DONJONS - TREASURES

Pénzkereső játék oldalak
szepbalazs
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2016.10.04. 16:13
Kapcsolat:

DONJONS - TREASURES

Hozzászólás Szerző: szepbalazs »

- Nyerj aranyat a kincsesládák megtalálásával a föld alatti várbörtönökben és különböző játékok játszásával az oldalon!
- A karakterek minden hónap végén lenullázódnak és a megnyert aranyaidat átváltják amerikai dollárba!
- Ha eléred a minimum kifizetést, kikérheted a fizetésedet, PayPal internetes bankszámládra, vagy csekkre!
Szerintem ez az oldal nagyszerű!
Fizetnek neked azért, hogy játssz egy játékkal (talán elsőre unalmasnak találod a játékot, de később hatalmába kerít majd, és alig bírod kivárni a nap végét, hogy megkapd az újabb labirintust!).
Föld alatti várbörtönökben sétálsz, szörnyekkel harcolsz, aranyat gyűjtesz és a hónap végén - mindezt átváltják pénzre!
A hónap végén átváltják az aranyat pénzzé (általában körülbelül 0,3$-t ér 100.000 arany).
Hogy eljuss a labirintusokhoz, kattints a „Tavern" almenüre!
Miután végigjártad a labirintust, menj a „Chest room" almenüre, itt még több aranyat tudsz szerezni az általad megtalált kulcsokkal.
Templomba (Temple) is mehetsz imádkozni, ha 4 napig imádkozol, kapsz aranyat - kb. 3000-4000 aranyat jelent ez.
Háromszintes a referálás (30%-15%-5%)!
Plusz néhány jó tipp a mindennapokhoz:
Ha harc közben eltörött a fegyvered, ki kell menned a barlang bejáratánál teljesen a barlangból a 'LEAVE' felirattal. Majd ezután
- vagy a My Equipment fül alatt kicseréled a kardot másikra, ha van
- vagy a Shops - Weapons Shop menüpont alatt megjavíttatod a kardodat: Repair your weapon - itt kiválasztod azt, amelyiket meg akarod javíttatni és Estimate - ez pénzbe került, ki is írja, hogy mennyi aranyat vonnak le.
Én általában a második lehetőséget szoktam választani és ha tehetem a My Equipment-nél több kardot is berakok a karakteremhez, hogy ne kelljen egy adott barlangból többször is kijönnöm játék közben.
Ne felejtsd el!
- Temple - minden nap menj el a templomba imádkozni, itt is nyerhetsz pár ezer aranyat
- különböző akciók: pl: Friday 13, itt szintén aranyat nyerhetsz kaparós sorsjegyekkel
- a képernyőn néha felvillanó képekre kattintva szerezhetsz kaparós sorsjegyeket, melyeket a Contest Clicks-nél felhasználva nyerhetsz majd aranyat
- ha tudsz, szerezz referáltakat, mert a Top Sponsorship-nél ezt is arannyal jutalmazzák!

http://www.donjons-tresors.com/index.php?p=3219929
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég