Zeek Rewards

MLM rendszerek
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

nmiki írta:Sziasztok!
Mit tudtok az új változásokról? Elvileg mától megszűnt az 5cc és helyette valami PRC rendszer lesz. Ami elvileg eléggé meg fogja nehezíteni a csatlakozásokat. Ha tud valaki valamit akkor írjon. Thx
ha estig nem jon valasz, atkuldom amit a szponzortol kaptam ezugyben
teged amugy nem tajekoztat a szponzorod a valtozasokrol?
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: nadint »

Sanders írta:
nmiki írta:Sziasztok!
Mit tudtok az új változásokról? Elvileg mától megszűnt az 5cc és helyette valami PRC rendszer lesz. Ami elvileg eléggé meg fogja nehezíteni a csatlakozásokat. Ha tud valaki valamit akkor írjon. Thx
ha estig nem jon valasz, atkuldom amit a szponzortol kaptam ezugyben
teged amugy nem tajekoztat a szponzorod a valtozasokrol?
Egyszerűbb, ha részt veszel az esti webináron.Ott minden fontosat megtudhatsz.
nmiki
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2012.02.29. 11:03
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: nmiki »

nadint írta:
Sanders írta:
nmiki írta:Sziasztok!
Mit tudtok az új változásokról? Elvileg mától megszűnt az 5cc és helyette valami PRC rendszer lesz. Ami elvileg eléggé meg fogja nehezíteni a csatlakozásokat. Ha tud valaki valamit akkor írjon. Thx
ha estig nem jon valasz, atkuldom amit a szponzortol kaptam ezugyben
teged amugy nem tajekoztat a szponzorod a valtozasokrol?
Egyszerűbb, ha részt veszel az esti webináron.Ott minden fontosat megtudhatsz.
Nem tájékoztattak sajna. Mindig úgy vadászom össze a neten az infókat. Erről a webináriumról tudnál több infót adni? Köszi.
Vagy az is jó ha Sanders átküldi nekem a változásokat. Köszi.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: nadint »

nmiki írta:Sziasztok!
Mit tudtok az új változásokról? Elvileg mától megszűnt az 5cc és helyette valami PRC rendszer lesz. Ami elvileg eléggé meg fogja nehezíteni a csatlakozásokat. Ha tud valaki valamit akkor írjon. Thx
Most nem vagyok abban a helyzetben, hogy megtehessem, de holnap privát üzenetben megkereslek.
nmiki
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2012.02.29. 11:03
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: nmiki »

Rendben, köszönöm.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni!
Többen ajánlották,hogy egisztráljak be,mert ez így tuti üzlet,úgy tuti üzlet..
Érdeklődnék,hogy valóban tudok-e úgy tényleges pénzre szert tenni,ha nem hozok magam alá egy embert sem,s nem fizetek be semennyit??
Laccy
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2011.11.05. 15:59
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Laccy »

Petya0426 írta:Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni!
Többen ajánlották,hogy egisztráljak be,mert ez így tuti üzlet,úgy tuti üzlet..
Érdeklődnék,hogy valóban tudok-e úgy tényleges pénzre szert tenni,ha nem hozok magam alá egy embert sem,s nem fizetek be semennyit??
Nem fog menni, mert havidíjas rendszer :)
Korlátlan hívás, SMS és Internet!
Hamarosan Magyarországon is!
Részletekért katt ide: http://solaveimagyarorszag.weebly.com/
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Laccy írta:
Petya0426 írta:Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni!
Többen ajánlották,hogy egisztráljak be,mert ez így tuti üzlet,úgy tuti üzlet..
Érdeklődnék,hogy valóban tudok-e úgy tényleges pénzre szert tenni,ha nem hozok magam alá egy embert sem,s nem fizetek be semennyit??
Nem fog menni, mert havidíjas rendszer :)
Értem,köszi,gondoltam,h ingyen nem adnak semennyit..
Csak nem értem,hogy miért jó azoknak a szponzoroknak ,akik azt mondják,hogy egy fillér befizetése nélkül is lehet keresni,úgy is,h nem hozunk magunk alá embert..
Laccy
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2011.11.05. 15:59
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Laccy »

Petya0426 írta:
Laccy írta:
Petya0426 írta:Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni!
Többen ajánlották,hogy egisztráljak be,mert ez így tuti üzlet,úgy tuti üzlet..
Érdeklődnék,hogy valóban tudok-e úgy tényleges pénzre szert tenni,ha nem hozok magam alá egy embert sem,s nem fizetek be semennyit??
Nem fog menni, mert havidíjas rendszer :)
Értem,köszi,gondoltam,h ingyen nem adnak semennyit..
Csak nem értem,hogy miért jó azoknak a szponzoroknak ,akik azt mondják,hogy egy fillér befizetése nélkül is lehet keresni,úgy is,h nem hozunk magunk alá embert..
Jó kérdés, engem is kerestek már ezzel sokan és azt hiszem 3 fajta (de lehet csak 2) csomag van. Mindkettőnek van egy havi díja. Engem nem izgat, de az én munkatársamnak is van ott pozija és tetszik neki ettől függetlenül
Korlátlan hívás, SMS és Internet!
Hamarosan Magyarországon is!
Részletekért katt ide: http://solaveimagyarorszag.weebly.com/
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Mindenképpen kell havidijat fizetni, amit aztán később vagy a belső egyenlegedből fizetsz (ez kb 3 hónap után lesz) vagy Alertpay-jel automatikus rendszeren át.
Az a szponzor, aki ilyet mond elmehet a sunyiba... egyébként nekem van több ismerösöm aki ajánlja sok embernek, de még a visszaforgató időszakban van, akkor meg miért olyan biztos benne? Én úgy vélekedek, ha a kezembe van az ÁLTALAM kikért pénz, akkor látom hogy fut a dolog, és innentől kezdve ajánlom másoknak is!
Hallottam olyat is, hogy bizonyos emberek rábeszéltek új tagokat, hogy milyen jó a gold tagság, aztán azok mint naívan meg is vették (ezután a szponzor ugye többet kapott mint a silvernél) utána meg eltünt a szponzor.
Tehát vigyázni kell!
Én pl egy olyan ember alá regeltem be 2 hónapja, aki küldi a hirlevelet azután max 1 nappal, hogy a hivatalos angol zeek oldalra kikerül a hír!

Mert igenis egy szponzornak ez a dolga szerintem, hogy az alatta lévőeket tájékoztassa a rendszerről ill. annak változásáról! Én is ugyanigy teszem, alám regelt számszerint egy embert én is tájékoztatom heti szinten! (mint mondtam, addig nem promozom ismerösök közt, mig nekem sincs pénzem belőle)
Ferenc
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012.02.18. 08:35
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Ferenc »

Sanders írta:Mindenképpen kell havidijat fizetni, amit aztán később vagy a belső egyenlegedből fizetsz (ez kb 3 hónap után lesz) vagy Alertpay-jel automatikus rendszeren át.
Az a szponzor, aki ilyet mond elmehet a sunyiba... egyébként nekem van több ismerösöm aki ajánlja sok embernek, de még a visszaforgató időszakban van, akkor meg miért olyan biztos benne? Én úgy vélekedek, ha a kezembe van az ÁLTALAM kikért pénz, akkor látom hogy fut a dolog, és innentől kezdve ajánlom másoknak is!
Hallottam olyat is, hogy bizonyos emberek rábeszéltek új tagokat, hogy milyen jó a gold tagság, aztán azok mint naívan meg is vették (ezután a szponzor ugye többet kapott mint a silvernél) utána meg eltünt a szponzor.
Tehát vigyázni kell!
Én pl egy olyan ember alá regeltem be 2 hónapja, aki küldi a hirlevelet azután max 1 nappal, hogy a hivatalos angol zeek oldalra kikerül a hír!

Mert igenis egy szponzornak ez a dolga szerintem, hogy az alatta lévőeket tájékoztassa a rendszerről ill. annak változásáról! Én is ugyanigy teszem, alám regelt számszerint egy embert én is tájékoztatom heti szinten! (mint mondtam, addig nem promozom ismerösök közt, mig nekem sincs pénzem belőle)
Csak kérdezem...magyarul vagy angolul van amit küld?
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Magyarul
Lefordítja a hivatalos Zeekrewardsnews oldalról a hírt
Amúgy mire megkapom, már tudok róla, figyelem az RSS-t
De mindenesetre jó hogy tájékoztat automatikusan!
Fabika
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.03.05. 14:16
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Fabika »

Sziasztok!
Látom ti már profik vagytok a témában. Az én szponzorom csak pár nappal előttem lépett be és az ő szponzora is, így aztán sok infót senki sem tud nekem adni.
A lényeget tudom, de egy valami állandóan izgat.
Csináltam több excel táblázatot is és egy idő után ( több hónap) mindig az jön ki,( beállítom több hónap után 80/20-ra), hogy elkezd csökkenni a bidem, akárhogyan is csinálom. Ti csináltatok excel táblázatot? Ha igen, nektek nem volt ilyen problémátok?

Másik kérdés: mi lesz ez az új változás ami nehezítené a belépést másoknak?

Ha válaszoltok, azt megköszönném.
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Szia! Épp a napokban akartam egy excel táblát késziteni pontosan erről! Ha kész, közzéteszem
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: nadint »

Sanders írta:Szia! Épp a napokban akartam egy excel táblát késziteni pontosan erről! Ha kész, közzéteszem
Természetesen teljes diszkrécióval, mert az ilyen dolog tilos.
Az esélytelenek nyugalmával szemlélheted majd az egészet..... kivülről.
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

igen igen tudom koszi! jelszavazom majd es akit erdekel, privatba megadom
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Fabika írta:Sziasztok!
Látom ti már profik vagytok a témában. Az én szponzorom csak pár nappal előttem lépett be és az ő szponzora is, így aztán sok infót senki sem tud nekem adni.
A lényeget tudom, de egy valami állandóan izgat.
Csináltam több excel táblázatot is és egy idő után ( több hónap) mindig az jön ki,( beállítom több hónap után 80/20-ra), hogy elkezd csökkenni a bidem, akárhogyan is csinálom. Ti csináltatok excel táblázatot? Ha igen, nektek nem volt ilyen problémátok?

Másik kérdés: mi lesz ez az új változás ami nehezítené a belépést másoknak?

Ha válaszoltok, azt megköszönném.
Kiváncsiság végett, átküldenéd hogy te mit/hogy számoltál?
Fabika
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.03.05. 14:16
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Fabika »

Szia !
Persze elküldöm, de nem tudom itt hogy kell. segítenél?
Ma reggelre más lett a step1-es oldal. Mi ez? Most melyiket kell feladnom? Mi ez a prc-s dolog?
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

1. RÉSZ: A Zeek saját e-pénztárcája már él, készen áll a webirodádban arra, hogy élesítsd. Lépj be a webirodádba, görgess le és klikkelj a “Manage your eWallet System”-re és tekintsd meg a PPT prezentációt amely végigvezet az egész procedúrán.
Ide kattintva le is töltheted a prezentációt:
https://www.zeekrewards.com/backoffice/ ... ccount.pps
továbbá:
A Zeek saját hitelkártyája egy pár héten belül kijön - és automatikusan hozzá tudod rendelni a Zeek e-pénztárcádhoz, ne késlekedj, szerezd meg :)
És IGEN: az e-pénztárcádat feltöltheted hitelkártyákkal is
És IGEN: elérhető a nemzetközi referráltak számára is
(privát vélemény: nem kell sietnünk ezzel)
2. RÉSZ: Hallgasd meg Dave és Ramona Blanchard üzletépítő mentor programját itt: (angol nyelvű felvétel)
http://www.zeekrewards.com/CC/Leadershi ... 120305.mp3
Dave és Ramona Blachard honlapja:
http://www.ogmandino.com/about-dave
Ma éjszaka Dave (keleti-parti idő szerint) 21.30-kor (magyar idő +6 óra) online-konferencia keretében vezetőképzést tart: (angol nyelven)
760-569-7676 Pin Code 223177#

Sok sikert mindenkinek! Johnny :good:
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

nem tudja valaki hogy mostmár lehet-e első alkalommal vásárolni alertpay-jel?
azért kérdezem, mert mikor én regeltem január elején akkor csak bankkártyával lehetett venni bidet, ezzel is igazoltam hogy tényleg én vagyok-e
gabesz1982
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2010.07.03. 18:44
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: gabesz1982 »

szia!

Lehet persze...

Régen az 5CC-t nem engedte mással csak kártyával...de az már ugye nincs...
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Többekben felmerülő kérdés az 5cc és a megszűnésével keletkező "probléma". Igyekszek érthetően fogalmazva segíteni.
Kérlek olvasd át figyelmesen, akár többször is - FONTOS! És küldd tovább az alsóvonaladnak is!

Az 5cc törvényi szabályozás miatti eltörlésével egy kis gubanc támadt, de ettől a napi bevételünk zavartalan.
Jelenleg ez a működési mechanizmus:
A; Ha új zeekrewards embert akarsz behozni:
1; regisztráljon a te zeekrewards linked alatt (email visszaigazolás, upgradelés, havi tagdíjfizetés minél gyorsabban - lehet kártyáról is, AP-ről is)
2; Ezután az új embered azonnal regisztráljon a saját zeekler (!!!) linkje alá minél több ingyenes regisztrálót (sógor, koma, jóbarát, szomszéd, munkatárs, stb) például ha 100 VIP pontot akar venni, akkor legalább 2-őt, de jobb a 4-et. Ha 500 VIP pontot akar venni akkor legalább 10-et, de jobb a 12zeekler ingyenes ügyfél.
3; ezután vásároljon annyi VIP pontot amennyit akar
4; FONTOS! ezután a "Bid give manager" menüpontban a bal oldali legördülősávban látni fogja azeekler ügyfeleit, azoknak kell odaajándékozni a bideket, különben nem fog dolgozni a pénze, hiába adja fel a hirdetéseket. Addig kell ajándékozni amíg 0 nem lesz, mert ez azt jelenti, hogy itt 0 marad, tehát az összes munkára fogható bid átíródott a VIP pont egyenlegbe. Ezután a napi 3 perc a munka, plusz figyelni a növekedést, és az esetleges új zeekler-regisztrációk szükségességét!


Ezt jelenleg márciusban így kell csinálni mindenkinek aki új embert hoz be! Fogja a kezét, segítsen az új embernek; ez a szponzor felelőssége!
A ZeekRewards sem röpdös örömében a törvényi szabályozástól, és mi sem, de ez van, most így működik és fizet! Annyi pozitívum van a dologban, hogy a cég betartja a törvényeket, ez jó hír, mert azt jelenti, hogy komoly a cég, nem akarja hogy bárhogy bele tudjanak kötni :)

B; Régebbi tagokra vonatkozik:
* egy szóval: matek. Tessék számolni, megnézni hogy hány darab 5cc-d van, a "Bid give manager" menüpontban a bal oldali legördülősávban követheted nyomon, hogy kinek hány bidet ajándékozhatsz. Ha látod hogy minden zeekler-vásárlód megkapta az összes elajándékozható bidet, akkor itt is tessék (a neked, nektek tetsző módon) minél több ingyenes zeekler ügyfelet behozni a saját zeekler linked alá, 50-100 növekedésenként ajánlott 1-2 új zeekler ingyenes ref! (vagy játszani az újravásárlással)

Legjobb reményeink szerint minél hamarabb lesz egy 5cc-hez hasonló automatizált megoldás, de addig a fentiekre tessék odafigyelni
:)
$ok $ikert :good:
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

* Keleti parti idő szerint du 5-ig (magyar idő + 6 óra) az aukciós oldal és a pénzügyi tranzakciók leállnak, a rendszer további fejlesztése érdekében.

* Az Alertpay ismét elfogadja a kártyákat, (Visa, MasterCard)

* A nem-amerikai ZeekRewards tagok az e-wallett (e-pénztárca) szolgáltatást még egyelőre nem vehetik igénybe, de hamarosan ez is a rendelkezésünkre áll.
:good:
majbanana
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.03.17. 14:37
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: majbanana »

Sziasztok,

Már régebben regelve vagyok a Zeek-re de most váltottam silver tagságra. Sajna a 100 bonusz pontomat elvette.
A silver tagságot tegnap előtt fizetem be, bideket tegnap vetem (14et).
Tegnapra bid nélkül lett 2.12 pont pluszom, mára 0,15$ és semmi bid

Kérdezem érdemes-e folytatnom ezt az accot, vagy csináljak egy teljesen újat, mert úgy megkapom a bonuszt és gondolom egyszerűbb lenne.

Szerintetek?
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

majbanana írta:Sziasztok,

Már régebben regelve vagyok a Zeek-re de most váltottam silver tagságra. Sajna a 100 bonusz pontomat elvette.
A silver tagságot tegnap előtt fizetem be, bideket tegnap vetem (14et).
Tegnapra bid nélkül lett 2.12 pont pluszom, mára 0,15$ és semmi bid

Kérdezem érdemes-e folytatnom ezt az accot, vagy csináljak egy teljesen újat, mert úgy megkapom a bonuszt és gondolom egyszerűbb lenne.

Szerintetek?
szerintem magad ala regelj, es ajandekozd at a bideket!
amugy azt tudni kell, hogy a kezdo 100 bid csak 100 napig el, utana atkerul a bonusbol a vip-be
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Új eligazítási igazgatóval bővült a Zeek csapata: Ken Kilby.

* A Zeek honlapok új processzorra települtek, ez gyorsabb lesz remélhetőleg minden tekintetben.

* Egy meglepetés vár ránk hamarosan, de erről többet később

* Egy újabb fejlesztés: http://zeekler.mobicardbackoffice.com

* A Zeekrewards látogatottsága az egekben :) a világ összes weboldala közül az Alexa helyezésünk: 446

* az mlm cégek közül az elsők vagyunk:
http://www.businessforhome.org/2012/03/ ... arch-2012/
:good:

REGI ITT: http://webezred.zeekrewards.com :good:
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: nadint »

Te folyamatosan olyan belső információkat raksz ki, amit az érintettek belülről megkapnak, akik kívül vannak azokat
egyrészt nem érdekli, másrészt semmi közük nincs hozzá.
Biztosan nem tudod, hogy ez tilos ! Játszol a tűzzel !
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Neked látom elgurult a gyógyszered! Az mlm arról szól, hogy megosszuk egymással az információkat! Ez egy fórum arról szól. hogy olyan zeek tagok is megkapják az infókat akiknek ilyen szponzora van mint te és nem ossza meg velük az infókat. Kérlek ne fenyegess. Nagyon köszönöm. Szép napot neked is.
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Tudtommal megosztani az infót nem tilos ill. tiltott, viszont ezeket az infókat alapvetően mindenkinek kötelező jelleggel meg kellene kapnia a szponzortól!
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Én is így gondolom Sanders azért osztok itt meg minden infót amit csak tudok, hogy aki nem kapja meg a szponzorától az is hozzájusson a friss infókhoz. Egy fórum erről szól.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég