Zeek Rewards

MLM rendszerek
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

attis írta:Sziky! megvettem a customereket de még nincsenek sehol.
Ez is becsapás? Ma sem tudtam kiosztani a pontokat pontosan 44 -et és abból csak 15 jött le az rpp-be .
A többi hová lesz ilyenkor? még a három hónapom sem telt le , tehát nem lehet levonás, sajnos nem az első hogy előfordul ez , már ötödik alkalom.Ezidáig pontosan ugrott 100 pontom .
Fizetek customerért de azt sem kapom meg már péntek óta..
Nem nyavalygás ez a való világ. ;) ma 29 pontom van oda.azért az nem olyan rossz számoljunk utána.
Viszont így nem nő a vip pontom,mert kapok is de el is vesznek.
Ha megvetted és fiveeren keresztül, akkor nem kell aggódni. Meg fogod azt kapni, ha jó zeekler ref linket írtál. Az, hogy kinek mennyi ugrott, azt nem tom mittől van, de sztem csak ti látjátok rosszul :D A többi pontod, amit nem tudtál kiosztani, az a cég felé megy el, mert tartozol neki, mert ők előlegezték meg neked, amikor kaptál customert. BÁRKI aki azt hiszi, h nem kell customer az majd később fog sztem szívni, de higgyétek csak azt.....(ez már nem rád vonatkozik attis)
Lori78
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011.10.07. 12:31
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Lori78 »

Komolyan ilyen kamu vásárlókat vesztek? Szerintetek valós vásárlók? Ezeknek az oldalaknak a 99.9%-a csak lehúz benneteket és beregisztrálnak hozzátok kamu neveket. Ezt ti is megcsinálhatjátok, csak elrejtenétek az IP címeteket, de ez megint szabálytalan lenne és felesleges is. Egyáltalán értitek ti a vásárló kérdést? Nem kell vásárlókat vennetek! Megkapjátok a profitmegosztást Customerek vásárlása nélkül is! Ne csináljátok már! Olvassátok ti a zeekrewardsnews.com oldalon a hírleveleket? Mindenkinek jóváírják a Bid Give Manager-ből a parkoló BID-deket, csak ki kell várni azt a pár órát vagy fél napot és jelenleg a BDM-ben a Current BID Advance-el sem kell törődni, mert függetlenül az ott szereplő egyenlegtől, megkapjátok a VIP jóváírást.

Gabesz1982-t is megértem, hogy miért lépett tovább ezen a Topic-on. Régóta ismerem és nagyon korrekt gyerek, de nem csodálom, hogy itt hagyott benneteket és nem segít.

Mindenki automatikusan kapni fog havonta 2-10 vásárlót, amit a Zeek fog kiosztani mindenkinek. Ti meg inkább fizettek ilyen haszonleső oldalaknak?

Tudjátok, hogy mennyi szabálytalanságot követtek el ezzel?

Olyan oldalakra fizettek a vásárlókért, akik csak fejik azokat, akik bedőlnek a kamu dumájuknak? Free vásárlóért pénzt adtok? Ááááá hihetetlen!

Csak mellékesen mondanám, ha valaki azt hiszi, hogy ezekkel a Customer vásárlásokkal rendezi a 2PRC kérdést, akkor az rosszul hiszi. A Free Customer, az nem PRC = Preferred Retail Customer. PRC = előfizetéssel rendelkező vásárló!

De mellékesen leírom nektek azt is, hogy már nem kell foglalkozni a 2PRC-vel sem, mert mást talált ki helyette a Zeek, de ez szintén le van írva a zeekrewardsnews.com oldalon.

Áááá... kár volt itt olvasgatnom, csak némelyik lejáratja az egész Zeek-et az agyszüleményeivel.

Még egyszer leírom és vagy megfogadjátok, vagy nem, a lényeg, hogy ilyen helyekről csak hamis Customer-t vásároltok! Felesleges pénzkidobás és NEM IS KELL SENKINEK FREE CUSTOMER, mert idővel lekönyvelik a VIP egyenlegeteken a visszaforgatott BID-deket.

Ne találgassatok, meg ne menjetek egy-két olyan ember után, aki nincs tisztában ezekkel a dolgokkal.

Ha kérdésetek van egyébként a Zeek-kel kapcsolatban, sok weboldalt találtok, ahol valóban hiteles infókat kaphattok. Most itt inkább nem reklámoznám egyik weboldalt sem, mindenki megtalálja ezeket az oldalakat, ha akarja...

Gondolom most lesz pár hitetlen és néhány olyan ember, akinek nem tetszik amit írtam, de akinek fáj az igazság, tudom sajnálni. Vitatkozni nem fogok senkivel erről, mert nincs értelme.

Üdv,
Lóránt
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pimmi »

karajgabi írta:
pimmi írta:
attis írta:Sziky! megvettem a customereket de még nincsenek sehol.
Ez is becsapás? Ma sem tudtam kiosztani a pontokat pontosan 44 -et és abból csak 15 jött le az rpp-be .
A többi hová lesz ilyenkor? még a három hónapom sem telt le , tehát nem lehet levonás, sajnos nem az első hogy előfordul ez , már ötödik alkalom.Ezidáig pontosan ugrott 100 pontom .
Fizetek customerért de azt sem kapom meg már péntek óta..
Nem nyavalygás ez a való világ. ;) ma 29 pontom van oda.azért az nem olyan rossz számoljunk utána.
Viszont így nem nő a vip pontom,mert kapok is de el is vesznek.
na ez az, ez az egész csak valakinek a kitalációja, hol írja a zeek hogy kell venni bármit is?
azért mert itt árulják? nevetséges
Dehogy. Ne vegyél sehol semmit. Ne hallgass a tapasztaltabbakra, cselekedj a saját elképzelésed szerint. Legfeljebb nem kapsz hozamokat. Ha nincs kinek adni a bideket, akkor soha nem fog felíródni a számládra. Én csak azt nem értem, hogy ha felteszel egy kérdést a problémáddal kapcsolatban, akkor miért fikázod a segítségeket?
ja, nemtudtam hogy te vagy a tapasztalt :)))))) bocs
azt se tudod hol kell nézni, állítom ott van csak nem tudod hol vagy nem akarod tudni, szerintem maradj csendben és olvasd el az elöttem szólót,
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

Lori78 írta:Komolyan ilyen kamu vásárlókat vesztek? Szerintetek valós vásárlók? Ezeknek az oldalaknak a 99.9%-a csak lehúz benneteket és beregisztrálnak hozzátok kamu neveket. Ezt ti is megcsinálhatjátok, csak elrejtenétek az IP címeteket, de ez megint szabálytalan lenne és felesleges is. Egyáltalán értitek ti a vásárló kérdést? Nem kell vásárlókat vennetek! Megkapjátok a profitmegosztást Customerek vásárlása nélkül is! Ne csináljátok már! Olvassátok ti a zeekrewardsnews.com oldalon a hírleveleket? Mindenkinek jóváírják a Bid Give Manager-ből a parkoló BID-deket, csak ki kell várni azt a pár órát vagy fél napot és jelenleg a BDM-ben a Current BID Advance-el sem kell törődni, mert függetlenül az ott szereplő egyenlegtől, megkapjátok a VIP jóváírást.

Gabesz1982-t is megértem, hogy miért lépett tovább ezen a Topic-on. Régóta ismerem és nagyon korrekt gyerek, de nem csodálom, hogy itt hagyott benneteket és nem segít.

Mindenki automatikusan kapni fog havonta 2-10 vásárlót, amit a Zeek fog kiosztani mindenkinek. Ti meg inkább fizettek ilyen haszonleső oldalaknak?

Tudjátok, hogy mennyi szabálytalanságot követtek el ezzel?



Olyan oldalakra fizettek a vásárlókért, akik csak fejik azokat, akik bedőlnek a kamu dumájuknak? Free vásárlóért pénzt adtok? Ááááá hihetetlen!

Csak mellékesen mondanám, ha valaki azt hiszi, hogy ezekkel a Customer vásárlásokkal rendezi a 2PRC kérdést, akkor az rosszul hiszi. A Free Customer, az nem PRC = Preferred Retail Customer. PRC = előfizetéssel rendelkező vásárló!

De mellékesen leírom nektek azt is, hogy már nem kell foglalkozni a 2PRC-vel sem, mert mást talált ki helyette a Zeek, de ez szintén le van írva a zeekrewardsnews.com oldalon.

Áááá... kár volt itt olvasgatnom, csak némelyik lejáratja az egész Zeek-et az agyszüleményeivel.

Még egyszer leírom és vagy megfogadjátok, vagy nem, a lényeg, hogy ilyen helyekről csak hamis Customer-t vásároltok! Felesleges pénzkidobás és NEM IS KELL SENKINEK FREE CUSTOMER, mert idővel lekönyvelik a VIP egyenlegeteken a visszaforgatott BID-deket.

Ne találgassatok, meg ne menjetek egy-két olyan ember után, aki nincs tisztában ezekkel a dolgokkal.

Ha kérdésetek van egyébként a Zeek-kel kapcsolatban, sok weboldalt találtok, ahol valóban hiteles infókat kaphattok. Most itt inkább nem reklámoznám egyik weboldalt sem, mindenki megtalálja ezeket az oldalakat, ha akarja...

Gondolom most lesz pár hitetlen és néhány olyan ember, akinek nem tetszik amit írtam, de akinek fáj az igazság, tudom sajnálni. Vitatkozni nem fogok senkivel erről, mert nincs értelme.

Üdv,
Lóránt

Automatikusan fogunk kapni customoreket azt mondod???? Mégis miért kapnánk? Annak sztem lesz feltétele, h mennyit kapunk: Ha tudsz angolul, akkor fordítsd le kérlek... Sztem lesz ennek feltétele is..... Ha végig olvasod a zeekbates-szel foglalkozó részt! http://zeekrewardsnews.com/2012/06/zeeb ... s-updates/ Ezen belül is a Just convert your friends-es részre gondolok......ÉS az nem szabálytalan, ha úgy szerzek vásárlót, hogy szólok a barátomnak, hogy regisztrálj be erre a linkre, kapsz 50 free bidet , de nem baj ha nem csinálsz semmit, csak tudjam neked kiosztani..... De én nem vitatkozni szeretnék egyébként ;)
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Én sem akarok vitát, de három hónap alatt kaptam CÉGTŐL 6 customert, hú mekkora dolog addig amig napi 1-3 dollár jön addig el vagy vele 4-5 hónapot , nekem sem világos a kép, én felső nagyon felső vonaltól hallottam hogy customert kell venni.
Akinek 30-40 dollár van a buliban az inkább ne szóljon be , majd ha 5000 pontos irodád lesz akkor te is veszel customert mert a cég nem fog szórni és nem fog regizni hozzád senki, most vagy rendszer hiba miatt van, vagy nem tudom mi ?
Két hétig jó volt minden két napja szarakszik a rendszer.
A konferenciákon is mondják a customert naponta , akkor mi a gond?
Egyesek ezt mondják ,mások nem .
Van egy két fórum, egyébként Lóránt a CASH PORTÁLON is van customer téma.
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Kedves Lóránt! Én a cégtől ezidáig free customert kaptam csak hogy tudd , és hiába mondod hogy lejártajuk a zeeket eszünkbe sincs , ezek tapasztalatok és nem a kis újjamból rántottam ki.A FREE CUSTOMER MEG NEM VÁSÁROL , AKKOR MI A LOGIKA ABBAN HOGY A CÉG FREE CUSTOMERT AD?
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

Őszintén szólva én is pont leszarom hogy ki mit csinál, ahogy én csinálom az úgy nekem jó és megéri. Ennyi. Senki nem mondta hogy kötelező venni, csinálhatsz magadnak is ingyenes ügyfeleket. Gipsz Jakab meg Luc Gizi, stb. De ha én lusta vagyok ehhez, akkor hadd dönthessem már el hogy veszek -e vagy ülök a gép előtt és naponta regisztrálok 2 felhasználót.
Ez idő alatt inkább elmondom a bulit 2 új embernek.
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Szerintem azért megy a találgatás, mert az elmúlt pár hónapban elég sok változás volt. Ezt a customer kérdést ha jól tudom először június 1-re ígérték, hogy kijön valami megoldás, aztán ez eltolódott július 1-re. Most írtak valamit, amit már megint többen többféleképpen fordítanak/értelmeznek, de amíg nincs róla tapasztalat lényegében csak találgatás az egész.

Egy tapasztalatot én is megoszthatok. Az egyik referáltam 2012.05.16-án lett silver tag és vásárolt is BID-et. Azóta minden nap megkapja a VIP pontokat, pedig egyetlen free customert sem kapott a zeektől és nem is vásárolt egyet sem.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Az elején nekem sem volt semmi probléma, mert azt sem tudtam hogy kell bidet kiosztani, de két hónap után mikor a bidjeim nem alakultak át vip ponttá és odalettek csak úgy ,na onnan már foglakoztatott a téma hogy miért van ez? ha kéthetente megtörténne veled hogy 80 vagy 90 pont nem iródik jóvá naponta akkor nem tudom ki mit lépne rá.
Még nem történ az meg hogy kimentem a 90 napból tehát visszavonás sem lehet, ha meg lenne akkor tüntessék már fel...
A haverom most szált be egy hete egy gurnival és pont ma lett oda 83 vip pontja, nem tudom hogy ki mennyire bosszankodna emiatt, ami késik nem múlik, de ha holnapra sem lesz meg a vip pontja akkor irok supportnak , ja és még egy darab vásárlót sem kapott a cégtől.. a megvásárolt bidjei két napig voltak a bid give managerbe mire regiztünk egy customert és így leszedtük az 500 bidet , a többi meg majd lejött egy nap múlva..
Nem kamuzom ez az igazság. ;)
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

Hát valahogy így. Ha nem íródnak fel vip pontnak csak napok múlva, akkor nem is jön hozam addig amíg a bid give managerben van. Tehát megoldás? Free customer, akár veszel akár csinálsz. Én minden nap amint megjön a hozam, azonnal kiosztom manuálisan. Jó ideje így csinálom és nem szakadok bele.
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

:good: És hogy jó hírrel is szolgáljunk azoknak, akik nem örülnek ezeknek a változásoknak : Minden ZeekRewards partner havi szinten automatikusan kapni fog 2-10 vásárlót és így nem kell a továbbiakban a vásárló szerzéssel foglalkozzanak...
Végre egy jó hír!
Ugye -ugye hogy kell a customer?
EZ CSAK EGY FRISS INFÓ.
Mert ha nincs vevő akkor add el a terméket, annyira logikus csak sokan nem értik.
Ha nem adsz el árut nincs profit a cégnek, ha nincs profit akkor nem kapsz leosztást!
Gabi én értelek de nekem akkora forgalmú már az irodám hogy lassan napi 2 vásárló kellene, most váltottam csomagot hogy több bidet szórjak szét..hidd el nekem is könnyebb lenne ha nem kellene evvel foglalkozni, feladnám a hirdetést és csókolom, le van tudva a napom, két hirdetéssel.
A másik ha a bid give managerbe marad két napig az egy dolog, de onnan eltünik és nem is jön le a vip pontokhoz sem,,és nem találom a rendszerben .
Annyit látok hogy a cég szétosztja automatikusan de egy pont sincs a rpp-be jóvá írva .
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

[quote="pborisz"]Szerintem azért megy a találgatás, mert az elmúlt pár hónapban elég sok változás volt. Ezt a customer kérdést ha jól tudom először június 1-re ígérték, hogy kijön valami megoldás, aztán ez eltolódott július 1-re. Most írtak valamit, amit már megint többen többféleképpen fordítanak/értelmeznek, de amíg nincs róla tapasztalat lényegében csak találgatás az egész.

Egy tapasztalatot én is megoszthatok. Az egyik referáltam 2012.05.16-án lett silver tag és vásárolt is BID-et. Azóta minden nap megkapja a VIP pontokat, pedig egyetlen free customert sem kapott a zeektől és nem is vásárolt egyet sem.[/quote
Pborisz ezek szerint mi ketten külön cégnél dolgozunk, nem is kommnetálom a dolgot hisz felesleges.
EGYETLEN ÉRTELMES EMBER ITT A FÓRUMON AKIT MEGISMERTEM AZ GABI ÉS VAN MÉG EGY KETTŐ, A TÖBBI MÉG NAGYON KIS CIPÖBEN NYOMJA A BIZNISZT..Nem bántásnak szántam higgyétek már el..
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

EZT A HÍRT MOST KAPTAM, NEKEM MÁR KÉSŐ A CUSTOMER , VÉGRE VALAMI TÖRTÉNIK.
NEM A LÓRÁNTTÓL KOPPINTOTTAM LE A HIRT TÉVEDÉS NE LEGYEN. :rofl:
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

Karajgabi én is ugyanígy csinálom, amiótta elkezdtem a zeeket..........
Attis ezt a hírt másoltam be én is, de sztem lesz feltétele annak, h mennyi customert kapunk, ha tovább olvasod, akkor ez kiderül, de sztem felesleges találgatni, majd meglátjuk időben. A többiek kicsiben nyomják??? Azért ez erős....
vibo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.06.05. 20:36
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: vibo »

napi mennyi bidet lehet kiosztani egy customernekmax? nekem van 5 customom. meddig elég ez?
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Sziky írta:Karajgabi én is ugyanígy csinálom, amiótta elkezdtem a zeeket..........
Attis ezt a hírt másoltam be én is, de sztem lesz feltétele annak, h mennyi customert kapunk, ha tovább olvasod, akkor ez kiderül, de sztem felesleges találgatni, majd meglátjuk időben. A többiek kicsiben nyomják??? Azért ez erős....
Sziky nekem megvan az összes infóm csak nem akartam bemásolni, én tudok mindenről.
IGEN VAN AKI NAGYBAN NYOMJA ÉS VAN AKI KICSIBEN, KI MIT ENGEDHET MEG MAGÁNAK ÉS A MÁSIK HOGY HA NEM MÜKSZIK A DOLOG AKKOR NE FÁJJON..LÉNYEGÉBEN ENNYI. :good:
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

Sajnos az a baj, hogy aki kicsiben nyomja az méltatlankodik a legjobban. Akinek nem inge nem veszi...
Ez a biznisz ugyan úgy működik mint bármelyik másik. Pénzt csak pénzből lehet csinálni. Sokan azt gondolják, hogy 20 dollárból 2 hét alatt 10000 lesz. Hát ez nem az a buli. Annál is inkább, mert olyan nincs. Nekem mint írtam egyenlőre működik a manuálisan kiosztós dolog, egyszer volt hogy 12 vagy 15 vagy nem is tudom már mennyi kiosztás után nem íródott fel. Írtam a supportnak, válaszoltak is hogy türelem. Azóta sem kaptam meg de nem is nagyon érdekel. Amikor kell regelek új customert és kiosztom neki a cuccot. Időmbe belefér. Ha automatizálódik a dolog akkor egy gonddal kevesebb, de ha nem akkor megcsinálom a pénzemért. Végülis nem szakadunk meg és nem is keresünk szarul. Szerintem...
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Sziasztok! Ahogy észrevettétek a napokban kissé akadoznak a funkciók és kicsit nagyobb arányban hibázik a rendszer. Én eddig már sok mindent átéltem a Zeekkel az egy év alatt higgyétek el, de mindig javításra került minden és korrekt volt az elszámolás. A cég rohamosan növekszik, melynek érdekében új szerverek telepítésére, a program bővítésére volt szükség. Ezt élhetjük meg hónapok óta. Viszont emellett azt is látjuk, hogy a cég mindeközben próbálja a jövőt is építeni, ahogy azt jelezték az új 5000 partneres webshop programuk bejelentésével, mindez a mi munkánk eredményét és bevételeink biztonságát is próbálják megoldani. A közelmúlt növekvő irodalopásaira is próbálnak megoldást találni. Jelenleg ezért nem lehet a Personal Information menüt változtatni. Plusz jelenleg a mátrix frissítése folyik, ez eredményezi azt, hogy kissé összekavarodott a Sponsorship menü. DE hangsúlyozom, ez átmeneti probléma, senki ne essen pánikba. A napi hozamjóváírások működnek, a hirdetéseket fel lehet adni és el lehet fogadtatni. Az upgredek, bidvásárlások, regizések tekintetében vannak fennakadások, ezért kérek mindenkit, hogy az új belépők regizését, a felminősüléseket, manuális tagdíjfizetéseket, bidvásárlást egy pár napig halasszátok el, míg helyreáll a rendszer. Aki nem kapta meg a heti kifizetését, az is legyen pár nap türelemmel. Kérek mindenkit arra, hogy adjunk időt a cégnek, ahogy ők is mindig korrektek voltak velünk szemben. Ők a megoldásokra törekednek és arra, hogy senki ne károsodjon, így mi is legyünk türelemmel velül szemben. Köszönöm a megértéseteket és türelmeteket! :good:
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

Johnny írta:Sziasztok! Ahogy észrevettétek a napokban kissé akadoznak a funkciók és kicsit nagyobb arányban hibázik a rendszer. Én eddig már sok mindent átéltem a Zeekkel az egy év alatt higgyétek el, de mindig javításra került minden és korrekt volt az elszámolás. A cég rohamosan növekszik, melynek érdekében új szerverek telepítésére, a program bővítésére volt szükség. Ezt élhetjük meg hónapok óta. Viszont emellett azt is látjuk, hogy a cég mindeközben próbálja a jövőt is építeni, ahogy azt jelezték az új 5000 partneres webshop programuk bejelentésével, mindez a mi munkánk eredményét és bevételeink biztonságát is próbálják megoldani. A közelmúlt növekvő irodalopásaira is próbálnak megoldást találni. Jelenleg ezért nem lehet a Personal Information menüt változtatni. Plusz jelenleg a mátrix frissítése folyik, ez eredményezi azt, hogy kissé összekavarodott a Sponsorship menü. DE hangsúlyozom, ez átmeneti probléma, senki ne essen pánikba. A napi hozamjóváírások működnek, a hirdetéseket fel lehet adni és el lehet fogadtatni. Az upgredek, bidvásárlások, regizések tekintetében vannak fennakadások, ezért kérek mindenkit, hogy az új belépők regizését, a felminősüléseket, manuális tagdíjfizetéseket, bidvásárlást egy pár napig halasszátok el, míg helyreáll a rendszer. Aki nem kapta meg a heti kifizetését, az is legyen pár nap türelemmel. Kérek mindenkit arra, hogy adjunk időt a cégnek, ahogy ők is mindig korrektek voltak velünk szemben. Ők a megoldásokra törekednek és arra, hogy senki ne károsodjon, így mi is legyünk türelemmel velül szemben. Köszönöm a megértéseteket és türelmeteket! :good:
Johnny köszönjük az értékes hozzászólást!!!!
Tom876
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012.07.06. 11:56
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Tom876 »

Nem tudom tudjátok e mi is az igazi helyzet a costumerekkel. Aki március 30 után regisztrált a zeekrewards-ba annak nem fog küldeni a cég vásárlókat,aki március 30 előtt regisztrált és használta az 5CC-t az fog kapni a cégtől havonta 2 vásárlót,de akik nem voltak benne az 5CC ben azok nem kapnak semikor senkit.Tehát,vásárlókra szükség van mindenkinek,akik benne voltak az 5CC ben azoknak annyi könnyités lesz hogy havi 2 vásárlót kapnak,de ez nagyon kevés 1 hónapra.És igen,most még elvileg kiosztja a rendszer a bideket(de nem mindenkinek),de csak napok kérdése,hogy ez nem fog tovább igy müködni, ez 100%-ék,vagyis,ha nem lesz valakinek vásárlója,nem fogja a rendszer kinek kitudni osztani a bideket és nem is fogja kiosztani,vagyis azok a bidek,amik a napi nyereség lenne nem kerülnek át pontba amig nem lesz vásárló akinek ki lehet osztani.Még kevesen tudják ezt,de hamarosan mindenki észre fogja venni,hogy szüksége van vásárlóra(costumer) különben a pontjai nem fognak gyarapodni.Sokak már most biztosra mennek és rendelkeznek elegendő costumerrel,hogy ne érje őket meglepetés,mert ha vannak costumerek,akkor gond nem lehet,ha viszont nincs elegendő vásárló, kellemetlen meglepetések érhetik a kollégát. Akinek kérdése lenne irjon emailt bobbreck324@gmail.com
Aki esetleg már most gondoskodni szeretne costumerekről,rendelhet 90 cent/Costumer(vásárló) Payzán irjátok be a mellékletbe,a Zeekrewards neveteket és az emberek számát ahányra szükségetek van.
Pl: Lajos44 -5 Vásárló. A "Purchase Type" lenyilló menünél válasszátok az "Other" lehetőséget. Payza CÍm: bobbreck324@gmail.com
24 órán belül mennek a vásárlók,Szép napot.
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

Tom876 írta:Nem tudom tudjátok e mi is az igazi helyzet a costumerekkel. Aki március 30 után regisztrált a zeekrewards-ba annak nem fog küldeni a cég vásárlókat,aki március 30 előtt regisztrált és használta az 5CC-t az fog kapni a cégtől havonta 2 vásárlót,de akik nem voltak benne az 5CC ben azok nem kapnak semikor senkit.Tehát,vásárlókra szükség van mindenkinek,akik benne voltak az 5CC ben azoknak annyi könnyités lesz hogy havi 2 vásárlót kapnak,de ez nagyon kevés 1 hónapra.És igen,most még elvileg kiosztja a rendszer a bideket(de nem mindenkinek),de csak napok kérdése,hogy ez nem fog tovább igy müködni, ez 100%-ék,vagyis,ha nem lesz valakinek vásárlója,nem fogja a rendszer kinek kitudni osztani a bideket és nem is fogja kiosztani,vagyis azok a bidek,amik a napi nyereség lenne nem kerülnek át pontba amig nem lesz vásárló akinek ki lehet osztani.Még kevesen tudják ezt,de hamarosan mindenki észre fogja venni,hogy szüksége van vásárlóra(costumer) különben a pontjai nem fognak gyarapodni.Sokak már most biztosra mennek és rendelkeznek elegendő costumerrel,hogy ne érje őket meglepetés,mert ha vannak costumerek,akkor gond nem lehet,ha viszont nincs elegendő vásárló, kellemetlen meglepetések érhetik a kollégát. Akinek kérdése lenne irjon emailt bobbreck324@gmail.com
Aki esetleg már most gondoskodni szeretne costumerekről,rendelhet 90 cent/Costumer(vásárló) Payzán irjátok be a mellékletbe,a Zeekrewards neveteket és az emberek számát ahányra szükségetek van.
Pl: Lajos44 -5 Vásárló. A "Purchase Type" lenyilló menünél válasszátok az "Other" lehetőséget. Payza CÍm: bobbreck324@gmail.com
24 órán belül mennek a vásárlók,Szép napot.
Két fórumra beírni ugyanazt a szöveget..............
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Kedves Tomy! én nekem áprilisi irodák vannak és akkor a cég adott customert 4-6 darabot, most már nem ad, ahogy növekszik a vip pontok száma annak függvényében kell váltani más csomagra , arany , gyémánt mert akkor nem 50 pontot tudsz adni egy customernek hanem aranynál 250 -et , gyémántnál 500-at, ezt mérlegelni kell , mert : jobb ha befizetek egy havi gyémánt tagságit vagy elbukjam a le nem osztott pontokat ami egy nap alatt a tagságim ára. én rendeltem customert és nem tudták egy hét alatt beregizni így visszaküldték a pénzt nekem ,tehát korrektek voltak ilyen szempontból.
Amit leirtál a regizéssel kapcsolatosan az eldől e hónap közepén , mindenki egyformán fog kapni customert attól függ milyen irodája van , a hirek még másról is szólnak ,de hagyom hogy majd rakja fel felső vonal. :good:
Ferenc
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.02.18. 08:35
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Ferenc »

Üdv.
Amennyiben ezüstről váltok gyémántra, vajon mennyivel többet fog leosztani? Százalékos arányban. Ha esetleg valaki váltott már, érdekelne a véleménye.
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Az ezüstről való gyémánt átállásnál mérlegelni kell azt hogy mekkora az irodád , hányan vannak alattad, mert ha valaki 5000 ponttal van alattad ezüst csomagnál kapsz 5 pont refit és már aranynál megkapod a dupláját, a gyémánt csomit nem ismerem mekkora a jutalék, de avval is kell számolni hogy ha csak az előfizetés tagdíj jön ki belőle akkor nem érdemes, max több bidet tudsz kiosztani.. de lesz itt olyan aki konkrétabban leirja.
Én most váltottam aranyra és lényegesen több refi jön mert duplázódott a dolog, és ha valaki betesz mondjuk alád 1000 ;) dollárt akkor ezüst csomagnál 50 pontot kapsz ami megy ki a cash-be , de utánna vissza kell venni a bidet, arany csomagnál meg 100 pontot kapsz .én elpuskáztam a váltást igy buktam 200 pontot ,mert aki alattam van épp most tolt be egy kis összget.szal 2000 pontos irodát már érdemes aranyra tenni , utánna jöhet a gyémánt 5000 pontnál, attól függ milyen a mátrixod, ha gazdag emberek vannak alattad akkor a refik jol jönnek. :good:
Ferenc
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.02.18. 08:35
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Ferenc »

Bocs, aranyra gondoltam nem a gyémántra. Szóval a nagyobb bid mennyiséget kivéve, mi egyéb előnye lehet? Vagy csak akkor élvezheti ki az ember,ha sokpénzzel regelnek alá? A jutalék visszatérítésnél számít valamit?
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

attis írta:Az ezüstről való gyémánt átállásnál mérlegelni kell azt hogy mekkora az irodád , hányan vannak alattad, mert ha valaki 5000 ponttal van alattad ezüst csomagnál kapsz 5 pont refit és már aranynál megkapod a dupláját, a gyémánt csomit nem ismerem mekkora a jutalék, de avval is kell számolni hogy ha csak az előfizetés tagdíj jön ki belőle akkor nem érdemes, max több bidet tudsz kiosztani.. de lesz itt olyan aki konkrétabban leirja.
Én most váltottam aranyra és lényegesen több refi jön mert duplázódott a dolog, és ha valaki betesz mondjuk alád 1000 ;) dollárt akkor ezüst csomagnál 50 pontot kapsz ami megy ki a cash-be , de utánna vissza kell venni a bidet, arany csomagnál meg 100 pontot kapsz .én elpuskáztam a váltást igy buktam 200 pontot ,mert aki alattam van épp most tolt be egy kis összget.szal 2000 pontos irodát már érdemes aranyra tenni , utánna jöhet a gyémánt 5000 pontnál, attól függ milyen a mátrixod, ha gazdag emberek vannak alattad akkor a refik jol jönnek. :good:
Attis :) ezt nem jól tudod, én is arany vagyok viszont a PV-m 100 felett van jóval. Ha PV100 fölé kerülsz, akkor az első vonaladból már kapod a 10%-ot a másodikból pedig az 5-öt és nem kell feltétlenül gyémántnak lenned hozzá.
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Gabi! ezért irtam hogy van tapasztaltabb nálam és leírja a tutit.
ÉN is arany vagyok, és így több a refim , van két jó pénzes iroda alattam és duplázódott a refim is, megérte váltani én úgy gondolom.pv 150 lettem mert az alattam levők is váltottak aranyra.Vannak még ilyen affiliatok alattam de semmi refit nem tapasztalok utánuk.
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Üdvözlet Barátaim.

Itt Paul Burks. Csak néhány dolgot akarok megosztani veletek, mielőtt jön a hétvége.

Először is, minden rendben van a Zeek háza táján. Ez nem jelenti azt, hogy nem vagyunk tekintettel a kihívásokra, és hogy a dolgok nyilvánvalóan hosszabb időt vesznek igénybe, mint szerettük volna, de összességében, ez mind jó.

Épp most folytattam le egy beszélgetés a mi Payza-account menedzserünkkel . Mi és ők is tudják, hogy sok a kifizetés történt partnerek részére duplán.Ha ez történt veletek, kérlek ne tegyenek olyan lépéseket, mint a pénz visszaküldése hozzánk. Most fut egy szkript abból a célból, hogy visszavegye a túlfizetést. Ha már visszaküldted a pénzt és azt tapasztalod, hogy ennek ellenére visszavonja a rendszer, vagy mínuszba megy a számlád, nyugodj meg munkatársaink tisztában vannak a a helyzettel, és ki fogják javítani. Kérjük, ne küldjetek hibajegyeket róla, amíg van esélyünk kijavítani mindent.

Dawn Olivares, a vezető programozó, azzal töltötte az elmúlt néhány napot, hogy jelentős javulást érjen el az oldalunkra biztonságát tekintve, így ha találkoztok olyan jelenséggel oldalakon, amelyek nem működinek megfelelően csak próbáljátok meg újra egy kicsit később. Abban az esetben, ha még mindig olyan a jelszavatok, mint a 123456 vagy a felhasználónév és a jelszó megegyezik, kérjük, azonnal változtassátok meg olyanra, amit nehéz kitalálni, tehát legyen benne kis és nagy betű és számok is, egyszóval legyen biztonságos!

Én úgy számolom, hogy képesek leszünk visszaállítani az nxPay-t mint fizetési lehetőséget, a következő napokban. Mint a legtöbb dolog, ezek megoldása is kicsit több időt vesz igénybe, mint amire számítottunk, de már majdnem készen vagyunk.

Azoknak, akik az USA-ban élnek, remélem, hogy csodálatos július negyedik-éjük volt! Az időjárás észak-karolina-ban meleg, de a Zeek még forróbb!

Csodálatos hétvégét kívánok!

Paul Burks
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

attis írta:Gabi! ezért irtam hogy van tapasztaltabb nálam és leírja a tutit.
ÉN is arany vagyok, és így több a refim , van két jó pénzes iroda alattam és duplázódott a refim is, megérte váltani én úgy gondolom.pv 150 lettem mert az alattam levők is váltottak aranyra.Vannak még ilyen affiliatok alattam de semmi refit nem tapasztalok utánuk.
Úgy tudom, hogy kell lennie gyémántnak alattad -lehet hogy többnek is-azok alatt pedig aranyaknak, hogy mélyebbről is kapj jutalékot. De ebben tényleg nem vagyok biztos, lehet hogy hülyeséget beszéltem, bár úgy rémlik mintha hallottam volna valami ilyesmiről.
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

karajgabi írta:
attis írta:Gabi! ezért irtam hogy van tapasztaltabb nálam és leírja a tutit.
ÉN is arany vagyok, és így több a refim , van két jó pénzes iroda alattam és duplázódott a refim is, megérte váltani én úgy gondolom.pv 150 lettem mert az alattam levők is váltottak aranyra.Vannak még ilyen affiliatok alattam de semmi refit nem tapasztalok utánuk.
Úgy tudom, hogy kell lennie gyémántnak alattad -lehet hogy többnek is-azok alatt pedig aranyaknak, hogy mélyebbről is kapj jutalékot. De ebben tényleg nem vagyok biztos, lehet hogy hülyeséget beszéltem, bár úgy rémlik mintha hallottam volna valami ilyesmiről.[/quot

Alapból aki közvetlen alattad van, kapod utánuk a napi jutalékot, plussz a második mélységedből is kapsz napit. És ha meg van a két direkted, akkor mélységből is kapod a mátrix utáni havi díjakat...
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég