FollowFast - Social Media Exchange

Pénz kereső Autosurf és Manualsurf oldalak
Avatar
Musztafa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2011.06.14. 04:59
Kapcsolat:

FollowFast - Social Media Exchange

Hozzászólás Szerző: Musztafa »

Lehetőséged van pontok szerzésére:
Facebook: oldal lájkolás, fotó lájkolás, oldalaid megosztása, követők szerzésére
Twitter: követők szerzése, tweet, tweet lájk, retweet
Youtube: videónézés, like, dislike, subs
Instagram: követők, fotó lájk
SoundCloud: követők, lájk
Továbbá még:
Reddit nézésesek, Google+ megosztások, Stumble követők, Linkedin megosztások.
Valamint az oldalalak látogatásával. (manualsurf)

Ha népszerűsíteni akarsz:
Ajánlott stratégia: 50-20 pontosakat kattintsd le te meg 3-5 pont értékben adod hozzá a kívánt oldalad.
Eredményre példa: megnézel 10db 30 pontos videót (30mp), cserébe kapsz 100 lájkot...
Figyelem: ha pénzkereső youtube csatornád van , ne használd rá, mert megjeleníti a forrást!

Ha pénzt akarsz keresni:

1000 pont = 0,04$
Naponta vagy két naponta 1000 pont könnyedén megszerezhető.
Rendszeresen vannak 49 pontos kattok ami ugye 0,2 cent ami egész jó!
Kifizetés 1,5$ -tól Paypal, Payza vagy BTC. Payouts fül alatt az látható hogy gyorsan fizet!
10% -ot ad a beszervezetteid után.

Jelenleg nem pénzkeresésre használom, nem is fogom sose arra, szerintem biztos fizet...
Kép
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: FollowFast - Social Media Exchange

Hozzászólás Szerző: any »

Pénzszerzésre nem alkalmas! Első alkalommal "könnyedén" a legjobb helyezést értem el amiért kaptam sok-sok pontot aminek nagyon örültem, másnap viszont alig adott valamit pedig ránéztem többször is, nem volt mit nézni likeolni.. jó párnapba beletelt mire ismét adott lehetőséget kattintgatni, mikor elértem volna a kifizetési limitet nem adott semmit napi 1-2 valamit tudtam lekattintani.. ha nem tudtam volna szerezni aktív ref-et amiért kaptam naponta minimális pontot illetve ha nem lett volna heatlap amivel tudtam hirdetni a promote linket.. hát kínszenvedés volt! 1.5$-ból is levontak free 0,3
Kép
Avatar
Musztafa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2011.06.14. 04:59
Kapcsolat:

Re: FollowFast - Social Media Exchange

Hozzászólás Szerző: Musztafa »

any írta:Pénzszerzésre nem alkalmas! Első alkalommal "könnyedén" a legjobb helyezést értem el amiért kaptam sok-sok pontot aminek nagyon örültem, másnap viszont alig adott valamit pedig ránéztem többször is, nem volt mit nézni likeolni.. jó párnapba beletelt mire ismét adott lehetőséget kattintgatni, mikor elértem volna a kifizetési limitet nem adott semmit napi 1-2 valamit tudtam lekattintani.. ha nem tudtam volna szerezni aktív ref-et amiért kaptam naponta minimális pontot illetve ha nem lett volna heatlap amivel tudtam hirdetni a promote linket.. hát kínszenvedés volt! 1.5$-ból is levontak free 0,3
Van kitartásod azt meg kell hagyni! :clap:
PTP linket még autosurfba tenni sem érdemes, nagyon keveset hoz.
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: FollowFast - Social Media Exchange

Hozzászólás Szerző: any »

Aki szeretne rengeteg pontot szeretni az csinálja a Google+ megosztásokat hibás, viszont az azzal szerzett pontokat ha átváltód pénzre kitiltanak. $15 fölött kértem ki amit 2nap alatt csináltam meg filmnézés közben.. csak hát feleslegesen, De mindegy mert a pontokat felhasználva is lehet pénz keresni. érdemes job feladatokat feladni, website trafikra is el lehet használni. meg sok mindenre..

szerk
Adfly linket közvetlenül senki ne tegye be mert bünti jár érte
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég