Satt

MLM rendszerek
Enigma
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2012.06.22. 12:50
Kapcsolat:

Satt

Hozzászólás Szerző: Enigma »

Új, teljesen ingyenes és globális lehetőség! :good:
Egy ingyenes üzenetküldő alkalmazásról (Satt) van szó, ami 6 nyelven és minden lényeges platformon elérhető lesz világszerte. A jutalék – ami a hirdetők és a szponzorok befizetéseiből fog származni – 6 szint mélységig jár. A Whatsapp 180 millió letöltésnél tart, a Line 110 milliónál, ha a Satt is hasonlóan sikeres lesz, és a Te csapatodnak ebben jelentős része lesz…

A regisztráció után kapsz majd egy linket, amivel érvényesíteni tudod a jelentkezésed. A megjelenő oldalon tájékoztatnak, hogy a csatlakozásod feltételeként a felajánlott 8 – szintén teljesen ingyenes – program valamelyikéhez is csatlakoznod kell. (Én a Gift Hunter Clubot választottam, aminél – mint megtudtam – a legutolsó aktivitás után 90 napig él a tagság.) Ezután jó pár óra el fog telni (nálam legalábbis ez volt a helyzet), mire a Satt visszaigazolja a regisztrációd, és végre beléphetsz az oldalra, valamint hirdetheted a lehetőséget. Vigyázz, az ajánlólinked spanyolul hozza be az oldalt, de ha átállítod angol nyelvre, megkapod az angol verzióhoz tartozó reflinked. (A reklámozáshoz egyébként van egy 468x60-as és egy 125x125-ös méretű banner.)

Részletesebb tájékoztató és előregisztráció:
http://www.satt.co/en.php?id=7601
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég