Marketglory újabb játék pénzszerzéssel!:)

Pénzkereső játék oldalak
MGAgent
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Marketglory újabb játék pénzszerzéssel!:)

HozzászólásSzerző: MGAgent » 2012.05.27. 09:46

A MarketGlory egy társadalom szimulációra épülő, gazdasági-stratégiai játék.

Harcolni, dolgozni, kereskedni, arénázni, stb lehet benne. Irányíts gyárakat, amiket fejleszthetsz is. Termelj hazai és nemzetközi piacra. Közben virtuálisan pénzt keresel a játékban és a hasznodat amit elérsz, ha akarod kikérheted valódi pénzben, Euróban a bankszámládra vagy Pay-Palra.

A kezdés egyszerű. Ingyenesen tudsz regisztrálni. Kezdetben 10 harc és egy munkára van lehetőséged. Folyamatosan fejlődsz és így tudsz több dolgot csinálni és több pénzt keresni. Böngészőből tudod játszani. 5 éve megy a játék. Folyamatosan fejlesztik és bővülnek a lehetőségeink. Év végére egy 3D-s háborús rendszert fejlesztenek hozzá. A játéknak van egy focis testvér-játéka, abba is itt gyártjuk a nyersanyagokat és eszközöket. Így szinte korlátlan lehetőséged van.

Regisztrálni meghívó linken tudsz, a "Sign Up NOW"-ra kattintva:

http://www.marketglory.com/strategygame/Wyarn

!! FONTOS: Ha regisztrálsz kattints a linkre, és utána a Sign Up Now gomb. Amennyiben mást csinálsz az oldalon, nézelődsz, hogy mi is ez. Akkor a játék úgy értelmezheti, hogy böngészés közben kerültél oda véletlenül és nem egy meghívó-linkről. Ekkor az Admin-hoz kerülsz és így nem tudom a linked sem kitenni ide. Így nem fogok tudni neked segíteni a játékban sajnos..
Ha nem regisztrálsz egyből, csukd be a lapot és újra a meghívó-linkre kattintva kezd elölről a regisztrálást. Spam mapádba fog érkezni egy email tőlük. A jelszavadnak, kis és NAGY betűt és szimbólumot +- # és számot 1 2 3 is kell tartalmaznia !!
Egy internet előfizetésről, csak egy játékba lépj be.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Sorrend: Energia növelés 10 harc ( Referral Fight) legvégén a munka (Work). Így keresel a legtöbbet. Látszatra a munka többet ad, ha előbb csinálod. A 10 harcból azonban csak fele pénz jön be utána és ezzel jóval többet buksz.

Energia: A játék elején tejet, újságot tudsz venni. Később a harc előtt 1 Ételt is érdemes. Ahogy van rá pénzed. A többit később. Jutalmazza a játék, ha neked és a reffednél is ha van energiátok. Ezért egy idő után, ha már lesz rá bőven pénzed vegyél napi 4 Q1-es kaját. Valószínű csak a global piacon lesz aranyért. Ez olcsó nem olyan nagy veszteség, de aktív leszel a játék számára. Ez máshonnan megtérül majd. A napi 1 kaja ami a harcokhoz kell legyen Q3-as.

Harc: (Referral Fight) Naponta 10 harc tíz percenként engedi. Minden harcért kapsz pénz. A kormányzat fizeti ki az adókból. Az energiád 20% át fizeti minden harc. Ez a maximum, ami beállítható.

Munka: (Work) Egy másik játékos gyárában dolgozhatsz. A játékos fizet ki. Az experienced nő minden munkavégzéskor ezzel fejlődsz és több pénzt keresel legközelebb. Ezért minden nap dolgozz.!!! Ha minden nap dolgozol 3 naponta kapsz egy bónusz pénzt. ami jelentős összeg. Ha ez kimarad újra kezdi számolni a 3 napot. 24 óránként tudsz dolgozni.

Adó: Adózol annak, aki meghívott (Master) és a kormánynak, ezt visszakapod a harcoknál. A játék visszaforgatja és újra szétosztja az összes (adódat). A játékban levő pénzből nem vesznek el a készítők.

Cégek: Ez már haladó szint. Cégalapítást akkor javaslom, ha már ismered a játékot. Nem olcsó, de jó pénzt hoz. Rizikó is van benne. Van egy fix bér általában. Ezt tartsd be mindenféleképp!! Látod, majd, hogy alakul. Változik néha a külföldiek miatt. A lényeg, hogy ami fix a felé ne emeljetek. Alacsony annyira, hogy nyereséges a termelés . A Work is jól fizet így. Lehet haladni. Fejleszd a gyárad és akkor nagyobb lesz a termelésed és a profitod. Több játékos, több munka. Regisztráljatok!

Aktív játékos: Legyen energiád és naponta harcolj és dolgozz! Jutalmazza a játék a munkavégzésnél. (legegyszerűbb, ha veszel Q1-es kajából párat (naponta 4db kell). Ezek kis költségűek és naponta harcolj, dolgozz)

Referalok: Aki a linkeden regisztrál adózik neked 10%-ot minden bevételéből.. A játékon belül van árverés is, ahol szerezhetsz Reffet. Külföldit is. 5 aktív reff.-ig növekszik a munkavégzéskor kapható experienced. Ezért fontos, hogy neked is legyen 5 aktív reffed minimum. (Több az energiája 1-nél és naponta harcol dolgozik.) Ha érdekel, hogy mire kell figyelni a reff. kiválasztásánál, írj egy levelet nekem.

Stratégia: NEM az a cél, hogy a 10 harc és munkával keresett pénzt kivegyük. Így nem is fogsz keresni ezzel a játékkal sokat. Ha így gondolkodsz, akkor inkább keress mást, mert kevés pénzért sok időd elmegy. Amit keresel pénzt, azon gyárakat érdemes csinálni. Illetve kihasználni a játék minél több lehetőségét. Részvényeket venni. A cél, hogy visszaforgassuk a játékban is a pénzünket és az termeljen nekünk. Így a játékban is növekszik mindenki. Jóval több pénzt tudsz kivenni így. Sokkal jobban megéri neked is.

MGKliens:
A játékban jobb fent lesz egy gomb: MG Download.
PC-re és Androidra is letölthetsz egy kliens programot. A csalások kivédése miatt van elsősorban. Könnyebb belépni az oldalra vele. Ha használod akkor minden referral fight-nál ad +25% pénzt, ill. ha minden nap dolgozol, három naponta a bónusz munkabéredhez ad +25% pénzt.
Figyelem!! Amíg a kliens (Digipass) fut semmi más oldalt ne nyiss meg, mert 1 napra kizárhatnak. Scripteket nem lehet a kliens mellett futtatni. A játékon belül csak a játék gombjaival navigálhatsz. Elmentett lapok használatáért, trükközésért ugyanúgy. A Backspace használható. A játék oldalait ne nyisd meg új lapon/ablakban.
Mindezek ellenére ez egy hasznos dolog, ami értünk van bevezetve.

Kezdés:
A főoldalon a fénykép feletti menüsor első pár gombja:
Home - Fight - Work - Markets

Fight - Referral fight: Itt tudsz harcolni.
Work - Workplaces: Itt tudsz dolgozni.
Markets - Local/Global Market: Itt tudsz tejet, kaját venni. Újságot a főoldalon (Home) ,ha lejebb görgetsz a lap alján.

A főoldalon a fénykép alatti menüsor az Inventory. Ott tudod megnézni a tárgyaidat, felszerelésed, a bevételed naplózását és a meghívottaidat is.

Lehetőség van pénz beleinvesztálására. Paypal - Bankkártyás vásárlás, illetve más játékoson keresztül (bitcoin stb.) is. Azt javaslom, óvatosan bánjatok a pénzetekkel. Ha így döntesz, annyit rakj bele amennyi nem veszélyezteti a megélhetésed és amit nem sajnálnál, ha elveszíted. Ez egy játék. Kiszámítható jó lehetőség, de bármikor fordulhatnak a dolgok úgy, hogy nem jönnek be a terveid. Láttam már többször sok pénz elúszását. Ismerd meg a játékot előbb.
Ami pénzt kiutalsz magadnak bankkártyára, az külföldről érkező jövedelemnek minősül.

Sokat fejlődött a játék a lentebbi posztokhoz képest. Stabil és sokan vagyunk. Érdemes regisztrálni itthoni játékosként nyugodtan. Több a bónusz mint a környező országokban. Vannak gyárak, megy a termelés, lehet fejlődni, de koránt sem kiaknázatlan a helyzet. Több játékossal még jobban haladnánk.
Több mint egy éve játszom, keressetek az elindulással. Segítek!
Bármilyen részletről kérdésed van keress meg.
Mindenkinek eredményes játékot kívánok!

Utoljára frissítettem: 2017. 03.12.
Ha kérdésed van írj, a kezdeshelp@gmail.com -ra vagy itt privátban keress. A levelezésem megnézem naponta.
Köszönettel: MG Agent.
A hozzászólást 74 alkalommal szerkesztették, utoljára MGAgent 2017.03.12. 21:31-kor.
Kérlek, ha kérdésed van írj levelet a kezdeshelp@gmail.com email cimre.

Sanders
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: Marketglory újabb játék pénzszerzéssel!:)

HozzászólásSzerző: Sanders » 2012.05.27. 11:18

erről több infót légyszi :-)

neuman
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: neuman » 2012.05.27. 11:32

sokkal többet én sem tudom, a játék lényege, hogy pénzt gyűjts, lehet benne naponta 10 alkalommal harcolni amiért pénzt kapsz, lehet napi egyszer dolgozni amiért szintén pénzt kapsz, később majd vásárolhatsz ruhát, házat, kaját amiktől nő az energiád. (A kapott pénz mennyisége az energiádtól függ a harcban, a munkában pedig még hozzászámolják az eddig ledolgozott napjaid, és a tudásod amit megvásárolt könyvekből szerzel). Hét egymás után ledolgozott munkanap után bónuszt kapsz. Ha elegendő pénzt gyűjtöttél akkor alapíthatsz céget (a cégek adják a munkalehetőséget, és tőlük veszel mindent) harcolhatsz arénában is ott különböző szintek után kapsz bónusz.
Elég összetett játék, még nekem is jobban ki kell ismernem:)
Kép

venci95
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: venci95 » 2012.05.27. 13:51

Regisztráció után hogyan kell kezdeni?

neuman
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: neuman » 2012.05.28. 10:46

Ha nem akarsz beleinvesztálni akkor minden nap leharcolod a lehetséges 10-et majd minden nap dolgozol és így gyűjtögeted a pénzecskédet
Kép

neuman
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: neuman » 2012.05.29. 19:08

Ha a játékban keresel pénzt (3 pénzfajta van, az országod pénzneme, gold, euro) azt euróba konvertálva ki tudod fizettetni a játékkal:)
Kép

FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FRU5T » 2012.06.01. 09:13

Regisztráltam... egyenlőre még nagyon elveszett vagyok a játékban :)
KreditZóna - Regisztrálj, gyűjts krediteket és nyerd meg értékes tárgynyereményeink valamelyikét!

Kép

joke75
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: joke75 » 2012.06.01. 16:15

Ez amolyan MMORPG jellegű game lenne akkor tulajdonképpen?

neuman
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: neuman » 2012.06.03. 07:34

jah egy plusz infó: érdemesebb romániai ip-vel (vagy legalább is nem magyar, egy egyszerű proxy megteszi) regisztrálni, mivel Magyarországon nem nagyon vannak munkahelyek (amennyire én emlékszem)
Egyébként ha nagyon akarjuk ráerőltethetjük az MMORPG jelleget is, de én jobb szeretem a társadalom szimuláció megjelölést, szerintem pontosabb.
Kép

morc1
Kezdő
Kezdő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morc1 » 2012.06.03. 14:33

Hali!
Én is regeltem a játékba magyar IP-ről :) . Egyenlőre nem tudom hogy kell harcolni. Jó lenne róla lépésről-lépésre egy bővebb leírás. :oops:

joke75
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: joke75 » 2012.06.03. 19:56

Ezzel a játékkal az lesz a gond,hogy pl. a románoknak nagy előnye lesznem sok jót ígérve a más országokban levőknek.

patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: patrasz » 2013.09.07. 10:08

Na én pár napja kezdtem el, viszont egy pár bemutató videót csinált hozzá egy srác!

pegya
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: pegya » 2013.09.22. 16:30

Nem tudom, Ti, hogy vagytok vele, én szívesen olvasnék a témában amolyan help írásokat. Volnának kérdéseim a pl a céggel kapcsolatban. A mostani megyeget, de kíváncsi volnék, hogy lehet többet kihozni belőle. :) Van aki, már jobban belemerült?

idlig
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: idlig » 2013.10.09. 19:22

Kb két hete kezdtem, ezalatt 1 euró jött össze, de a napi bevétel egyre több és több, bár csak apránként. Azért van jónéhány buktató, amire figyelni kell. Persze még az elején vagyok, de valamilyen leírást készíthetek, amivel el lehet indulni, de csak ha nyithatok neki egy saját topikot. :innocent:

patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: patrasz » 2013.10.09. 19:58

Én nagyjából 1 hónapja csinálgatom! Viszont most sem jön be az oldal, meg elég gyakran csinálják, és azok a napok mind bukták!

idlig
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: idlig » 2013.10.09. 20:02

Éppen pár perce néztem, nálam jó (most is)

patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: patrasz » 2013.10.09. 20:18

Firefox valamiért nem találja, de exploreren bejött! érdekes

patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: patrasz » 2013.10.09. 20:35

Na kb 1 hónap alatt 2,5€ jött össze 1 reffel.

patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: patrasz » 2013.10.12. 18:57

Én elkezdtem azért fordítani a szabályzatot, ha végzek (nem egy kis anyag, bár azért egyszerűsítek majd) közzétehetem.

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Admin » 2014.01.27. 12:45

Valaki játszik még? Hogy megy?
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
ClixSense - Alap No.2. pénzgyűjtő PTC oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala

donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: donsavesz » 2014.01.31. 22:34

Sziasztok.

Mivel a szerző régóta nem jelentkezik, ezért az Admin engedélyével átveszem ezt a témát.

Marketglory! Ingyenes regisztráció!

Nagyon jó játék.Már 2 két éve bitosan fizet a felhasználóinak.

4 fő pillére van.
-Energia
-Tapasztalat
-Tudás
-Termékenység
Ezek fejlesztésével egyre több pénz gyűjthető.
Pénzkereset:

Lehet vívni harcokat, háborúkat, újságot olvasni, államot kormányozni,piacra menni, munkákat elvállalni, részvényeket veni.....stb
Persze minél több referensed van annál több pénzt hoznak.

Bővebb infó:http://www.marketgloryhungary.com/

Ha tetszik a játék, akkor itt regisztrálhatsz:
http://www.marketglory.com/strategygame/donsavesz

Nightwing
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Nightwing » 2014.03.20. 06:03

Ahoy Mindenki.

Info es segitseg a jatekhoz tolem nektek.
Kicsit javitanek ha szabad az elozo kommenten.

Energy = Energia

Ugy tudod novelni pl:
ha vasarolsz ujsagokat ( Home es legorgeted) napi 10 db ujsagot tudsz venni ez neked napi 3 Energiat ad.
ha vasarolsz tejet( Markets, valaszd a Local Marketet, es a tej Milk) napi 1et tudsz venni, 3 fele minosegben:
Low Quality ( Gyenge Minoseg)= 1 pontot ad neked naponta
Normal Quality ( Normal Minoseg)= 3 pontot ad neked naponta
High Quality ( Szuper Minoseg)= 5 pontot ad neked naponta Energiaban.

Ez a jatek elso es masodik honapjaban elegendo is szamodra.

Experience=Tapasztalat

Ez a napimunkak utan jaro Tapasztalat pontok, dolgozni tudsz a Work menu pont alatt ez neked naponta ad fizetest a helyi valutadban es 3 naponta Bonuszt is kapsz. Naponta csak 1xer tudsz dolgozni, es akkorkapod a bonuszt ha mind a 3nap dolgoztal.

Knowledge=Tudas

Ezt konyvek formajaban tudod gyarapitani , az elejen ez nem nagyon eri meg. A konyveket megtalalod a Markets,Local Marketen belul a Books ( legjobb oldalt) menu pont alatt. Napi 1xer tudsz konyvet venni es a pontozas is ugyanazz mint a tejnel.

Egyuttesen az Energia+Tapasztalat+Tudas adja meg neked a Termekenyseg(Productivity) pontodat.Ha pl vasarolsz ujsagot vagy tejet akkor is novekszik a Termekenyseged.

Bal oldalt latthatod az Energy, Experience, Knowledge, Productivity alatt az Elso Euro ki irast...... a kesobbiekben majd ezt az osszeget tudod kikerni a paypalodra. Ez alatt lattod a Gold feliratot ....ezt a Goldodat atudod valtani kikerheto Eurora ( AZ ELSORE)vagy pedig vissza valtani a helyi valutadra, tudsz meg vele vasarolni a Global Marketben. A Gold alatt nekem IDR van mert en Indoneziabol nyomatom a Gamet nalad Huf lesz ha minden igaz. Ez novekszik akkor ha dolgozol vagy harcolsz (Refferal Fights, Trainer, Work). At tudod valtani Goldra es onnan a kikerheto Eurora.
Huf>>>>Gold>>>Euro>>>>Paypal kikeres.

Ez alatt lattod az Incomes feliratott es egy euro jelet ezt a PENZT NEMTUDOD kI KERNI ez csak a jatekban megkeresett osszesitett beveteled.

Ha valaki most kezdi a jatekot en ajanlom neki:

az elso heten:

Kezdesnek menjetek Fightolni ( Fight--Refferal Fights) Harcoljatok 10xer ( 10percenkent tudtok 1et verekedni)
Ez utan ami Hufotok van( max napi 10et tudtok) vasaroljatok Ujsagot, majd menjetek Dolgozni(Work).
Ez kb 1 hetig.

amasodik heten:

Mar van elegendo hufotok Tejre(Milk). Vegyetek 10 ujsagpapirt es egy High Quality Tejet (Milk). Ez utan menjtek dolgozni mivel magasabb az energiatok tobb Hufot kaptok majd a munkaert. es ezutan mehet a 10es refferal fightotok vagy pedig a trainerrrel. Ez kb 2 honapig......

A legegyszerubb modja a penzkeresesnek itt ha a helyi valutadat atvaltod goldra majd utana a ki kerheto Eurora. Ezt a Markets menupont alatt a Financial marketben tudod megtenni. Remelem Segitett egy picit nektek sracok. Ha vki uj es segitokesz az infom legyszives regisztraljatok az en nevem ala ide:

http://www.marketglory.com/strategygame/Nightwing

Ha nem akartok csak menjetek a marketglory.com ra

borsi_agr
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: borsi_agr » 2015.09.28. 10:50

Sziasztok! LEHET VELE KERESNI!

Én elkezdtem pár hete a játékot!

Az első dolog ami érdekelt az az, hogy mennyi idő alatt mennyit lehet vele keresni!

Kb. 4 éve létezik a játék és van olyan játékos, aki több mint 100.000 eurót hozott össze (mellesleg nem játsza a kezdetektől). Persze nagyon nem mindegy, hogy hogyan játszol, mert ha nem alkalmazol jó stratégiát, akkor hiába van sok bevételed, ha mellette magasak a kiadásaid.
Megfigyeltem mi a különbség a játékosok stratégiái között, amivel világossá vált, hogy milyen utat kell választani! Ezenkívűl mindent kiszámoltam, hogy lehetőleg rossz döntést ne hozzak, vagy ha mégis hoztam, akkor azt legközelebb ne tegyem meg. Az első hetekben lassú a fejlődés, de minden nap egyre magasabbak a bevételek, ahogy fejlődik a karakter.

Regisztrálni meghívóval lehet! Ha az én meghívómon keresztűl regisztrálsz, akkor elkűldöm neked e-mailbe a lépéseket, amivel érdemes kezdeni, hogy minél gyorsabb legyen a fejlődésed.

borsi_agr
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: borsi_agr » 2015.09.28. 12:05

Ha valakit érdekel a meghívó és e-mail címem, akkor írjon és kűldöm, mert ide nem rakhatom ki!

FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FRU5T » 2015.09.28. 17:47

borsi_agr írta:Ha valakit érdekel a meghívó és e-mail címem, akkor írjon és kűldöm, mert ide nem rakhatom ki!

Mivel régóta elhagyták a topicot, kérheted a topic átvételét az Admintól. Ebben az esetben a reflinked is használhatod.
KreditZóna - Regisztrálj, gyűjts krediteket és nyerd meg értékes tárgynyereményeink valamelyikét!

Kép

Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Fealar » 2015.11.25. 07:04

Én is elkezdtem kíváncsiságból. Még nagyon messze vagyok a kikéréstől, mivel befektetés nélkül csinálom, Érdekes játék. Sok időt nem vesz el az ember életéből egyenlőre. Később meg majd látom :D

borsi_agr
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: borsi_agr » 2016.01.10. 22:06

Mi a neved a játékban?

MGAgent
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MGAgent » 2016.01.23. 18:55

Ha segítség kell a játékban, tippek, mit érdemes mit nem, keressetek meg. Vannak dolgok, amiket egy szint felett éri csak meg csinálni.
Kérlek, ha kérdésed van írj levelet a kezdeshelp@gmail.com email cimre.

Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Fealar » 2016.01.25. 16:12

Hát a Kreativitás kedvéért Fealar a játékban is a nevem :D
Amúgy mintha változott volna. a Ref fightért kaptam 0,001 hufot... eddig azért kicsit több volt 0,9 és 0,6 között. Meg a munkabérek is visszaestek. Nem kicsit, kb a felére...

Vissza: “Játék oldalak”