TopSurfer

Pénz kereső Autosurf és Manualsurf oldalak
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

TopSurfer

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

USA cég üzemelteti ezt a 2001 óta online manuális forgalomcsere és PTR oldalt, KATT IDE A REGISZTRÁCIÓHOZ:
http://topsurfer.com/newuser.cgi?referer=doqxstudio

cashsurf: freeként naponta 200 oldalt enged megnézni, 35 oldalanként egy logikai kérdés helyes megválaszolása után jóváír 2 centet. így naponta kb. 10 cent megkereshető ezzel.
PTR: célszerű egy külön e-mail címmel regisztrálni, mert a postaládád gyorsan tele lesz $0,003 értékű levelekkel, naponta kb. 10 db érkezik, ez is megvan 3 cent.
ÖSSZES NAPI KERESET: ~$0,13
ehhez képest nem is fáj annyira a kikérési minimum, ami $10.
az oldal kissé zizi, ezért készítettem pár képet:

a navigációs panelen az Earn Money gomb alatt találod meg a cashsurf-öt
Kép

mielőtt elkezded a szörfölést be kell írni, hogy értesz angolul
Kép

ha lejárt a számláló, a sárga NEXT SITE gombra katints:
Kép

időnként a jobb felső sarokban megjelenő CAPTCHA-val kell igazolnod, h nem vagy robot:
Kép

a 36. (ellenőrző) oldal így néz ki:
Kép
Kép
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: TopSurfer

Hozzászólás Szerző: nadint »

Azt hiszem itt az ideje, hogy doqxstudió fórumozó társunkról is ejtsek néhány méltató szót !

Ez év áprilisában regisztrált nálunk és hihetetlen gyorsasággal átlátta a közösségünkben rejlő lehetőségeket.
Tehette ezt a már megszerzett tudása, sokoldalú érdeklődése, szervezőkészsége birtokában.
Kitűnő kommunikációs készségével hamar jó társakra talált, mára egyik fontos egyéniségévé vált csapatunknak.
Figyelem a gkalman2004-gyel karöltve gyarapodó új kezdeményezéseit. Ez mindkettőjük irigylésre méltó tájékozottságáról
árulkodik.
Köszönhetünk neked jó néhány tartósan megbízhatónak bizonyuló üzleti lehetőséget !

Gyönyörködjetek ebben a friss és igényes topikban !!!!!!

Köszönjük !!!

:good:
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: TopSurfer

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

A Topsurfer oldalról a múlt éven már írtam ebben a fórumban. Engem már kicsapott ugyan az oldal több ismerőssel együtt, hogy miért az máig nem derült ki talán túl sok pénzt kerestem nála. :? A lényeg addig nem küld pénzes levelet vagyis nem írja jóvá, és nem is fog kifizetni, amíg nem töltöd ki az adó bevallási nyilatkozatot. Nem tudom csinálja e még az oldal azt, hogy a verifikációs oldalnál frame break-et vett be,s egyszer csak nem enged tovább / rossz válasz miatt/ a pénzes szörföt használni írni kell neki a ban feloldásáért, amit zokon vesz. Azaz egy kicsit fura fazon az adminja, semilyen bizonyítékot nem fogad el hisz az ő oldala tökéletes nincs benne hiba /ezt állítja/.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: TopSurfer

Hozzászólás Szerző: nadint »

Elnézést kérek, de nem ellenőriztem, hogy aktív-e már ez a téma nálunk.
Ha te már nem vagy érdekelt rajta akkor engedelmeddel nem kezdeményezem a topik törlését.

Megértésedet köszönöm !
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: TopSurfer

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

nadint: nincs ilyen topik, megnéztem :)
klassz: a nyilatkozat kitöltése tényleg kell, de még csak $6 körül tartok és igazából engem nem a pénz, hanem a hirdetési lehetőség érdekel, de a szponzorom többször kért már ki...
Kép
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: TopSurfer

Hozzászólás Szerző: nadint »

Én is megnéztem újra és a kereső találatai itt vannak:

search.php?keywords=topsurfer

Azt hiszem, hogy klassz70 nem állítaná, ha nem lenne. Csak gondolni tudom, hogy ugyanarról beszélünk mindannyian.

Remélem, hogy ebből nem lesz nézeteltérés.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: TopSurfer

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

úgy értettem, h külön topik nincs. az új szabályzat és a kevés információ miatt gondoltam, h nyithatok neki külön egyet... de ha hibáztam, töröld!
Kép
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: TopSurfer

Hozzászólás Szerző: nadint »

Akkor nem egy malomban őrölünk, mert a keresés eredménye is azt mutatja, hogy van is meg nincs is.

viewtopic.php?f=67&t=2572&hilit=topsurfer#wrap

Ettől függetlenül, mivel klassz70 azt mondja, hogy őt kitiltották és elég régen is volt az eset neki ez vélhetőleg nem jár érdek sérelemmel, azért indítványoztam, hogy a tied megmaradhasson.

Az, hogy több szörf is van egy topikban említve az igaz. És látod éppen az ilyen esetek elkerülésére raktam be a Fórum Szabályzatba a következő passzust:

"- Egy topik csak egy üzleti lehetőséget tartalmazhat, több ajánlat összevonása, párosítása tilos."

Ha bárkinek ellenvetése van, akkor megbeszéljük.
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: TopSurfer

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

nadint,indítványát elfogadom.
doqxstudio, ettől velősebb leírás a pénzkeresési részéről szerintem nem kell:
topsurfer.JPG
topsurfer.JPG (45.52 KiB) Megtekintve 7068 alkalommal
mint látod már elég régi. Amit írtam azért írtam, mert fontos pontokat hagytál ki, ami félre értésekhez vezet. A leveleket az oldalon belűl is meg lehetett nézni. Ez most is így van? A szabályzata nagyon egyoldalú és szigorú. Egy tagnak akinek a gépje kifeküdt, majd egy pár nap múlva egyszerre megnézett 100-120 levelet csalásért kizárta, mert szerinte az lehetetlen. Ezért jeleztem, hogy az adminja fura figura. Szerintem erről nem is kell tovább érvelni. Részemről rendben a dolog.
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: TopSurfer

Hozzászólás Szerző: nadint »

Az egyik érdekelt fél nyilatkozatát megnyugvással konstatálom.

A topik megmaradásának részemről nincs akadálya.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: TopSurfer

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

köszönöm klassz! :good:
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég