Golden battles

Pénzkereső játék oldalak
stukker
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

Golden battles

Hozzászólás Szerző: stukker » 2019.01.27. 11:27

Golden Battles

Ez a játék RPG-s, gazdasági és stratégiai elemeket is tartalmaz, nehezen lehetne egy kategóriába besorolni. Lehetőségünk van harcolni, cégeket alapítani, kereskedni, munkát vállalni, sőt még politizálni is. Ha harcolunk, karakterünk tapasztalat pontokat szerezhet, melynek következtében szintet lép és növekednek értékei. Jobban fog tudni harcolni és hatékonyabban fog dolgozni. Különböző felszereléseket, fegyvereket, ruhákat vásárolhatunk vagy szerezhetünk, amikkel tovább növelhetjük karakterünk tulajdonságait. Naponta dolgozhatunk, amiért a játékban használható virtuális pénzt kapunk. Alapíthatunk cégeket is, melyek különböző termékeket állítanak elő. Ezeket eladhatjuk vagy mi magunk is felhasználhatjuk. Magasabb szinten akár politizálhatunk is. Mi hozhatjuk országunk törvényeit, meghatározhatjuk az adók mértékét, megállapodásokat köthetünk más országokkal. A játékban a valóságban is létező országok vesznek részt, melyek akár háborúzhatnak is egymással. Nem minden ország választható, de Magyarország például igen. A játékban szerzett minden virtuális pénz valódi pénzé váltható át. Ehhez azonban elég sokat kell játszanunk, türelmesnek kell lennünk. Lehetőségünk van valódi pénz befizetésével különféle bónuszokat vásárolni. Azt javaslom, hogy ezzel mindenki legyen óvatos. Először ismerjük ki a játékot, döntsük el tetszik-e, látunk-e benne lehetőségeket. A játék mindenféle befizetés nélkül is játszható.

https://www.goldenbattles.com/referrer/Dorisz

a.pete
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

Re: Golden battles

Hozzászólás Szerző: a.pete » 2019.02.04. 13:15

segítséget szeretnék kérni hogy kell elindulni mire kell összpontosítani hogy minél hatékonyabban lehessen kihasználni az oldalt ?

stukker
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: stukker » 2019.02.05. 10:56

szia ha beregeltél dorisz néven megtalálsz és segitek mindenben

neuman
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: neuman » 2019.02.20. 14:16

Sziasztok,
Beregisztráltam én is újra (mikor elindult a játék játszottam vele kicsit, de valamiért abba hagytam) viszont eléggé megváltozott, pl céget létrehozni vagy Game share-t venni hol lehet (kivették vagy csak én nem látom:S)

stukker
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: stukker » 2019.02.24. 11:04

szia céget a possession menüben tudsz létrehozni,a game share azt sztem a game menüben keresd. Köszönöm h regeltél :D

neuman
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: neuman » 2019.02.28. 09:38

Köszi a helpet, már megvan a missionokat kell hozzá teljesítgetni hogy elérhetővé váljanak, szép lassan elérek majd odáig:D

Válasz küldése