Zeek Rewards

MLM rendszerek
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

attis írta:Az én számításaim az első hónapban Lotuxnak! csak ugy számoltam hogy 10000x0,015 x30 = és az összeg amit adtam a 10000 dollárhoz és ezt megcsináltam még kétszer , tehát még a tőkém sem növelve minden nap, és így is kijött belőle a harmadik hónap végére a 30500 de ettől több jön ki mivel mindennap nő a tőkéd. ehhez a számításhoz nem kell sok matek. a táblázat szerint ennél többről van szó : táblázat szerint 38000 pont körül számoltam ki.másnak mi a számítása kb ? ;) aki nagy pénzzel csinálja annak egyértelmű a profit növekedés. még jó hogy nincs megszabva hogy mennyivel lehet beszállni ;-))
Kicsinél is egyértelmű a profitnővekedés! Meg van szabva: Silver:1000 Gold:5000 Diamond 10000
Ennél nagyobb összeggel nem tudsz beszálni.
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

SZiky ebben tévedsz , ha én 10 millát akarok betenni azt be is teszem, érdekes ezüst csomagként egy 24 óra alatt kétszer utaltam ki 1000-1000 dollárt, amit nem tudsz az t ne írd le. és ha meg akarod nézni akkor megmutatom.
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

Lotux!

Még egy jótanács! Ha be akarsz tenni 10.000 dolcsit, akkor feltétlen alám regisztrálj! :D :D :D
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

attis írta:SZiky ebben tévedsz , ha én 10 millát akarok betenni azt be is teszem, érdekes ezüst csomagként egy 24 óra alatt kétszer utaltam ki 1000-1000 dollárt, amit nem tudsz az t ne írd le. és ha meg akarod nézni akkor megmutatom.
Amit nem tudok azt ne írjam le????????
Te hány olyat írtál, amit nem tudtál? Jézusom ember! Kezdjem sorolni?
De kivételesen igaza van, azok amiket írtam egyszeri befizetésre vonatkoznak....
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pimmi »

hali, erről van valami infótok?
viewtopic.php?f=26&t=2633
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Sziky írta:
attis írta:Az én számításaim az első hónapban Lotuxnak! csak ugy számoltam hogy 10000x0,015 x30 = és az összeg amit adtam a 10000 dollárhoz és ezt megcsináltam még kétszer , tehát még a tőkém sem növelve minden nap, és így is kijött belőle a harmadik hónap végére a 30500 de ettől több jön ki mivel mindennap nő a tőkéd. ehhez a számításhoz nem kell sok matek. a táblázat szerint ennél többről van szó : táblázat szerint 38000 pont körül számoltam ki.másnak mi a számítása kb ? ;) aki nagy pénzzel csinálja annak egyértelmű a profit növekedés. még jó hogy nincs megszabva hogy mennyivel lehet beszállni ;-))
Kicsinél is egyértelmű a profitnővekedés! Meg van szabva: Silver:1000 Gold:5000 Diamond 10000
Ennél nagyobb összeggel nem tudsz beszálni.
Ezek szerint értelmezzük úgy ahogy akarjuk.
ENNÉL NAGYOBB ÖSSZEGGEL NEM TUDSZ BESZÁLNI? ELMAGYARÁZNÁD?
Kedves Sziky! juniúsban pontosan 4000 dollárt raktam be silverként egyik ismerősnek úgy hogy az irodája már április óta üzemel.Gondolom te kezdőknek írtad le hogy meg van szabva: pl nyitok egy silver irodát és csak egy utalásnál tehetek be 1000 dollárt, de utána már tehetek be akár többet is., szerinted az amcsik hogy csinálják?
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Sziky írta:
attis írta:SZiky ebben tévedsz , ha én 10 millát akarok betenni azt be is teszem, érdekes ezüst csomagként egy 24 óra alatt kétszer utaltam ki 1000-1000 dollárt, amit nem tudsz az t ne írd le. és ha meg akarod nézni akkor megmutatom.
Amit nem tudok azt ne írjam le????????
Te hány olyat írtál, amit nem tudtál? Jézusom ember! Kezdjem sorolni?
De kivételesen igaza van, azok amiket írtam egyszeri befizetésre vonatkoznak....
itt az van hogy az iroda élete alatt vehető 1000, stb... http://www.zinfo.hu/index.php/ismerteto ... nerprogram

volt olyan aki vett ezret és a második ezer akkor irodott csak fel mikor upgredelt goldra,
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Ismét megcáfoltok, jun 27-én tettem be a pénzeket és júl 4-én upgradeltem goldra, az összeg felíródik akkor is ha nem upgradelsz, mert megkaptam a napi leosztást .9/26/2012 1000 pont
9/27/2012 1113 itt jár le a három hónap azaz szeptemberben , szerintetek ha valaki már diamond csomagos az soha nem tehet be pénzt? na azért az vicc lenne. mert diamond csomagnál már nincs hova lépkedni tovább. Én nem magyarázkodom, kérdezzétek meg a felső vonalaitokat hogy hogy lehet befizetni.AKI MEG AZ OLDALT LEFORDÍTOTTA AZ EGY KICSIT MELLÉNYÚLT. PRÓBÁLD KI KEDVES PIMMI HOGY ENGEDI -E A BEFIZETÉST, EGY NAP ALATT KÉTSZER TETTEM BE 1000-1000 PONTOT, EGYIKET REGGEL A MÁSIKAT ESTE, AZÉRT IS VAN A DÁTUMON ÚGY , ÉS KÉPZELD REGGEL MÉG 235-BE SZÁMOLTA ÁT ESTE MÁR 237-BE A DOLLÁRT. AZT HISZITEK HOGY KAMUZOM? ÉS HA VALAKINEK VAN TÍZ MILLÁJA NYUGODTAMN RAKJA BE ......KARAJGABI ....ALÁ..Ő IS LEÍRTA HOGY MEHET .
lotux
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2012.06.16. 20:49
Tartózkodási hely: Albertirsa
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: lotux »

Csak ha silverrel teszel be 4.000-et akkor egy customernek max 50bid-et tudsz kiosztani.Az elég kevéske...
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

Én nem tudom, hogy attis miben kamuzol, de már nem, kívánok foglalkozni a hülyeségeiddel....
A fórum most már nagyjából arról szól, hogy a te dolgaidat hallgatjuk..én,én,én.....
Nekem elég volt belőled:) Nem érdekel, hogy kinek mennyit fizettél, hogy mekkora király vagy.....
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Én nem azt írom mekkora király vagyok, csak a tényeket
TÁN BÜDÖS AZ IGAZSÁG?
JÓL VAN KOPPINTOK IS A FÓRUMRÓL, MÁSNAK IS EZ A VÉLEMÉNYE ERRŐL A FÓRUMRÓL EGYÉBKÉNT , MEGLESZEK ÉN A HÜLYESÉGEK NÉLKÜL . ;) LEGALÁBB NE VEZESSETEK FÉLRE EMBEREKET HOGY KI MENNYIVEL SZÁLLHAT BE, KINEK VAN PÉNZE AZ HASZNÁLJA KI A RENDSZERT AMEDDIG LEHET.
attis

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: attis »

Sziky mondtam már hogy olvass bele a cash portálba .
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Admin »

attis nevű felhasználó töröltette magát a fórumról.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pimmi »

engem ez most jobban izgat, eddig is nehéz volt refet találni
Mai naptól az új ezüst csak 10+29,9 dollárral tud UPGRADE-elni.

Tagdíjaknál várhatóan aug 1 -től lesz.


vagyis ha valaki silverrel indul 10 a silver,30 a tagság,+ 10 bid ez 50
a diomond leszarja, mert termel de a csóró aki csoro aki indit freeben, aztán 60 . on betett 10 -et , na az annyi
á, igy is alig volt aki betette, ment a para, most annyi , mert a diomondot nem érdekli de a
nekem van silverem aki nem fog 30 at + 10 et befizetni aug 1- töl, mert akkortol kell fizetni aki már silver
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

Admin írta:attis nevű felhasználó töröltette magát a fórumról.
Végre!!!!
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

pimmi írta:engem ez most jobban izgat, eddig is nehéz volt refet találni
Mai naptól az új ezüst csak 10+29,9 dollárral tud UPGRADE-elni.

Tagdíjaknál várhatóan aug 1 -től lesz.


vagyis ha valaki silverrel indul 10 a silver,30 a tagság,+ 10 bid ez 50
a diomond leszarja, mert termel de a csóró aki csoro aki indit freeben, aztán 60 . on betett 10 -et , na az annyi
á, igy is alig volt aki betette, ment a para, most annyi , mert a diomondot nem érdekli de a
nekem van silverem aki nem fog 30 at + 10 et befizetni aug 1- töl, mert akkortol kell fizetni aki már silver

Honnan vagy ebben olyan biztos??? Biztos kötelező ez a 29 dollár? Az nem csak arra a videós anyagra tartozik, aminek az éves díja ennyi???
Ez engem is érdekelne!!!!
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Sziky írta:
pimmi írta:engem ez most jobban izgat, eddig is nehéz volt refet találni
Mai naptól az új ezüst csak 10+29,9 dollárral tud UPGRADE-elni.

Tagdíjaknál várhatóan aug 1 -től lesz.


vagyis ha valaki silverrel indul 10 a silver,30 a tagság,+ 10 bid ez 50
a diomond leszarja, mert termel de a csóró aki csoro aki indit freeben, aztán 60 . on betett 10 -et , na az annyi
á, igy is alig volt aki betette, ment a para, most annyi , mert a diomondot nem érdekli de a
nekem van silverem aki nem fog 30 at + 10 et befizetni aug 1- töl, mert akkortol kell fizetni aki már silver

Honnan vagy ebben olyan biztos??? Biztos kötelező ez a 29 dollár? Az nem csak arra a videós anyagra tartozik, aminek az éves díja ennyi???
Ez engem is érdekelne!!!!
hirlevélben jött, de már az irodában is látod ha az upgredre mész, sajna igaz
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

Sziky írta:
pimmi írta:engem ez most jobban izgat, eddig is nehéz volt refet találni
Mai naptól az új ezüst csak 10+29,9 dollárral tud UPGRADE-elni.

Tagdíjaknál várhatóan aug 1 -től lesz.


vagyis ha valaki silverrel indul 10 a silver,30 a tagság,+ 10 bid ez 50
a diomond leszarja, mert termel de a csóró aki csoro aki indit freeben, aztán 60 . on betett 10 -et , na az annyi
á, igy is alig volt aki betette, ment a para, most annyi , mert a diomondot nem érdekli de a
nekem van silverem aki nem fog 30 at + 10 et befizetni aug 1- töl, mert akkortol kell fizetni aki már silver

Honnan vagy ebben olyan biztos??? Biztos kötelező ez a 29 dollár? Az nem csak arra a videós anyagra tartozik, aminek az éves díja ennyi???
Ez engem is érdekelne!!!!
Subscription menü megváltozott!!!!!
Tényleg ott van amiről beszéltél!!
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Subscription menü megváltozott!!!!!
ez miben? nem látom
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

pimmi írta:Subscription menü megváltozott!!!!!
ez miben? nem látom

Upgrade Subscription!!

Ugyanarról beszélünk ;)
De ez éves egyszeri díj, sztem plussz 7000ft évente nem vész, nem kell tőle megilyedni...
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Sziky írta:
pimmi írta:Subscription menü megváltozott!!!!!
ez miben? nem látom

Upgrade Subscription!!

Ugyanarról beszélünk ;)
De ez éves egyszeri díj, sztem plussz 7000ft évente nem vész, nem kell tőle megilyedni...
ja ugy nem, nekünk akinek már termel, de igy is nehéz volt embert találni most ugye 50 a bekezdés 10 silver 10 bid 30 ez a baromság, nekem van olyan silverem aki nem fogjy tudni a következő havidíjnál a + 30 at kifizetni
( csendben jegyzem meg, ne legyen igaz de azt is rebesgetik hogy tul sok a kifizetés és kevés a bevét, ezzel kompenzálnak, csak meddig? )
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

pimmi írta:
Sziky írta:
pimmi írta:Subscription menü megváltozott!!!!!
ez miben? nem látom

Upgrade Subscription!!

Ugyanarról beszélünk ;)
De ez éves egyszeri díj, sztem plussz 7000ft évente nem vész, nem kell tőle megilyedni...
ja ugy nem, nekünk akinek már termel, de igy is nehéz volt embert találni most ugye 50 a bekezdés 10 silver 10 bid 30 ez a baromság, nekem van olyan silverem aki nem fogjy tudni a következő havidíjnál a + 30 at kifizetni
( csendben jegyzem meg, ne legyen igaz de azt is rebesgetik hogy tul sok a kifizetés és kevés a bevét, ezzel kompenzálnak, csak meddig? )
Nem biztos, hogy a már bent lévő embereknél a köv havidíjnál, már ki kell fizetni!!!
Lehet lesz valami határidő, meg remélem ezt is lehet majd belső irodából fizetni!
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Lehet lesz valami határidő, meg remélem ezt is lehet majd belső irodából fizetni!

szerintem mindegy hogy payza vagy belső iroda, ha kikéred payzára onnan is mehet, a lényeg ki kell fizetni
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

Sziky: ki rebesgeti hogy kevés a bevétel?
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pimmi »

ez most jött

Sziasztok,

Olyan visszajelzéseket kaptam, hogy most megint problémamentesen lehet regisztrálni. Ha valaki mégsem így tapasztalná, kérem jelezze.

Jelen pillanatban úgy tűnik, hogy a mai nappal bevezették azt a marketing rendszert, amit egy korábbi hírlevélben már jeleztek.

Eredeti cikk: http://zeekrewardsnews.com/2012/06/zeeb ... s-updates/
ALL-INCLUSIVE ZEEK VIDEO MARKETING AND COMPLIANCE PACKAGE LAUNCH TARGET DATE JULY 1st 2012
We will be launching this incredible (long-awaited) power-packed video marketing and compliance package on or before July 1st!!
The Zeek video marketing system includes ALL of the incredible USHBB videos located at: www.YouGetPaidtoAdvertise.com
So, instead of paying $15/month PLUS $5-$10/year for the mandatory compliance course in order to market your Zeek business…the team came together and n annual fee of $29.99 within the next 2 weeks!! (Target date barring any unforeseen circumstances and getting EVERY AFFILIATE locked and loaded with the YouGetPaidtoAdvertise.com video marketing system and educated with the MLM Compliance Do’s & Don’ts Course.
Eddig opcionálisan lehetett rá előfizetni havi $15-ért, most viszont az egészet integrálták a Zeek-be, és most viszont kötelezően ki kell majd mindenkinek fizetnie a $29.99-et.

Ha most upgradeltek, akkor minden lehetséges csomagnál már feltüntetik a sorban ezt a plusz tételt. Ha viszont végigcsináljátok a regisztrációs folyamatot, akkor a Payza fizetésnél már csak a havidíjat hozza fel, azt kell kifizetni.
Ezzel együtt úgy tudom, hogy a regisztrálást/upgrade-et követően 1 hónapon belül meg kell vásárolni ezt a 30 dolláros csomagot, máskülönben onnantól a napi nyereséget nem írják jóvá. Ez mindenkire vonatkozik.

Jelenleg csak kártyával lehet a csomagot fizetni a webirodában a főmenü YouGetPaidToAdvertise Video Marketing Program szövegre kattintva, de szerintem hamarosan Cash-ből vagy Commission-ből is lehet majd (hajnalban még egyesek onnan fizették).

Persze sokan úgy fogják ezt értékelni, hogy "menjenek az anyjukba, erről nem volt szó," .... stb.
Azzal azonban tisztában kell lenni, hogy ezért a kb. 7000 forintért egy nagyon komoly marketing videó anyagot kapunk, amire eddig 6-szor ennyit kellett fizetni.

Ha valaki kicsiben gondolkodik, akkor ezt a hírt tragédiaként fogja megélni, azok viszont akik nagyban, azok örülnek annak, hogy töredék áron jutnak hozzá egy olyan eszközköz, ami nagy mértékben segítheti az üzletük növekedését. Ez döntés kérdése.
És ez az élet minden területén így van. Nem az számít, hogy mi történik veled, hanem hogy hogyan reagálsz rá.
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: jennys »

pont befizettem tegnap a silvert,ilyenkor mi van?a következőnél kell majd csak ezt a 30-ast befizetni?vagy külön is lehet?vagy kell?
kedden,ha megjön a pénzem,akkor befizetjük majd külön,jó volna,ha erről írnátok,köszi szépen előre is,bye,Jennys
Ui: valami a payzánál is van,ma nagyon lassú,biztos mindenki azt nézi,a holnapi változás miatt.....
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

pimmi írta:ez most jött

Sziasztok,

Olyan visszajelzéseket kaptam, hogy most megint problémamentesen lehet regisztrálni. Ha valaki mégsem így tapasztalná, kérem jelezze.

Jelen pillanatban úgy tűnik, hogy a mai nappal bevezették azt a marketing rendszert, amit egy korábbi hírlevélben már jeleztek.

Eredeti cikk: http://zeekrewardsnews.com/2012/06/zeeb ... s-updates/
ALL-INCLUSIVE ZEEK VIDEO MARKETING AND COMPLIANCE PACKAGE LAUNCH TARGET DATE JULY 1st 2012
We will be launching this incredible (long-awaited) power-packed video marketing and compliance package on or before July 1st!!
The Zeek video marketing system includes ALL of the incredible USHBB videos located at: http://www.YouGetPaidtoAdvertise.com
So, instead of paying $15/month PLUS $5-$10/year for the mandatory compliance course in order to market your Zeek business…the team came together and n annual fee of $29.99 within the next 2 weeks!! (Target date barring any unforeseen circumstances and getting EVERY AFFILIATE locked and loaded with the YouGetPaidtoAdvertise.com video marketing system and educated with the MLM Compliance Do’s & Don’ts Course.
Eddig opcionálisan lehetett rá előfizetni havi $15-ért, most viszont az egészet integrálták a Zeek-be, és most viszont kötelezően ki kell majd mindenkinek fizetnie a $29.99-et.

Ha most upgradeltek, akkor minden lehetséges csomagnál már feltüntetik a sorban ezt a plusz tételt. Ha viszont végigcsináljátok a regisztrációs folyamatot, akkor a Payza fizetésnél már csak a havidíjat hozza fel, azt kell kifizetni.
Ezzel együtt úgy tudom, hogy a regisztrálást/upgrade-et követően 1 hónapon belül meg kell vásárolni ezt a 30 dolláros csomagot, máskülönben onnantól a napi nyereséget nem írják jóvá. Ez mindenkire vonatkozik.

Jelenleg csak kártyával lehet a csomagot fizetni a webirodában a főmenü YouGetPaidToAdvertise Video Marketing Program szövegre kattintva, de szerintem hamarosan Cash-ből vagy Commission-ből is lehet majd (hajnalban még egyesek onnan fizették).

Persze sokan úgy fogják ezt értékelni, hogy "menjenek az anyjukba, erről nem volt szó," .... stb.
Azzal azonban tisztában kell lenni, hogy ezért a kb. 7000 forintért egy nagyon komoly marketing videó anyagot kapunk, amire eddig 6-szor ennyit kellett fizetni.

Ha valaki kicsiben gondolkodik, akkor ezt a hírt tragédiaként fogja megélni, azok viszont akik nagyban, azok örülnek annak, hogy töredék áron jutnak hozzá egy olyan eszközköz, ami nagy mértékben segítheti az üzletük növekedését. Ez döntés kérdése.
És ez az élet minden területén így van. Nem az számít, hogy mi történik veled, hanem hogy hogyan reagálsz rá.
Én teljesen megértem, hiszen valószínűsítem hogy tele a gyíkja a cégnek a sok idiótával, akik minden szarért ticketet küldenek a supportnak, ahelyett hogy megfelelő forrásból tájékozódnának.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pimmi »

:clap: ebben is lehet valami igazság, pl egy helyen ezt írta valaki, na ez is tudja mit csinál:
"ha valaki kikért pénzt, elindította az irodából de solid-ja van és véletlenül payzara küldte, viszont oda nem tudott menni, mert nem is volt akkor neki a pénz kiment valahova, nincs sehol, vagyis nem tudjuk, hol van, hova írjon?"

lehet az ilyenekkel televan a hócipőjük
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

Nem lehet, hanem biztos. Támogatnám azt az ötletet, hogy az ilyen idiótákat akik feltartják az üzletet, tiltsák ki mindenkorra és vegyék el a keresetüket.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pimmi »

karajgabi írta:Nem lehet, hanem biztos. Támogatnám azt az ötletet, hogy az ilyen idiótákat akik feltartják az üzletet, tiltsák ki mindenkorra és vegyék el a keresetüket.
:clap: ez így van, ritkán szól de igazat
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég