Vikinghits.com

Pénz kereső Autosurf és Manualsurf oldalak
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

gkalman2004 írta:Espen Kleeven (Owner)
Dan Moses (Launch Manager)
es 77 jv member
(ezek speci tarsak 50% nyeresseget osztanak az oldal felhasznaloinak minden jutalekabol es 35% minden vasarlas utan ami az oldal kereten belul tortenik, (azert mert ezek hoztak az oldal indulasahoz szukseges toket))

Mindezek dontenek az oldal sorsarol, es egyelore ugy dontottek hogy az oldal ujra menni fog mas admin-nal .

(bocs az irasert az angol billentyuzetemet hasznalom)

http://www.vikinghits.com/vhjvoffer.html
Köszi az infót. Ezért írtam, hogy a protrafficshop-oldalból is úgy kellett kisajtolni a kifizetést s az ilyent nem szeretem. Bízom az új felállásban a vikinghits-en, a hétvégén történtek is kifizetések, én nem kaptam amit panaszba is tettem Stephane-nak a chaten. Persze akik kaptak védték, akik nem azok piszkáltál. Marad a néha egy-két katt s ha kifizet, akkor talán komolyan veszem.
gkalman2004
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2013.09.09. 19:28
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: gkalman2004 »

Hibas a hozzaallas, elsosorban most jobb toborozni (hirdetni) a rendszeren, pontosan mint egy sulyedo hajon, ha te adod a mento csonakot akkor a tiedet fogjak hasznalni azok akik ratalalnak, ha megertetted akkor tudod hogyan tovabb.
A siker titka az ...hogy kell tudni hogyan lehet kihasznalni a helyzetet, attol fuggetlenul hogy menni fog vagy nem az oldal.

Az oldal "furcsa" helyzetet kihasznalva lehet hogy sikeresen fogsz toborozni egy mas jol fizeto rendszerbe.
A masodik fontos dolog a kitartas , amivel a legtobben rosszul allnak.

Lehet forditva is, en peldaul tobb rosszul meno rendszert hasznalok ki ugy hogy nyeresseget hozzanak nekem .
Nem varom feltetlenul hogy fizessen egyfolytaban... ezert vasarolom amikor lehet az eletreszolo-t egyszer fizetek utanna visszagyujtom amit befektettem ezek utan mar csak a nyeresseg marad, ha az oldal nem meg megy akkor toborozasra hasznalom es megvarom amig beindul ujbol ...

Pelda Easymoneyforfree amelyik most mar mindennapos nyereseget is kepes fizetni :) mindennapos promokod is van..
( Your account type is Platinum Membership, expires on 0000-00-00 )

Attention! While competition is encouraged, oversurfing is NOT! Therefore, a surfing limit has been set at 1 hour per surfing session and 3 hours per day. Use that time wisely.

We are running a daily surfing contest.
The Top 5 surfers will be awarded the following prizes:

1st place - $0.50 C.A.S.H./1000 credits / 1000 banners / 1000 text ads / 1000 peel ads
2nd place - 750 credits / 750 banners / 750 text ads / 750 peel ads
3rd place - 500 credits / 500 banners / 500 text ads / 500 peel ads
4th place - 300 credits / 300 banners / 300 text ads / 300 peel ads
5th place - 100 credits / 100 banners / 100 text ads / 100 peel ads

Yesterday's Winners

First Place -Steven Crist
Second Place - mary bird
Third Place - Cliff Helton
Fourth Place - David Lujan
Fifth Place - Monika Janikowska
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

nemrég felkerült az oldal a CashSurfingNetwork 3. fázisában ajánlott oldalak közé. bizonyára jó oka lehetett Eric-nek és a Legacy Team-nek, h beengedje!
Kép
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

Mivel kredittel nincs gondom van bőven, ezért nem vagyok rákényszerülve a folyamatos szörfölésre az oldalon hirdetni tudok és forgalmat is tudok jelentősen hozni az oldalnak.
Az, hogy miért nem veszek az oldalakon "eletreszolo-t" meg van az okom, pü-ben majd megírom.
A CashSurfingNetwork befogadta az jó, de ne feledjük Stephane Tourigny szerepét sem hisz nem csak számomra garancia a neve. Most nézem a CSN pénteket jelöli kifizetésnapnak a vikinghits-en. Megjegyezendő a CTP is befogadta anno a trafficfugitive-t s sehol már az oldal.
Eric-nek viszont a meglévő oldalait kellene már rendbe szednie, mert 1-2 hónapja, hogy instabilak enyhe kifejezés, s ez a CSN-re is igaz.
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

Meg jelent a kikérés felírat ki is kértem a 33$-t s perceken belül ki is fizetett de csak 20$-t a többi maradt az egyenlegben. Úgy néz ki vissza áll a régi rend.
VikingHits-payment.jpg
VikingHits-payment.jpg (85.56 KiB) Megtekintve 5232 alkalommal
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

a régi rend mit jelent?
Kép
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

doqxstudio írta:a régi rend mit jelent?
Arra gondolok, hogy ingyenes tagoknak is van kifizetés, instant vagy 1-2 napon belül mint a krakk előtt. Jelenleg, max 20$ a kifizetési határ.
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Akkor már érdemes megint csinálni a oldalt?
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

deejayfly írta:Akkor már érdemes megint csinálni a oldalt?
Ebben én most nem foglalok állást, mindenki maga döntse el.
Jelenleg más szörf oldalakat tolok mivel nagyon sok kereszt promók vannak többszörös kereseti lehetőséggel azonos időben, s igen jól lehet keresni, amiket szintén nem tudok itt a fórum szabályzata miatt közölni, privátban meg nem tudom felvállalni a sok választ.
bocsi,
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég