Zeek Rewards

MLM rendszerek
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Szminee írta: De könyörgöm, nem azt mondtam hogy elveszi a pénzed, nem fizet és csalás az egész. Semmi ilyet nem mondtam, miért kell így értelmezni? Nem tudom már hányszor kell leírnom magyarul.
Kedves Szminee!

Természetesen én és azok nagy része akik benne vannak ebben a rendszerben értik amit leírtál. Ahogy én arra fel is hívtam a figyelmet a probléma az, hogy azok az emberek, akik valamiért ide tévednek, talán pont azért jönnek ide, mert kétségeik vannak (talán a szponzoruk, vagy az ismerősük miatt, aki elmesélte) és szeretnének valamiféle megerősítést kapni, hogy ez a rendszer valóban működik és szépen fizet. Erre az egyik hozzászólásodban a következőket olvasom, amit furcsa mód már nem idézel be akkor, amikor védekezni próbálsz.
Szminee írta: 1. Ez itt nem egyenlő a banki kamatos kamat bevétellel, mert bármennyi pénzt is teszel be vagy keresel a jutalékokból, azok után kapott VIP pontok 90 nap múlva törlődnek. Ergo, ha te beteszel 10.000 dollárt, ennyi le is vonódik a 91. napon. Úgy is fogalmazhatnák, hogy a Te pénzedet 90 naponként benyúlja a Zeekler cég. Azért ez már önmagában elgondolkodtató szerintem. Kinek is adod te a pénzt: magadnak vagy az alapítok zsebébe?
A kiemelt állításod teljesen alaptalan és úgy is mondhatnám, hogy hamis vád.
Szerinted ha ezt olvassa egy egyébként is bizonytalan ember, akkor mi lesz az első gondolata? Akarja ő még értelmezni amit utána vagy előtte írtál? Sajnos az eddigi tapasztalataim azt mutatják, hogy nagyon sok ember fél már Magyarországon attól, hogy átverik (hozzáteszem joggal) és most itt van egy olyan lehetőség, ami sokaknak adhatna egy kis plusz bevételt, még ha nem is milliókat. Ne akarjuk már elijeszteni őket ilyen kijelentésekkel.

Az eddigi tapasztalatok alapján puszta tény, hogyha pl. 2012.03.16-án befizettünk pl. $1000 USD-t, akkor ezt a pénzt azonnal már nem tudtuk kivenni. Ez tény, de erre figyelmeztet is a cég. Az is tény, hogy ehhez a pénzhez a napi jóváírások (nem véletlenül nem kamatot írok) útján kb. 60 nap alatt hozzájuthatunk, ha 100%-ban kikérjük és nem a tőkénkhez íratjuk fel újra VIP pont formájában. Ugyanis minden nap dollárt kapunk. Tehát tény, hogy 2012.05.22-ére a teljes $1000 kifizetésre került volna a Zeekrewardsos számlánka. Onnan pedig a nagy részét már ki is utalhattuk volna akár. Továbbá az is tény, hogy mire letelik a 90 nap, bőven több pénzt fogunk tudni kivenni, mint a befizetett $1000, mert a mai nappal bezárólag az eddigi napi jóváírási százalékok alapján $1232 USD-unk lenne, amiből ha levonom a 3 havi tagdíj árát, akkor is elég szépen kerestem volna vele.
Szóval maradjunk annyiban, hogy ezek a tények és ne riogassuk már az embereket mindenféle csaláselméletekkel, amikor az eddigi tapasztalatok nem ezt mutatják.
Továbbá az is tény, hogyha nem kértük volna ki a pénzünket, hanem a VIP egyenleghez íratjuk 100%-ban, akkor jelen pillanatban 3519 VIP pontunk lenne, ami a 90. nap elérésekor. kb. 4050 VIP pont lesz. Ha ebből levonja majd a cég a kezdeti 1000 pontot, akkor is marad 3050.
Ezek nem találgatások, hanem tények. Lassan ideje lenne inkább arra koncentrálni hogyan kereshet ezzel mindenki minél többet ahelyett, hogy egymást ijesztgetjük.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pborisz »

attis írta:Már annyit láttam ,hogy silverként a payzara utalás 3,5 dollár és ha ma utalnék akkor 25-ét jelölte meg ,hogy akkora kapnám meg, tehát 3 hét mire kimegy a payzara , ez nem is kevés idő és még payzaról haza az is 4-5 nap . Tehát majd egy hónap az utalási idő.Kifele nem kellett ennyi idő, 3 nap alatt kint volt a payzan és rögtön vettem meg a bideket ami már aznap felkerült a vip pontokhoz.
Megnéztem és kirakott a cash-be pénzt , ezek szerint működik a dolog
A kiutalást vasárnap érdemes indítani, ugyanis mindig hétfőn van kifizetés, de minimum 14 nap múlva. Tehát ha te hétfőn vagy kedden indítod, akkor nem fogod megkapni a következő hétfőn, csak az azt követőn, ezért lehet 3 hét is.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
vibo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.06.05. 20:36
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: vibo »

Sziasztok. Kiadható bideket hogy kapok?
pannini
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.06.03. 09:40
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pannini »

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, biztosan sokaknak ez alap, de nekem még egy fehér folt...
Ha valaki beregisztrál a zeeklerre az én linkem alapján, akkor megkapja a free bideket automatikusan. Én a rendszeremben látom a regisztrációt, látom, hogy megjelent a név mellett a bidek száma, de hol fogom én látni, hogy nekem ebből hasznom származott?
Akkor kerülnek át ezek a bidek a VIP pontokhoz, ha ők felhasználják őket? Vagy nekem még van ezzel további teendőm?
Nagyon köszönöm, ha valaki tud segíteni!
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

ha alattad van, es latod is be is fizette a havidijat ill. vett bideket, akkor te azt a retail pool profit menube latod, automatikusan a cash balance-ba jova is irja az 5%-ot
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

pannini írta:Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, biztosan sokaknak ez alap, de nekem még egy fehér folt...
Ha valaki beregisztrál a zeeklerre az én linkem alapján, akkor megkapja a free bideket automatikusan. Én a rendszeremben látom a regisztrációt, látom, hogy megjelent a név mellett a bidek száma, de hol fogom én látni, hogy nekem ebből hasznom származott?
Akkor kerülnek át ezek a bidek a VIP pontokhoz, ha ők felhasználják őket? Vagy nekem még van ezzel további teendőm?
Nagyon köszönöm, ha valaki tud segíteni!
Szia,

Hasznod az ajándékba adott bidek után Zeekleres ügyféltől soha nem fog érkezni csak akkor, ha az pénzért vásárol bidet amit elnyomkod.
A napi jóváírásod pedig csak akkor fog megtörténni az egyenlegeden, ha az adott napon kapott hozammal egyenlő értékű ajándék bidet megkapja valamelyik zeekleres ügyfeled. Ez történhet a rendszer által automatikusan, vagy te is odaadhatod őket tetszőleges ügyfélnek ha még a rendszer nem tette volna meg magától. (Bid give manager)
Ha valamelyik nap sikerül elkapnod melegében a hozamosztást, akkor rongyolj be a Bid give managerbe és érteni fogod amit leírtam.
pannini
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.06.03. 09:40
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pannini »

A napi jutalékkal egyenértékben kapok ajándék bidet? Hol kellene látnom, hogy bárkinek odaadta volna azt a rendszert? Még csak bonus balance-om van, amihez naponta hozzáíródik a hozam.
A bid give manager-ben látom az ügyfeleimet, de szürkével. Illetve a bal és a jobboldali oszlopban is 0 van a pontoknál, egyedül a "current bid advance" résznél látok számot, ami folyamatosan emelkedik, ahogy újabb vásárló kap tőlem ajándék bideket.
Vagy ezzel igazából nincs is teendőm? Bocsánat a sok kérdésért, csak azért bizonytalanodtam el, mert minden fórumon azt olvastam, hogy mennyire fontos vásárlókat szerezni és bideket osztogatni...
Köszönöm az előző válaszod is :)
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

Ha még csak bonus balance-od van, akkor még nem tudsz kiosztani bideket, azt majd csak akkor, ha már lesznek vip pontjaid is, ha már nem vagy free. És akkor kiosztod a bideket, vagy a rendszer automatikusan osztja ki, és akkor kapod meg a bidjeinek megfelelő vip pontokat.
pannini
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.06.03. 09:40
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pannini »

Sziky írta:Ha még csak bonus balance-od van, akkor még nem tudsz kiosztani bideket, azt majd csak akkor, ha már lesznek vip pontjaid is, ha már nem vagy free. És akkor kiosztod a bideket, vagy a rendszer automatikusan osztja ki, és akkor kapod meg a bidjeinek megfelelő vip pontokat.
Nagyon köszönöm! :)
pannini
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.06.03. 09:40
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pannini »

pannini írta:
Sziky írta:Ha még csak bonus balance-od van, akkor még nem tudsz kiosztani bideket, azt majd csak akkor, ha már lesznek vip pontjaid is, ha már nem vagy free. És akkor kiosztod a bideket, vagy a rendszer automatikusan osztja ki, és akkor kapod meg a bidjeinek megfelelő vip pontokat.
Nagyon köszönöm! :)
Várj, VIP pontjaim vannak, hiszen nem vagyok free. De akkor ez a kérdés csak a 60 nap elmúltával fog felvetődni, amikor a bonus balance megszűnik?
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

pannini írta:
pannini írta:
Sziky írta:Ha még csak bonus balance-od van, akkor még nem tudsz kiosztani bideket, azt majd csak akkor, ha már lesznek vip pontjaid is, ha már nem vagy free. És akkor kiosztod a bideket, vagy a rendszer automatikusan osztja ki, és akkor kapod meg a bidjeinek megfelelő vip pontokat.
Nagyon köszönöm! :)
Várj, VIP pontjaim vannak, hiszen nem vagyok free. De akkor ez a kérdés csak a 60 nap elmúltával fog felvetődni, amikor a bonus balance megszűnik?
Gyanítom, hogy igen. Ha a Bids That Generate Points-nál látsz számot, akkor azt told ki valakinek és rögtön jóváíródik ugyanannyi vip pontod.
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

Attól mert nem vagy free, még nem biztos, hogy vannak vip pontjaid. Mert lehet csak 10 dollár reg díjat fizettél még csak be és vipet nem vettél.. Vagy nem tom. Van a Retail Points Pool Report-ban, a Cash available alatt vip pont után bármennyi pontod is?
vibo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.06.05. 20:36
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: vibo »

mit számít hogy affilliatenek vagy customernek adok bidet?
andris89er
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.05.29. 18:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: andris89er »

Sziasztok!
Ma fizettem be a silver tagságot, és vettem néhány bidet.Ezzel kapcsolatban lenne kérdésem.
Miután Give free bidsben kiosztottam egy customernek a bidjeimet utána az átkerült a VIP pontokhoz.Maradt még free bidem de azt nem tudom kinek még szétosztani.Feladtam hirdetést is, minden ok. cash és leftover change egyenlegem 0. Bonusz 100 pont.
Ez így normális?A többi befizetett bidejeimnek nem kellet volna mindjárt a VIP hez hozzáíródnia? Vagy lehet, hogy még nem érkezett meg a zeekreward accountomhoz?Mert ha jól vettem ki akkor csak VIP pontokra kapok naponta jutalékot?
Köszi a segítséget!
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

andris89er írta:Sziasztok!
Ma fizettem be a silver tagságot, és vettem néhány bidet.Ezzel kapcsolatban lenne kérdésem.
Miután Give free bidsben kiosztottam egy customernek a bidjeimet utána az átkerült a VIP pontokhoz.Maradt még free bidem de azt nem tudom kinek még szétosztani.Feladtam hirdetést is, minden ok. cash és leftover change egyenlegem 0. Bonusz 100 pont.
Ez így normális?A többi befizetett bidejeimnek nem kellet volna mindjárt a VIP hez hozzáíródnia? Vagy lehet, hogy még nem érkezett meg a zeekreward accountomhoz?Mert ha jól vettem ki akkor csak VIP pontokra kapok naponta jutalékot?
Köszi a segítséget!
A free bid nem fog sosem bekerülni a VIP-be mert az FREE. Lehetett volna 110 bonus pontod is, ha a regisztrációtól számított negyed órán belül befizeted a silver tagságot. Amikor befizetsz, sokszor nem jelenik meg azonnal a VIP-ben csak kis eltolódással. Ezzel semmi gond nincs.
Nem csak a VIPek után kapsz hozamot, hanem a bonus után is minden nap. Az ott külön gyűlik, hozzányúlni nem tudsz, de 60 nap után az induló 100-at elveszi és a hozamait felírja a VIP-hez. Onnantól a bonusod 0 lesz.
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

vibo írta:mit számít hogy affilliatenek vagy customernek adok bidet?
Please be advised, when giving bids away you receive 1 point for every bid you give to a customer
and only one HALF (1/2) point for every bid you give to an affiliate.

Magyarul ha ügyfélnek adod akkor megkapod az összeset a VIP-be, ha üzlettársnak akkor a felét te a felét ő. Tehát jobban jársz ha customernek osztogatod.
vibo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.06.05. 20:36
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: vibo »

karajgabi írta:
vibo írta:mit számít hogy affilliatenek vagy customernek adok bidet?
Please be advised, when giving bids away you receive 1 point for every bid you give to a customer
and only one HALF (1/2) point for every bid you give to an affiliate.

Magyarul ha ügyfélnek adod akkor megkapod az összeset a VIP-be, ha üzlettársnak akkor a felét te a felét ő. Tehát jobban jársz ha customernek osztogatod.
:good:
Ferenc
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.02.18. 08:35
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Ferenc »

Egész nap nem elérhető a zeekrewards.com oldal.
musicuploader
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2012.04.07. 17:33
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: musicuploader »

Kb csak délelőtt 10 óta nem megy, de ez van kiírva:

The site is currently offline for
unscheduled, maintenance.

Please check back in a little while.

Tehát karbantartás van, látogass vissza később...
musicuploader
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2012.04.07. 17:33
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: musicuploader »

Üdv

Egy kis infóra lenne szükségem, mert sajna a szponzorom szarik a fejemre :/

Silver vagyok és kapok ilyen leveleket: "Congratulations on your newly sponsored customer!"

Vki el tudná mondani, h ezek mik is pontosan?

Előre is köszi
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: csari »

Ezek azok a Zeekler ügyfelek, akik becsatlakoznak alád, és akik után gyűlik a BID GIVE MANAGER részben a Company Bid Pool Status szöveg alatt a bidjeid száma. Amikor nem tudod kiosztani a bideket a felső részben, mert lemaradtál róla, akkor a rendszer kiosztja, és levonja Company Bid Pool Status alatt lévő számból.
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

plusz nekik osztod ki a bideket és így kapod meg a vip pontjaidat.....
musicuploader
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2012.04.07. 17:33
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: musicuploader »

csari írta:Ezek azok a Zeekler ügyfelek, akik becsatlakoznak alád, és akik után gyűlik a BID GIVE MANAGER részben a Company Bid Pool Status szöveg alatt a bidjeid száma. Amikor nem tudod kiosztani a bideket a felső részben, mert lemaradtál róla, akkor a rendszer kiosztja, és levonja Company Bid Pool Status alatt lévő számból.
Kösz és h kell kiosztani a bideket?
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: csari »

Képekben:
zeek.JPG
zeek.JPG (52.13 KiB) Megtekintve 7102 alkalommal
Majd:
zeek2.JPG
zeek2.JPG (45.92 KiB) Megtekintve 7102 alkalommal
Itt a Give Bidsre kattintani, végül pedig így néz ki, ha jól csináltad, és egyúttal megnőtt ugyanennyivel a vip pontjaid száma:
zeek3.JPG
zeek3.JPG (53.41 KiB) Megtekintve 7102 alkalommal
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Nálatok sem megy a zeekrewards? :rofl:
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

attis írta:Nálatok sem megy a zeekrewards? :rofl:
Nem.
Karbantartás folyik minden bizonnyal. Sűrűn van mostanában ilyen, nem kell beparázni.
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Akinek nem megy, használhatja a zeekler.com/zrmirror oldalt is, nekem most ott sikerült tevékenykedni!
musicuploader
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2012.04.07. 17:33
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: musicuploader »

csari írta:Képekben:
zeek.JPG
Majd:
zeek2.JPG
Itt a Give Bidsre kattintani, végül pedig így néz ki, ha jól csináltad, és egyúttal megnőtt ugyanennyivel a vip pontjaid száma:
zeek3.JPG

Ha a Bids That Generate Points: 0 akkor nem tudok semmit csinálni?

Mert itt meg ezek vannak:

Current Bid Advance:100
Customers Purchased:0
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

már megy , köszi.
ma utaltam egy jó nagyot ;) ;) ;) a payzara.
Elvileg nem kell csinálni semmit, 25-re fog érkezni a pénz és onnan már csak withdrav és beütni a kért összeget és utalni haza magyar számlára.
Segítsetek ha nem jól tudom.
A payzas kártyáért regiztem már ,de valahogy nem megy tovább a dolog pedig már két hete és kellene elvileg kérje tovább az adatokat is és utánna majd küldják a kártyát..
Usd kártyára regiztem ,mert úgy láttam ,hogy két alternatívát dob fel : usd prepaid card vagy cad prepaid cad.
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

musicuploader írta:
csari írta:Képekben:
zeek.JPG
Majd:
zeek2.JPG
Itt a Give Bidsre kattintani, végül pedig így néz ki, ha jól csináltad, és egyúttal megnőtt ugyanennyivel a vip pontjaid száma:
zeek3.JPG

Ha a Bids That Generate Points: 0 akkor nem tudok semmit csinálni?

Mert itt meg ezek vannak:

Current Bid Advance:100
Customers Purchased:0
Szia.
Ne foglalkozz a bid give managerrel és ez jó tanács, maguktól is levánszorognak a pontjaid, az elején én is osztogattam aztán már később nem volt akinek .
ma már nem foglalkozom vele, a felső vonalak is ezt mondják, ettől nem lesz több pontod sem és kevesebb sem .
Hidd el .
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég