Itt a link: http://youtu.be/a2E9FX4pxDs
:good:
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

Johnny írta:Mértékletességre és megfontoltságra szeretnék kérni mindenkit a zeek-kel a bid vásárlásokkal kapcsolatban. Régóta csúsznak a kifizetések és reméljük csak a költözés van mögötte, ezért várjatok a befizetésekkel amíg rendbejön a rendszer. Ez csak egy magánvéleményem, de kötelességemnek tartottam leírni, mivel én kezdtem a fórumot. :good: Sok sikert mindenkinek!!!!
Az előző héten nekem is gondok adódtak.

1. A napi nyereség, amit a VIP-jeim után kapok, akadozott olyan 2-3 nappal. Ez mára megoldódott, nincsen elcsúszás.
2. Egy hete lépett fel az a probléma, hogy a napi nyereség utáni visszaforgatásból, a BID-et nem váltotta át VIP-re automatikusan. Nos ez mostanra annyiban módosult, hogy néha megcsinálja a rendszer, néha automatikusan kell megoldanom a Bid Give Manager alatt.

lassan egy hónapos a pályafutásom a Zeekrewardsnál. Eddig pozitívum a folyamatos tájékoztatás a programról, fejlesztésekről, akadásokról kapcsolatban. Pozitívum a késlekedés utáni hibamentes nyereség bevétel jóváírása.

Amiben még nincsen tapasztalatom, hogy aki vett már ki ZeekRewardsból esetleg pénzt, mit tapasztalt? Milyen gyors a tranzakció?
pesti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.05.23. 08:49

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pesti »

Szminee! én több mint két hónapos vagyok, de még nem piszkáltam a vip pontjaimat, mert várom hogy fejlődjön, ahogy letelt a 60 nap 149 bónuszpont irodott jóvá a vip egyenlegemen ami most ugye vip pontot is termel, nagyot nem ugrott a vip termelés, de ugye 90 nap ahogy letelik na akkor jönnek a meglepik, én kiszámoltam hogy 400 pontot vettem, az két hónap mulva 1099 pont lett a bónuszt hozzáadva, nos igy egy hónapig még jön kb 350 .vagy 400 pont amit a rendszer ugye elvesz a 90 -ik nap után és akkor ismét 1099 pont körül leszek, de majd okosabb leszek junius 27-én hogy mi fog történni.. most helyre állt a rend, a 30 pontot kellene visszazsereznem ,mert akkor volt átköltözés a rendszerben és ott történt a kis baj is,,,irni fogok neked és átküldöm majd mailbe , de most gyenge netem van és csak ugy fellopakodom csak.
Ja és a pénz kikérés általában vasárnap történjék mert hétfőn már ott a rendszeren és onnan még két hét a payzáig, nekem ezt mondták a webkonfin .
SZóval az első három hónapot kell kibirni és utánna már más lessz minden.
Ezek a számok csak kb adatok, mert annyira nem számoltam utánna .
Tehát a rendszer a betett összeget vonja vissza , de nem kell megijedni , mert ugyanugy termelődik a vip pont, ezért mondják hogy három hónapig nem érdemes pénzt leszedni a számládról ha nem sürgős, mert lessz visszavonás.
Ha tévedtem akkor valaki javitson ki,vagy véleményezze a dolgokat.
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

Ó nem aggódom én, csak érdeklődtem. Nem játszom én olyan sok pénzzel, semmit sem számít ha az eddig betett pénzem esetleg végleg elmenne. A devizapiacon van egy kőkemény törvény, amit az életben is használok. Mindig csak annyit kockáztass, amennyit nem bánsz, ha elbukod. Ezt teszem.

Különben csináltam magamnak egy excel táblázatot, ahol kiszámoltam hogy a következő 1-2 év távlatában hova juthatok el. Mellé írom a valóságot is. A matematikai képletben napi fix 1,2%-os bevétellel számolok. 27 nap elteltével a valóság vezet :)) Élesben több VIP pont keletkezett, mint a képletemmel.

Meglátjuk merre mennek a dolgok a jövőben, de másfél-két év távlatában a kezdeti pénzemmel elég szép dolgokat lehet majd elérni.
pesti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.05.23. 08:49

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pesti »

Húúúú én ma nagyon durva vip pontos számlát láttam, az a napi 3000 dollárt kitermeli az tuti és csak 1.5 %-al számoltam...nem lehet kamu mert olyan nem létezik .vazeeee
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.04.06. 18:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: laszend »

zeekler ügyfelek beszervezését vállalom....... 10 zeekler ügyfél 2 dolcsi.....
Wazze az az uj üzletem ?? Pedig csak néhány embernek akartam segíteni.....
Cash Available: $23.15 (Request Check)
VIP: 656.98 Points
Leftover Change: $0.81
Bonus Balance: 0.00 points
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég