Hatékonyság

Pénz kereső Autosurf és Manualsurf oldalak
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Hatékonyság

Hozzászólás Szerző: coiner »

Pár manual surf oldalra regisztráltam, de nem tudom, hogy mennyire hatékony eszköz ez arra nézve, hogy bármilyen ajánlathoz refferáltakat szerezzek? Vannak ilyen tapasztalatok?
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: Hatékonyság

Hozzászólás Szerző: coiner »

coiner írta:Pár manual surf oldalra regisztráltam, de nem tudom, hogy mennyire hatékony eszköz ez arra nézve, hogy bármilyen ajánlathoz refferáltakat szerezzek? Vannak ilyen tapasztalatok?
ezek szerint mindenki veszi/bérli a refferáltakat? akkor mire használjátok a surf oldalakat? :o
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1170
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Hatékonyság

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Reffeket elég nehéz szerezni. A manuál surf oldalakon hirdetni szoktam ptp oldalakat.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Hatékonyság

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Gisell írta:Reffeket elég nehéz szerezni. A manuál surf oldalakon hirdetni szoktam ptp oldalakat.
Hát kb így van nálam is. ptp-re jó. Az ajánlattól is függhet persze. A ptc és a surfös oldalaknál az a probléma,hogy a reflinkes hirdetés vagy felkelti a figyelmét,vagy nem. Leginkább nem,mert nem tudsz hozzá szöveget fűzni. ptc oldlakon még ott van a címsor,de manuálnál az sincs és ott jobban pörögnek az oldalak.magyar tartalom megosztása magyaroknak. Mivel a magyarok nem nagyon értenek angolul olyan szinten ,hogy egy villanásnyi reklámból leszűrjék annak tartalmát sok esetben érdemesebb egy magyar nyelvű oldalt (saját weboldal,blog) reklámozni mondjuk Easyhits4you-n,ahol vélhetőleg elég sok magyart el tudsz érni az oldal nagysága miatt. Egy weboldal,blog ,aminek a reklámban látható felülete egyből megfogja a nézőt,h érdemes jobban megnézni az ott található ajánlatokat később. Az is biztos nehéz olyan üzletet találni,ami jól is fizet,megbízható is. A régi oldalakra meg már a legtöbben regisztráltak.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég