Surfer Seven manualsurf oldal

Pénz kereső Autosurf és Manualsurf oldalak
ibik
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2011.07.23. 14:12
Kapcsolat:

Re: Surfer Seven manualsurf oldal

Hozzászólás Szerző: ibik »

Szia. Ment egy reg. Nem rossz. Más véleményt még nem tudok mondani.....mert van 2 probléma:

1. még unaproved vagyok
2. nem jelenik meg nálam rendesen az oldal, mert ezt a hibaüzenetet kapom: " AJAX POST ERROR. Maybe your browser blocked javascript or ajax call. "
Fel is tettem 2 drb oldalt, szörföltem is tegnap és ma, evvel minden ok.
Még felteszek 3 oldalt, legyen meg az engedett 5.

ibik
ibik
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2011.07.23. 14:12
Kapcsolat:

Re: Surfer Seven manualsurf oldal

Hozzászólás Szerző: ibik »

skamasz írta: 2018.11.01. 14:31
ibik írta: 2018.10.30. 06:23 Szia. Ment egy reg. Nem rossz. Más véleményt még nem tudok mondani.....mert van 2 probléma:

1. még unaproved vagyok
2. nem jelenik meg nálam rendesen az oldal, mert ezt a hibaüzenetet kapom: " AJAX POST ERROR. Maybe your browser blocked javascript or ajax call. "
Fel is tettem 2 drb oldalt, szörföltem is tegnap és ma, evvel minden ok.
Még felteszek 3 oldalt, legyen meg az engedett 5.

ibik
1. Egyenlőre még nincs különbség az aproved v. unaproved között.
2. Ez nálam is előfordul de szinte csak a login menünél kértem a programozót hogy nézzen utána, nálad mikor szokott megjelenni ?

Igazábol nemtudom hogy mennyi legyen a megengedett oldalak száma, vérom a javaslatokat.
Szia!
1. értem
2. az összes menűpontnál jelentkezik, leokézom és megy tovább. Ellenben nem tudom, hogy kellene megjelenjen az oldal, ahol írás van, ott minden fehér háttérben vagyis fehér alapon van....... lehet ez csak nálam van így....

3. sajna, nem tudom miért a Rotate4all statomban nem jelenik meg, hogy valaki innen megnézte a reflinkemet.....

Szerintem 5 elég, ahhoz igazodik a szörfölhető oldalak száma.
ibik
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2011.07.23. 14:12
Kapcsolat:

Re: Surfer Seven manualsurf oldal

Hozzászólás Szerző: ibik »

skamasz írta: 2018.11.02. 10:36 "2. az összes menűpontnál jelentkezik, leokézom és megy tovább. Ellenben nem tudom, hogy kellene megjelenjen az oldal, ahol írás van, ott minden fehér háttérben vagyis fehér alapon van....... lehet ez csak nálam van így.... "
Megkérlek csatolnál egy képernyőképet, hogyan néz ki ez a fehér háttér vagy írás ?

3. sajna, nem tudom miért a Rotate4all statomban nem jelenik meg, hogy valaki innen megnézte a reflinkemet.....
Igen eddig azert volt mert nem valasztottad ki az oldal hozzaadasanal azt hogy iframe legyen ezt minden ptp sitenal ki kell valasztani (beallitottam neked), az oldalam olyan weboldalakat is megtud jeleniteni ahol mashol feher kepernyo lenne mas forgalomcsere oldalaknal (amik nem szeretik az iframet). De ezt az opciot egyenlore manualisan kell elvegezni, egyenlore. Kesobbiekben automatikus lesz.

Képkivágás.PNG
3. iframe-t nem tudtam, nem mélyedtem bele ebbe a tudományba......

2.
A login_page.jpg csatolmány már nem érhető el.
Csatolmányok
login_page.jpg
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: Surfer Seven manualsurf oldal

Hozzászólás Szerző: Verda »

Csak nálam rakoncátlankodik az oldal? Első körben be sem akart tölteni; másodkörben, amikor már sikeresen betöltött, akkor elkezdett "homokórázni" – konkrétan sehova sem tudok lépni annyira belassult az oldalt. + Rendszeresen "AJAX POST ERROR. Maybe your browser blocked javascript or ajax call."-t ír ki felugró ablakban, ha valahova el akarnék lépni (például a Login-hoz).
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
ibik
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2011.07.23. 14:12
Kapcsolat:

Re: Surfer Seven manualsurf oldal

Hozzászólás Szerző: ibik »

Igen! Most már szupergyors! Haladunk, haladunk az oldallal. Csak így tovább!
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: Surfer Seven manualsurf oldal

Hozzászólás Szerző: Verda »

Ékezetes és speciális karaktereket lehet-e használni a jelszóban? Ugyanis nem enged be a jelszavammal (amibe számos ékezetes és "speciális" karaktert tűzdeltem). Ha meg kérnék új jelszót, akkor Catchable fatal error: Object of class mysqli_result could not be converted to string in /home/surfxtvb/public_html/pages/functions.php on line 11 hibaüzenetet kapok.
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: Surfer Seven manualsurf oldal

Hozzászólás Szerző: Verda »

skamasz írta: 2018.11.13. 17:19
Verda írta: 2018.11.13. 17:01 Ékezetes és speciális karaktereket lehet-e használni a jelszóban? Ugyanis nem enged be a jelszavammal (amibe számos ékezetes és "speciális" karaktert tűzdeltem). Ha meg kérnék új jelszót, akkor Catchable fatal error: Object of class mysqli_result could not be converted to string in /home/surfxtvb/public_html/pages/functions.php on line 11 hibaüzenetet kapok.
Mindenképpen, nemakartunk semmilyen korlátozást a jelszóban ha nem enged belépni vele az sajnos hiba, valószínű hogy te vagy az első aki ilyen típusú jelszót használ. A másik hibát is továbbítom a programozónak. Mi a felhasználó neved ?
Ezek szerint az is előfordulhat, hogy rosszul gépeltem be a jelszavam vagy csak simán rosszul emlékszem rá – épp ezért akartam új jelszót kérni.

(Párszor belefutottam már abba a kellemetlen helyzetbe némely forgalomcsere oldnál, hogy ékezetes és speciális karaktereket nem volt ildomos használni a jelszóban, azonban ez nem volt föltüntetve vagy nem kaptam automatikus visszajelzést erről. Épp ezért volt a kérdésem, hogy lehet-e speciális vagy ékezetes karaktereket használni, hogy tudjam-e bennem vagy a rendszerben volt a "hiba". :D )
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: Surfer Seven manualsurf oldal

Hozzászólás Szerző: Verda »

skamasz írta: 2018.11.16. 15:21 Jelszó emlékeztető probléma javítva !
Nem éppen. :D Kértem új jelszót, erre beenged a régivel.
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: Surfer Seven manualsurf oldal

Hozzászólás Szerző: Verda »

skamasz írta: 2018.11.16. 16:39
Verda írta: 2018.11.16. 16:28
skamasz írta: 2018.11.16. 15:21 Jelszó emlékeztető probléma javítva !
Nem éppen. :D Kértem új jelszót, erre beenged a régivel.
Igen, de ez nem baj, az csak egy ideiglenes jelszó hogy megtudd változtatni a régit. Ha nem akarod nem muszály.
És az ideiglenes jelszóval hol lehet a régit megváltoztatni?
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: Surfer Seven manualsurf oldal

Hozzászólás Szerző: Verda »

skamasz írta: 2018.11.16. 17:13 Belépés után a felső menüsorban van olyan hogy edit account, azon belül van olyan hogy change password.
Belépés után...? Ha éppen nem tudom jelszavamat, akkor hogy lépjek be? :)
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: Surfer Seven manualsurf oldal

Hozzászólás Szerző: Verda »

Másnál is szét van így esve az oldal?
Kép
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: Surfer Seven manualsurf oldal

Hozzászólás Szerző: Verda »

Mit érdemes/lehet tudni a satoshi-gyűjtésről? Rányomtam a tájékoztatáson a részletekre, de egy rendkívül informatív "Sziasztok !"-on kívül nem ír ki semmi mást.
Kép
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég