Zeek Rewards

MLM rendszerek
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

attis írta:Laszend ! te azt nem vetted észre,hogy este mondjuk 2500 rpp pontod volt és reggelre irta congratulation bla bla és a 2500 pontból levontak azaz - 10 pont és lett új rpp írva 2490 .attól közvetlenül megkapod a jóváírást de mindennap lesz ilyen, bemész a point calendárba és látni fogod hogy holnap mennyit vonnak le, a következő számot, sorba jönnek mind, ha valahonnan csöppent mondjuk valaki után 50 dollár azt is levonják a 90 -ik napon a rpp-ből..nekem a tőkém mikor levonták egy kicsit fájt mert másnaptól már nem volt olyan profit leosztásom, így nem fog olyan gyorsan nőni az iroda mert bizony levonnak minden nap , tehát nyugdijba mennek a pontok 90 nap után. a bónusz pontok is amit kaptál 150 körül kapott egy silver tag, most az nem tudom hogy a bónusz az 60 nap után vagy 90 nap után vonódik le...remélem érthető.ezért mondják hogy 80%20 -al lehet még pörgetni ki de az alá ne menj... aki meg nagy irodás ha kap 150 pontot most azt 90 nap után levonják, de addig majdnem háromszorosára nő ha óvatosan pörget ki.
Most mondtad, hogy meg tod nézni a calendárban, akkor ezt is meg tod nézni. Mármint, hogy mennyi nap után vonulnak vissza a bonusaid. Egyébként természetesen azok is kilencven nap után....
lotux
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2012.06.16. 20:49
Tartózkodási hely: Albertirsa
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: lotux »

Mi a különbség a két tagság között?

Silver Preferred Customer

Silver Affiliate
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

lotux írta:Mi a különbség a két tagság között?

Silver Preferred Customer

Silver Affiliate
Előbbi Zeekleres licitálós prémium ügyfél, utóbbi partnerprogramban részt vevő prémium tag.
Nem kötözködnék, de én ha még ezekkel sem lennék tisztában, nem biztos hogy reklámoznám a Zeekrewards-os linkemet. És ha beregisztrál rá valaki? Hogyan segítesz neki? Ideküldöd a fórumra tanulni?
lotux
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2012.06.16. 20:49
Tartózkodási hely: Albertirsa
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: lotux »

Nem azért kérdezem mert én nem tudom hanem mert az egyik "okos" ismerősöm nem hitte el az én válaszomat....de egyébként meg az hogy én kinek és hogyan segítek az nem rád tartozik.Én csak egy választ akartam.
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Sziky! a bónuszpontok 60 nap után nyugdíjba mennek ;)
A vip pontok 90 nap után.
Esetleg kérdezz rá .
lotux
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2012.06.16. 20:49
Tartózkodási hely: Albertirsa
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: lotux »

karajgabi írta:
lotux írta:Mi a különbség a két tagság között?

Silver Preferred Customer

Silver Affiliate
Előbbi Zeekleres licitálós prémium ügyfél, utóbbi partnerprogramban részt vevő prémium tag.
Nem kötözködnék, de én ha még ezekkel sem lennék tisztában, nem biztos hogy reklámoznám a Zeekrewards-os linkemet. És ha beregisztrál rá valaki? Hogyan segítesz neki? Ideküldöd a fórumra tanulni?
Ja és a kérdésem az volt hogy "mi a különbség a két tagság között(persze csak ha van)"!Szerinted a te válaszod erre megfelelő volt?!?
bencslaci
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.07.14. 07:02
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: bencslaci »

Sziasztok!
Szeretnék 200 forintot tenni a pyza számlámra,mivel kb annyi hiányzik a tagdíjhoz!
Hogyan kezdjem?
Elkülönítettem 1,4 dolcsit,de tovább nem mertem menni,mert a tagdíjat akarta felajánlani,amit a payzarol fizetek alapból és nem szeretném ha duplán fizetném be!
Előre is köszönöm a választ!
üdv.:Laci
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

bencslaci írta:Sziasztok!
Szeretnék 200 forintot tenni a pyza számlámra,mivel kb annyi hiányzik a tagdíjhoz!
Hogyan kezdjem?
Elkülönítettem 1,4 dolcsit,de tovább nem mertem menni,mert a tagdíjat akarta felajánlani,amit a payzarol fizetek alapból és nem szeretném ha duplán fizetném be!
Előre is köszönöm a választ!
üdv.:Laci
Laci ! honnan szeretnéd a 200 forintot tenni a payzara?
Ha a zeekrewardsból akarsz utalni alapból 26 dollár alatt nem enged semmit sem, utalás a zeekből 3.5 dollár levonás.amikor a cashbe kirakod a pénzt akkor onnan már felajánlja neked hogy mit csinálj vele.
bencslaci
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.07.14. 07:02
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: bencslaci »

értem és köszönöm szépen a választ!
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pimmi »

attis írta:
bencslaci írta:Sziasztok!
Szeretnék 200 forintot tenni a pyza számlámra,mivel kb annyi hiányzik a tagdíjhoz!
Hogyan kezdjem?
Elkülönítettem 1,4 dolcsit,de tovább nem mertem menni,mert a tagdíjat akarta felajánlani,amit a payzarol fizetek alapból és nem szeretném ha duplán fizetném be!
Előre is köszönöm a választ!
üdv.:Laci
Laci ! honnan szeretnéd a 200 forintot tenni a payzara?
Ha a zeekrewardsból akarsz utalni alapból 26 dollár alatt nem enged semmit sem, utalás a zeekből 3.5 dollár levonás.amikor a cashbe kirakod a pénzt akkor onnan már felajánlja neked hogy mit csinálj vele.
nincs 3,5 levonás az akkor volt mikor csekkre is ki lehettt kérni, fillérre annyi jön ki payzára amit kikérsz
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

De van levonás, én tudom mert már kértem ki pénzt a payzara.27 dollár kell ahhoz hogy 23-at tudj kiutalni és próbából megtettem , 23 dollár volt kint cash-be és nem engedte .mert kérte a 3,5 dollárt.
Azóta hogy változott-e nem tudom, de akkor így volt. ;-))
szeat
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.06.17. 17:31
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: szeat »

Én év eleje óta utalgatok haza, soha egy fillér pluszt nem vont le. Most épp 24 dollárt kértem ki, simán engedte!
bbrigi
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2011.08.28. 14:13
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: bbrigi »

Nekem egyszer sem vonta le a 3,5 $-t, pedig már sokszor kértem ki.
musicuploader
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2012.04.07. 17:33
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: musicuploader »

attis írta:De van levonás, én tudom mert már kértem ki pénzt a payzara.27 dollár kell ahhoz hogy 23-at tudj kiutalni és próbából megtettem , 23 dollár volt kint cash-be és nem engedte .mert kérte a 3,5 dollárt.
Azóta hogy változott-e nem tudom, de akkor így volt. ;-))
Neked azért von le, mert a payzan "szar csomagban" vagy :lol:

Át kell állítani és akkor nem fog levonni :good:
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Most nem tudom hogy ha valaki pro csomagos az miért szar? valószínű több pénzzel nem engedte a startert .akkor most ki van szar csomagban? :PP :PP :PP
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

attis írta:Most nem tudom hogy ha valaki pro csomagos az miért szar? valószínű több pénzzel nem engedte a startert .akkor most ki van szar csomagban? :PP :PP :PP
ezért von le mert pro vagyok, ami azt jelenti hogy nem 200 dollárt mozgatok a számlán.
Payza számla költségei - Payza-magyar-nyelven
https://sites.google.com/site/payzamagy ... koeltsegei
Personal Starter: Kezdő Payza számla, korlátozott pénzmozgással. Havonta max. 400 dollárt, vagy ennek megfelelő devizát lehet fogadni és teljes élettartam ... ;) ;)
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pimmi »

attis írta:
attis írta:Most nem tudom hogy ha valaki pro csomagos az miért szar? valószínű több pénzzel nem engedte a startert .akkor most ki van szar csomagban? :PP :PP :PP
ezért von le mert pro vagyok, ami azt jelenti hogy nem 200 dollárt mozgatok a számlán.
Payza számla költségei - Payza-magyar-nyelven
https://sites.google.com/site/payzamagy ... koeltsegei
Personal Starter: Kezdő Payza számla, korlátozott pénzmozgással. Havonta max. 400 dollárt, vagy ennek megfelelő devizát lehet fogadni és teljes élettartam ... ;) ;)
hülyeséget beszélsz, ha a payza von le akkor miért nem engedte a zeek kiutalni?
payza pro pénzfogadás 2.50 % + 65.80 HUF vagyis ezt simán levonta volna a payza a 23 dollárbol, nem pedig a zeek nem engedte volna. szerintem te nem kértél ki és gözöd sincs, a nyitásnál tökmindegy milyen payzád van, a free havi 400 dollárt enged nem 200 at, de ez a limit csak a fogadásra van, vagyis a zeekről, a magyar feltöltés nem fogadás, itt olvasgass:
Figyelem!! Az Payza pénz küldés és fogadás nem összekeverendő az Payza pénz befizetéssel és kifizetéssel!! Pénzt lehet küldeni Pl. más embernek/webshopnak és fogadni is tőle. A pénz befizetést és kifizetést viszont mindenki a maga Payza számlájára teszi meg pl belföldi banki átutalással.
http://payza-magyarul.info/payza/payzaszamla.html
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

karajgabi írta:
lotux írta:Mi a különbség a két tagság között?

Silver Preferred Customer

Silver Affiliate
Előbbi Zeekleres licitálós prémium ügyfél, utóbbi partnerprogramban részt vevő prémium tag.
Nem kötözködnék, de én ha még ezekkel sem lennék tisztában, nem biztos hogy reklámoznám a Zeekrewards-os linkemet. És ha beregisztrál rá valaki? Hogyan segítesz neki? Ideküldöd a fórumra tanulni?
Van a hálózatomban olyan ember, aki silver preferd tag és részt vesz a partnerprogramban......
Amig nincs két direkted, addig silver preferred tag vagy....
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

attis írta:Sziky! a bónuszpontok 60 nap után nyugdíjba mennek ;)
A vip pontok 90 nap után.
Esetleg kérdezz rá .
Ismét nincs igazad....
Jul 2-án kaptam meg a bonuszokat és ugye a cég visszavette a 100-at. A bónuszaim okt. 2-án fognak nyugdíjba menni...
Számolj..... Sok hü......t írogatsz itt le.... Kevesebbet tudsz mint gondolnád...:)
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Sziky írta:
attis írta:Sziky! a bónuszpontok 60 nap után nyugdíjba mennek ;)
A vip pontok 90 nap után.
Esetleg kérdezz rá .
Ismét nincs igazad....
Jul 2-án kaptam meg a bonuszokat és ugye a cég visszavette a 100-at. A bónuszaim okt. 2-án fognak nyugdíjba menni...
Számolj..... Sok hü......t írogatsz itt le.... Kevesebbet tudsz mint gondolnád...:)
így igaz, minden bid amiből vip lezs 90 napig él, ez a bonusz feliródásra is igaz
yan79
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.07.15. 20:13
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: yan79 »

Sziasztok,

Pár napja kezdtem el a zeekrewards-ot.Egyenlőre csak a bónusz pontokkal kezdem (100),még nem utaltam rá pénzt.Rakom fel a hirdetéseket minden nap.
Mit kell csinálnom,meddig,mikor utaljak,mennyit?
Egyenlőre az a célom,hogy 200$ utaljak le és ha ez működik akkor rá tudnék szánni nagyobb összeget.

A szponzoromat sajnos nem tudom utolérni pár napja.

Köszönöm előre a válaszokat.

Üdv.
Jani
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

Sok váltózos a kérdésed, a szponzorod meg be.....a, ha nem lehet utolérni, nem értem az ilyen szponzorokat.....
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Most miért állítod hogy nem kértem ki? a zeektől 248 dollárt kértem ki és akkor a zeek már felrakta hogy 3.5 levonás.a szponzim -tól is vontak le, akkor hogy van ez?
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.04.06. 18:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: laszend »

bencslaci írta:Sziasztok!
Szeretnék 200 forintot tenni a pyza számlámra,mivel kb annyi hiányzik a tagdíjhoz!
Hogyan kezdjem?
Elkülönítettem 1,4 dolcsit,de tovább nem mertem menni,mert a tagdíjat akarta felajánlani,amit a payzarol fizetek alapból és nem szeretném ha duplán fizetném be!
Előre is köszönöm a választ!
üdv.:Laci
Belső egyenlegből nem tudod megfinanszírozni....?

viewtopic.php?f=63&t=1707&start=510#p31206
musicuploader
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2012.04.07. 17:33
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: musicuploader »

Sziky írta:
attis írta:Sziky! a bónuszpontok 60 nap után nyugdíjba mennek ;)
A vip pontok 90 nap után.
Esetleg kérdezz rá .
Ismét nincs igazad....
Jul 2-án kaptam meg a bonuszokat és ugye a cég visszavette a 100-at. A bónuszaim okt. 2-án fognak nyugdíjba menni...
Számolj..... Sok hü......t írogatsz itt le.... Kevesebbet tudsz mint gondolnád...:)
Leginkább te írogatsz hülyeségeket...ami okt 2. megy "nyugdíjba" az nem bónusz, hanem már vip pont!Ráadásul te nem tudsz számolni, mivel jul 2 és ok 2 között pontosan 90 nap van :lol: :lol: :lol:
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

musicuploader írta:
Sziky írta:
attis írta:Sziky! a bónuszpontok 60 nap után nyugdíjba mennek ;)
A vip pontok 90 nap után.
Esetleg kérdezz rá .
Ismét nincs igazad....
Jul 2-án kaptam meg a bonuszokat és ugye a cég visszavette a 100-at. A bónuszaim okt. 2-án fognak nyugdíjba menni...
Számolj..... Sok hü......t írogatsz itt le.... Kevesebbet tudsz mint gondolnád...:)
Leginkább te írogatsz hülyeségeket...ami okt 2. megy "nyugdíjba" az nem bónusz, hanem már vip pont!Ráadásul te nem tudsz számolni, mivel jul 2 és ok 2 között pontosan 90 nap van :lol: :lol: :lol:
Akkor javítok, mert nem fogalmaztam egyértelműen: A bonuszból származó vip pontok(erre gondoltam). Ugyanarra gondolunk, csak félreérthető voltam...... Vagy az atis volt számomra félreérthető ;) Azt hittem, hogy ő azt GONDOLJA, hogy ami bonuszok hozzácsapódnak a viphez hatvan nap után, azok hatvan nap után a vipből is nyugdíjba vonulnak
musicuploader
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2012.04.07. 17:33
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: musicuploader »

Akkor javítok, mert nem fogalmaztam egyértelműen: A bonuszból származó vip pontok(erre gondoltam). Ugyanarra gondolunk, csak félreérthető voltam...... Vagy az atis volt számomra félreérthető ;) Azt hittem, hogy ő azt GONDOLJA, hogy ami bonuszok hozzácsapódnak a viphez hatvan nap után, azok hatvan nap után a vipből is nyugdíjba vonulnak
A lényeg, h most már világos... :good:
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Nem tudom kinek hogy működik a point calendárja, de nállam sehogy nem passzol, akárhogy számoltam a napokat .
Súlyos levonások vannak és így már az rpp sem nő nagyon, nemhogy pénzkivét történjen.ennél az üzletnél elfelejtik közölni azt hogy 90 nap után nagyon levonások vannak és a levonás az rpp-ből történik, tehát innen már lassú a haladás, azért ezt figyelembe kell venni,a jó irodám ami egy hét alatt csinált 250 pontot most egy hét alatt nem volt képes 90 pontot csinálni, és ez így fog menni , egy kanyit sem szedtem ki belőle , hogy lássam mi történik,,,, tehát valaki betesz egy millát és három hónap alatt majdnem tripla lesz, aztán eltelik a három hónap pont vissza, és hiába az iroda megtermeli a 200 dollárt már elveszik a kezdő induló 100 pontot amit kapott az első napokban.
ÍGY MEG MÁR 100 PONT LESZ , NEM ROSSZ PÉNZ DE AZÉRT LEGYEN TISZTÁBA MINDENKI EZZEL .
TEHÁT A RENDSZER LEOSZT HOLNAP 60 PONTOT ÉS ABBÓL ELVESZ 17 -ET AKKOR KI LEHET SZÁMOLNI AZT IS HOGY MOST MENNYI A TŐKÉM.REMÉLEM VILÁGOS VOLTAM.
musicuploader
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2012.04.07. 17:33
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: musicuploader »

attis írta:Nem tudom kinek hogy működik a point calendárja, de nállam sehogy nem passzol, akárhogy számoltam a napokat .
Súlyos levonások vannak és így már az rpp sem nő nagyon, nemhogy pénzkivét történjen.ennél az üzletnél elfelejtik közölni azt hogy 90 nap után nagyon levonások vannak és a levonás az rpp-ből történik, tehát innen már lassú a haladás, azért ezt figyelembe kell venni,a jó irodám ami egy hét alatt csinált 250 pontot most egy hét alatt nem volt képes 90 pontot csinálni, és ez így fog menni , egy kanyit sem szedtem ki belőle , hogy lássam mi történik,,,, tehát valaki betesz egy millát és három hónap alatt majdnem tripla lesz, aztán eltelik a három hónap pont vissza, és hiába az iroda megtermeli a 200 dollárt már elveszik a kezdő induló 100 pontot amit kapott az első napokban.
ÍGY MEG MÁR 100 PONT LESZ , NEM ROSSZ PÉNZ DE AZÉRT LEGYEN TISZTÁBA MINDENKI EZZEL .
TEHÁT A RENDSZER LEOSZT HOLNAP 60 PONTOT ÉS ABBÓL ELVESZ 17 -ET AKKOR KI LEHET SZÁMOLNI AZT IS HOGY MOST MENNYI A TŐKÉM.REMÉLEM VILÁGOS VOLTAM.
Sajnálom, de számomra nem világos, mivel annyira egybe írsz mindent, h nem tom követni...pl. ez a rész: "tehát valaki betesz egy millát és három hónap alatt majdnem tripla lesz, aztán eltelik a három hónap pont vissza, és hiába az iroda megtermeli a 200 dollárt már elveszik a kezdő induló 100 pontot amit kapott az első napokban."..ez majdnem, h értelmetlen...ha talán normális helyre raknád az írásjeleket, akkor biztos, h érthetőbb lenne! :good:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég