PipsTycoon - Gazdasággal és Tőzsdézéssel - Forex

Pénzkereső játék oldalak
MGAgent
Aktív tag
Aktív tag

PipsTycoon - Gazdasággal és Tőzsdézéssel - Forex

Hozzászólás Szerző: MGAgent » 2017.01.23. 22:22

Sziasztok!

Egy éve találtam ezt a játékot. Akkor hamar abbahagytam, de most visszatértem rá. Azóta pár dolog kifejlődött benne jobban.
Ingyenesen lehet regisztrálni. A tőzsdézésre épül a játék egyik része. Szóval, ha ki akarod próbálni a Forexezést vagy a Tőzsdézést akkor itt megteheted ezt is. Teljes Tőzsdei rész van, valódi tőzsdei eszközökkel!! - ami egy játékon belül meglepett. Van minden amit szeretnél. Tudsz chartokat nyitni és másolni is másokat.

Itt is lehet dolgozni, harcolni. Az energiád után fizet ilyenkor, illetve kapsz napi ajándék dollárt is. Az energiád mértéke ez is, illetve fel kell tölts egy Avatar képet, hogy kikérhesd a napi bónuszt.. A lap tetején találod majd egy kék banner-szerű dolgot keress baloldalt pénztárca a jobb oldalán egy piros like kéz-grafikával. 24 óránként jelenik meg. Ez adja a kezdeti pénzünket. Nagyon kevés amíg nincsen energiád. Ebből napok, vagy hetek mire összejön pénz vásárolni energia növelő cuccokat, amiket lehet bérelni is. Ez olcsóbb. Ahogy látom a kezdésnél és a játék alapja a tőzsde lesz. A tőzsdei kereskedésen remélem 3-4 nap alatt el tudsz indulni a kezdeti pénzzel. Munkához 5 vagy 10 energiát kért eddig tőlem. Ehhez a pénzt ki kell kereskedned. Cégeket is lehet alapítani. Ami érdekes, hogy a játékban nyitott cégeknek is van részvényük, ahogy látom. Ezekkel is lehet kereskedni.
Reffeket a játékon belül is tudsz szerezni és bérelni is. Nagyon sok lehetőség van, amit fel kell fedezni.
Ingyenesen fogok játszani és alul blogszerűen írom a tapasztalataimat róla folyamatosan a továbbiakban.

http://www.pipstycoon.com/?i=41240
Itt tudsz regisztrálni. Nem bonyolult. A játékot pár nap alatt ki lehet ismerni. Közben kikéred minden nap az ajándék pénzed és a Tőzsdén szerencsét próbálhatsz. A nyereségből majd tudsz venni energiát, aztán több pénzt is kapsz, illetve dolgozni is tudsz a többi játékosnál. Fejleszteni is tudod a karaktered szintlépéskor a további PvP vagy PvE harcokhoz. (Strength:Agility:Vitality:Intelligence:Perception:)

!! Most engedi a munkát valamiért energia nélkül is!! -próbálgassátok. Sárga szalag van a Work gombon olyankor.

Regisztráció után a settings menüben tölts fel bármilyen képet profilképnek. Ez kell ahhoz, hogy kikérd a napi bónuszt. Lap tetején piros "like kéz".
:good:
2017.04.08.
A hozzászólást 23 alkalommal szerkesztették, utoljára MGAgent 2017.05.24. 11:03-kor.
Kérlek, ha kérdésed van írj levelet a kezdeshelp@gmail.com email cimre.

MGAgent
Aktív tag
Aktív tag

Re: PipsTycoon - Gazdasággal és Tőzsdézéssel - Forex

Hozzászólás Szerző: MGAgent » 2017.01.23. 22:25

A játék folyamatosan reklámoz egy hagyományos tőzsdei oldalt is. Úgy gondolom rajtuk keresztül kezelik a tőzsdei részt, ami a játékban le van egyszerűsítve. A kezdők nem vesznek el benne, mégis megtalálunk mindent, amit a tőzsdézéstől várunk.. Továbbá a Tőzsdét összekapcsolták egy gazdasági szimulátor játékkal. Azzal a csavarral, hogy a játékbeli fiktív cégek amiket nyithatunk szintén megjelennek a Tőzsdei kereskedésekben. Tetszik az elképzelés és a megvalósítás. Nagyon sok lehetőség van benne. Próbáljátok ki. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MGAgent 2017.01.23. 22:32-kor.

MGAgent
Aktív tag
Aktív tag

Hozzászólás Szerző: MGAgent » 2017.01.23. 22:30

2014 óta fejleszt a cég gazdasági pénzkeresős játékot. A régi Annoxxx pénzkeresős játékot is ők csinálták. Úgy látszik tanultak annak hibáiból és jó ötlettel álltak elő.

MGAgent
Aktív tag
Aktív tag

Hozzászólás Szerző: MGAgent » 2017.01.26. 19:28

Érdekes események vannak a játékban. Lassan kezdem átlátni, közben naponta kattintok az ajándék pénz begyűjtésére. Van itt is arénázási lehetőség. Láttam ma egy beírást ,hogy legyőzött az egyik játékos egy másikat, amiért 31.36$ dollárt kapott. Egyébként 0,12$ - 0,06$ között láttam díjazást az arénázásért. Még nem világos ez a rész, most kezdtem felfigyelni rá. Biztos érdemes lesz rájönni, hogy működik.
Másik lehetőség, hogy, ha van reffed el is adhatod és bérbe is adhatod. Ugyanígy vehetsz is reffet és bérelhetsz is. Érdekességként a legdrágább reffek a listán 1000-2650.00$ -ba keül és napi 10-20$ a bérlésük. Van olcsó is, de még kérdés az is ,hogy ezek mennyire érik meg.

MGAgent
Aktív tag
Aktív tag

Hozzászólás Szerző: MGAgent » 2017.01.31. 17:39

Egyébként ma valaki csinált a játékban 730$-t a Bitcoin kereskedésen. Szépen menetelt felfelé egész nap a görbe. Van lehetőség rá, hogy megnézzük a másik kereskedési naplóját, portfólióját, illetve a gazdasági rész eseményeit is. (Mivel kereskedett mekkora haszonnal dolgozott-e aznap harcolt-e. Mennyi a nyeresége. Milyen befektetései vannak.) Másolni is lehet a kereskedéseit. Máskülönben még nem jöttem rá, hogy lehetne rutinosan elindulni, így kattintom a napi bónuszt szorgalmasan. :)

Luna5
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Luna5 » 2017.02.13. 13:59

Szia.
Nekem nem sikerült a napi bónusz begyűjteni. Lehet én vagyok szerencsétlen, de mindig ezt írja ki:
"You have to upload at least one profile picture or avatar to enable daily activity energy bonus."
Pedig már feltöltöttem a képeket :(

draggi16
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: draggi16 » 2017.02.13. 15:12

Én vártam egy napot, és utána már engedte a napi bónuszt.

Luna5
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Luna5 » 2017.02.13. 15:36

draggi16 írta:Én vártam egy napot, és utána már engedte a napi bónuszt.
Köszi a választ. Akkor majd holnap eldől minden :)

MGAgent
Aktív tag
Aktív tag

Hozzászólás Szerző: MGAgent » 2017.02.13. 16:17

Baloldalt a settings menüben tölts fel egy képet az kell hozzá, hogy ki tudd kérni. Bármilyen kép megfelel, utána engedi. Sajnos nincs időm a héten kísérletezni a játékkal. Továbbra is gyűjtöm az ajándék pénzt, minden nap. Lehetne már kereskedésben próbálkozni vele, de ez hétvégére csúszik most is. Ha összejön annyi amivel már engedi, akkor próbáljatok biztosra menni amennyire lehet. A munkánál úgy érdemes, hogy ha majd bérlünk tárgyakat akkor a magasabb energiával elkérni az ajándékot. Úgy többet is ad és utána dolgozni. Ez pénzesebb dolognak tűnik és meg kell majd nézni, hogy megérje. Ismerősöm, akihez regisztráltam tud dolgozni, de ő korábban kezdte. Gondolom változhattak az árak és amiatt nem lehet most a munka+harc résszel kezdeni. :) Sok sikert nektek!

MGAgent
Aktív tag
Aktív tag

Hozzászólás Szerző: MGAgent » 2017.03.06. 14:56

Majdnem elértem az első állomáshoz, amit kitűztem magam elé. Már túl vagyok a napi bónuszokból a szükséges összeg felén és tudok majd vásárolni részvényt amit kinéztem. Közben szintet léptem. LVL1 és kiderült, hogy fejleszthető a főkari. (Strength:Agility:Vitality:Intelligence:Perception:) ezek az értékek növelhetőek ilyenkor. Lehet a többi játékossal (PvP/Aréna) és lehet szörnyekkel(PvE) is harcolni. Ilyenkor jutalom és/vagy gold jár. Tetszik ez a rész is. Próbálgassátok. Hamar elment a kezdéstől ez az idő. Napi egy login és már itt tartok. Elősször feladtam, most nem fogom:) Annak ellenére, hogy nem volt időm foglalkozni vele a részleteket felfedezni elég jól alakul. Hajrá nektek is és kitartást! Jó játékot! :)

MGAgent
Aktív tag
Aktív tag

Hozzászólás Szerző: MGAgent » 2017.03.08. 06:16

:good: !! Most valamiért engedi a munkát energia nélkül is. Sárga szalag van a Work Gombon ilyenkor. Próbáljátok meg naponta többször is. Nem tudom miért van ez a lehetőség, de használjátok ki. !! :clap:

MGAgent
Aktív tag
Aktív tag

Hozzászólás Szerző: MGAgent » 2017.03.15. 08:56

-a munka?
A munkát nekem folyamatosan engedi energia nélkül. Minden nap, csak picit lementek a bérek, de ez lehet azért van mert most kora reggel csinálom

MGAgent
Aktív tag
Aktív tag

Hozzászólás Szerző: MGAgent » 2017.03.15. 11:52

jah ,nem találtam panaszt a neten a kifizetésekre. Most nézem, azt írják ,hogy tulajdonos váltás volt az év elején és az új tulaj javítja a problémákat. Tény, hogy volt idén több frissítés és változtatás. Most a munka is megy ingyen. Ugye eddig nem lehetett csak min 5 energiával. Jó 1 éve amikor elösször próbálkoztam, nem volt a napi bónusz és minden nap növelte a munka energia igényét. A3. naptól nem tudtam a kezdeti ajándék lóvéból megvenni már az energia növelést. Akkor úgy volt, hogy vissza esett az energiaigény valamiért a köv hétre ,de utána nem lehetett a játékon belül kitermelni. Hagytam az egészet. Mint kiderült az első tulaj az anno játékot csinálta előtte ami az első pénzkinyerős online játék volt. pár évig ment aztán vegetált nagyon sokáig és lett ez. Remélem az új tulajjal kihasználják a lehetőségeket, mert az ötlet jó. Tőzsdés játék, nem biztos, hogy alap koncepció volt, hogy pénzberakás nélkül is el lehessen kezdeni. Mindenesetre döcög a dolog csak lassú. Vettem már 1db részvényt xd. Lassan gyűlik újra időm nincs rá még mindig, hogy figyeljem az árfolyamokat, de kitartást. Nyárig remélem összejön valami alap. Idő/munka vele arányában megéri. Köszönöm a reffjeimnek a kitartást és az adót. :) Segít kitapasztalni a játékot.

MGAgent
Aktív tag
Aktív tag

Hozzászólás Szerző: MGAgent » 2017.03.15. 13:41

Bérelni olcsóbb
Market menüt nyisd meg és baloldalt nézd végig a termékeket. Elméletileg az ékszer a legolcsóbb. Kiválasztod és ott lesz egy kosár menü ami nyitva van mellette egy óra. Abban lehet bérelni, de nézz körül mi mennyi energiát ad. Ha veszel energiát kérd el a napi bónuszodat is + a munka. Lehet érdemes lesz majd várni a bónuszig, hogy amikor kiadja akkor vegyél energiát. Sok sikert hozzá.

Nezkapolita
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nezkapolita » 2017.03.15. 15:51

Igen, látom már, köszi. Sajnos még nincs rá elegendő lóvé.

Válasz küldése