rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Pénz kereső Autosurf és Manualsurf oldalak
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.16 USD / 1000 oldal - 2 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.03.29. 21:54

Nyilván értelek, nincs azzal gond, itt csupán a sajnálatom az, hogy ha az ember szeretne TE oldalakat csinálni épp ezért, egy hogy sok, sőt nem is az hogy sok, hanem szinte 10-ből 9 helyen a R4All PTP link nem is engedélyezett, a maradék 1 oldalon meg kapja az ember ezeket a lesújtó számokat amitől elmegy a kedve csinálni azokat.

Heh, a "leggazdaságosabb" akkor szinte az, ha az oldaladon kattintja az ember a szörföt, ott az legalább mind elszámolódik.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
ClixSense - Alap No.2. pénzgyűjtő PTC oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala

Verda
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Verda » 2018.03.29. 22:45

Nálam a Hit2Hit-ből származó forgalmat hasonlóan jól számolja el, mint az EasyHit4U-ból származó forgalmat, azonban a Hit2Hit nem hoz akkora forgalmat, mint az EasyHits4U. A DonkeyMails forgalomcserélőjéből is elég jól számolódik el a forgalom.

Az imént kiszámoltam, hogy a Hit2Hit-ből származó eheti eddigi forgalmam 25,51%-a volt invalid hit, míg az EasyHits4U-ból származó forgalmam 28,23%-a volt invalid hit. A DonkeyMails forgalomcseréjéből ezen a héten nem volt értékelhető forgalmam (12 megtekintés, ebből 1 invalid hit), mindazonáltal, ha jól emlékszem, akkor múlt héten, amikor 1000+ kreditet raktam be rotate4all linkemre, akkor 30% alatt lehetett az invalid hit.

Amit még használok az a NewWaySurf, ezen a héten eddig az ott kapott forgalom 42%-a invalid hit.
rotate4all – Paid to Promote
You2Surf – Traffic Exchange
Hit2Hit – Traffic Exchange
T4eo – Traffic Exchange, PTC

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.03.30. 09:43

A címet majd le kéne cserélni, már nem érvényes.
A T4eo is elég jó ilyen szempontból, csak ott is kicsi a forgalom. Nekem kb. 10-15% az invalid, ha kikapcsolom, hogy mobil eszközön is megjelenjen.
PaidVerts - PTC oldal: Hirdetés és pénzkereset egyben
Diversity-Fund Club - Befektetési oldal: 120-125% ROI napi 1% körüli visszaosztással

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.03.30. 12:42

Olyan oldalt az Easyhits4u-n kívül (én) nem tudok ahol "jócskán lenne forgalom" ... jobban mondva ugye lett volna a TrafficG (az még egy nagy oldal ilyen szempontból, de ott ahogy írtad más jellegű a gond). Wordlinx-et személyesen nem ismerem, de ott is gebasz van a rendszerükkel :(

Az lenne jó, ha lennének olyan TE (manual TE oldalak) ahol a userek ugye a kattintásaik után a R4All oldalra tudnának forgalmat generálni. Nyilván ezen TE oldalaknak olyanoknak kellene lenniük amiket a R4All elfogad (ez is tiszta). Úgy vélem ez mindkét fél (R4All és a userek részéről is) pozitív lenne, mindkét fél profitálni tudna ebből is (jó irány lenne gazdasági oldalról is mindenkinek).

Az hogy tulajdonképpen az Easyhits4u majdhogynem egyedüli oldal, az (szerintem) nagyon-nagyon karcsú (és itt hangosan gondolkodok, nehogy kritizálásnak érződjön, mert nem az az irány!!!). Ahogy R4All is írja, mondjunk 10 oldalt ... ez lenne egy jó kezdőalap, ha lenne legalább 10 olyan TE oldal amit ésszerűen lehetne csinálni (ez alatt értsd hoyg 50 hit-ből, ne csupán 2 legyen elfogadott, 48 meg invalid, mert ugye ezt könnyű belátni hogy ez nem opció).

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.03.30. 14:44

Ezeknél szerintem lenne némi forgalom:
soaring4traffic.com
you2surf.com
És nincs is letiltva a rotate4all, csak állandóan hibát jelez ("Has Hidden IFrame", "Continuous Redirect Loop") általában már az oldal hozzáadásakor, vagy később emailben. Ez igaz egyébként a legtöbb hasonló oldalra, vagy egyszerűen ki vagyunk tiltva.
Ez is jó volt régen: "pistol-packing-mama.com", amíg ki nem lett tiltva az oldal. Most tesztelem, hogy milyen a forgalom.
Illetve, talán ez sem lenne rossz: "membersrule.com", de ki vagyunk tiltva már régóta.
Diversity-Fund Club - Befektetési oldal: 120-125% ROI napi 1% körüli visszaosztással

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.03.30. 16:38

Ezek közül egyedül a soaring4traffic-ot "ismerem" ... anno zubee hajkurászás közben csináltam az oldalt ... de az már egy jó ideje volt, azóta nekem semmi infóm az oldalról.

A többiről még nem is hallottam ... (igaz valószínű Ők sem hallottak rólam :D )

Egy halom TE oldal forog a neten, mondom amiket én próbáltam (hát vagy 40-50 oldal) ott a 9-1 arány volt, azaz 9 oldalnál eleve nem is volt engedélyezve R4All, a maradék 1 oldal meg hozott napi 1-2-5 (az 5 már jó volt) látogatót ... azzal meg ugye nem lehet világot váltani.

Amúgy miért tiltják le az oldalad ... vagy lehet nem is az oldalad a "gond" hanem maga a PTP oldalak, azokat tiltják le. Igaz azt sem tudom miért, miért nem jó Nekik ha PTP oldalak vannak? Nem mindegy Nekik milyen oldalak pörögnek a rendszerükben? (lehet naív a kérdésem, H-E-L-P please!)

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.03.30. 17:13

Nem tudom, talán úgy gondolják, hogy akkor mindenki a rotate4all-t hirdetné, és nem lennének elég változatosak a hirdetések. De ez sem igaz, mert a PTP linken ugye, mindig megjelenik egy másik oldal hirdetése is. Talán lehetne ezzel érvelni.
A soaring4traffic és a you2surf.com tényleg egész jó: az előbbire pár órája raktam rá kb. 800 kreditet, és már 242 látogatásom volt, de az utóbbin is elég hamar elfogyott 100 kredit. Kérdés, hogy ebből mennyi lenne valid? De ez persze csak akkor derülne ki, ha elfogadnák a rotate4all-t.

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.03.30. 18:11

Na, az szerintem már jó lehetne (lenne miből kiindulni). Igaz engem személy szerint az izgatna a legjobban hogy TE oldalakról ez hogy alakul ... mert nyilván más PTC hirdetést elhelyezni PTC oldalakon és más így TE oldalon keresztül eredményeket elérni. Ilyen szempontból lehet nem a top 50 lenne érdekes (nem hiszem hogy abba 3-nál több TE oldal lesz benne (és a 3 is szerintem igen optimista megközelítés)) lehet inkább az azt követő pozíciók. Ott szerintem már elő-elő fordulhatnak TE oldalak is.

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.03.30. 18:20

Persze, ez nyilván nem is elvárható, ez már nem a Te feladatod lenne.

Ha pl. itt tartunk, az megvalósítható lenne pl. hogy az egész listát valahol megjelenítsd, abból már ki akar tudna szemezgetni, az már hatalmas segítség lehetne ... nem tudom mi ennek a munkaigénye, mennyi időt venne ez el Tőled?

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.03.30. 18:27

Na, az tényleg jó lenne, azt ki akar szemezgethetne belőle.

Nem tudom milyen formában fog ez megtörténni, de ha pl. az oldalak a táblázatban, vagy a felsorolásban linkként jelennének meg, az mint user tovább egyszerűsítené a dolgunkat, hisz egy kattintás és már az ember látja is az adott oldalt, nem kellene újra be-be írogatni az oldalakat. Mondom nem tudom mi az elképzelés, meg hogy ez plusz munka-e vagy eleve így jelennek meg a dolgok ... de ez szerintem end user szemszögből nagyon könnyen használható lenne.

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.03.30. 18:32

Na ez így szerintem nagyon-nagyon használható lenne.

Jól értettem hogy megjelenne az adott oldal, az adott oldalról kapott valid hits, s az adott oldalról kapot invalid hits is? Így látható lenne hogy mi az arány az elfogadott és az invalid hits között egy adott oldalnál.

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.03.30. 18:46

:clap: :clap: :clap:

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.03.30. 21:08

Én konkrétan erre gondoltam, lesz mit csemegézni.

Az megdöbbentett így első ránézésre, hogy Easyhits4u az abszolute No.1. ... erre én személy szerint nem gondoltam volna hogy TE oldal az első 50-be bekerül ... nem hogy a No.1. ... ráadásul ilyen hatalmas előnnyel.

Ez szerintem így szuper ahogy van, ettől Te többet nem tehetsz, most mi kell következzünk és csemegézzünk :)

Köszönöm!

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.03.31. 19:27

Oh, mégjobb lett a tegnapi állapothoz képest, most már grafikonok is szemléltetik a valid-invalid hits-ek arányát ... whooow!!!

Verda
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Verda » 2018.04.02. 02:15

Mi lehet a Rotate4all-lal? Nekem azt a hibaüzenetet írja ki a Firefox böngészőnél, hogy "A kapcsolódás sikertelen".

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.04.02. 02:28

Hmm. hmm. ... jelenleg nálam is ez a szitu ... rotate4all gondolom majd informál bennünket a kialakult helyzetről, szituációról. Kis türelmet mindenkitől!

Verda
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Verda » 2018.04.08. 09:59

Van-e valakinek valami ötlete hol érdemes hirdetni a rotate4all-t? Van-e olyan forgalomcsere oldal, ahol nem csak a hirdetési kredit gyűlik, hanem a látogató is? Annyira lecsökkent az EasyHit4U-n a forgalom (+a NewWaySurf is felmondta a szolgálatot), hogy a PTP-linkemből származó bevételek megfeleződtek (tegnapra már harmadolódott) a múlt havi napi bevételekhez képest.

(Apró betűs kérdés: Az miért lehet, hogy belekezdek valamibe, akkor az fölmondja a szolgálatot? :D Amikor belekezdtem a PTC oldalakba, hogy szerezzek egy kis zsebpénzt a PayPal számlámra, akkor a PayPal "befagyasztotta" a PTC oldalak számláit, mielőtt még kikérhettem volna a pénzemet. Idén meg belekezdtem a rotate4all-ba, elkezdtem hirdetni – többek között – az EasyHits4U-n és a NewWaySurf-n, erre meg öngyilkos lett az EasyHits4U és a NewWaySurf, így minimalizálódott a bevételem mielőtt kikérhettem volna a pénzemet. Belekezdenék a bitcoinba (vagy valamelyik másik kriptovalutába), akkor mi történne? Bedőlne még mielőtt valamicske "hasznom" lenne belőle? :D)

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.04.22. 19:12

Mindig 24 órán belül fizet, most már PM-re és STP-re is.
Néhány PTC oldalon (pl. FamilyBTC, BitcoWorld) van olyan Grid, ami 0.5 kreditet ad minden kattintásért, plusz néha többet, illetve mást is. Ezekkel lehet némi látogatást szerezni. Némelyiknél Traffic Exchange is van (Cliquesteria és társoldalai, Buxten), bár nem túl nagy forgalommal.

patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: patrasz » 2018.05.17. 06:33

Atyaég, nagyon kemény vagy! :D

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.05.18. 08:28

Sokkal jobb így, áttekinthetőbb, és részletesebb is egyben. Kár, hogy a legtöbb hirdető oldalon nem lehet kiszűrni a mobil eszközöket, mert az invalid megtekintések nagy részét az teszi ki. Egyébként nem lehetne, hogy csak a képernyőméret számítson? Tehát pl. egy nagyobb tablet esetében lehetne valid, hiszen PC-n is megnézheti valaki ugyanakkora méretben, és akkor elfogadja a rendszer. Vagy még jobb lenne valahogy bevonni a mobil eszközöket is a jövőben, pl. ha a hirdetők megadhatnák, hogy megjelenhessen-e az esetlegesen mobilra is optimalizált hirdetésük mobil eszközökön. De így is nagyon jó az oldal, nem panaszkodni akarok.

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.05.18. 08:55

Igen, így érthető. Gondoltam is rá, meg arra is, hogy a mobil eszközök nagy része valószínűleg telefon. Azért a tableteket szerintem ki lehetne venni, az a 10% is számít valamit. Egyébként tervbe van véve a mobil eszközök bevonása? Mintha olvastam volna valahol. De gondolom, erre később kerül majd sor, ha sor kerül rá.

Verda
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Verda » 2018.05.22. 10:57

A Top traffic sources szerint ölég szépen visszaesett a forgalom az EasyHits4U-ból. Emlékeim szerint korábban 700000-800000 volt a valid forgalom 1 héten, most meg... 173446...

Válasz küldése