MÁR KIFIZETETT !!! : Cashle = Point2Shop - FULL INGYENES!!!

MLM rendszerek
diamondtheta
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.12.15. 03:46
Kapcsolat:

MÁR KIFIZETETT !!! : Cashle = Point2Shop - FULL INGYENES!!!

Hozzászólás Szerző: diamondtheta »

Hali!

TELJESEN INGYENES 4 szintű MLM cég.
Soha semmiért senkinek nem kell fizetni.

Sok dologért FIZET:
- MÁR CSAK AZÉRT IS FIZET HA INGYEN ALÁD REGGEL VALAKI! Pár forinttól akár 1 dollárt is attól függően, hogy hanyadik szinten s mely országból csatlakoznak alád! De még itthoni regisztrációkért is fizet még a 4. szinten is egykét forintot, s nekem már kifizetett a cég, meg utána lehet nézni, leellenőrizhetően tényleg fizető, stabil, stb.! Kifizetési bizonylatom az http://xn--internetes-pnzkeress-m2bh.hu oldalam 1. szekciójában, ahol a kérdőívekért fizető cégek vannak.
- mert, hogy lehet még pénzt keresni: Kérdőívek kitöltésével is
- PTC módon reklámok nézésével
- videókkal, játékokkal
+ számos egyéb ingyenes akciókkal (offerekkel) pl. ha megnézel egy oldalon vmit, vagy beregisztrálsz vhova ingyen vagy feladsz hirdetést stb.
+ MINDEZEK UTÁN MÉG %-t is kapsz 4 SZINT MÉLYSÉGIG!!!

Kikéréstől számítva pár napon belül kifizetett!! Fizet:
PayPalra, Payzara, LibertyReservre, E-Goldra + fizet még Csekken, és számos egyéb kuponos formában is!

Itthon MÉÉÉÉG egyáltalán nem közismert a cég, sőt szinte senki sem ismeri, csak a sok fizetős rizikósat tolja, amik többsége előbb utóbb bebukik..meg az olyan félfilléres kattintgatós ptc-ket, amik csak 1 szint mélységig fizetnek a reffek után és azt is csak akkor ha minden nap kattintgatsz te is, hogy aztán meg ne tudd kivenni a zsét, mert bebukik a cég meg stb.. nahát ez EGYÁLTALÁN NEM ILYEN CÉG! Még csak hasonlóval semigen találkoztam! Gondolom te is érzed, hogy talán túl szép hogy igaz legyen!

Gondolom te is utálod az olyan cégeket, melyek "hujujj most indulnak" fizess be sokat, aztán meg jól nem lesz belőlük semmi.. Na ugye ez pont nemaz.. Már régi stabil cég, csak itthon nem ismerik. TELJESEN INGYENES, és már csak azért is fizet ha alád csatlakoznak!
Már kifizetett, nézz utána akár külföldi fórumokon is, hogy tényleg kifizet másoknak is.

Nincs mit vesztened, hisz MINDEN INGYENES, s mivel még senki nem ismeri itthon, óriási csapatot tudsz építeni, hisz ki ne csatlakozna egy ilyen céghez??? Még csak hasonlót sem láttam..

De persze ha tudsz angolul, akkor ott is építkezz, mert azért külföldiek regisztrációi után többet fizet.

FIZETETT MÁR NEKEM IS!! :D Regisztrálj Te is ITT!:
http://www.cashle.com/?ref=diamondtheta

:)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég