Zeek Rewards

MLM rendszerek
senele
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.06.10. 18:36
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: senele »

laszend írta:zeekler ügyfelek beszervezését vállalom....... 10 zeekler ügyfél 2 dolcsi.....
Wazze az az uj üzletem ?? Pedig csak néhány embernek akartam segíteni.....
Cash Available: $23.15 (Request Check)
VIP: 656.98 Points
Leftover Change: $0.81
Bonus Balance: 0.00 points

Szeretném igénybe venni a segítségedet. ha gondolod, priviben megbeszélhetjük.
vibo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.06.05. 20:36
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: vibo »

inetgiant megy nálatok?
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

Nálam sem.... Szerintem valami szerver hiba van náluk, nem kell megilyedni ;)
juhay
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.06.11. 09:52
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: juhay »

Hello! Ha van itt valaki aki nagyon érti ezt a dolgot és felhívhatnám telefonon, skype-on azt nagyon megköszönném. vonalas vagy 30-as számot tudok ingyen hívni illetve skype-ot. Nem értem ezt a 90 napos leveszi a bide-eket dolgot.
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

juhay írta:Hello! Ha van itt valaki aki nagyon érti ezt a dolgot és felhívhatnám telefonon, skype-on azt nagyon megköszönném. vonalas vagy 30-as számot tudok ingyen hívni illetve skype-ot. Nem értem ezt a 90 napos leveszi a bide-eket dolgot.
Minden egyes bidből, amit megvásárolsz, vagy visszaforgatásból kapsz ugye vip pont lesz. Ami vip pontot kapsz az egyenlegedhez az 90 nap után levonódik a rendszerből, de közben megtriplázza magát, így folyamat nőni fog az egyenleged, ha a visszaforgatási arány legalább 80% felett van.....
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: csari »

Nem tudok belépni. Ti sem?
senele
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.06.10. 18:36
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: senele »

karbantartás van.
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Műxik.
musicuploader
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2012.04.07. 17:33
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: musicuploader »

A "Leftover Change:" az mi?!
Tegnap még 0,89$ volt ott, ma meg már csak 0,05$ :/
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Mindennap van valami , hogy egy kis időre leáll a működése, hozzá kell lassan szokni.
Reggel nem ment , utána ment egy kis időt, most ismét nem megy ..
A leftover change vagy nem tudom mi , avval nem kell foglalkozni, ott azt szem a fél centek vagy a nem kerek összegek kerülnek és másnapra át íródnak vagy a rendszer rendezi őket .
Én már nem figyelem az ilyesmiket, tudom aki új a pályán annak még sok minden fura.
senele
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.06.10. 18:36
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: senele »

A leftover chang-ben gyűjti neked a maradékokat. Amikor kapsz hozamot, az nem mindig kerek egész, de semmi nem veszhet el, ezért a maradékokat itt gyűjti neked. Mai napra nem kevesebb lett, hanem a mai napi jóváírással átlépte az egy egészet, igy 1 BID-et vettek neked belőle, és még mindig van 0,05 dollárod.
musicuploader
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2012.04.07. 17:33
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: musicuploader »

Értem és köszi a választ :)

Ennyi infóm van a leállásról:

"Ma USA keleti parti idő szerint 1:30-3:30-ig egy firmware frissítést végeznek egy kritikus hiba miatt az informatikusaink, valamint a csapat egy hardver bővítést is végez.

Ezen idő alatt ideiglenesen nem lesznek elérhetők a webirodák.

Ebben az időben a Zeekler is leáll, az aukciók szüneteltetve lesznek, egészen USA keleti idő szerint 8:00-ig. "
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.04.06. 18:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: laszend »

zeekler ügyfelek beszervezését,toborzását vállalom.......
Eddig már sokan éltek a lehetőséggel.
10 zeekler ügyfél 2 dolcsi..... (Crimsonclix.info)
De inkább egyszerre többet érdemes toborozni, mivel akkor egy ideig nem lesz gondod a BID.-ek szétosztásával.
25-30-40 ügyfél sem gond (www.fiverr.com) Csináld magad alapon 5 dollár (fiverr.com: buyer megbízás feladásban is tudok segíteni), ha rámbízod a lebonyolítást akkor max. 7 dollar/max.35 zeekler ügyfél.

privi, vagy webprofitsharing@gmail.com
Annie
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.04.24. 00:22
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Annie »

Kértem ki újabb $100-t, hibátlanul kijött payzára. Fél napot késett, de amit előzőleg kértem ki, az egy nappal korábban érkezett. Lehet, hogy a rosszfiúk miatt a megadott naphoz képest kicsit eltérő időpontban teszik ki. Én rendszeresen megkaptam, amiket eddig lekértem.
kucsi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.06.13. 00:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: kucsi »

Sziasztok!

Egy apró kérdésem lenne, ami kissé nyugtalanít, bár azt mondták ne foglalkozzak vele. A regisztrációm során a szponzorom Alertpay számlájáról történt az első havi tagdíj kifizetése illetve az első BID-ek vásárlása, mivel akkor még nem volt működőképes Alertpay számlám. Eddig nem okozott problémát, minden nap megkapom a pénzem. A jövőben okozhat problémát? (Ki mit hallott, esetleges tapasztalatok?)

Köszi előre is!
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

kucsi írta:Sziasztok!

Egy apró kérdésem lenne, ami kissé nyugtalanít, bár azt mondták ne foglalkozzak vele. A regisztrációm során a szponzorom Alertpay számlájáról történt az első havi tagdíj kifizetése illetve az első BID-ek vásárlása, mivel akkor még nem volt működőképes Alertpay számlám. Eddig nem okozott problémát, minden nap megkapom a pénzem. A jövőben okozhat problémát? (Ki mit hallott, esetleges tapasztalatok?)

Köszi előre is!
Szia,

Ne nyugtalanítson. Ha nem tiltja le a szponzid az automatikus tagdíjfizetést a számláján, akkor a következő havit is az ő számlájáról fogja vonni. De ne örülj, a szponzik ennél dörzsöltebbek azért többnyire. :) Mire eljön a "nagy nap" addigra legyen 10 dolcsi a belső egyenlegeden vagy a számládon hogy tudd rendezni magadnak.
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

Tegnap jött ki 81,5$ a PZ számlámra. Gond nélkül megérkezett időben.
morc1
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.03.07. 13:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: morc1 »

Üdv!
Hol tudom megnézni az irodában, hogy befizettem a havi tagdíjat? Ha nem fizetem attól még nőhetnek a pontjaim? :unsure:
kucsi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.06.13. 00:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: kucsi »

Azóta már mindent a saját Payzamról intézek ez csak egy kezdeti megoldás volt. Amúgy közeli ismerősöm a szponzorom, szóval ő ilyennel nem okoskodik :) Csak amiatt aggódtam egy kicsit, hogy esetleg furcsállnák, hogy az elején miért másik Payzaról fizettünk és most miért a sajátomat használom.
Köszönöm a segítséget!
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

morc1 írta:Üdv!
Hol tudom megnézni az irodában, hogy befizettem a havi tagdíjat? Ha nem fizetem attól még nőhetnek a pontjaim? :unsure:
Matrix genealogy reportnál ha a neved nem kék akkor éppen elő vagy fizetve!
Ezmellett még a Subscription Payment Reportba is làtod alul! (ez nekem speciel sosem pontos)
morc1
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.03.07. 13:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: morc1 »

Sanders írta:
morc1 írta:Üdv!
Hol tudom megnézni az irodában, hogy befizettem a havi tagdíjat? Ha nem fizetem attól még nőhetnek a pontjaim? :unsure:
Matrix genealogy reportnál ha a neved nem kék akkor éppen elő vagy fizetve!
Ezmellett még a Subscription Payment Reportba is làtod alul! (ez nekem speciel sosem pontos)
Köszönöm! :)
musicuploader
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2012.04.07. 17:33
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: musicuploader »

Üdv
Vki használja a webshopját?!
Egyálalán érdemes vele foglalkozni?!
Ha igen akkor azt hogyan kell?!

Előre is köszi a választ....
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

Sanders írta:
morc1 írta:Üdv!
Hol tudom megnézni az irodában, hogy befizettem a havi tagdíjat? Ha nem fizetem attól még nőhetnek a pontjaim? :unsure:
Matrix genealogy reportnál ha a neved nem kék akkor éppen elő vagy fizetve!
Ezmellett még a Subscription Payment Reportba is làtod alul! (ez nekem speciel sosem pontos)
Én az első Silver csomagot Május 7-én vettem a saját bankszámlaszámomról (!) (azaz nem Alertpay vagy ilyenek), és azóta már több, mint egy hónap letelt. A státuszom még mindig Silver, még mindig kapom a napi %-os bevételeket. A bankszámlámról meg még nem próbáltak levenni semmi pénzt. Hogy lehetséges ez?

Közben írtam a supportnak is ez ügyben, csak furfangosan megfogalmazva: mivan akkor ha abbahagyom a havi tagdíj fizetését a Silver csomagomnak, mire azt a választ kaptam, hogyha abbaakarom hagyni a silver csomagot küldjek egy ilyen kérvényt a supportnak.

Mi a fene? Azaz nincsen automatikusan benne a rendszerben, hogyha nem fizetem önkéntesen a havidíjat, akkor ők nem tesznek semmit, hanem nekem kell szólnom, hogy bocs fiúk de nem fizetem? hoppácska mekkora lyuk van itt :)

Nem semmi! Pedig szó szerint azt írja a honlapon, hogyha nem fizetem be havonta a havi 10 dolláros tagdíjjat, nem kapok pénzt a VIP pontjaim után. Én pedig nem fizettem a kövi hónapot és mégis kapom. Édeasányam aki fölöttem van már két hónapot nem fizetett, sőt ő még a kezdeti 10 VIP-et sem vásárolta meg és kapja azóta is rendszeresen a bevételt.

Más is tapasztalta, vagy nem hazardirozik senki és fizet mint a kisangyal?
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

Supportnál még arra is rákérdeztem mivan a biztonsággal?

Ugyanis tegyük fel megszerzik a ZeekRewardsos irodámnak a jelszavát. Aki betud lépni bármikor megváltoztathatja az összes olyan személyes adatot, ami kell hogy engem igazoljon (név, lakcím, telószám, email). Magyarul csak belép és átírja valaki más nevére.

Ilyen esetben ÉN hogyan tudom bizonyítani hogy feltörték és ellopták az irodám? Vagy ha már egyszer kivettem pénzt már csak oda fogok tudni ezentúl kiutalni?

Nos ezeket kérdeztem, 4 teljes napja nem válaszolnak nekem, miközben két másik kérdésemre másfél nap alatt válaszoltak. Ezek mind nagyon érdekes dolgok, és kezdek aggódni...

de ugye én nem tettem bele ezreket....
kucsi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.06.13. 00:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: kucsi »

Nekem se kérte már 2 hónapja és ugyanúgy fizet.
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

ne aggodjatok, le fogja vonni! akinek payza utalasi megbizasa van, attol katonasan minden honapba levonjak ha hetvege ha nem! nekem visa kartyas megbizasom van, 5en van a fordulopont, meg mindig nem vontak! mult honapban 22en vontak :-)
nekik van erdekukbe majd fogjak ugyis vonni, emiatt felesleges irni nekik szerintem! meg egyebkent is, minden honapban egy hettel kesobb fizeted, 4 honap utan mar sporoltal egy havi tagdijat! ebbol a penzbol akkor lemegyek arany penteket tartani :-D
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

Szminee írta:Supportnál még arra is rákérdeztem mivan a biztonsággal?

Ugyanis tegyük fel megszerzik a ZeekRewardsos irodámnak a jelszavát. Aki betud lépni bármikor megváltoztathatja az összes olyan személyes adatot, ami kell hogy engem igazoljon (név, lakcím, telószám, email). Magyarul csak belép és átírja valaki más nevére.

Ilyen esetben ÉN hogyan tudom bizonyítani hogy feltörték és ellopták az irodám? Vagy ha már egyszer kivettem pénzt már csak oda fogok tudni ezentúl kiutalni?

Nos ezeket kérdeztem, 4 teljes napja nem válaszolnak nekem, miközben két másik kérdésemre másfél nap alatt válaszoltak. Ezek mind nagyon érdekes dolgok, és kezdek aggódni...

de ugye én nem tettem bele ezreket....
A login nevedet és a szig. szám/adószámodat (már ha megadtad) nem tudja megváltoztatni, csak a support. Illetve a szig. szám/adószámodat nem is látja senki (még te sem) mivel fájlban van tárolva és azt csak te tudod. Tehát ha feltörik a fiókodat, ez az egyetlen bizonyíték amit ha megírsz a supportnak akkor le tudják ellenőrizni hogy azt írtad -e le ami a fáljban van.

Én valamelyik nap írtam nekik mert kimaradt egy napi vip pontjaim felírása, fél órán belül válaszoltak.

Ha megfogadod azokat a biztonsági lépéseket amit javasolnak, (szig. szám/adószám megadása, heti jelszó csere) kicsi az esély hogy ellopják a fiókod.
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

Szminee írta:
Sanders írta:
morc1 írta:Üdv!
Hol tudom megnézni az irodában, hogy befizettem a havi tagdíjat? Ha nem fizetem attól még nőhetnek a pontjaim? :unsure:
Matrix genealogy reportnál ha a neved nem kék akkor éppen elő vagy fizetve!
Ezmellett még a Subscription Payment Reportba is làtod alul! (ez nekem speciel sosem pontos)
Én az első Silver csomagot Május 7-én vettem a saját bankszámlaszámomról (!) (azaz nem Alertpay vagy ilyenek), és azóta már több, mint egy hónap letelt. A státuszom még mindig Silver, még mindig kapom a napi %-os bevételeket. A bankszámlámról meg még nem próbáltak levenni semmi pénzt. Hogy lehetséges ez?

Közben írtam a supportnak is ez ügyben, csak furfangosan megfogalmazva: mivan akkor ha abbahagyom a havi tagdíj fizetését a Silver csomagomnak, mire azt a választ kaptam, hogyha abbaakarom hagyni a silver csomagot küldjek egy ilyen kérvényt a supportnak.

Mi a fene? Azaz nincsen automatikusan benne a rendszerben, hogyha nem fizetem önkéntesen a havidíjat, akkor ők nem tesznek semmit, hanem nekem kell szólnom, hogy bocs fiúk de nem fizetem? hoppácska mekkora lyuk van itt :)

Nem semmi! Pedig szó szerint azt írja a honlapon, hogyha nem fizetem be havonta a havi 10 dolláros tagdíjjat, nem kapok pénzt a VIP pontjaim után. Én pedig nem fizettem a kövi hónapot és mégis kapom. Édeasányam aki fölöttem van már két hónapot nem fizetett, sőt ő még a kezdeti 10 VIP-et sem vásárolta meg és kapja azóta is rendszeresen a bevételt.

Más is tapasztalta, vagy nem hazardirozik senki és fizet mint a kisangyal?

Én nem kockáztatok mivel a többszörösét keresem naponta a havidíjnak. Ha egyszer észreveszik és emiatt szankciókat alkalmaznak, akkor te leszel a legjobban felháborodva. Ez hasonló mint a boltban nem fizetem ki a túró rudit mert úgysem veszik észre hogy zsebre vágtam. De ha később visszanézik a kamerás felvételt és megint bemegyek vásárolni...?
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

Én is erre gondoltam, hogy utólag probléma lehet ebből. Viszont nem találom az opciót, hogy manuálisan ha nem veszik le a pénzt hogyan tudok én befizetni. Van az a rész az irodában, hogy "Subscription Payment Report and Make a Payment". Mivel csak ezt a lehetőséget találtam, ahol elvileg belehetne fizetni a pénzt benéztem ide. De azon kívűl, hogy írja a bankszámlám adatait, amiről fizettem elsőre, azon kívűl nem ad nekem lehetőségeket hogy újra fizethessek. Tehát ha akarnék sem tudnék. Le meg nem vesznek pénzt.

Mi lehet akkor tenni vajon? írjak nekik?
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

megkérdeztem a supportot mi van ilyenkor....
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég