Zeek Rewards

MLM rendszerek
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

karajgabi írta:Sziky: ki rebesgeti hogy kevés a bevétel?
Ezt a kérdésed most nem egészen értem!!!
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

És akkor ezt most mikor meddig és hogyan kell befizetni??
Valahol azt olvastam, hogy augusztusig kell, különben nem kapunk napi jutalékot.
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: jennys »

igen,ezt én is olvastam,hogy július 31-ig kell a 30 dolcsit a meglévő tagoknak befizetni,azt tudjátok már,hogy itt is az egopay lesz-e?a Jss már kiírta,hogy csináljuk meg a egopay fiókunkat,lehetőleg ugyanazzal a mail-címmel,mint ami a payza-n van....
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pimmi »

reggelt
friss hír egyenesen a zeektől, nem kötelező csak amcsikna
http://zeekrewardsnews.com/2012/07/zeek ... e-defined/
magyarul
http://translate.google.hu/translate?u= ... 1&ie=utf-8
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

pimmi írta:reggelt
friss hír egyenesen a zeektől, nem kötelező csak amcsikna
http://zeekrewardsnews.com/2012/07/zeek ... e-defined/
magyarul
http://translate.google.hu/translate?u= ... 1&ie=utf-8
Hagyjuk már ezt a google fordítót!!! Sztem teljesen érthetetlen, ahogy ez fordít.
Itt csak a vizsga nem kötelező a nem amerikaiaknak, a marketing csomag kötelező nekünk is...
Akárhányszor látok egy google fordítást, csak felmegy bennem a pumpa, ti ezt tudjátok értelmezni????
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

azért arra kiváncsi lennék mi a túró kerül 30 dollárba???
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pimmi »

ez most jött
a Zeek support adminjától - továbbítsd


1; "If you do not pay the $29.95, your RPP will no longer earn daily awards after 30 days. Everybody must purchase the All-Inclusive Video Marketing & Compliance Package"

Ez azt jelenti hogy, " ha nem fizeted be a $29.95-öt akkor 30 nap után nem fogsz részesedni a napi nyereségből. Mindenkinek kötelező megvásárolni a 29.95-ös marketing-csomagot"


2; és a vizsgáról: " If you have already paid for the $5 Compliance test, you will still need to pay $29.95 for the All-inclusive Video Marketing and Compliance Package.If you have already completed the Compliance Test, you will not have to take it again."

tehát: ha befizetted az 5 dolcsit a képzési kurzusra, attól még meg kell venned a 29.95-ös csomagot, de ha már teljesítetted a vizsgát akkor nem kell újra vizsgáznod"
A vizsga csak az USA-beli tagoknak kötelező!
***
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

pimmi írta:ez most jött
a Zeek support adminjától - továbbítsd


1; "If you do not pay the $29.95, your RPP will no longer earn daily awards after 30 days. Everybody must purchase the All-Inclusive Video Marketing & Compliance Package"

Ez azt jelenti hogy, " ha nem fizeted be a $29.95-öt akkor 30 nap után nem fogsz részesedni a napi nyereségből. Mindenkinek kötelező megvásárolni a 29.95-ös marketing-csomagot"


2; és a vizsgáról: " If you have already paid for the $5 Compliance test, you will still need to pay $29.95 for the All-inclusive Video Marketing and Compliance Package.If you have already completed the Compliance Test, you will not have to take it again."

30 nap után????? ezt hogy kell értelmezni??? Van harminc nap türelmi idő??? Tehát szeptember végééig kell befizetni?


tehát: ha befizetted az 5 dolcsit a képzési kurzusra, attól még meg kell venned a 29.95-ös csomagot, de ha már teljesítetted a vizsgát akkor nem kell újra vizsgáznod"
A vizsga csak az USA-beli tagoknak kötelező!
***
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

Sziky írta:
pimmi írta:ez most jött
a Zeek support adminjától - továbbítsd


1; "If you do not pay the $29.95, your RPP will no longer earn daily awards after 30 days. Everybody must purchase the All-Inclusive Video Marketing & Compliance Package"

Ez azt jelenti hogy, " ha nem fizeted be a $29.95-öt akkor 30 nap után nem fogsz részesedni a napi nyereségből. Mindenkinek kötelező megvásárolni a 29.95-ös marketing-csomagot"


2; és a vizsgáról: " If you have already paid for the $5 Compliance test, you will still need to pay $29.95 for the All-inclusive Video Marketing and Compliance Package.If you have already completed the Compliance Test, you will not have to take it again."

30 nap után????? ezt hogy kell értelmezni??? Van harminc nap türelmi idő??? Tehát szeptember végééig kell befizetni?


tehát: ha befizetted az 5 dolcsit a képzési kurzusra, attól még meg kell venned a 29.95-ös csomagot, de ha már teljesítetted a vizsgát akkor nem kell újra vizsgáznod"
A vizsga csak az USA-beli tagoknak kötelező!
***
30 nap után????? ezt hogy kell értelmezni??? Van harminc nap türelmi idő??? Tehát szeptember végééig kell befizetni?
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pimmi »

ennyi jött, amit bemásoltam
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

pimmi írta:ennyi jött, amit bemásoltam
Erősíts meg pls! Te is így értelmezed vagy sem?:)
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pimmi »

20.30-kor az extra.Link: http://vcp.videocontrolpanel.net/?meeting=2249023

itt elmondják állítolag
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Sziky írta:
pimmi írta:ennyi jött, amit bemásoltam
Erősíts meg pls! Te is így értelmezed vagy sem?:)
de akármi lesz is a 30 nap aug1 töl az nem szept vége
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

pimmi írta:20.30-kor az extra.Link: http://vcp.videocontrolpanel.net/?meeting=2249023

itt elmondják állítolag
Most olyan infókat kaptam, hogy nem kell megilyedni ez csak az amerikai hirdetőkre igaz csak.
Mármint most még csak nekik kell majd fizetni egyelőre!
Ugye upgrade menüben változás van, de egyik ismerősöm regisztrált és a plusz 29 dollárt nem húzta le neki payza-ról!
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pimmi »

ez tegnapi hirlevél, ezért nem vonta a + 30 -at
Ha most upgradeltek, akkor minden lehetséges csomagnál már feltüntetik a sorban ezt a plusz tételt. Ha viszont végigcsináljátok a regisztrációs folyamatot, akkor a Payza fizetésnél már csak a havidíjat hozza fel, azt kell kifizetni.
Ezzel együtt úgy tudom, hogy a regisztrálást/upgrade-et követően 1 hónapon belül meg kell vásárolni ezt a 30 dolláros csomagot, máskülönben onnantól a napi nyereséget nem írják jóvá. Ez mindenkire vonatkozik.

nem hát, mert a 30 dodot 30 napon belül kell, gyere a linkre 20_30 tol elmondják, most gyere mert nem fogsz beférni
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

pimmi írta:ez tegnapi hirlevél, ezért nem vonta a + 30 -at
Ha most upgradeltek, akkor minden lehetséges csomagnál már feltüntetik a sorban ezt a plusz tételt. Ha viszont végigcsináljátok a regisztrációs folyamatot, akkor a Payza fizetésnél már csak a havidíjat hozza fel, azt kell kifizetni.
Ezzel együtt úgy tudom, hogy a regisztrálást/upgrade-et követően 1 hónapon belül meg kell vásárolni ezt a 30 dolláros csomagot, máskülönben onnantól a napi nyereséget nem írják jóvá. Ez mindenkire vonatkozik.

nem hát, mert a 30 dodot 30 napon belül kell, gyere a linkre 20_30 tol elmondják, most gyere mert nem fogsz beférni
Nem is értem volna rá, hogy menjek, de mondom más fórumon valaki beszélt supporttal más ügyben és már rákérdezett és mondták, hogy csak az amerikaiakra vonatkozik ez......

Illetve a zeekrewardsnews oldalon is erről van szó.
Szó megnyugodhatunk ránk nem vonatkozik.
laszend
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.04.06. 18:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: laszend »

Amen !! Igy legyen !!
morc1
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.03.07. 13:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: morc1 »

Hali!
Egy kis segítség kéne. Ma lesz harmadik napja, hogy nem írja jóvá a pontokat, viszont a lejárókat levonja az egyenlegemből. :cry: Elmaradásom nincs , csak ezt az új 30$-os díjat nem fizettem még be.
Esetleg ha valakinek van valami ötlete - azon kívül, hogy írjak a supportnak (angolul nem tudok :oops: )- szívesen fogadnám.
Előre is köszönöm!
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: jennys »

szerintem az átállás miatt el vannak ők is maradva,szerintem hamarosan letisztulnak a dolgok itt is,legalábbis nagyon remélem...
bbrigi
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2011.08.28. 14:13
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: bbrigi »

Sziasztok!

Ma vásároltam 400 bid-et.

A Bid Give Manager-ben meg is jelent itt: "Bids That Generate Points: 400"

A "Retail"-ban viszont ez jelent meg: "7/22/2012 8:33:59 AM Purchased 400 Bids 0.00 0.00 0.00 0.00 $0.00 $3.55"

Mit csináljak vele most? Mi a teendő ilyenkor? Mikor íródik jóvá?
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

bbrigi írta:Sziasztok!

Ma vásároltam 400 bid-et.

A Bid Give Manager-ben meg is jelent itt: "Bids That Generate Points: 400"

A "Retail"-ban viszont ez jelent meg: "7/22/2012 8:33:59 AM Purchased 400 Bids 0.00 0.00 0.00 0.00 $0.00 $3.55"

Mit csináljak vele most? Mi a teendő ilyenkor? Mikor íródik jóvá?
Vársz egy napot, ha nem osztja le magától, akkor oszd le te a bideket!
Ami ott van neked 3,55 dollár azt mért hagyod ott állni? Mért nem veszel belőle bideket?
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

Sziky írta:
karajgabi írta:Sziky: ki rebesgeti hogy kevés a bevétel?
Ezt a kérdésed most nem egészen értem!!!
Mit nem értesz? Te írtad egy pár kommentel ezelőtt, hogy azt rebesgetik... Arra lettem volna kíváncsi, hogy hivatalos forrásból van ez az infód, vagy csak kitalálta valaki mint oly sok mást?
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

Sziky írta:
attis írta:Lotux! számolj utána hogy 10000 dollár után mennyi a hozam , de három hónap amikor letelik akkor számolj és kalkuláld bele a napi levonást is , el kell telnie egy kis időnek hogy te egy millát kiszedj havonta, legalább egy évnek és keveset is mondtam.

Ha 10000dodót beraksz, akkor fél év múlva, ha nem nyúlsz addig a pénzedhez kiveheted ezt az összeget úgy, hogy az utána rákövetkező hónapban kiveszed az 1,3-1,5szörösét az előző hónapnak és így emelkedik egyre feljebb hónapról hónapra a fizud! Mindig az előző hónapnak az 1,3-1,5szörösét veheted ki. És itt még nem beszéltem hálózatépítésről!!!!!!! Hogy meddig tartható ez fent?? Ez jó kérdés, de vannak optimistán és pesszimistán hozzáálló emberkék. Vannak akik azt mondják, hogy nem tudják el képzelni, h ez tönkre menjen, de vannak akik egy évet adnak neki. Ezt majd az idő eldönti, de rosszul nem fogjunk járni semmiképpen sem, ebben biztos vagyok. Szerintem sem rossz ötlet a vip limitáció. Hallottam olyan híreszteléseket, hogy majd később meg akarják szabni évi 300000 dodóban a fejenkénti bevételt. Húú de rossz lenne, ha csak annyit kereshetnék egy évben :P

Erre gondolsz Gabi, vagy valami másra?? Mert most tényleg nem vágom, hogy miről beszélsz, hacsak nem ez ;)
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

Bocs Sziky, benéztem. Pimmi írta :)
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

jól látom hogy 1 dollár lett a min. kikérhető összeg?
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

Sanders írta:jól látom hogy 1 dollár lett a min. kikérhető összeg?
When it is greater than $1.00 you will be given withdrawal options.

Erre gondolsz? Ez csak arra vonatkozik, hogy 1 dollár felett tudsz valamit csinálni a pénzeddel: bid vásárlás, havidíj befizetés.... Ettől még nem ez a min kikérhető összeg!
Iron
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2012.03.22. 04:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Iron »

Lehet le vagyok maradva, de eddig a (alertpayről) payza-ról 4-5 nap alatt jött meg a pénz a számlára, az utolsó két kifizetésem 1 nap alatt kijött a pajzáról óóó jeeahhh:D
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Sziky írta:
Sanders írta:jól látom hogy 1 dollár lett a min. kikérhető összeg?
When it is greater than $1.00 you will be given withdrawal options.

Erre gondolsz? Ez csak arra vonatkozik, hogy 1 dollár felett tudsz valamit csinálni a pénzeddel: bid vásárlás, havidíj befizetés.... Ettől még nem ez a min kikérhető összeg!
ja értem köszi
mert mikor utoljára néztem ott volt hogy 23,5 dollár stb
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

Sanders írta:
Sziky írta:
Sanders írta:jól látom hogy 1 dollár lett a min. kikérhető összeg?
When it is greater than $1.00 you will be given withdrawal options.

Erre gondolsz? Ez csak arra vonatkozik, hogy 1 dollár felett tudsz valamit csinálni a pénzeddel: bid vásárlás, havidíj befizetés.... Ettől még nem ez a min kikérhető összeg!
ja értem köszi
mert mikor utoljára néztem ott volt hogy 23,5 dollár stb
Amikor egynél kisebb összeged van a cash available-ban, akkor írja ezt, ha nagyobb akkor az stb ;)
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

jaaaa értem! na mostmár tiszta, köszi
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég