Zeek Rewards

MLM rendszerek
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Nekem sem vették le a tagdíjat már két havit, kint van az SS menübe és várja a gazdiját, ha az allertpayen(payzan) lett volna ott automatikusan levonták volna, sőt figyelmeztettek ,hogy jönnek két nap múlva a pénzért.
NA ekkor megálljt parancsoltam és gyorsan töröltem a megbízást a payzan , hogy nem onnan szeretném befizetni.
A szponzim azt mondta hogy jövő honaptól helyre áll a rend és leszedik a pénzeket majd.
Kiváncsi leszek majd rá.
VALAKI írta hogy egy napi vip pontját nem írtak jóvá, sajnos én is jártam igy , hiába irtam supportnak ma sem rendezték még, sőt fotoval együtt küldtem el a levelet, csak ennyi bajom legyen, az a pénz már vissza jött ,mert napi 3-4 pontokat kapok saját magam után is , okosan csinálom.
Ja és valami 28 vip pontot nem kaptam meg..
senele
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.06.10. 18:36
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: senele »

attis írta:Nekem sem vették le a tagdíjat már két havit, kint van az SS menübe és várja a gazdiját, ha az allertpayen(payzan) lett volna ott automatikusan levonták volna, sőt figyelmeztettek ,hogy jönnek két nap múlva a pénzért.
NA ekkor megálljt parancsoltam és gyorsan töröltem a megbízást a payzan , hogy nem onnan szeretném befizetni.
A szponzim azt mondta hogy jövő honaptól helyre áll a rend és leszedik a pénzeket majd.
Kiváncsi leszek majd rá.
VALAKI írta hogy egy napi vip pontját nem írtak jóvá, sajnos én is jártam igy , hiába irtam supportnak ma sem rendezték még, sőt fotoval együtt küldtem el a levelet, csak ennyi bajom legyen, az a pénz már vissza jött ,mert napi 3-4 pontokat kapok saját magam után is , okosan csinálom.
Ja és valami 28 vip pontot nem kaptam meg..



Hogy érted, hogy okosan csinálod? Van még valami egyéb titkos módszer?
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Az okosság abban van nálam, hogy három irodát müködtetek, egyik az én nevemen fut , közben beregiztem magam alá a tesom és a sógort is ,de persze nekik más a lakcím, tehát nem a szponzim alá tettem őket hanem magam alá, és ebben az irodákban van már jó kis alap is ,persze én csinálom ezt a két irodát is saját pénzzel, igy a mátrix nem a szponzinak megy a nagyobb rész hanem nekem és utána amit kap az már töredék...tehát ha én mind a három irodát a szponzi alá teszem akkor ő kaszálja be a 4 pontokat naponta és nem én, egy kicsit húzta az orrát de ez van..ja és a pénzt amikor beraktam az alattam levő irodába , annak a a százalékát én kaptam meg a töbletet és nem a szponzim, lényegében ennyi.
Ma kiraktam cash-be hogy befizessem a 10 dodot a tagságra, sikerült is , a maradék 27 pontra bidet akartam venni rá is kattintottam hogy megveszem és valamiért visszarakta a bid give managerbe a pontokat , kerestem hol lehetnek, mert cash-be nem voltak , bid jóvá irás nem történt.
Remélem jóvá íródik.
Amit még tapasztaltam ha 0%-ra állítod a kiforgatást , akkor egy centet sem kapsz mátrix jövedelmet, sőt nem is kerekít felfelé a pontoknál sem.
Lehet hülyén fogalmaztam, nem tudom más ezt tapasztalta -e , mert ha nincs kiforgatás így , akkor jönnek a plusz 4 pontok.

Annyi lemaradt még , hogy mivel alattam vannak a sógor és tesó így a havidíjnál is én kapom meg a 2 -2 pontot és nem a szponzi, de ugye már két havidíjat nem vontak le így az még várat magára, én ugy tudom hogy minden havidijnál megy a jutalék vagy mégsem? n
Nekem nincs mátrixom , nincs alattam senki csak azok az emberek akiket a szponzi regizett magához és a rendszer szétosztotta, de én még ezek után egy centet sem kaptam , hazudnék 4 silver után kaptam egy bidet,.
Ami nekem van az a két nagyobb iroda és nincs szándékomban mátrixot építeni most , én már szedtem ki pénzt ,de most megvárom hogy leteljen a három hónap vagy mégsem. ;) Én már láttam komoly irodát és nem a youtubon .
Annie
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.04.24. 00:22
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Annie »

attis írta:Az okosság abban van nálam, hogy három irodát müködtetek, egyik az én nevemen fut , közben beregiztem magam alá a tesom és a sógort is ,de persze nekik más a lakcím, tehát nem a szponzim alá tettem őket hanem magam alá, és ebben az irodákban van már jó kis alap is ,persze én csinálom ezt a két irodát is saját pénzzel, igy a mátrix nem a szponzinak megy a nagyobb rész hanem nekem és utána amit kap az már töredék...tehát ha én mind a három irodát a szponzi alá teszem akkor ő kaszálja be a 4 pontokat naponta és nem én, egy kicsit húzta az orrát de ez van..ja és a pénzt amikor beraktam az alattam levő irodába , annak a a százalékát én kaptam meg a töbletet és nem a szponzim, lényegében ennyi.
Ma kiraktam cash-be hogy befizessem a 10 dodot a tagságra, sikerült is , a maradék 27 pontra bidet akartam venni rá is kattintottam hogy megveszem és valamiért visszarakta a bid give managerbe a pontokat , kerestem hol lehetnek, mert cash-be nem voltak , bid jóvá irás nem történt.
Remélem jóvá íródik.
Amit még tapasztaltam ha 0%-ra állítod a kiforgatást , akkor egy centet sem kapsz mátrix jövedelmet, sőt nem is kerekít felfelé a pontoknál sem.
Lehet hülyén fogalmaztam, nem tudom más ezt tapasztalta -e , mert ha nincs kiforgatás így , akkor jönnek a plusz 4 pontok.

Annyi lemaradt még , hogy mivel alattam vannak a sógor és tesó így a havidíjnál is én kapom meg a 2 -2 pontot és nem a szponzi, de ugye már két havidíjat nem vontak le így az még várat magára, én ugy tudom hogy minden havidijnál megy a jutalék vagy mégsem? n
Nekem nincs mátrixom , nincs alattam senki csak azok az emberek akiket a szponzi regizett magához és a rendszer szétosztotta, de én még ezek után egy centet sem kaptam , hazudnék 4 silver után kaptam egy bidet,.
Ami nekem van az a két nagyobb iroda és nincs szándékomban mátrixot építeni most , én már szedtem ki pénzt ,de most megvárom hogy leteljen a három hónap vagy mégsem. ;) Én már láttam komoly irodát és nem a youtubon .

Kedves Atis!
Amit te okosságnak hívsz, az rögtön nem tetszene neked, ha valaki ugyanezt csinálná veled. Miért zavar téged, ha a szponzorod is kap pénzt? És még dicsekszel is vele, hogy tisztességtelenül játszol? Miért nem az érdekel inkább, hogy behozz embereket és azzal növeld a jövedelmedet? Engem nem zavar, hogy van még két fiókod, legyen. De az már betegesen magyar sunyizás, hogy téged az érdekel az egész zeekrewardsból, hogy hogyan tudod elvenni a szponzorodtól, ami neki járna. Tényleg azt kívánom neked, hogy valaki veled csinálja meg ugyanezt. Nem zavar, hogy a szponzorod csinált neked pénzt azzal, hogy megmutatta a lehetőséget? Ezért az "oldjuk meg okosban" mentalitásért utálnak és tolvajoznak le minket magyarokat az egész világon. És rajtad kívül más is látott komoly irodát. Itthon is van néhány. Elég tisztességesen rakták össze. Megdolgoztak érte.
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Kedves Atis!
Már ne is haragudj, de Te ilyet le mersz írni? :)
Nekem tisztára egy pökhendi stílus jön le, hogy milyen király gyerek vagyok hogy plusz regekkel magamnak termelem a pénzt...
És ha megbuksz? Bukod az összes account összes pénzét
De te tudod
Na kussolok, voltak itt korábban viták :D
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

Megjött a support válasza, a havidíj fizetések levonásának elmaradásával kapcsolatban.

Bemásolom az eredeti választ:

"Hello, The company is having a few delays right now and is working on being caught up. If you usually pay with credit/debit card you will need to contact us at 888-927-9335, Monday- Friday 8:00 a.m. to 12 midnight eastern time. Let them know that you need "fraud exception" added to your account. This way when the company is caught up your account will be fine and the payment will automatically be deducted accordingly. Thanks, Support"
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

A szponzim tud róla, én alatta vagyok és szép kis összeget tettem be , de ő mondta hogy csináljak irodát és toljam be a pénzt de már másképp ajánlotta.
MEGKAPJA A JUTIT UTÁNAM RENDESEN, SŐT MÉG AZT IS MONDTA , HOGY CSINÁLJAK TÖBB IRODÁT.
A cég meg nem tol ki mert minden rendesen megy , külön lakcím stb.
Miért baj ha valaki okoskodik?
Nem kell leharapni az ember fejét, nem a ti pénzetekkel játszom hanem az enyémmel.
Ja és egy olyan szponzinak akinek már száz embere is van , pont ő az aki az én 3-4 dollárkám miatt fog cirkuszolni.
Gondolom nem én vagyok az első akinek 2-3-4 irodája is van és így csinálja mint én. ;)
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

A magyar stílusról annyit , hogy egy -két embernek felajánlottam és a hátam mögött beregiztek, ettől én nem voltam rosszul, sőt legalább nem kell foglalkozni velük.
Én amit tanultam azt a konferenciákon tanultam .
A szponzi meg kap jutalékot utánnam is bőven.
Remélem nincs harag és nem nevezném sunyiságnak.
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

UI: az tegye fel a kezét aki a :koma, sógort, tesót nem maga alá regizte hanem a szponzora alá!!!!!!!!!!!!!
Hogyan építsünk hálózatot: na ezért tettem a sógort és a tesót magam alá és hiába hőbörögtök ,mert ez így van.
Hozzám is jönne ember és mondanám neki , ne haragudj de menj a szponzorom alá.
Miért is?
Számomra a vita lezárva. ;)
Ja és látta az irodámat a legfelső vonal, remélem tudjátok ki ő és semmi de semmi ellenvetése nem volt.
musicuploader
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2012.04.07. 17:33
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: musicuploader »

Magyarázkodni a vesztesek szoktak :lol: :lol: :lol:...maradtál volna inkább csöndben! :PP :lol:
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Nem tudom kit nézel vesztesnek ,de én nem vagyok az :PP :PP
Nem napi 2-3 dollárért adom fel a hirdetéseimet. :PP :PP :PP
Bla-bla és felső vonaltól tanultam a technikát is .
Igaza volt Karajgabinak amíg megy a vita más hülyére keresi magát , ezt teszem én is. :D :D :D nem vitázom hanem kihasználom a rendszert amíg lehet. ;) ;)
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

Akik nem tudnak angolul, azoknak egy kis segítség...
Mostantól nem automatikusan emelik le a félre tett havidíjakat, hanem a Subscription Payment Report and Make a Payment menüpontba be kell lépni és ott a Click Here To Make A Payment-re rá kell katintani, majd egy két katintás ég és be van fizetve, ott ki lehet azt is választani, hogy milyen módon fizessük be a havidíjat.....
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Köszi az infót SZiky!
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Mai hírlevél.

Izgatottan szeretnélek tájékoztatni, hogy az előfizetések megújítása elkezdődik ma este és holnap. Mivel ez nagyon nagy munka, sok időbe telik a feldolgozás és annak befejezése (hetek). Ezt módszeresen és specifikus módon a törvényeknek megfelelően hajtjuk végre. Valószínű, hogy ennek az e-walet és bankpartnerek örülni fognak.

Először az e-havi tagdíj újítások futnak szombaton és vasárnap.
Másodszor, egy speciális követőrendszer visszamenőleg feltérképezi az elmaradt tagdíj megújításokat, az eredményről mindenkit linkben értesít.

Minden eddigi engedélyezett e-Walet és hitelkártya használata lehetséges a hátralékok kifizetésére.
Mindenkinek 30 nap áll rendelkezésére, hogy az elmaradt tagdíj előfizetéseket rendezze, ezzel biztosítva a szolgáltatások folyamatosságát.

Végül. Minden hitelkártyát elfogadunk. Minden jutalék kifizetésre kerül. Ay összes előfizetés megújítás ezentúl futni fog.

Néztétek a Subscription Payment Report and Make a Payment menüt? ott lehet befizetni az elmaradt tagdíjakat. hónapra lebontva ott van..lehet választani,hogy melyiket és honnan szeretné fizetni az ember..
:good:
lotux
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2012.06.16. 20:49
Tartózkodási hely: Albertirsa
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: lotux »

Üdv mindenkinek!

Tudtok valamit a Zeek ügyfélvásárlós oldaláról.Lehet pénzért ügyfeleket vásárolni a Zeek-be?

Erre az oldalra gondolok: http://zcustomers.com/

Válaszokat köszönöm
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.04.06. 18:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: laszend »

Huu ! megnéztem és elég jo áron dolgozik a cég a toborzással kapcsolatosan:
Choose Quantity:

Choose Qty Total Price Price Each
10 $25.00 $2.50 ea.
25 $60.00 $2.40 ea.
50 $112.50 $2.25 ea.
100 $210.00 $2.10 ea.
200 $400.00 $2.00 ea.

Én 7 dollárért vállalok min. 30 zeekler ügyfelet.
Akik már vettek azok tudják hogy működik !!

Ha ez igy van, akkor nekem is emelnem kell az árakat..... pl. 30 ügyfél 15 doll., de még igy is szvsz.megéri....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára laszend 2012.06.22. 17:57-kor.
lotux
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2012.06.16. 20:49
Tartózkodási hely: Albertirsa
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: lotux »

laszend írta:Huu ! megnéztem és elég jo áron dolgozik a cég a toborzással kapcsolatosan:
Choose Quantity:

Choose Qty Total Price Price Each
10 $25.00 $2.50 ea.
25 $60.00 $2.40 ea.
50 $112.50 $2.25 ea.
100 $210.00 $2.10 ea.
200 $400.00 $2.00 ea.

Én 7 dollárért vállalok min. 30 zeekler ügyfelet.
Akik már vettek azok tudják hogy működik !!

Ha ez igy van, akkor nekem is emelnem kell az árakat..... pl. 30 ügyfél 10 doll., de még igy is szvsz.megéri....
És at általad szerzett ügyfelek elő is fizetnek a tagságra vagy csak free tagként tevékenykednek?
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Új hírlevél:

Helló mindenkinek!
Informatikai osztályunk tisztában van a hibával-a "félretett alapok" (set aside) nem megfelelő működésével a ZR back office-on belül, és folyamatban van a hiba kijavítása.
Kérjük, ne küldjetek hibajegyeket ezzel kapcsolatban, hiszen tudjuk mi a helyzet és dolgozunk azon, hogy megoldódjon a probléma.
:good:
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

attis írta:Nem tudom kit nézel vesztesnek ,de én nem vagyok az :PP :PP
Nem napi 2-3 dollárért adom fel a hirdetéseimet. :PP :PP :PP
Bla-bla és felső vonaltól tanultam a technikát is .
Igaza volt Karajgabinak amíg megy a vita más hülyére keresi magát , ezt teszem én is. :D :D :D nem vitázom hanem kihasználom a rendszert amíg lehet. ;) ;)
;) ;)
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

Payza kártya igénylésről tud valaki valamit? Jó lenne mert ez az össze vissza utalgatás nagyon macera. Nekem a PZ bankomban van egy pre-register gomb, de arra kattintva csak egy ablak ugrik fel, ahol azt írják hogy ha kiválasztottam a kártya típust, akkor majd mailban értesítenek a továbbiakról. Hát eddig úgy értesítettek ahogy titeket.
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

A payza kártyákat egyenlőre azok kapják meg és a visszaigazolást akik még a régi allerten kérték, egyenlőre nincs kiosztás így várat magára a visszajelzés, én is három hete regiztem de semmi válasz..
Nem fértünk bele a keretbe sajnos, de egyszer majd lesz alkalom rá..
Egyik ismerősöm akar utalni ki egy nagyobb összeget otp-ről , az utalás megy simán vagy most is akadozik a rendszer?
Én amikor utaltam akkor 3 nap alatt deposittal simán kint volt a régi allerten és már vettem meg a bidet és az is rögtön került fel még aznap a vip pontokhoz ?
Most mi a helyzet ?
Ha valaki tudja szóljon .
Köszi.
Komolyan már elfelejtettem hogy kell kiutalni és hát a payza is egy kicsit más lett, de valahogy kisakkozom. ;)
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Sziasztok!

Működik az elmaradt tagdíjak fizetése belső egyenlegből a félretett összegből a "Subscription Payment Report and Make a Payment"-ben.
Lépések:
A "Click here to make a payment"-re kattintva, majd a megnyíló oldalon klikk a "pay this now"-ra. Ezután válasszátok a "Pay with Set Aside Funds for Subscription:- continue-t. A következő oldalon ismét klikk a "continue"-ra. Ekkor megtörténik a levonás, gratulál a rendszer, majd katt a "back to backoffice"-ra és készen is vagyunk.


Küldjétek tovább!!!
:good:
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

FONTOS!!!!

Sajnálatos dolog/dolgok miatt vagyok kénytelen ismét írni nektek. Tudomásomra jutott, hogy valaki, vagy valakik tömegesen regisztrálnak a rendszerbe középiskolában tanuló, tehát a 18. életévüket be nem töltött gyerekeket. Nem tudni pontosan ezt kik művelik, de a kiderítése folyamatban van. Ne értsetek félre, én bízom benne, hogy a mi csapatunkban ilyen nem fordult elő soha. Azért is írom ezt le, hogy amennyiben bármelyikőtöknek tudomása van ehhez hasonló csalásokról, kérem jelezze felém.
A másik: Bárki/bárkik képzést tartanak,-akár ingyenesen, akár díjazás fejében-, kérem, hogy azt csak a ZeekRewards compliance osztályának engedélyével tegyék.
Gondolom senki nem szeretné, ha tömeges kizárások, ne adj Isten az ország kizárása lenne az igencsak megkérdőjelezhető tevékenykedések következménye.( amennyiben erre meg van az engedély, akkor nincs ennek semmi akadálya)
Tudomásul kell venni, hogy egy törvényesen bejegyzett és adózó amerikai cégről van szó, mi magyarok ne toljunk ki saját magunkkal és másokkal a meggondolatlanságunk miatt.

Köszönöm a türelmeteket.
:good:
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Sajnos VISA kártyáról nem lehet eszközölni a befizetést egyenlőre (saját tapasztalat ill. szponzortól is hallottam)
Valamint még egy fontos infó, aki Alertpayről/Payzáról intézte a legelső tagdíj befizetést, annak automatikusan létrehozott egy megbízást, tehát nekik NEM kell külön befizetni (bár, hogyha megbízás van, pluszba nem is tudna ráfizetni)
Ehhez persze az kell, hogy minden hónap ugyanazon napján kell legyen tagdijadnak megfelelő összegnek!
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

ALLERTRŐL automatikusan vont volna a rendszer a tagságit ,de töröltem,mert irodából megoldottam.
SZÁMLÁS befizetés lenne , tehát nem kártyás ,max annyi , hogy átutalja nekem a számlámra és én tovább intézem neki.
A SUNYISÁGOK itt kezdődnek amit Johnny írt , én tisztességesen játszom és a tesom már is kéri hogy adjam át az irodát neki ami az ő nevén van ,mert szívesen csínálná.
Én átadom neki ,mert a tesom.
NE adj Isten egyszer eljöhet az idő mikor azt mondja a cég , hogy nem kell több munkatárs és majd nem lehet regisztrálni, és miért?
A csalások miatt.
Iron
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2012.03.22. 04:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Iron »

Sziasztok.

Beszerveztem magam alá 3 embert, az első kettő a "Mátrix geneológia" nevű menüpontban alattam van, jobb és bal oldalt ugye....de a 3. ember az egyik általam beszervezett ember alá került.Nem értem miért?
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

Iron írta:Sziasztok.

Beszerveztem magam alá 3 embert, az első kettő a "Mátrix geneológia" nevű menüpontban alattam van, jobb és bal oldalt ugye....de a 3. ember az egyik általam beszervezett ember alá került.Nem értem miért?
Az nem baj, a mátrixodban így pakolja be az embereket, mindig a te alattad lévő legközelebbi üres helyre rakja, ami azt jelenti, hogy balról jobbra és lefelé tölti fel a mátrixodat és ha megtelt egy sor, akkor egyet leugrik és ott is mindig a legközelebbi helyet keresi balról jobbra töltve. Így fordulhat az elő, hogy olyan ember kerül a mátrixodba, akihez semmi közöd és mégis kapod majd utána a havidíjból a jutalékokat, ha legalább két directed van. Egyébként a mátrix ugye úgy néz ki, hogy vagy te alattad két hely az alatt 4 azalatt 8 és így folytatodik tovább... Négyzetszámok. A Sponsorship reportban találod meg azt, hogy hány közvetlen embered van és azoknak mennyi és így tovább... Ez az ami átláthatóbb. A Mátrix egy másik dolog ;) Jól ki van ez találva ;)
Iron
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2012.03.22. 04:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Iron »

Köszi a választ sziky így már tiszta...:D
Sziky írta:
Iron írta:Sziasztok.

Beszerveztem magam alá 3 embert, az első kettő a "Mátrix geneológia" nevű menüpontban alattam van, jobb és bal oldalt ugye....de a 3. ember az egyik általam beszervezett ember alá került.Nem értem miért?
Az nem baj, a mátrixodban így pakolja be az embereket, mindig a te alattad lévő legközelebbi üres helyre rakja, ami azt jelenti, hogy balról jobbra és lefelé tölti fel a mátrixodat és ha megtelt egy sor, akkor egyet leugrik és ott is mindig a legközelebbi helyet keresi balról jobbra töltve. Így fordulhat az elő, hogy olyan ember kerül a mátrixodba, akihez semmi közöd és mégis kapod majd utána a havidíjból a jutalékokat, ha legalább két directed van. Egyébként a mátrix ugye úgy néz ki, hogy vagy te alattad két hely az alatt 4 azalatt 8 és így folytatodik tovább... Négyzetszámok. A Sponsorship reportban találod meg azt, hogy hány közvetlen embered van és azoknak mennyi és így tovább... Ez az ami átláthatóbb. A Mátrix egy másik dolog ;) Jól ki van ez találva ;)
szathmary89
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2012.04.09. 19:00
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: szathmary89 »

A havidíjas segédlet nagyon jól jött! 8)

Közben megkaptam első kifizetésemet is Payza-ra! Jöhet a többi. :)
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.04.06. 18:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: laszend »

néhány toborzott ügyfél az elmult napokból. ( akiknek ment az úg is ráismer ) publikusság most nem fontos:
1. http://karimabu55.zeekler.com/

2. http://yousufmia81.zeekler.com/

3. http://robinaser.zeekler.com/

4. http://mollarokib.zeekler.com/

5. http://abulsufian.zeekler.com/

6. http://csalehdhury.zeekler.com/

7. http://tulusabed.zeekler.com/

8. http://obaidulyeed.zeekler.com/

9. http://zaformia.zeekler.com/

10. http://diluhq.zeekler.com/

11. http://basaralom.zeekler.com/

12. http://saiefbhuiya.zeekler.com/

13. http://rumanarased.zeekler.com/

14. http://bipulbas.zeekler.com/

15. http://daspanki.zeekler.com/

16. http://gurungmish.zeekler.com/

17. http://pervinsultana.zeekler.com/

18. http://aminsorder14.zeekler.com/

19. http://rafiqulhasan36.zeekler.com/

20. http://kumarnitish.zeekler.com/

21. http://seksarmir.zeekler.com/

22. http://josimuddin.zeekler.com/

23. http://lailatasnim.zeekler.com/

24. http://mohin2000.zeekler.com/

25. http://kaderikibri.zeekler.com/

26. http://islamsalima.zeekler.com/

27. http://eranandal.zeekler.com/

28. http://galibmirza.zeekler.com/

29. http://ahsanbabu.zeekler.com/

30. http://parvezsikder.zeekler.com/

31. http://hajibr.zeekler.com/

Extra
=====
1. http://gazihelal.zeekler.com/

2. http://wahidjamal.zeekler.com/

username
vjsvka
knajika
qpspoa
uispoa
opapos
poioiz20
hjslka01
naim320
ioskja10
nbvsal
aosams
hgcaa10
yyapos
qwqedas
mnabls
aaqwe
mnslap
iuospoa
aiosopia
nbsma
nbcsnbca
osljnhs
ouispoa
moalsp
aslasas
anmpoa
wopqwa
akmspa
ytuaa
nvsam


1.http://kazikhan414.zeekler.com/
2.http://ringku534.zeekler.com/
3.http://tarongo0.zeekler.com/
4.http://bakiapu.zeekler.com/
5.http://devidas902.zeekler.com/
6.http://guljarahmad956.zeekler.com/
7.http://mostafijurrahman528.zeekler.com/
8.http://iveykhatun.zeekler.com/
9.http://sobuzd1079652.zeekler.com/
10.http://jovberhaider.zeekler.com/
11.http://broulink.zeekler.com/
12.http://deshmukh305.zeekler.com/
13.http://satrapon.zeekler.com/
14.http://trinah564.zeekler.com/
15.http://shiulyakhter993.zeekler.com/
16.http://ankonayesha.zeekler.com/
17.http://julekhabibi904.zeekler.com/
18.http://ruetd1082805.zeekler.com/
19.http://pirbabad1083019.zeekler.com/
20.20.http://atiabanu.zeekler.com/
21.http://pakiuddin.zeekler.com/
22.http://badshah769.zeekler.com/
23.http://pitlumiah.zeekler.com/
24.http://kahgulatifa.zeekler.com/
25.http://vejalaantor.zeekler.com/
26.http://bankuvaiya.zeekler.com/
27.http://zikrul402.zeekler.com/
28.http://enamulhaque448.zeekler.com/
29.http://anisul524.zeekler.com/
30.http://foring284.zeekler.com/
31.http://smail840.zeekler.com/
32.http://progga467.zeekler.com/
33.http://shokhsarika.zeekler.com/
34.http://tinad1090608.zeekler.com/
35.http://nadia1090834.zeekler.com/
36.http://aleyabegum371.zeekler.com/
37.http://nomirmaster.zeekler.com/
38.http://dighi1091808.zeekler.com/
39.http://dipzol1092041.zeekler.com/
40.http://priyantika.zeekler.com/
phelbrittany
mrichardastion
karenprincess
fracecebabiie55
ednirishtaz66
anthobaddman
wanzaleftwich405
clartroublesum26
saoirsemeena
lindababw22
beverlymcal34
fajdeveni10
petraytori79
lilcountryqt146
esthergarcet27
marsukesh303
ugottold242
savjordan62
shanttamonett80
aaroceaziah95
artsummerf15
phiashley83
clarjessesgir
jamrendall891
teswezzy2264
kasoniethao17
balagi4u719
truelyfres214
stepymorciego87
ermitanio49
mersalsacottage
judrchristie

És még jó néhány........
A fiverr.-en igy működik:
our payment for this order was successfully collected by Fiverr. Seller will be paid when order is complete. Expected delivery by June 19, 2012.
xxxxxxxx sheller requires the following information in order to get started

Please give me your ZEEKLER direct referral link. Please Sir, don't give me your ZEEKREWARD referral link. Because I accept only ZEEKLER referral link. Thank You Sir.
laszend


Yes !! my zeekler ref.link:
https://www.zeekler.com/registration.as ... =xxxxxxxxx

or www.xxxxxxxx.zeekler.com

Thank You !!
Thank You, Your order was sent to the Seller
This order is expected to deliver in June 19, 2012.
sheller: xxxxxxx


Hi Sir, thanks for your ordered. Will try to deliver as soon as possible. Thanks
Untitled-14


Yeeahh! Your order is ready!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég