Easyhits4u:

Pénz kereső Autosurf és Manualsurf oldalak
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Easyhits4u:

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Ez az egyik kedvenc oldalam, egyszerre lehet hirdetési kreditekhez jutni, és pénzt keresni.

Egyszerű 1:1-es manual surf, ami azt jelenti, hogy minden egyes leszörfölt oldal után 1 kreditet kapsz, amit reklámozásra tudsz fordítani. Minden 1000 megkeresett kredit után jóváír 30 centet a számládon, amit ki tudsz kérni, ha elérted a 3$-t.


Itt regisztrálhatsz:

http://www.easyhits4u.com/?ref=hoparduc

Míg a többi oldalt klikkeled, addig a surf oldal is belefér.

1000 oldal megtekintése után 0,30 $-t kapunk , az oldalak 15-20 másodpercesek

ha az alád referrált személy megnéz 100 hirdetést, akkor tiéd 10 cent

5-ös szint ajánlási program (10% -5% -3% -2% -1%)

bonuszként 25, 50, 75, 100, 150, 200, 250, illetve 500 oldal megtekintése után, banner, vagy szöveges hirdetési lehetőségeket, vagy akár még pénzt is kaphatunk.

Érdemes napi 500 oldalt megnézni a bónuszok miatt is. Napi 500 oldal megtekintése esetén 2 napi kereset 30 cent.

Weboldal, banneres, szöveges hirdetési lehetőség a surf után, illetve a bónusz után.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2018.05.27. 21:28-kor.
Ok: Valaha volt a legjobb manual surf oldal !
Kép
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Easyhits4u: A legjobb manual surf oldal

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Napi 500 oldal? Hogy bírod? :D

Nagyon megörültem, hogy végre a magyar blogomat is tudom reklámozni. :D
csoroparaszt
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.07.04. 10:50
Kapcsolat:

Re: Easyhits4u: A legjobb manual surf oldal

Hozzászólás Szerző: csoroparaszt »

Pedig ez nem annyira nehéz 500 katt ha egész nap a neten lógsz! Két hónap alatt összeszedet 16$ most már a hyip-nek és az rcb-nek köszönhetően a dupláját éri.

Egy kérdés azokhoz akik prémiumot is vettek. Több pénz kereshető a prémiummal, mert ahogy én látom csak a Banner ill. site,text kreditek kerete lesz nagyobb.
luki
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.10.14. 17:45
Kapcsolat:

Re: Easyhits4u: A legjobb manual surf oldal

Hozzászólás Szerző: luki »

csoroparaszt írta:Pedig ez nem annyira nehéz 500 katt ha egész nap a neten lógsz! Két hónap alatt összeszedet 16$ most már a hyip-nek és az rcb-nek köszönhetően a dupláját éri.

Egy kérdés azokhoz akik prémiumot is vettek. Több pénz kereshető a prémiummal, mert ahogy én látom csak a Banner ill. site,text kreditek kerete lesz nagyobb.
Én próbából Uppoltam ott is. Nekem csak hatalmas munkám lett az Uppból. Ahhoz, hogy befektetett $8 egy hónap alatt vissza jöjjön és még profitom is legyen - $12-ra gondoltam Upp előtt - napi 1000 kattot kellett csinálnom!!!! Na, ez sok volt. Miután letelt, ismét napi 500-at kattolok aminek egy része le megy a többi oldallal. Mivel minden "dekádban" $0.50 fölött vannak a bónusz centek, kb 32 nap alatt van meg a $6. Csak lenne még ilyen vagy 10.....
Egy óra alatt van meg 200 katt. Elosztom a napi 12 órai netezésem idejére és meg sem kottyan. De! Közben fut egy honlapom hirdetése amíg Up voltam naponta ezerszer, most meg 4-500-szor kattintják. Lett is refem sok, példa: egy oldalon (leemails) 5 refem volt amikor elkezdtem a Easyt. Most 17 van. Jún elején kezdtem és 8 kikérésem volt, fölötte járok a $30-nak. Miért részleteztem?! Mert végre egy oldal ahol rajtam múlik akarok-e kattolni vagy sem. Akarok-e jól keresni vagy csak lötyögök. Easyn 17 refem van. Azokból ketten remekül nyomják úgy mint én, 2-3 félgőzzel, a többi hozzá sem nyúl. Úgy látom nekik a freedomclix szerű oldal kell napi 0.000008 kersettel. Ők tudják.

És utoljára: megfizethetetlen, hogy napi 4-500-szor kattolják az oldalam mellette ingyen adok fel szöveges és banneres hirdetést amire szintén a kattjaimból jönnek össze a kreditek, mert nem csak bónusz centeket lehet kapni! Szóval én csak ajánlani tudom. Nem muszály ám ott sem nyomni 500-at?!

Akik meg nem érnek rá, hirdethetnek vásárolt kreditekből. Csak ez drága, mint mindenütt.

Még valami eszembe jutott: nyeremény jegyeket is lehet kapni bónuszban, naponta többet is. Én nyertem eddig $1-t és kétszer 500 kreditet. Az oldalon több mint 330 000 tag van. Ha jól emlékszem 6 éve működik. Minden ref után egyszeri 10 cent jár és persze krediteket kapunk a kattjaik után, már ha kattog.
pviki12
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2010.07.07. 01:31
Kapcsolat:

Re: Easyhits4u: A legjobb manual surf oldal

Hozzászólás Szerző: pviki12 »

Én már több mint 2 éve rajta vagyok. Igaz mostanábban kevesebb időm van rá.
Eddig már több mint 150 dolcsit kaptam :)
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Easyhits4u: A legjobb manual surf oldal

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Nagy ötlet volt tőlük, hogy pár nappal ezelőtt megnyitották mindenki előtt a lehetőséget, hogy bármilyen nyelvű oldalt lehet hirdetni, ez nekem máris hozott 2 ref-et ide. :D
luki
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.10.14. 17:45
Kapcsolat:

Re: Easyhits4u: A legjobb manual surf oldal

Hozzászólás Szerző: luki »

bogyozotyo írta:Nagy ötlet volt tőlük, hogy pár nappal ezelőtt megnyitották mindenki előtt a lehetőséget, hogy bármilyen nyelvű oldalt lehet hirdetni, ez nekem máris hozott 2 ref-et ide. :D
Hehe, egyik én vagyok. Valóban az ízin láttalak. Attól függetlenül már régebben is jártam itt. :lol:
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Easyhits4u: A legjobb manual surf oldal

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

luki írta:
bogyozotyo írta:Nagy ötlet volt tőlük, hogy pár nappal ezelőtt megnyitották mindenki előtt a lehetőséget, hogy bármilyen nyelvű oldalt lehet hirdetni, ez nekem máris hozott 2 ref-et ide. :D
Hehe, egyik én vagyok. Valóban az ízin láttalak. Attól függetlenül már régebben is jártam itt. :lol:
Mégis csak most regisztráltál be! ;)
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Easyhits4u: A legjobb manual surf oldal

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

bogyozotyo írta:Nagy ötlet volt tőlük, hogy pár nappal ezelőtt megnyitották mindenki előtt a lehetőséget, hogy bármilyen nyelvű oldalt lehet hirdetni, ez nekem máris hozott 2 ref-et ide. :D
Hogyan lehet magyar oldalt hozzáadni? :roll:

Nekem mindig ezt írja ki:

"We are sorry but we do not accept this domain to participate in our exchange due to the following reason: Please specify appropriate geo targeting for your web site.
Please specify appropriate country targeting for your web site"
Kép
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Easyhits4u: A legjobb manual surf oldal

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Katt a my sites-ra és így allítsd be, persze url és szöveg, amit akarsz a többit a képen látod
Kép
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Easyhits4u: A legjobb manual surf oldal

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

bogyozotyo írta:Katt a my sites-ra és így allítsd be, persze url és szöveg, amit akarsz a többit a képen látod
Kép
Így már sikerült, köszi. :D
Kép
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Easyhits4u: A legjobb manual surf oldal

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Hirdesd ingyen weboldalad és közben keress egy kis pénzt.

Sokadik kifizetésem: :)

Kép

Kép
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Easyhits4u: A legjobb manual surf oldal

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ez mi? 300 oldal után :No sites are currently available to surf for your region. Please try again later. New surfing day starts at 3am ETC (8am GMT/UTC). Premium members get unlimited surfing option among other amazing bonuses.

Nem tudok többet surfolni. Ezen lehet javítani valamit a beállításoknál?
joke75
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2012.01.17. 01:25
Kapcsolat:

Re: Easyhits4u: A legjobb manual surf oldal

Hozzászólás Szerző: joke75 »

patrasz írta:Ez mi? 300 oldal után :No sites are currently available to surf for your region. Please try again later. New surfing day starts at 3am ETC (8am GMT/UTC). Premium members get unlimited surfing option among other amazing bonuses.

Nem tudok többet surfolni. Ezen lehet javítani valamit a beállításoknál?
Valószínűleg az van hogy ha standard felhasználó vagy elérted a limited,azért nem enged többet.Prémiummal elvileg korlátlanul lehet szörfölni.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Easyhits4u: A legjobb manual surf oldal

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Korábban nem volt ilyen hogy standardnak korlátozza a megnézhető oldalak számát!
Kösz a választ!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Easyhits4u: A legjobb manual surf oldal

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Folyamatosan jönnek a felkérések más EH4U tagoktól.teljesen ismeretlenek. Milyen előnye van annak,ha elfogadom a kapcsolatfelvételt? :) Azt tudom,hogy volt,aki utána reklámot küldött egyszer,szerencsére többet nem tette.
janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Re: Easyhits4u: A legjobb manual surf oldal

Hozzászólás Szerző: janototh »

Tudtommal előnye / hátránya nincs (a hirdetéseken kívül).
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Easyhits4u: A legjobb manual surf oldal

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Semmi különös, nekem van pár ismerősom ott, de soha nem éltek vissza a lehetőséggel(e-mail).
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Easyhits4u: A legjobb manual surf oldal

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Az NJM Blog elindítja az első $10 összdíjazású EasyHits4U kattversenyt.

Kezdete: március 3. szerveridő 0:00 (magyar idő 8:00)
Vége: március 31. szerveridő 0:00 (magyar idő 8:00)

Szabályok:
- Az győz, aki a verseny ideje alatt a legtöbb oldalt szörföli.
- A versenyen való részvételhez a direkt referáltunknak kell lenned! (Regisztrációhoz vagy újraregisztrációhoz lépj kapcsolatba velünk!)
Kép
- A versenyre az NJM Blog kapcsolat menüpontján keresztül jelentkezned kell a verseny lezárultáig!

Nyeremények:
1. hely $4 PayPal-ra
2. hely $2 PayPal-ra
3. hely $1 PayPal-ra
4-7. hely $0.5-0.5 PayPal-ra
Az aktív jelentkezők között 4 x $0.25 díjat sorsolunk ki

Ha bármilyen kérdésed van, akkor lépj kapcsolatba velem!
Kép
mrGZ
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014.02.25. 19:02
Kapcsolat:

Re: Easyhits4u: A legjobb manual surf oldal

Hozzászólás Szerző: mrGZ »

Hello! Új vagyok még a pályán de nem tudom hogy Ptc oldal ref linkemet használhatom e az Easyhits en?
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Easyhits4u: A legjobb manual surf oldal

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

szia!
EH4U-n szinte bármit hirdethetsz, tehát PTC-t is. de nem javaslom, h pőre reflinket irdess! ha írsz nekem PÜ-et, akkor megmutatom hogyan csináld!
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Easyhits4u: A legjobb manual surf oldal

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

EH4U-n a refem upgrade-elt, de nem kaptam utána zsozsót. nem teljesen világos, mikor is jár jutalék. ez a levelezés folyt:

"...my 1st level ref xy bought Premium membership. why I didnt get 10% from that?..."

"You will earn up to 40% commissions from all purchases of our Easy Splash Builder and Easy Rotator tools made by your first level referrals (10% as a free member, 20% as a Premium member, 30% as a paid member of the Easy Splash Builder & Easy Rotator, 40% as a Ultimate member or Premium member and as a paid member of the Easy Splash Builder and Easy Rotator tools at the same time)."

"what does it exactly mean: 10% commissions from all purchases of our Easy Splash Builder and Easy Rotator tools.
when do I get 10%?"

"It means that when your first level referral purchases paid membership at Easy Splash Builder and Easy Rotator, you will receive commissions from such purchases."

jól értem, h az Easy Splash Builder vagy Easy Rotator oldalról kellett volna upgrade-elnie és nem jó, ha a fiókból upgrade-elt?
Kép
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Easyhits4u: A legjobb manual surf oldal

Hozzászólás Szerző: nadint »

Kifizetésem az oldalról :

Kép

:good:
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Easyhits4u: A legjobb manual surf oldal

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Jött egy refem ebből a topikból. :good:
Köszönöm Tomibox-nak a regisztrációt. :D
Sok sikert a hirdetéshez és pénzkereséshez. :D
Kép
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Easyhits4u: A legjobb manual surf oldal

Hozzászólás Szerző: nadint »

Hiába járnak ránk nehéz idők, ami jó, az jó :

Kép

:clap:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég