Rotate4all - CSALÓ ADMIN - MESSZE KERÜLD EL!!!

Pénz kereső Autosurf és Manualsurf oldalak
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Verda »

"Maintenance in progress. Please check back in a couple of minutes."

Eh, pont jókor. :D
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Na hát itt van egy válasz a nagyon kedves rotate4all admintól.
Ajánlom mindenkinek a figyelmébe aki ezt az embert védi. És még én voltam kikiáltva mindenféle csalónak meg nem megfelelő hangnemben író embernek.
Szép munka mondhatom.

Rotate4all Admin
9:48 (39 perce)
címzett: saját magam
Az accountod véglegesen lett törölve, tehát nem tudom milyen pénzrol beszélsz. Esetleg szívtál valamit? Vagy tul erős gyógyszereket irtak fel az elmebeteg-intézetben?
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Az a probléma, hogy mindezt azok után írod ide, hogy törölve lett minden előzmény. Így aki azt nem olvasta, nem tudja például azt sem, hogy egyáltalán nem lettél csalónak kikiáltva. A többit már nem akarom újra felhozni, mindenesetre érthetetlen, hogy mit akarsz még azok után a rotate4all Admin-tól. Főleg, hogy te magad mondtad, hogy nem is akarod, hogy újraaktiválja a fiókodat. Mindegy, ez a te dolgod. Csak azt utasítom el, hogy itt bárki is megalapozatlanul védte az admint és támadott téged. Ez nem igaz.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Verda »

pisti87 írta: 2018.07.17. 08:50 Én ezeket használom: FamilyBTC, BitcoWorld (ezeknél 2:1 az arány, de az utóbbi most tele van "framebreaker"-rel, úgyhogy jelenleg használhatatlan) valamint Cliquebook, UniClique és GoldenClix 4:1 aránnyal. Elég lassúak, de legalább jó a valid/invalid arányuk. Lehet, hogy van több is, mostanában nem nagyon nézegettem. Illetve vannak még 10:1 arányúak, de az már szerintem nem éri meg. De van TE is több PTC oldalon, legjobb szerintem a Cliquebook és UniClique (1:1 arány, és nem lehet creditet vásárolni), és van a Successbux és Scarlet-Clicks oldalakon is.
A Traffic4Y elég jól teljesít, jó az arány és van forgalom is, úgyhogy ajánlom. Valamint a Trafficonic, BasicHits4U, Soaring4Traffic, HitSafari és TopSurfer oldalakkal is el lehet fogadtatni a linket. Az utóbbinál legalább heti 100 oldalt kell szörfölni, és el kell érni a "Priority" státuszt, hogy említésre méltó forgalom legyen, de úgy nem rossz.
A Traffic4Y-nál heti rendszerességgel kerül Suspended státuszba a rotate4all hirdetésem. Rendkívül idegesítő egy oldal.
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Ha csak heti egyszer-kétszer függesztik fel, az még nagyon jónak számít az ilyen TE oldalaknál. A jó valid/invalid arány és a forgalom miatt szerintem így is megéri használni. De ha valaki tud jobbat, szóljon!
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: luci »

Felfuggesztes eseten hogy lehet ujra akivalni?
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Két eset lehetséges: Általában csak rá kell kattintani a link alatt a "Click to Activate"-re, illetve ezt addig csinálni, amíg el nem fogadja. Ha viszont a "Suspended" felirat olvasható a link alatt, akkor törölni kell a hirdetést, és újra létre kell hozni.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: luci »

pisti87 írta: 2018.07.26. 18:05 Két eset lehetséges: Általában csak rá kell kattintani a link alatt a "Click to Activate"-re, illetve ezt addig csinálni, amíg el nem fogadja. Ha viszont a "Suspended" felirat olvasható a link alatt, akkor törölni kell a hirdetést, és újra létre kell hozni.
Koszi!
Probaltam de nem sikerul hibat talal.
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Lehet tovább próbálkozni, akinek van hozzá türelme, ideje. Ahogy korábban tárgyaltuk, néha hamar sikerül, néha tovább tart. Illetve valaki írta, hogy 23:00 körül érdemes próbálkozni.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: luci »

pisti87 írta: 2018.07.26. 18:14 Lehet tovább próbálkozni, akinek van hozzá türelme, ideje. Ahogy korábban tárgyaltuk, néha hamar sikerül, néha tovább tart. Illetve valaki írta, hogy 23:00 körül érdemes próbálkozni.
Akkor majd kesoob 24:00 korul remelem sikerul nalam a regizes is csak ugy sikerult.
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Verda »

pisti87 írta: 2018.07.26. 09:22 Ha csak heti egyszer-kétszer függesztik fel, az még nagyon jónak számít az ilyen TE oldalaknál. A jó valid/invalid arány és a forgalom miatt szerintem így is megéri használni. De ha valaki tud jobbat, szóljon!
Korábban már említettem a like4like.org-ot. Előző héten 336 valid, 98 invalid megtekintésem volt az oldalból (77,42% valid, 22,58% invalid). Vagyis körülbelül van akkora forgalom belőle, mint a Traffic4Y-ból, azonban nem kell folyton azzal szenvedni, hogy a rotate4all-t állandóan be kelljen küldözgetni heti többször, mert kilöki a rendszer.
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Verda »

pisti87 írta: 2018.07.26. 09:22 Ha csak heti egyszer-kétszer függesztik fel, az még nagyon jónak számít az ilyen TE oldalaknál. A jó valid/invalid arány és a forgalom miatt szerintem így is megéri használni. De ha valaki tud jobbat, szóljon!
Na, nekem már 1 megtekintés után Suspensed-be rakja a rotate4all-t a Traffic4Y. :D Inkább elhirdetem a T4eo-ra a rotate4all-on levő kreditjeimet. :D
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Elég változó nálam is a Traffic4Y. A múltkor vagy ötször függesztette fel egymás után, már én is majdnem feladtam. De most megint napok óta megy a r4all meg a CashNHitz linkem is. Meg azért sem túl jó, mert 3:1 az arány, bár 200-250 oldal után javul egy kicsit.
A Like4Like-ot kipróbáltam, az tényleg egész jól használható. Olyasmi, mint a Trafficonic, az sem rossz, bár mintha csökkenne a forgalom.
Ajánlom még az earnmoneyusing.com-ot, ami direkt PTP-re lett kitalálva, csak még kicsi a forgalom. De az meg ugye attól lesz, ha többen használjuk. Az admin magyar, és támogatja a PTP-t, pl. az ablakméret sem lehet kicsi szörfölés közben, meg a kreditek is olcsók. Csak nem könnyű megtalálni az új TE hirdetés létrehozása menüpontot, a szörfölés megkezdése előtt látható a jobb alsó sarokban, egy fogaskerék ikon. Már javasoltam, hogy legyen más helyen.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: luci »

Kifizetes par oran belul a szamlamon volt koszonom :good:

Kép

Kép
Attila
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2015.05.08. 09:20
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Attila »

Gratulálok Luci! :)
Az oldallal kapcsolatban annyit azért megemlítenék, hogy a "kedves" Admin egy ritka nagy ...............
Töröltettem vele a meglévő fiókomat, újra szerettem volna regisztrálni egy ismerős alá. Ezzel szerintem semmi gond, nem két fiókot akartam fenntartani, mivel annak semmi értelme, egy állandó IP címem van itthon. Nála gond, mert ez nem kivitelezhető, ha töröltetem magam akkor újra nem regisztrálhatok. Hát olyan szinten letiltott, hogy még maga az oldal sem jelenik meg nálam...
Pedig nem kevés látogatót hoztam az oldalra és még vásároltam hirdetést is nála és még akartam is.... Na, de Ő tudja, a stílusáról meg inkább ne is beszéljünk, mert csúnya szavacskákat kellene leírnom! Nincs gond, használunk másik oldalt és ott hirdetek majd a jövőben! :)
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Hát, nem ártott volna előre tisztázni, hogy miért akarod törölni a fiókodat. A szponzorváltás tudtommal általában nem megengedett máshol sem. Fix IP címmel biztos nem fogsz tudni újra regisztrálni. Igaz, hogy lehetne engedékenyebb, meg más stílusú, de legalább 24 órán belül fizet, ami azért elég ritka. Azt hittem, lesz egy másik használható PTP, a CashNHitz. Az első kifizetésemet egyszerűen csak törölték, még csak vissza sem tették az egyenlegre.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: luci »

Attila írta: 2018.08.20. 09:06 Gratulálok Luci! :)
Az oldallal kapcsolatban annyit azért megemlítenék, hogy a "kedves" Admin egy ritka nagy ...............
Töröltettem vele a meglévő fiókomat, újra szerettem volna regisztrálni egy ismerős alá. Ezzel szerintem semmi gond, nem két fiókot akartam fenntartani, mivel annak semmi értelme, egy állandó IP címem van itthon. Nála gond, mert ez nem kivitelezhető, ha töröltetem magam akkor újra nem regisztrálhatok. Hát olyan szinten letiltott, hogy még maga az oldal sem jelenik meg nálam...
Pedig nem kevés látogatót hoztam az oldalra és még vásároltam hirdetést is nála és még akartam is.... Na, de Ő tudja, a stílusáról meg inkább ne is beszéljünk, mert csúnya szavacskákat kellene leírnom! Nincs gond, használunk másik oldalt és ott hirdetek majd a jövőben! :)
Koszonom! :)
Sajnalom hogy igy alakult viszont avval en is egyetertek hogy lehetne kicsit engedekenyebb az Admin.
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

PTC oldalakon sokkal jobb lett az arány. Majd még a TE oldalakra leszek kíváncsi, elvileg annak is javulni kéne.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: luci »

Kattolja meg valaki az oldalt vagy mindenki ki lett zarva mi helyzet?
Megy ez is a kukaba?
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: luci »

skamasz írta: 2018.09.24. 16:32
luci írta: 2018.09.24. 16:29 Kattolja meg valaki az oldalt vagy mindenki ki lett zarva mi helyzet?
Megy ez is a kukaba?
Ezt nem ertem, nem most kaptal kifizut ?
De igen kaptam csak volt egy olyan erzesem hogy mar csak en maradtam itt egyedul mert mindenki mas ki lett zarva.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Megy a kukába???

Az egyik legjobb oldalam, napi 20-40 cent profit stabilan megvan, atom pontosan fizet ... és nagy összegeket is fizet!

A szabályokra figyelni, ezen felül meg csak azt keresni hol a legjobb, legoptimálisabb betenni a PTP linkedet.

... ya és még 1, nem egy oldalt csak azért csinálok hogy az ott keresett pénzt elhirdessem majd a hasznot itt PayPal-ra direktbe kikérve megkapjam. Az egyik legjobb "váltó" ilyen szempontból.

Szóval csinálni-csinálni-csinálni míg mindenki előtt ott a lehetőség.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Miután jelentősen javult a valid/invalid látogatások aránya a mobiltelefonok engedélyezése miatt, jobban megéri TE oldalakon, illetve akár pénzért vásárolt kreditekkel is hirdetni. Utóbbi esetben azt is érdemes beleszámítani, hogy így jóval nagyobb az esélye referralok szerzésének, illetve akár a heti PTP versenyen is labdába lehet rúgni. Én meg is próbálom a versenyt jövő héten, majd beszámolok az eredményről.

Egyébként, aki nem akarja a PayPal-t "támogatni", annak ajánlom a Bitcoin kifizetést Bitstamp wallet-re. A díj már jóval alacsonyabb (kb. mint a PM és Payeer esetében), és Bitstamp-en át lehet váltani $-ra vagy €-ra, majd fix 0,9 €-ért át lehet utalni bankszámlára (€10 fölötti összeget). SEPA utalással küldik, pár nap alatt megérkezik, már többször csináltam.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Igen, jelentősen javultak a valid arányok, ezt én is tapasztalom az oldalaimnál.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na én is fel lettem függesztve. :D Ami nagyon jó mert famylin az összes pénzemet majdnem ráraktam reklámra. Mondjuk most nézem ptp-én is hírdettem famylin és az nem megengedett, csak most olvastam el. Ez van, így legalább azt a csaló oldalt is leépítem.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Account suspended.
Reason: Promoting in PTP programs not allowed

Ezért.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Jó lenne azért ha nem zárna ki mindenkit egyből, mert bár fizet de így sok értelme nincs, ha mindekit kizárnak innen is már majdnem.
Attila
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2015.05.08. 09:20
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Attila »

Biztos ez a legjobb PTP jelenleg, de ez az Admin egy .......!!!! Engem már rég kitiltott, de ez legyen az Ő öröme.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Attila 2018.09.30. 08:52-kor.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég