Re: Golden Mines RUB - NEM FIZET !

Pénzkereső játék oldalak
Stefano98
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2016.11.04. 16:24
Kapcsolat:

Re: Golden Mines RUB - Fizetett!

Hozzászólás Szerző: Stefano98 »

Pontot akkor kapok mikor befizetek 1 rubel =1 pont.Egyébként már lassan 2 éve meg volt az account ugy jött össze 400 rubel.
Még be kell fizessek asszem 60 rubelt hogy rendesen ki tudjam venni.Jelenleg BTC faucetel probálom összeszedni a maradék 60 rubelt.
Stefano98
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2016.11.04. 16:24
Kapcsolat:

Re: Golden Mines RUB - Fizetett!

Hozzászólás Szerző: Stefano98 »

Én nem értem ezen az oldalon csak annyi pénzt tudok kivenni amennyit bele fektetek vagy amit a referáljaim töltenek fel.
De nekem nincsenek referáljaim igy meg nem tudok kivenni pénzt.Sőt igy még -ba jövök ki mert ha feltöltök 100 rubelt abbol csak 94 rubelt kapok vissza mert levonja az utalási költség.Valaki kérem magyarazza el nekem mi ebben igy a lényeg.
draggi16
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2016.07.12. 12:32
Kapcsolat:

Re: Golden Mines RUB - Fizetett!

Hozzászólás Szerző: draggi16 »

Elméletileg az lenne az egésznek a lényege, hogy sok refferaltaid vannak és azok befizetnek. Te pedig ezért pontot kapsz, nekem van 3 refferaltam kb. 0 pontot hoztak eddig. Napi 0,2 rubelnek megfelelő pontot kapok minden nap. Őszintén megmondom, hogy sok értelme így nincs az egésznek. Próbálok innen onnan gyűjtögetni a Money birdsbe, ezért szoktam még naponta megnézni. Ott legalább nincs pontgyűjtés vagy energia.
Remélem tudtam segíteni.
blaizamb
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2015.10.27. 08:20
Kapcsolat:

Re: Golden Mines RUB - Fizetett!

Hozzászólás Szerző: blaizamb »

...ez miért nincs bele írva a leírásban, a pontrendszer???

A kérdésem az lenne, ha elerem a VIP státuszt, akkor tényleg kapok ajándékba refeket?

Refek nélkül lehet egyáltalán pénzt keresni???
draggi16
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2016.07.12. 12:32
Kapcsolat:

Re: Golden Mines RUB - Fizetett!

Hozzászólás Szerző: draggi16 »

Nem tudom mit hoz a vip státusz, 0,2 rubelnek megfelelő pontot kapsz naponta. Hát egy hónap kell hogy kivehess 10 rubelt. :(
draggi16
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2016.07.12. 12:32
Kapcsolat:

Re: Golden Mines RUB - Fizetett!

Hozzászólás Szerző: draggi16 »

Ennyi idő alatt 30x-or ennyit belehet gépelni vagy más helyről gyűjteni...
blaizamb
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2015.10.27. 08:20
Kapcsolat:

Re: Golden Mines RUB - Fizetett!

Hozzászólás Szerző: blaizamb »

A leírásban akkor sincs benne:
"jah amúgy csak nekem éri meg az egész, ha refjeim lesznek, egyébként semmi értelme befizetni, mert úgyis elveszted"

Értem Én hogy kell ref, de így lehúzni valakit, már ne is haragudj...én naív meg azt hittem később ki tudok venni egy folyamatos kamatot...
draggi16
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2016.07.12. 12:32
Kapcsolat:

Re: Golden Mines RUB - Fizetett!

Hozzászólás Szerző: draggi16 »

Ezt most úgy írtad mintha én kezdtem volna az egész témát. :rofl: Egyébként nem én írtam, ha véletlenül bárki erre gondolt volna. Én pl. A golden teával is megszívtam az elején mert senki nem szólt az energia gyűjtésről. Erről a bányászos hülyeségről nem is beszélve, nem egy két dollárt raktam bele, amiből még nem sokat láttam viszont. Volt valamikor egy bitcoin duplázó ami úgy működött, hogy a befizetett összegedet akkor duplázta a rendszer ha más ember befizetett. Lényegében az ő pénzét kaptad meg. Így működik szerintem ez a hülyeség is. :? Beszéltél a kamatról, van 2 játék ami ugyanilyen alapú mint ez a bányászós, csak nincs pontrendszer. Ha megfogadsz egy tanácsot nézd át a money birds és az elvengold topicot. Ez a kettő biztos hogy fizet, normálisan.
draggi16
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2016.07.12. 12:32
Kapcsolat:

Re: Golden Mines RUB - Fizetett!

Hozzászólás Szerző: draggi16 »

Youtubon láttam ilyet kocsisban is. Tehát kocsikat veszel egyre nagyobbakat és azok termelnek. Nem tudom, hogy ezeket mindet egy csapat csinálná-e? Vagy konkurencia egymásnak? Nem tudom, de 1-2 működik és jól keres mind a 2 fél vele.
attimusic
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016.12.04. 04:47
Kapcsolat:

Re: Golden Mines RUB - Fizetett!

Hozzászólás Szerző: attimusic »

Udvozlok mindenkit.
Nemreg talaltam ra en is erre a kis jatekra es szuksegem lenne egy kis segitsegre.

A withdrawal ertek az 2.5.
Ez mit jelent? Dollar? Rubel? Pont?
Es mennyi kell legyen ez az osszeg hogy ki lehessen kerni?
Befizettem 1$, tudom nem nagy osszeg de probabol :)
En a dollaros valtozatban vagyok benne.

Koszonom elore a segitseget
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Golden Mines RUB - Fizetett!

Hozzászólás Szerző: luci »

Hat igen itt minden vilagosan fel van tuntetve tehat ha befizetsz akkor a befizetesed 40%-at irja jova pontokba szamolva es a befizetett penzednek csak a 40%-at tudod kivenni viszont ha szerzel olyan reffeket amelyek befizetnek akkor meg tudsz pontokat gyujteni ahhoz hogy kitudjad venni a befizetett penzed. :bad: :bad:
En befizettem minden atvaltassal es beutalasi koltseggel egyutt 15$ amiert kaptam egy rakas torpet de hiaba forgatom vissza mert a pontjaim meg sem mozdulnak.A tablazatban latszik hogy osszesen van 380.08 pontom amiert kapnek 380.08 rubelt :cry: :bad:

Kép

Pamate ezt miert nem kozolted ez tisztessegtelen huzas volt! :!: :!: :!: :!:

Hogy egyesek milre kepesek a sajat hasznuk erdekeben felhaborito! :bad:
Itt van egy ujabb tanulsag szamomra sajnos :(
blaizamb
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2015.10.27. 08:20
Kapcsolat:

Re: Golden Mines RUB - Fizetett!

Hozzászólás Szerző: blaizamb »

draggi16 nem neked írtam, nyugi, tudom hogy nem te kezted :-)

Igen, már néztem a money birds-t egyébként.

De ide nem keveset fizettem be, luci te is vedd ki mind, én is próbálom, ami megmaradt belőle...

AZ LENNE A MINIMUM TŐLED PAMATE HOGY SZÉPEN VISSZAADOD NEKEM ÉS LUCINAK AZT A PONT ÖSSZEGET AMIT KAPTÁL TŐLÜNK!!
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Golden Mines RUB - Fizetett!

Hozzászólás Szerző: luci »

luci írta:Szia Pamate!
Regiztem a linked ala meg oktober 10-en azota befele forgatok de most ugy dontottem hogy befizetnek csak az a baj hogy meg payyer szamlam sincs es igy nyilvanvalo hogy nem tudok betolni.Az lenne a kerdesem szerinted erdemes nyitnom egy payyer szamlat emiatt es ha igen akkor tudnal adi 2$-t es en fizetnek Bitcoinnal vagy PM-rol?
Elore is koszi a valaszt!
Erre a kerdesemre ezt a valaszt kaptam ebbol kiderul hogy nem mi vagyunk az egyeduliek akik bevettek ezt a maszlagot csak eddig senki mert szolni.

Kép

Nyilvanosan is kerem szepen a forum vezetoseget hogy vizsgalja felul ezt a tagokkal szembeni tisztessegtelen magatartast! Koszonom!
Stefano98
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2016.11.04. 16:24
Kapcsolat:

Re: Golden Mines RUB - Fizetett!

Hozzászólás Szerző: Stefano98 »

Hat tenyleg nem volt szep huzas.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Golden Mines RUB - Fizetett!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Visszaolvasva a topikot véleményünk szerint nem bizonyítható hogy a topik indítója tudatosan, felületességből, vagy bármi más okból nem adott teljes körű tájékoztatást fontos részletekről. Sajnos nekünk nincs meg a kapacitásunk minden egyes oldal és a számára nyitott topik tanulmányozására (jó lenne, de ez illúzió) így sajnos akaratunk ellenére sem tudunk ilyen eseteket elkerülni. A kialakult helyzetet természetesen sajnáljuk!
Feltételezzük, hogy a topikgazda mindezt nem akarattal tette, így figyelmét jelen esetben felhívjuk a pontosabb és körültekintőbb téma vezetésre és megkérjük a jövőbeni precízebb és félreérthetetlen információk közlésére az általa vezetett és kezelt topikokat illetően.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Golden Mines RUB - Fizetett!

Hozzászólás Szerző: luci »

Admin írta:Visszaolvasva a topikot véleményünk szerint nem bizonyítható hogy a topik indítója tudatosan, felületességből, vagy bármi más okból nem adott teljes körű tájékoztatást fontos részletekről. Sajnos nekünk nincs meg a kapacitásunk minden egyes oldal és a számára nyitott topik tanulmányozására (jó lenne, de ez illúzió) így sajnos akaratunk ellenére sem tudunk ilyen eseteket elkerülni. A kialakult helyzetet természetesen sajnáljuk!
Feltételezzük, hogy a topikgazda mindezt nem akarattal tette, így figyelmét jelen esetben felhívjuk a pontosabb és körültekintőbb téma vezetésre és megkérjük a jövőbeni precízebb és félreérthetetlen információk közlésére az általa vezetett és kezelt topikokat illetően.
Tisztel Admin ur nagyon szepen koszonom hogy idot szakitott erre a problemara!
Igy atgondolva az teny hogy nem bizonyithato a szandekossag es ezert becsuletem azt diktalja hogy elnezest kerjek a topik gazdajatol.
Kedves Pamate elnezest kerek az alaptalan vadaskodasert!
blaizamb
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2015.10.27. 08:20
Kapcsolat:

Re: Golden Mines RUB - Fizetett!

Hozzászólás Szerző: blaizamb »

Én továbbra sem hiszek Pamatenak.

SENKI NE FIZESSEN BE IDE, CSAK A PÉNZÉT VESZTI EL!
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Golden Mines RUB - Fizetett!

Hozzászólás Szerző: luci »

blaizamb írta:Én továbbra sem hiszek Pamatenak.

SENKI NE FIZESSEN BE IDE, CSAK A PÉNZÉT VESZTI EL!
Nyugi blaizamb mar biztos hogy senki sem fog befizetni voltak itt mar jo paran akik vesztettek csak nem mernek megszolalni.
Most talaltam.

Kép

En mar elnezest kertem a tettemert de vajon a topikgazdaban is van annyi becsulet hogy ezt megtegye :unsure:
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Golden Mines RUB - Fizetett!

Hozzászólás Szerző: luci »

Szia Pamate!
Te most viccelsz?
Olvasd mar el figyelmsen hogy mit irtal!
"Kifizetés feltétele, hogy vagy legyenek aktív refjeid, vagy fizess be minimum 10 rubelt (kb. 15 cent)."
Tehat vagy ref - vagy fizess be te ezt irtad es nem azt hogy hiaba fizetek be akkor semm tudom kivenni a penzem ha nincs aktiv reffem.
Mar bocs de te nem adtal pontos informaciot mert itt nem csak befizetni kell hanem kotelezoen olyan reffek is kellenek amelyek be is fizetnek es nem is akarmennyit kell befizessenek mert ha nem maskepp oda van a penzed nem tudod kivenni!
Te nem a valosagot irtad le!
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Golden Mines RUB - Fizetett!

Hozzászólás Szerző: luci »

Pamate!
Te meg midig nem erted nem arrol van szo hogy nem kapok kifizetest hanem arrol hogy ha nem lesz reffem aki befizet rakas penzt hogy en pontot szerezhessek ezaltal akkor uszik a befizetesem mivel jelenleg csak 380 rubelt tudok kivenni en meg befizettem 15$ erteku rubelt es most nem tudok tobbet kivenni belole csak kb. 5$-t a tobbi penzem uszik ha nem kapok reffet aki betol nekem rakas penzt hogy kapjak tovabbi pontokat hogy kifizetest tudjak kerni.Remelem erted mirol beszelek!
Tehat aktiv reff aki be is fizet kotelezo maskepp nem tudod kivenni a egesz befizetett penzednek csak egy reszet!
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Golden Mines RUB - Fizetett!

Hozzászólás Szerző: luci »

Pamate!
Szerinted hany ev kell ahhoz hogy nekem osszegyuljon meg legalabb 760 pont hogy megteruljon legalabb az amit beletettem ha ket nap alatt meg 1 pontot sem adott?
Te csak ugy tudtal annyi penzt kivenni hogy kaptal reffeket akik befizettek de azok a reffek is ugyanugy mint en elveszitettek a penzuket.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára luci 2016.12.06. 20:43-kor.
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Golden Mines RUB - Fizetett!

Hozzászólás Szerző: luci »

Nezd meg a ket nappal ezelotti pontjaim szamat 380.08.
Es itt van a jelenlegi allas 380.68 ha osszeadod amit ma kifizetett nekem 41.61 + 339.07 ( ami meg maradt) =380.68
Tehat 2 nap alatt meg 1 pontot sem csinal.
Akkor hany evig kene varnom mire megkapnam a penzem?

Kép
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Golden Mines RUB - Fizetett!

Hozzászólás Szerző: luci »

Kerem szepem figyelmeztessek pamatet arra hogy ezt az aprocska tenyt tuntesse fel a topik nyito hozzaszolasaban tovabbi aldozatok elkerulese vegett!
Koszonom!
blaizamb
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2015.10.27. 08:20
Kapcsolat:

Re: Golden Mines RUB - Fizetett!

Hozzászólás Szerző: blaizamb »

Igen ezt írtam, hogy érdemes befizetni, mert úgy vettem észre hogy bónusszal hamar megtérül az összeg, 1-2 hónap és már plusszban leszek.

DE nem tudtam hogy ez ponthoz kötött!!! Tehát semmi értelme az egész oldalnak!

Komolyan azt hiszed lucinak mondtam volna, ha Ő ebben nem jár majd később jól? Szó sincs erről!

Bedoltem az oldalnak, ez az igazság.
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Golden Mines RUB - Fizetett!

Hozzászólás Szerző: luci »

blaizamb írta:Igen ezt írtam, hogy érdemes befizetni, mert úgy vettem észre hogy bónusszal hamar megtérül az összeg, 1-2 hónap és már plusszban leszek.

DE nem tudtam hogy ez ponthoz kötött!!! Tehát semmi értelme az egész oldalnak!

Komolyan azt hiszed lucinak mondtam volna, ha Ő ebben nem jár majd később jól? Szó sincs erről!

Bedoltem az oldalnak, ez az igazság.
Szia blaizamb!
Tudom hogy nem vagy hibas te is csak aldozat vagy!
Itt csak pamate jart jol valjon egeszsegere nem vagyok irigy soha nem is voltam es veszitettem en ennel mar sokkal tobbet is ugyhogy reszemrol nem problema!
Viszont az mar zavarna ha meg ezekutan masok is bele esnenek ebbe a csapdaba! :(
blaizamb
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2015.10.27. 08:20
Kapcsolat:

Re: Golden Mines RUB - Fizetett!

Hozzászólás Szerző: blaizamb »

Azért is írtam hogy senki ne fizessen már be ide.
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Golden Mines RUB - Fizetett!

Hozzászólás Szerző: luci »

luci írta:Nezd meg a ket nappal ezelotti pontjaim szamat 380.08.
Es itt van a jelenlegi allas 380.68 ha osszeadod amit ma kifizetett nekem 41.61 + 339.07 ( ami meg maradt) =380.68
Tehat 2 nap alatt meg 1 pontot sem csinal.
Akkor hany evig kene varnom mire megkapnam a penzem?

Kép
Mai pontok eredmenye.

Kép

Szinte semmi kulmbseg a tegnapihoz kepest!

Tisztelt Admin ur!
Elnezest kerek az ujabb zavarasert de szeretnem megkerdezni hogy ez sem bizonyitja a szandekossag tenyet hogy a topikgazda nem hajlando frissiteni a topiknyito hozzaszolasat hogy aki befizet annak a penze tobb evbe telik mire megterul hanem tovabbra is varja aldozatait?
vaadcica
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2014.07.17. 08:02
Kapcsolat:

Re: Golden Mines RUB - Fizetett!

Hozzászólás Szerző: vaadcica »

A pontok folyamatosan változnak hol többet hol kevesebbet, ez hosszútávon megtérülő dolog nem rövid távon, már bocsánat, hogy beleszólok... Nekem tegnap reggel még 16.84 pontom volt ma meg 17.33. Valóban a pont rendszer szívás... de maga az oldal azon kívül viszont stabilan fizet...
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Golden Mines RUB - Fizetett!

Hozzászólás Szerző: luci »

vaadcica írta:A pontok folyamatosan változnak hol többet hol kevesebbet, ez hosszútávon megtérülő dolog nem rövid távon, már bocsánat, hogy beleszólok... Nekem tegnap reggel még 16.84 pontom volt ma meg 17.33. Valóban a pont rendszer szívás... de maga az oldal azon kívül viszont stabilan fizet...
Szia vaadcica!
Es ezt eddig miert nem lehetett kozonli hogy akar tobb evbe telik mig megterul a penzunk?
Pamate privat-ban ezt kozolte velem hogy befizetett 100 rubelt es kivett 1754 rubelt mindossze ahogy latom 7 honap alatt es szerinte ez nagyon megeri!
Tehat meg 2 $-t sem fizetett be es 7 honap alatt kivett 27$-t erre mivel megbizhato tagnak hittem mert mar regi tag ugyebar hittem a szavanak es betoltam 15$ a javara.
Meg egyszer kozlom nem az en vesztessegem zavar hanem a tovabbi aldozatok elkerulese vegett kerem az ujabb felulvizsgalatot!

Koszonom!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég