Vikinghits.com

Pénz kereső Autosurf és Manualsurf oldalak
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

Manual surf oldal. Pénzkereseti lehetőségek:Surföléssel, Ptc-vel, plusz trófea gyűjtéssel. Free tagok 100 oldalanként 2cent, upregenek 5cent, ptc naponta többször is van /egy pár cent összességében/, trófeák esetén 12db alkot egy komplett díjat, amiért 10centet, plusz krediteket kapsz. Komplett egységet naponta többször is össze tudsz szedni. Surf közben vannak nyerő lapok is, melyek között pár centes is van. Surf limit freeként 1000 oldal, upregként 2500 oldal per nap. Heti verseny is van pontok gyűjtésével, az első 25 kap pénz jutalmat. Jelenleg még upreg promó van az első hónap 2.99$, majd 9.99$ Tegnap az Whatadeal szót kellet megadni a special coupon mezőben upregelés kezdésekor onnan vezet végig az oldal, de ha gondod van, a chaten segít az amin. Pár nap alatt upregként tőbb mint 6$-t szedtem össze plusz promóval nyertem 3$-t meg 2$-t. egyenlegem jelenleg: 12,30$.

Regisztrációs linkem::
http://www.vikinghits.com/?rid=1249
Köszönöm :)
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

gkalman2004 írta:Mekkora jutalekot fizet, es hany nivon?
Mennyit kapsz a referralok utan?
Nem értem a kérdésedet, mert ha rá kattintasz a linkre az oldalon mindenre választ kapsz. A promóciók meg bármikor változhatnak. A facebookon is elérhetőek a friss infók.
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

Akkor neked nem ez az oldal jön be?
vikinghits kezdőlap.JPG
vikinghits kezdőlap.JPG (190.23 KiB) Megtekintve 10911 alkalommal
Kedden vettem tagságot, jelenleg 15$-nál járok. Igaz ezért kattolok de fix. Az általad csatold képen látom a refjeid éves tagságot vettek /azaz 1évig nem garantált, hogy lesz bevételed utánuk/s az után kaptál jutalékot, s a legutolsó júniusi, a kép alapján.
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

gkalman2004 írta:Bocsanat szepen elneztem igazad van en a FAQ es a tobbi menuben neztem, nagyon feluletesen.
Nem rossz az eszreveteled, de tevedsz azok az en kepemen lifetime-t fizettek avagy eletre szolo "upgrade" azok utan nem keresek penzt tovabb.
De vannak eves tagsagok is, ami biztositja azt hogy az en vasarolt domenium-om fenmarad a jovo evben is.
Tehat lessz penzem az ev vegen hogy fizessem a godady-t es a hoszting-ot :) plusz a tagokat is ha megszorulok :)

Megis mennyibe mutattak neked az OTO-t (one time offert) ami altalaban lifetime amikor beiratkoztal?
Ha peldaul a wariort veszem kapok 30%-ot de mit pontosabban?
Fizet 5 szinten de milyen aranyban? 1szint 30% penz, 2 szint 10% de csak "credit" vagy penz 3 szint 4 szint stb...
Ne haragudj de en lifetime fanatikus vagyok

Az eves tagok ebben a kepben lathatok mindjart teszem a kepet de meg irok nehany szot az utan is


Most lehet hogy atirod az elso bejegyzesedet miutan eszreveszed hogy az olvaso kivancsi arra amit irsz es inkabb hisz neked es csak feluletesen nezi at az altalad bemutatott weboldalt (valoszinu hogy nem is fog rakattintani a link-edre, de egy kepre ahol be van hatarolva az erdekesseg mindig kivancsi leszz es tobszor is atbongeszi).

ez sem fantasztikus de a tema fog ugyanis sokan megneztek :)
Nézd, hogy tisztábban lásd, én egy oldalt nem azért teszem pl. ide reklámozni, hogy a refjeim legyenek. A fő célom egy új s szerintem jelenleg nagyon is jó surf oldalra a figyelmet felhívni. Aki akar hozzám regizik, aki akar máshoz én nem az a minden áron haszonra hajtó vagyok. Az első bejegyzésemet nem fogom átírni, a lényeg érthető. Egy oldalra mielőtt regizik valaki érdemes több felől is utána nézni, s nem az első bejegyzésre ugrani. Sok felvetésedet továbbra sem értem bocsi lehet hogy bennem van a hiba de inkább felesleges kötekedésnek hangzik.
gkalman2004
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2013.09.09. 19:28
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: gkalman2004 »

Oke nem akarok kotekedni.

Internet Marketing = reklamozas
Mi a reklamozas celja? Az hogy szerezz beiratkozott szemelyeket (leads) vagy hogy eladjal egy arut.
Mivel kezded?
Forum, blog, sajat weboldal, PTC, surf, facebook reklamozas, google seo, twiter, levelezes stb.

Az interneten es a valosagos vilagban ahoz hogy penzt keressel, vagy dolgozol, vagy eladsz valamit.
Mit adsz el?
Upgrade, a tulajdonos eladja neked .
Credit, a tulajdonos eladja neked.
Aru= upgrade,credit, vagy barmi mas peldaul egy tv, asztal stb.
Mit dolgozol?
Reklamozod a tulajdonos weboldalat hogy penzt keressel. (a ref-linked)
Eleg egyszeru?
A forum megbeszelesek helye es ugyanakkor reklam helyszint is.
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

Megérkezett az első kifizetés, reggel kértem ki és már ki is fizetett az oldal.
vikinghits-payment.JPG
vikinghits-payment.JPG (46.35 KiB) Megtekintve 10836 alkalommal
http://www.vikinghits.com/?rid=1249
koporta
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2010.07.05. 19:31
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: koporta »

Szia Klassz gratula a kifizeteshez neztem az oldalt és latom pontverseny is van csak nemtudok rajonni hogy lehet pontokat szerezni látom hogy ma már sok van neked ha leirnad hogy sikerult ennyi megkoszonném
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Érdekes lehet kipróbálom, csak még átnézem még egyszer hogy hogy is van ez!
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

koporta írta:Szia Klassz gratula a kifizeteshez neztem az oldalt és latom pontverseny is van csak nemtudok rajonni hogy lehet pontokat szerezni látom hogy ma már sok van neked ha leirnad hogy sikerult ennyi megkoszonném
E táblázat alapján:
vikinghits.pontok.JPG
vikinghits.pontok.JPG (119.32 KiB) Megtekintve 10820 alkalommal
Remélem segít.
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

klassz70 írta:Megérkezett az első kifizetés, reggel kértem ki és már ki is fizetett az oldal.
vikinghits-payment.JPG
http://www.vikinghits.com/?rid=1249
Grat!
Lehet én is jövök ;)
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

Tegnap szintén instant megkaptam a második kifizetést:
VikingHits 2rd payment.JPG
VikingHits 2rd payment.JPG (39.66 KiB) Megtekintve 10752 alkalommal
Még tart az upreg promó /3$/
Reg link: http://www.vikinghits.com/?rid=1249
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Grat akkor még keményeben nyomom :D
:good:
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: idlig »

Kifizetésnél mennyi a minimum? Nem látok az oldalon ilyen menüpontot, gondolom egy bizonyos összeg után automatikusan beadja (?).
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

idlig írta:Kifizetésnél mennyi a minimum? Nem látok az oldalon ilyen menüpontot, gondolom egy bizonyos összeg után automatikusan beadja (?).
A FAQ-HELP menüben található, amit belépés nélkül elérhető. Kifizetési határ: Free: $20, Upgrad: $15, s jól gondolod ha elérted a kifizetési határt a commissions menüben megjelenik a kifizetést kérő link. Napi kereset free:1000 oldal= min. 40cent, upgrad/Warrior/:2500 oldal=min.1.8$
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Megkaptam a elsö kifizumat :)



Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: idlig »

deejayfly: megkérdezhetem, hogy mikor kérted ki?
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

idlig írta:deejayfly: megkérdezhetem, hogy mikor kérted ki?

Vasárnap kértem ki de irta hogy 8-10 nap is lehet a kikérés nekem ez 4 nap volt :)
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

A VikingHits népszerűségét mi sem bizonyítja jobban, hogy http://sitexplosion.com/splashpage.php? ... 1&rid=5496 oldal ptp linkjét ha itt forgattad a múlt héten($0.50/1000megjelenés) össz:$1.98-at termelt a sitexplosion-ra, ennyit más oldal még nem hozott, s átléptem a $10 kifizetési minimumot ott is. :)
Egyébként 25 dollárt is nyertem, az elmúlt héten a VikingHits-en, promón. :)
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: nadint »

Az szép !

Gratulálok !

:good:
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

Harmadik kifizetés:
VikingHits 3rd payment.JPG
VikingHits 3rd payment.JPG (35.54 KiB) Megtekintve 10543 alkalommal
http://www.vikinghits.com/?rid=1249
Szaszika
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.12.12. 19:58
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: Szaszika »

Sziasztok!

Kikértem $15.41-t a Vikinghitsről november 25-én. Küldtek egy visszaigazoló e-mailt, hogy a kikérés feldolgozás alatt van, 10 munkanapon belül megjön a pénz. A pénzt azóta sem kaptam meg, valamint a balanceból sem vonták le. Tegnap írtam az adminnak, de még nem kaptam választ. Rosszul csinálhattam valamit? Szerintetek ilyenkor mi a teendő?

Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv, Szaszika!
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: nadint »

Üdvözöllek a Netbiznisz Fórumon !

Remélem, hogy szakértőink segítségedre lesznek.

Ajánlom, hogy nézz körül nálunk, ismerkedj meg egyéb témáinkkal, kapcsolódj be munkánkba !

:good:
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

Szaszika írta:Sziasztok!

Kikértem $15.41-t a Vikinghitsről november 25-én. Küldtek egy visszaigazoló e-mailt, hogy a kikérés feldolgozás alatt van, 10 munkanapon belül megjön a pénz. A pénzt azóta sem kaptam meg, valamint a balanceból sem vonták le. Tegnap írtam az adminnak, de még nem kaptam választ. Rosszul csinálhattam valamit? Szerintetek ilyenkor mi a teendő?

Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv, Szaszika!
Üdv Szaszika, biztos jól csináltál mindent, ha visszaigazoló e-mailt is kaptál. Én is nov. 25-én kértem ki $30-t. Ma a chaten felvetettem a dolgot s van aki 19-napra kapott kifizetést, most csúszások vannak. Ma írtam az adminnak, ha lesz fejlemény jelzem. Addig meg csak ímmel-ámmal szörfölök ott, s várok.
Szaszika
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.12.12. 19:58
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: Szaszika »

Köszi a segítséget klassz, akkor várok.
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

Kaptam választ, családi okok /betegség/miatt, állt le a kifizetés. Az okot nem írom le, ilyent az ember nem talál ki kifogásnak. A levelet nem Espen írta ha nem Mark, egy másik oldal admija, most ő kezeli a VH-et, viszont a kifizetésekhez nincs hozzáférése. Nem tehetek mást, néha egy pár oldalt lekatolok s várok.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: idlig »

klassz70 írta:Kaptam választ, családi okok /betegség/miatt, állt le a kifizetés. Az okot nem írom le, ilyent az ember nem talál ki kifogásnak. A levelet nem Espen írta ha nem Mark, egy másik oldal admija, most ő kezeli a VH-et, viszont a kifizetésekhez nincs hozzáférése. Nem tehetek mást, néha egy pár oldalt lekatolok s várok.
Ettől függetlenül szerintem nincs olyan, amit ne találnának ki, csak, hogy ne kelljen fizetni. Sajnos ebből az is következik, hogy annak a kevésnek se nagyon hisz az ember, aki éppen igazat mond.

Vettem tagságot, profitot hoztam ki belőle, kifizetett, majd rögtön le is mondtam a tagságot.
Szaszika
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.12.12. 19:58
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: Szaszika »

Most küldött az oldal e-mailt, a Vikinghitsnek elvileg új tulaja van, mégpedig Stephane Tourigny, a SurfingOldSchool adminja. Nos, ez nem biztos, hogy igaz, de mindenesetre a pénzemet megpróbáltam még egyszer kikérni, hátha.
Szaszika
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.12.12. 19:58
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: Szaszika »

Kikértem a pénzt, az admin minden hónap 15-én és 30-án intézi a kikéréseket. Szerintem ti is próbáljátok meg kikérni a pénzeteket!
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

Az hogyan működik hogy az oldal tulajdonosával 2hónapja nincs kapcsolata, mint a levélben írja Dan Moses, s az oldal tulajdon jogát elveszik tőle ilyet még nem hallottam. Most akkor ki is volt gyakorlatilag a tulaj?
Ide tartozik még, hogy Dan Moses-é a protrafficshop-oldal, na most múlt év dec. 9-én kikért 16$-t nagyon nehezen fizette ki ez év jan 22-én, úgy hogy közben 2 support-ra sem válaszolt s mikor más úton a csalás feltételezését közöltem vele, rá másnapra kifizetett.
Én is kikértem újra 33$-t.
gkalman2004
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2013.09.09. 19:28
Kapcsolat:

Re: Vikinghits.com

Hozzászólás Szerző: gkalman2004 »

Espen Kleeven (Owner)
Dan Moses (Launch Manager)
es 77 jv member
(ezek speci tarsak 50% nyeresseget osztanak az oldal felhasznaloinak minden jutalekabol es 35% minden vasarlas utan ami az oldal kereten belul tortenik, (azert mert ezek hoztak az oldal indulasahoz szukseges toket))

Mindezek dontenek az oldal sorsarol, es egyelore ugy dontottek hogy az oldal ujra menni fog mas admin-nal .

(bocs az irasert az angol billentyuzetemet hasznalom)

http://www.vikinghits.com/vhjvoffer.html
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég