Marketglory újabb játék pénzszerzéssel!:)

Pénzkereső játék oldalak
Mazsom
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Re: Marketglory újabb játék pénzszerzéssel!:)

HozzászólásSzerző: Mazsom » 2016.01.25. 17:28

A referált fight azért esett vissza mert 12.5ft-ról visszavették a bonust 0.01huf-ra. A munka meg 280ftról visszaesett 120ftra szóval több mint a fele. Van egy csodás magyar vezetőség akik maguknak kedveznek (mint igaziból) ha velük kezdted volna neked is jó lenne de a késöbb csatlakozok már nem tudják felvenni velük a versenyt. Én is ott rontottam el hogy magyarba regisztráltam.

MGAgent
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MGAgent » 2016.01.26. 09:44

Fealar! A játékban a munkabér alacsonyabb lett. Ezt akinek van gyára azok dönthetnek mennyiért rakják ki a munkát. Ingadozni szokott ez és a magasabb érték között. A piacra jobban megéri termelni így.
A harcokért kapható pénzt a kormányzásban állítják be. Pár napja elvették a harcok bónuszát. Reméljük megoldódik ez a probléma. Azt ,hogy mennyi a bónusza bal felső részen találjátok a work menü feletti keretezett ikon (Fight Bonus).
Eddig jól fizetett, 12,5 Huf volt az értéke. Amíg ez van, nem éri meg harcolni.
Az energia növelése, különösen a játék elején, elsősorban a harcok miatt éri meg. Csak a munka miatt nem. A munkánál átlagol. Ezért nem nő a kapott pénzed annyival, amit egy tejre költesz pl. A bor meg csak magasabb experience-nél éri meg. Az újság az sehogy nem éri meg, már régóta. Jegyezzétek fel a pénzetek mielőtt vesztek csináljátok meg a munkát és nézzétek meg a végén mennyi pénzed van és mennyit költöttél az energia növelésre. Mindennek megvan az ideje.
Ha vissza áll a bónusz akkor lehet újra a 10 harcot csinálni. A munkából ne hagyjatok ki egy napot se, ha lehet, mert úgy nő az experiencetek. 3 naponta a folyamatosan végzett munka bónuszt fizet.
Keressetek részletekért levélben.
Kérlek, ha kérdésed van írj levelet a kezdeshelp@gmail.com email cimre.

MGAgent
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MGAgent » 2016.01.26. 09:51

..Mazsom! A játékban most is ugyanazokkal a feltételekkel lehet kezdeni. A bónusz sokat számít, de van más taktika is. A bónusz elvétele nem jó senkinek. Amit el akartak érni arra lenne más megoldás is, csak az bonyolult és jobban kellene az összefüggéseket figyelni. Ez egyszerűbb volt számukra.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára MGAgent 2016.01.26. 10:26-kor.

Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Fealar » 2016.01.26. 10:03

az experience-em már elég nagy ahhoz hogy a napi tejet meg tudjam venni és az árát is visszahozza plusszosra. Gyárban még egyelőre nem gondolkodom, csak építkezek. Már van 17 goldom is és ha minden jól megy a héten tudok venni még 2-őt.

MGAgent
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MGAgent » 2016.01.26. 11:24

Írtam PÜ-t mindkettőtöknek.

borsi_agr
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: borsi_agr » 2016.01.26. 19:59

MGAgent írta:Ha segítség kell a játékban, tippek, mit érdemes mit nem, keressetek meg. Vannak dolgok, amiket egy szint felett éri csak meg csinálni.

Neked mi a neved a játékban?

MGAgent
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MGAgent » 2016.01.27. 07:17

borsi_agr írta:
MGAgent írta:Ha segítség kell a játékban, tippek, mit érdemes mit nem, keressetek meg. Vannak dolgok, amiket egy szint felett éri csak meg csinálni.

Neked mi a neved a játékban?

Wyarn
A játékban is írhatsz, de ott néha inaktív a levelezésem. A legjobb, ha itt kerestek.

MGAgent
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MGAgent » 2016.01.30. 10:39

Újra szépen fizet a refharc. Reméljük marad. A napi 10 harcot érdemes újra csinálni. Energia növelésre az újságot nem ajánlom. A tej és a kaja megfelelő az elején erről majd írok bővebben. Aztán a 10 harc és a legvégén a munka. Mazsom utána számolok pontosan, mi a helyzet az újsággal. Én kihagytam anno.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MGAgent 2016.01.31. 22:57-kor.

Mazsom
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Mazsom » 2016.01.30. 11:39

ezzel vitatkoznék az újság is megéri 1hufért lesz 3om energiád mert ugye 10újságot vehetsz és darabja ad 0.3energiát.

Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Fealar » 2016.01.31. 19:37

Hogy lehet törölni az accot? Ennyi idióta magyarral nem vagyok hajlandó együtt játszani. Elveszik az ember kedvét... Kár volt regelni....

MGAgent
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MGAgent » 2016.01.31. 22:42

Az csak 5 ember. A maradék 290-et nézd. :) Emiatt próbálok segíteni itt is.

Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Fealar » 2016.02.04. 09:43

Lehiggadtam, csak nagyon bosszantó az a sok nagyképű ember ott...

Most átálltam arra hogy a tejet goldból veszem a világpiacon. 1 hét alatt összejön annyi melóból meg bónuszokból, hogy 2 goldot gond nélkül tudok venni és 1 hétre a tej jelenleg 0,77gold/7nap. így ha megveszem 2 goldot abból adó után marad 1,94 gold és 1 hét után van jelen állás szerint 1,17 goldom pluszba meg a huf ami még jön ref fightból meg melóból.
Mivel elég alacsony még minden értékem így kis idő mire fel tudom magam turbózni.

Kérdés: Megéri később ref aukción venni refet majd blokkolni vagy az is lutri mint minden ref?

MGAgent
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MGAgent » 2016.02.04. 16:27

Örülök, hogy minden rendben ismét.
Munkavégzéskor az aktív reffek után a játék ad bónusz experiencet. Maximum 5 ilyen játékos után. Így megéri az 5 aktív reff akkor is, ha egyébként nem adózik annyit, hogy a 0,8€ összejöjjön a hosszabbításra, amennyiben ki tudod termelni az árát. Később pedig lecseréled őket, olyanra aki jól adózik. Itt az az aktív akinek a munkavégzésedkor nagyobb az energiája 1-nél és az utolsó 24 órában belépett a játékba. Majd mondom, az aukción mire kell figyelni, mitől függ, hogy melyik a jó reff. Egyébként, könnyen el tudják vinni a pénzed. Ha átküldöd PÜ. a meghívó linked kirakom a tiédet is. Akik a csapatom linkjéről regisztrálnak szintén kérhetik ugyanígy, hogy előbb összejöjjön az első 5 ember. Aki a te linkedre regisztrál az az első 3 hónapban neked adózik, az után kell csak meghosszabbítani. Addigra, ha jól játszik, összehozza a hosszabbítás árát. PÜ írtam tippeket neked.

MGAgent
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MGAgent » 2016.02.09. 19:50

Rendeződött a ref.harccal a bónusz ismét fizet szépen. Közben frissítenek a játékon, ezért pár menü, vagy kép el lehet csúszva egy ideig. .

MGAgent
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MGAgent » 2016.02.25. 20:41

Amint tudok, válaszolok a leveleitekre. A játékban sikerült egy állandó bérben megegyezni, ezt tartsa be mindenki, akinek gyára van. Nem fogsz valószínűleg minden slottal sorra kerülni, minden nap, de még így is jobban jársz, mint az állandó béremelésekkel. A profitod meg lesz így is. A munka is jól fizet, ha fejlesztesz nagyobb profitod lesz, ez a cél. Így mindenki jól jár.

Work: 24 óránként dolgozhatsz. Nő az experienced közben. Dolgozzatok minden nap. Akkor folyamatosan fejlődtök és a 3. napi bónuszt is megkapjátok.

zsiiragy
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: zsiiragy » 2016.03.10. 18:43

Sziasztok!

Új vagyok még a játékban,ma regeltem.
Újságot hol lehet venni? :D

MGAgent
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MGAgent » 2016.03.11. 01:07

Szia! A főoldalon alul. Görgess le a lap aljára. Ide jutsz a Felső sorban a "Home" gombra kattintással is. A fénykép jobb alsó sarkában van egy sáv: select category stb. ott tudsz válogatni is. Vegyél 10 db-ot. 3 energiát ad összesen a 10db ,utána vegyél kancsós (Q3) tejet és 10 harc, ha megvagy a végén a munka.

zsiiragy
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: zsiiragy » 2016.03.21. 12:33

Koszi,megtaláltam,bár igazábol,ujságot csak 0.01ft-ért tudok venni,de az nem ad energiát,sot a pénzt se vonja le.0.3 energiát ad az az ujság,ami 0,1ft-ba kerul,de azt szerintem nem éri megvenni,szoval uotbbi 2 napban a local piacon vettem high quality tejet 1,6huf-ért ami már jobban megéri szerintem,goldot viszont elég nehéz szerezni,ugyanis 16gt egy gold,holott egy csomo helyen ugy olvastam,hogy 5ft egy gold.
Egy kérdés,az oldalnak mért éri meg fizetni a felhasználoknak,az oldal készitoinek honnan származik nekik ebbol nyereség?

MGAgent
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MGAgent » 2016.03.21. 18:09

1 újság 0,1 huf és 0,3 energiát ad igen. Naponta 10 et tudsz venni. 1 Hufért összesen 3 energiát kapsz. Vedd meg mindet, úgy már megéri, ha 1 et veszel az nem ér semmit. HQ tej sokszor csak a Global piacon van. 5Ft nagyon régen lehetett. Most ennyi, de lehetne olcsóbb is, ha többen játszanának jó stratégiával. Amikor Goldot váltasz Ft-ra csökken a váltási arány. Cégekbe kellene gondolkodni és ha van külföldi jó reffed ami majd később lesz ezek segítenek ebben. A készítők nem veszik ki a pénzt a játékból. Minden visszaforgatódik és újra osztódik. Ha valaki abba hagyja a játékot egy idő után az ő felhalmozott értékeit is megkapják a többiek. Gondolom jól kamatozik közben nekik valahol a pénz. Ami a részvényekben van azt hosszútávon benne tartják a játékosok pl. Ezt a részt hosszabb időre nagyobb kamatra is leköthetik. Ott van a kamatos-kamat lehetősége is a mögötte levő pénz befektetésére. Ráadásul a növekedés miatt van egy 6-10 hónapos kivárási idő, amíg elkezded kivenni a pénzt, ha ingyen játszol. Ami pénzt ki akarsz venni, az is 20%-ban visszaforgatódik, ez is egy növekedést eredményez a játékon belüli össz tőkének. Valószínű ügyes közgázos csapat csinálta a játékot, vagy bevontak valami szakértőt, mert 4 éve növekedést produkál a játék, fenntartható módon. Nem az oldal fizet a játékért. Nézd úgy, hogy te forgatod a saját pénzed, befektetésed, közben ők kamatoztatják a pénzed valószínűleg.

zsiiragy
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: zsiiragy » 2016.03.21. 21:59

Érdekes amit írtál,valóban ez lehet a válasz,de azt nem értem,hogy azt írta hogy a mi pénzünket is meg forgatják,de mi csak virtuális pénzt termelünk a játékban,nem pedig kézzel foghatót.

MGAgent
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MGAgent » 2016.03.22. 07:31

Valódi pénz van mögötte. A játékon belüli pénzmozgás virtuális. A pénz egésze amit feltöltenek a játékosok logikusan kamatozik. Amikor pénzt kapsz a játékban az virtuális, de valakinek a valós pénze kerül egy kis részben a te birtokodba. Ezt tudod visszaforgatni cégekbe. Amikor a munkabérrel megfizetsz valakit, megint máshoz kerül egy része. A munkabért pl. egy másik játékos a saját, már felhalmozott, vagy befizetett pénzéből fizeti ki neked. Ez virtuális. A játék számon tartja, hogy a nagy egészből éppen neked mennyi jár.

MGAgent
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MGAgent » 2016.03.22. 11:17

Ahogy nő az experienced úgy fogsz majd több pénzt kapni. Aztán egy idő után jobban tudsz majd goldot venni. Az árfolyamhoz az kellene, hogy több Gold legyen visszaváltva. Ezt a cégen belül, lehet. Aranyban rakod be a pénzt és visszaváltod FT-ba ,hogy legyen bérre kifizethető, illetve a nyersanyagot is megveheted belőle. Ugyanígy a Global Market haszna aranyban folyik be. A külföldi reff. után adózol és a kormány váltja át. Azzal is csökken a váltóérték. Több aranyat kapnánk ugyanannyiért.

zsiiragy
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: zsiiragy » 2016.03.22. 22:45

Egyelőre még nemnagyon értem,amit irsz,de tobbszori elolvasásra hátha felfogom,hogy mirol van szó :D.De már annak örülök,hogyha valaki érti,hogy miért éri meg a a készitoknek csinálni ezt az egészet,ugyanis én minidig azt nézem az ilyeneknél,hogyha pénzt ad neked,akkor neki miért éri meg adni.
Szóval a vállalkozásba látsz nagyobb fantáziát a játékban?
Mert igazából local piacon alig van termék,amit árusitanának.

MGAgent
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MGAgent » 2016.03.23. 14:33

Igen ez haladóbb szint.:) A cégek igen. Érdemes velük foglalkozni, de számos buktatójuk van. Nem szabad korán, ha nem raksz pénzt a játékba, akkor ki kell termeld az elindításukat. Ez hosszú folyamat. Nem mindegy mit és ,hogy mennyi a megtérülés. Hasznot is változó ütemben termelnek. Lehetne csökkenteni az átváltási díjat a cégekkel, ha jól csináljuk. Localon nyersanyaghiány van, így piaca is lenne a termelésnek. Ha céget akarsz előtte mindenképp ismerd ki a játékot.

zsiiragy
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: zsiiragy » 2016.03.27. 10:33

Sziasztok!

Lenyomtam a melót zsinórba háromszor,de bonuszpenzt sajnos nem kaptam.Miért lehet ez?
Másik kérdés,részvênyekbe érdemes fektetni?

FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: FRU5T » 2016.03.27. 12:38

zsiiragy írta: én minidig azt nézem az ilyeneknél,hogyha pénzt ad neked,akkor neki miért éri meg adni.

Nagyon helyes, ez egy jó hozzáállás, énis mindig figyelek erre, bármibe kezdek. Aki azt állítja, hogy te ezzel ne foglalkozz csak szedd ki a pénzt, veszélyesen játszik és sokat bukik, mert nem figyel a körülményekre.
KreditZóna - Regisztrálj, gyűjts krediteket és nyerd meg értékes tárgynyereményeink valamelyikét!

Kép

MGAgent
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MGAgent » 2016.03.28. 16:54

Frust. Jó megközelítés! Érdemes a szerződéseket is átnézni, mert láttam már máshol érdekes dolgokat. Főleg amikor gyorsan, vagy ajándékba adnak pénzt.
Zsiiragy. A részvény hasznos dolog, de ha nem raksz bele pénzt, akkor érdemes megvárni, hogy termeljen valamennyit a játék. Miután a napi 4 kajára a 10 ruhára és a palotára is elég a pénzed, érdemes gondolkodni rajta. A részvény darabja 0,01€-t fizet osztalékkor, ahhoz, hogy hozzon is valamit kell belőle vegyél jó sokat. Érdemes, ahhoz, hogy a reff-eidet kifizesd belőle, vagy, ha lesz céged azt is jól finanszírozza hosszútávon.

zsiiragy
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: zsiiragy » 2016.03.28. 20:50

Ha minden jól megy,akkor holnap beváltom a hufot goldra,és meglesz az első goldom,nézegettem a weaponok között a fegyvereket,ha jól értelmezem akkor pl. egy kés ad 5 ref. fightot?
Nézegettem a ruhákat,amik szintén megérik hosszútávon szerintem.
Szerinted McAgent,ha meglesz az első goldom milyen stratégiát érdemes alkalmazni,miket éri meg megvenni?

MGAgent
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MGAgent » 2016.03.29. 07:37

Zsiiragy fegyvert ne vegyél. Az az arénázáshoz kell, vagy a háborúhoz. A reffighthoz nem kell fegyver. Csak vigyázz, hogy a másiknak se legyen. 1 arany még kevés, ruhából nem elég 1-et venni és ha korán veszed ismét elköltötted csak a pénzed. Megnézlek a játékban és írok levelet, hogy mit javaslok.

zsiiragy
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: zsiiragy » 2016.03.29. 09:40

Rendben köszönöm :)

Vissza: “Játék oldalak”