Zeek Rewards

MLM rendszerek
szathmary89
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2012.04.09. 19:00
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: szathmary89 »

Hali!
Már jó pár órája nem tudom megnyitni a honlapot, de amint láttam nem egyedi eset. Hírben próbáltam erre választ keresni, de nem lettem okosabb...
Van aki többet tud?
Thx!
gabesz1982
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2010.07.03. 18:44
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: gabesz1982 »

Sanders a tagságit van mikor nem az adott időpontban vonják ez becsúszhat mindig..Van mikor vagy hamarabb vagy később...
Én ezért szoktam mondani ,hogy a forduló pont előtti kb 5 nappal már legyen rajta annyi és akkor nem lehet gond:)De ha jól tudom pár nap múlva megpróbálja újra levonni....

Pborisz...Ez jó kérdés erre nem tudom a választ sajna...Csak tudod akkor meg az illető szponzora sincs tisztában a dolgoknak mert neki is el kellett volna mondani az alapvető szabályokat akkor még az elején....Érdekes az én szponzorom mindent elmondott:)Na látod Neked még könnyű dolgod is van:)

szathmary89 igen valóban így van mert egész ünnep alatt melóztak a zeek-ben csinálják a frissítéséket a kártyás fizetést akarják megoldani ,hogy mükődjön meg ilyen apróságokat...De nyugi nem kell pánikolni minden rendben lesz mostmár tényleg megint...De azért ekkora növekedésre nem készültek fel a hirtelen zeek-ben sem mint amekorrát elértek...

De mindent meg fognak oldani mert nagyon jó szakemberek vannak ott és nekik is érdekük ,hogy minnél jobban menjen a dolog...
Ma is megjöttek a kifizetések gond nélkül:)

Üdv
Gabi
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Köszi szépen!

Az oldalt amúgy majdnem egésznap én sem tudtam elérni, most kb 10 percig ment, aztán most megint nem megy, sebaj :)
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Mostmár megy a Zeek oldala, ki is küldték a hírlevelet, állítólag DDOS támadás volt!
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Igen az volt Sanders és írják folyamatosan támadják őket. Reméljük ki tudják védeni őket és találnak rá megoldást. :good:
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Ha a hitelkártyával fizetendő havi tagdíjad törlésre került ne ijedj meg; a tagságod aktív marad. Viszont egy tennivalód van: lépj be a Zeek webirodádba és a “Subscription Payment Report and Make a Payment”-re kattintva add meg a kártyád adatait, kattints a "Save changes"-re (mentés) és kész is vagy. A rendszer automatikusan megújítja a tagságod :) :good:
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

fiúk-lányok jelen álláspont szerint (ugye megszünt az 5cc rendszer) hogy kell behozni új embert a rendszerbe magam alá?
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Ezt a levelet Amerikából kaptam, nem a Zeek miatt.
Sziasztok,
Most kaptam egy ertesitot Brandontol, hogy hackerek 'dolgoznak' Houston kornyeken es valoszinu az internet szolgaltatast megzavarjak. Nem tudjuk meddig fog tartani es a megerteseteket kerjuk. Adjatok legyszi tovabb, koszi,


Ezekre szerintem egyre sűrűbben kell számítani, mert egyre gyakoriabbak lesznek, ez értendő bármilyen internetes üzletre és az egész internetre. Sajnos!!! :good:
mango223
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.04.12. 08:46
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: mango223 »

Sziasztok remélem jó topicba írok én tegnap hallottam először erről a lehetőségről és volna pár kérdésem mert aki ajánlotta 1 kérdésemre nem tudott válaszolni valaki tudna nekem segíteni ? Előre is köszönöm :)
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Többekben felmerülő kérdés az 5cc és a megszűnésével keletkező "probléma". Igyekszek érthetően fogalmazva segíteni.
Kérlek olvasd át figyelmesen, akár többször is - FONTOS! És küldd tovább az alsóvonaladnak is!

Az 5cc törvényi szabályozás miatti eltörlésével egy kis gubanc támadt, de ettől a napi bevételünk zavartalan.
Jelenleg ez a működési mechanizmus:
A; Ha új zeekrewards embert akarsz behozni:
1; regisztráljon a te zeekrewards linked alatt (email visszaigazolás, upgradelés, havi tagdíjfizetés minél gyorsabban - lehet kártyáról is, AP-ről is)
2; Ezután az új embered azonnal regisztráljon a saját zeekler (!!!) linkje alá minél több ingyenes regisztrálót (sógor, koma, jóbarát, szomszéd, munkatárs, stb) például ha 100 VIP pontot akar venni, akkor legalább 2-őt, de jobb a 4-et. Ha 500 VIP pontot akar venni akkor legalább 10-et, de jobb a 12zeekler ingyenes ügyfél.
3; ezután vásároljon annyi VIP pontot amennyit akar
4; FONTOS! ezután a "Bid give manager" menüpontban a bal oldali legördülősávban látni fogja azeekler ügyfeleit, azoknak kell odaajándékozni a bideket, különben nem fog dolgozni a pénze, hiába adja fel a hirdetéseket. Addig kell ajándékozni amíg 0 nem lesz, mert ez azt jelenti, hogy itt 0 marad, tehát az összes munkára fogható bid átíródott a VIP pont egyenlegbe. Ezután a napi 3 perc a munka, plusz figyelni a növekedést, és az esetleges új zeekler-regisztrációk szükségességét!


Ezt jelenleg márciusban így kell csinálni mindenkinek aki új embert hoz be! Fogja a kezét, segítsen az új embernek; ez a szponzor felelőssége!
A ZeekRewards sem röpdös örömében a törvényi szabályozástól, és mi sem, de ez van, most így működik és fizet! Annyi pozitívum van a dologban, hogy a cég betartja a törvényeket, ez jó hír, mert azt jelenti, hogy komoly a cég, nem akarja hogy bárhogy bele tudjanak kötni :)

B; Régebbi tagokra vonatkozik:
* egy szóval: matek. Tessék számolni, megnézni hogy hány darab 5cc-d van, a "Bid give manager" menüpontban a bal oldali legördülősávban követheted nyomon, hogy kinek hány bidet ajándékozhatsz. Ha látod hogy minden zeekler-vásárlód megkapta az összes elajándékozható bidet, akkor itt is tessék (a neked, nektek tetsző módon) minél több ingyenes zeekler ügyfelet behozni a saját zeekler linked alá, 50-100 növekedésenként ajánlott 1-2 új zeekler ingyenes ref! (vagy játszani az újravásárlással)

Legjobb reményeink szerint minél hamarabb lesz egy 5cc-hez hasonló automatizált megoldás, de addig a fentiekre tessék odafigyelni
Treff-hetes
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.04.12. 09:02
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Treff-hetes »

Ezt ( Johnny írta még régebben ) most olvastam itt ,hogy nézegetem a fórumon a Zeek-el kapcsolatos okosságokat,mivel nekem néhány dolog ellentmondásos.
A ZeekRewards cég egy nagyon megbizható, tőkeerős aukciós cég, mely 1997. óta van a piacon, Magyarország felé 2011. februárjában nyitotta meg kapuit. Ennél a cégnél napi nyereség részesedést lehet elérni anélkül, hogy egyetlen tagot is szponzorálnunk kellene. Van erre is lehetőség, de azt külön honorálja a cég.
Senkit nem kell toboroznod!!!

Erre most a legutóbbi hozzászólásában pedig azt olvasom,hogy akit szponzorálunk az is hozzon minél több ingyenes tagot,különben nem dolgozik a pénzünk hiába adjuk fel a hírdetéseket.
Akkor most kell toborozni,vagy nem ?!
Egyébként több helyen is azt olvasom,hogy nem kell szponzorálni,ha nem akarsz/tudsz ....
Üdv
Treff-hetes
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.04.12. 09:02
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Treff-hetes »

Az előzőekhez szeretném hozzáfűzni.
Úgy kapunk ügyfelet,ha regisztrálunk ingyenes tagokat,a bideket úgy tudjuk kiosztani ha van ügyfelünk.
Vagyis ha nem toborzok,nincs ügyfelem,ha nincs ügyfelem nem tudom a bideket kiosztani,vagyis nem dolgozik a pénzem.
Vagy én értelemzem nagyon rosszúl a dolgokat ?
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Kedves Treff Hetes amikor megcsináltam a fórumot akkor ez még így is volt, mert vettél magadnak embereket az 5cc renszerrel. Nem csak részleteket kell kiemelni, hanem végigolvasni a fórumot ha új vagy. Sajnálom hogy a szponzorod nem segít, vannak így többen is. :( De mindenkinek én sem tudok segíteni akinek nem segít a szpozora, nekem is vannak embereim. Meg kell nézni hová-kihez regisztrál valaki. Én az új infókat amit tudok azt ide felrakom, de mostanában sok változás történt. Sok sikert mindenkinek!!!!!! :good:
Treff-hetes
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.04.12. 09:02
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Treff-hetes »

Kedves Johnny !
Köszönöm a gyors választ!
Megértem,hogy vannak saját embereid akiket segítened kell,de ha jól értelmeztem ennek a fórumnak pont az a lényege ha valami kérdésünk merül fel azt itt feltehetjük,megvitathatjuk.Azt speciel,hogy már regisztrált tag vagyok csak azért tudod mert priviben megírtam.Ennyiből lehetnék egy teljesen kívűlálló aki érdeklődik,sőt...
Azt értem,hogy akkor mikor felraktad a régebbi üzit akkor még működött az 5cc,a lényegét is értem,de tudtommal nem volt kötelező.Vagyis ha valaki nem "vásárolt" ügyfeleket és nem szponzorált senkit, lehet kevesebb pénzt kapott, mivel az ügyfelei vásárlásai után járó jutalék kiesett,de a hírdetés feladás után kapott kamatot,mert a rendszer a bidjeit átváltotta VIP pontokra.Most meg úgy jön le számomra a dolog,ha nincs ügyfelem és nem tudom a bideket kiosztani akkor nincs VIP pontom ami kamatozzon.
Üdv
Treff-hetes
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

11en a havi fordulopont, de meg nem vonta le a tagdujat kartyarol pedig volt ill van rajta penz! ilyenkor mi van?
gabesz1982
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2010.07.03. 18:44
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: gabesz1982 »

Sanders nyugi van:)

Ha van rajta pénz akkor pláne:)

Előbb utóbb le fogja vonni nem kell aggódni...
nmiki
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2012.02.29. 11:03
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: nmiki »

Sanders írta:11en a havi fordulopont, de meg nem vonta le a tagdujat kartyarol pedig volt ill van rajta penz! ilyenkor mi van?
Szia!

Én is hasonlóképpen jártam, 6-án volt fordulópontom és csak egy héttel később vonták le a tagdíjat. Ami egyébként rögtön meg is jelent Subscription Payment Report menüpontban.
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Ok köszi-köszi :)

Megnyugodtam!
babmar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.07.20. 08:48
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babmar »

Én még csak most ismerkedem az oldalal.Kérdésem nézem kétféle Bidet lehet vásárolni a VIP bid a drágább.
melyik mire való és melyiket mikor érdemes venni?
rainbow
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2011.07.23. 09:18
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: rainbow »

Szia babmar,1 féle bidet lehet vásárolni az a Vip,a másik az bónusz bid(csomagtól függően)ingyen adja a cég.
tibcsi12345
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.04.17. 08:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: tibcsi12345 »

nem akarok elkeseríteni senkit, de a zeekrewards egy jól megszervezett piramisjáték. ahol pénzt kell befizetned (általában direkt kis összegeket kérnek, mert annyit nem sajnálnak az emberek kifizetni) és ezekből a pénzekből fedezik a korábban belépők kifizetéseit. A hirdetésfeladás meg csak a körítés hozzá. De értelmes ember már a weblapjuk felépítéséből és minőségéből is tud minderre következtetni. Tehát biztos fog még még egy darabig fizetni azoknak akik már régebben bent vannak a rendszerben, de nem hiszem hogy sok-sok évet megélne ez az átverés. Mert sajnos az. Átverés. De bár csak ne lenne igazam. Aranymondás: "Ami túl szép, hogy igaz legyen, az valószínűleg nem is az"
gabopapa
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.10.12. 13:00
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: gabopapa »

tibcsi12345!!!!!!!!!!!

Te olyan sötét vagy mint az éjszaka.NEM ÉRTESZ HOZZÁ DE ITT POFÁZNI AZT TUDSZ!!!!!!!!!!!!! :bad:

NEM egy embert ismerek személyesen aki heti szinten több ezer dollárt vesz ki belőle,és közben nem ver át senkit sem.

Hülyeséget ne írjál itt. :argue:
rainbow
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2011.07.23. 09:18
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: rainbow »

gabopapa írta:tibcsi12345!!!!!!!!!!!

Te olyan sötét vagy mint az éjszaka.NEM ÉRTESZ HOZZÁ DE ITT POFÁZNI AZT TUDSZ!!!!!!!!!!!!! :bad:

NEM egy embert ismerek személyesen aki heti szinten több ezer dollárt vesz ki belőle,és közben nem ver át senkit sem.

Hülyeséget ne írjál itt. :argue:
Teljesen egyet értek veled,gabopapa :good:
babmar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.07.20. 08:48
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babmar »

köszi a választ lehet hogy rossz helyen néztem.

Retail Bids
50 Retail Bids for $32.5
100 Retail Bids for $65
200 Retail Bids for $130
400 Retail Bids for $260
* VIP Bids
25 VIP Bids for $25 - These VIP Bids Do Not Generate Points
50 VIP Bids for $50 - These VIP Bids Do Not Generate Points
100 VIP Bids for $100 - These VIP Bids Do Not Generate Points
200 VIP Bids for $200 - These VIP Bids Do Not Generate Points
500 VIP Bids for $500 - These VIP Bids Do Not Generate Points
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards Hírlevél!!!

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Helló mindenkinek!

Tisztában vagyunk vele, hogy nagyon sokan, küzdenek azzal, hogy elhelyezzék a hirdetéseket, és foglalkoztatja őket a jutalék kérdése. Az informatikai csapat dolgozik a probléma kivizsgálásán összhangban a partnereinkkel, hogy megteremtse a megoldást ezekre a kérdésekre - mi ellenőrizzük, hogy kik azok a felhasználók, akik rendszeresen hirdetnek naponta, és közülük kik azok, akik jelenleg nem tudják feladni a hirdetésüket és visszaigazoltatni azt a back-office-ban. Mindenki aki az előbb leírt feltételnek megfelel meg fogja kapni a jutalékát, ha az el is maradt esetleg az elmúlt napokban, szóval ne idegeskedj, dolgozunk a probléma megoldásán.

______________________________

Ha nem tudod felad ni a hirdetésed a hagyományos módon, használd ezt a linket: https://www.zeekler.com/zrmirror/, hogy elküldhesd hirdetésed (miközben folyamatosan ellenőrizd, hogy ha fel tudod-e adni a hagyományos módon a hirdetésedet):

Kattints erre a linkre: https://www.zeekler.com/zrmirror/
Jelentkezz be felhasználónévvel és jelszóval
Hirdetés elhelyezése naponta.

IT csapat társ cégekkel együtt működve, azon dolgozik hogy leállítsa le a támadásokat, amit tapasztaltatok (ezért sokan tapasztalták a teljes javítást, mások pedig kizárva találták magukat az oldalról). A javítás a blokkolt néhány (nem az összes) partnerünket a ZeekRewards-ból és most folyamatban javítjuk ezt a hibát :). Csak idő kérdése... mi megteszünk mindent .

Köszönjük a megértéseteket "jóban-rosszban". Ti vagytok a legjobbak!


Küldjétek tovább az alsó vonalatoknak is!!!
:good:
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

tibcsi12345 írta:nem akarok elkeseríteni senkit, de a zeekrewards egy jól megszervezett piramisjáték. ahol pénzt kell befizetned (általában direkt kis összegeket kérnek, mert annyit nem sajnálnak az emberek kifizetni) és ezekből a pénzekből fedezik a korábban belépők kifizetéseit. A hirdetésfeladás meg csak a körítés hozzá. De értelmes ember már a weblapjuk felépítéséből és minőségéből is tud minderre következtetni. Tehát biztos fog még még egy darabig fizetni azoknak akik már régebben bent vannak a rendszerben, de nem hiszem hogy sok-sok évet megélne ez az átverés. Mert sajnos az. Átverés. De bár csak ne lenne igazam. Aranymondás: "Ami túl szép, hogy igaz legyen, az valószínűleg nem is az"
Megkérlek baromságot ne terjesszél amit nem tudsz bizonyítani, mert beperelhet érte a cég! Egyébként rendesen fizet a cég! Köszönöm: Johnny :good:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég