rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Pénz kereső Autosurf és Manualsurf oldalak
skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.10.05. 16:31

Verda írta:
2018.10.05. 10:40
skamasz írta:
2018.10.04. 22:28
Verda írta:
2018.10.03. 09:09
A TrafficG forgalomcsere oldalba sikerült beraknom a rotate4all linkemet. Azonban 49 invalid forgalomból 16 blacklisted sites/strings besorolást kapott. Egyenlőre ki is vettem a ptp-linket a TrafficG-ből. Tud-e valaki arról valamit, hogy egy forgalomcsere (traffic exchange) oldalból hogy jöhet blacklisted sites/strings fogalom +, hogy mi baja lehet a rotate4all-nak a TrafficG-vel? A TrafficG perpillanat nincs a blacklisted websites listán, szóval nem tudom mire vélni azt a 16 darab blacklisted sites/strings forgalmat.
Van oldalcsere rész a TrafficG-n, az is beleszámít a találatokba szerintem. Tehát ha valaki a te oldaladat nem megnézi hanem megosztja akkor lehet olyan oldalon osztja meg ami tiltott én másra nemtudok gondolni...
És hogyan lehet kikapcsolni ezt az oldalcsere részt? +Mit keres az forgalomcsere résznél berakott oldal az oldalcsere résznél? :?
Sehogy sem ez nem rajtad múlik...
Yeppp igen nekem is van : http://netinvest.club/ :)

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.10.16. 16:08

És igen... :roll:
Én is tiltva lettem, persze figyelmeztetés nélkül... és elsőre :good: :lol:
Elég régóta figyeltem a hozzászólásokat... de nem igazán akartam hozzá szólni a témához.
De az tény hogy egyre több embert tilt ki az Admin... és nekem sem tetszett ez a megnyílvánulása. :? Ezek után hogy engem is bannolt meg főleg :XD:
Abban igaza van az adminnak... hogy mindannyian szabályt sértettünk. De csak ebben és ennyi.
Az hogy egyetlen egy hiba vagy nem oda figyelés miatt kitilt bárkit az szerintem eléggé nonszensz és incorrect dolog (és most vissza fogtam magam és írhatnék még szép jelzőket :innocent: :angry: ).

Saját pl-m csak annyi... hogy évek óta csinálom vagyis csináltam a Rotatet.... sosem szegtem szabályt, sosem regeltem 2* és sosem hírdettem PTP programon. Pár napja a cliqueesteria oldalon folyamatosan PTP creditet nyertem... összegyűlt pár 100 ilyen creditem és sajnos azonnal és automatikusan tettem is be a Rotate hírdetést... le se esett hogy ez PTP hirdetés :? :wacko: Elismerem hibáztam és szabályt szegtem.
Na de kemény pár 100 credit miatt kitiltani egy évek óta aktív tagot :? Sztem eléggé incorrect. És ahogy olvastam az eddigi hozzászólásokat nem egy emberrel történt ez meg... sőt túl sok emberrel is :?
És nem azzal van a baj hogy a szabály sértések miatt büntetést kapunk... hanem ahogy több ember is írta, itt a mértékkel és az azonnali kizásással van a baj :?

Kedves Admin!
Emberek vagyunk, nem gépek... tévedünk és hibázunk olykor (ráadásul ezek szerintem tényleg nem akkora hatalmas hibák)... te ehhez képest sorra bannolod az accuntjainkat :? Te biztos sosem hibáztál még... gondolom én :)
Arról nem beszélve... hogy 3 napja írtam supportot neked... arra nem vetted a fáradtságot eddig a percig, hogy válaszolj vagy csak vissza ír 3 szót... :?

Sajnálom az egészet... mert nagyon szerettem ezt az oldalt, sőt a kedvenc oldalam volt...illetve (veled) / az adminnal sem volt semmi bajom, gondom idáig. De ez a lépésed és az amiket hónapok óta olvasok... kicsit kiverte nálam is a biztosítékot most :? :wacko: :angry:
De ha ez neked jó... hogy ennyi aktív tagot kitiltasz egy ilyen kis hibáért... hát te tudod. Sok sikert hozzá :innocent: :?

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.10.18. 18:11

Laci írta:
2018.10.16. 16:08
És igen... :roll:
Én is tiltva lettem, persze figyelmeztetés nélkül... és elsőre :good: :lol:
Elég régóta figyeltem a hozzászólásokat... de nem igazán akartam hozzá szólni a témához.
De az tény hogy egyre több embert tilt ki az Admin... és nekem sem tetszett ez a megnyílvánulása. :? Ezek után hogy engem is bannolt meg főleg :XD:
Abban igaza van az adminnak... hogy mindannyian szabályt sértettünk. De csak ebben és ennyi.
Az hogy egyetlen egy hiba vagy nem oda figyelés miatt kitilt bárkit az szerintem eléggé nonszensz és incorrect dolog (és most vissza fogtam magam és írhatnék még szép jelzőket :innocent: :angry: ).

Saját pl-m csak annyi... hogy évek óta csinálom vagyis csináltam a Rotatet.... sosem szegtem szabályt, sosem regeltem 2* és sosem hírdettem PTP programon. Pár napja a cliqueesteria oldalon folyamatosan PTP creditet nyertem... összegyűlt pár 100 ilyen creditem és sajnos azonnal és automatikusan tettem is be a Rotate hírdetést... le se esett hogy ez PTP hirdetés :? :wacko: Elismerem hibáztam és szabályt szegtem.
Na de kemény pár 100 credit miatt kitiltani egy évek óta aktív tagot :? Sztem eléggé incorrect. És ahogy olvastam az eddigi hozzászólásokat nem egy emberrel történt ez meg... sőt túl sok emberrel is :?
És nem azzal van a baj hogy a szabály sértések miatt büntetést kapunk... hanem ahogy több ember is írta, itt a mértékkel és az azonnali kizásással van a baj :?

Kedves Admin!
Emberek vagyunk, nem gépek... tévedünk és hibázunk olykor (ráadásul ezek szerintem tényleg nem akkora hatalmas hibák)... te ehhez képest sorra bannolod az accuntjainkat :? Te biztos sosem hibáztál még... gondolom én :)
Arról nem beszélve... hogy 3 napja írtam supportot neked... arra nem vetted a fáradtságot eddig a percig, hogy válaszolj vagy csak vissza ír 3 szót... :?

Sajnálom az egészet... mert nagyon szerettem ezt az oldalt, sőt a kedvenc oldalam volt...illetve (veled) / az adminnal sem volt semmi bajom, gondom idáig. De ez a lépésed és az amiket hónapok óta olvasok... kicsit kiverte nálam is a biztosítékot most :? :wacko: :angry:
De ha ez neked jó... hogy ennyi aktív tagot kitiltasz egy ilyen kis hibáért... hát te tudod. Sok sikert hozzá :innocent: :?
Igazad van, de tedd tul magad rajta, kerd meg egy haverodat/ismerosodet hogy regeljen egy fiokot a sajat otthonabol vagy munkahelyerol.
A szabalyzat szerint nem lehet tobb felhasznaloi fiok egy-es ugyanaz szemelytol, szamitogeptol vagy netes csatlakozassal. Ennnyi... sehol sem ír olyat hogy te nem hirdetheted egy másik személy ptp linkjét a penzt meg kikeri egy akarmilyen PM fiókra ami a tied...

"Multiple accounts from the same person, computer and/or internet connection are strictly prohibited."
Yeppp igen nekem is van : http://netinvest.club/ :)

Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gisell » 2018.10.29. 19:23

Két napja nem enged be.
A VPN / Proxies kapcsolódás nem megengedett. Ezt a kísérletet rögzítették.
Mivel a gépen semmit nem állítottam, szolgáltatót meg nem cserélek ezért, nem is reklamálok.

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » 2018.11.15. 21:57

Én szépen tudok az oldallal haladni, azt lehet mondani hogy önerőből (PTP) + a direkt refek segítségével (60-80 db.) napi 30-40 centet össze lehet hozni.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
ClixSense - Alap No.2. pénzgyűjtő PTC oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala

deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: deejayfly » Tegnap, 16:23

Sziasztok lenne egy kérdésem. Ma elég sokszor ezt a üzenetet kapom: Invalid visit. Either Javascript/Cookies are disabled, screen resolution too small or your browser window is not maximized. Ad-blocking, page-zooming or multiple surfing instances are not allowed either. This attempt has been logged.

Kérdésem az lenne hogy másnál volt-e már ilyen hiba? ez miatt várhatók kizárást? Vagy ez egy hiba?
Cookit már töröltem a de a ugyan ugy idöközönként bejön ez a felirat.

Köszönöm aki tud rá válaszolni

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » Tegnap, 16:42

Valószínűleg nem teljes ablakban, vagy nem 100%-os nagyítással próbáltál szörfölni. Esetleg reklám blokkoló, vagy egy nem megfelelő beállítás okozhatja a böngészőben. Ezért elvileg nem kéne, hogy felfüggesszen. Bár az utolsó mondat arra enged következtetni, hogy ha ez sokszor megtörténik, annak következményei lesznek.
PaidVerts - PTC oldal: Hirdetés és pénzkereset egyben
Diversity-Fund Club - Befektetési oldal: 120-125% ROI napi 1% körüli visszaosztással

deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: deejayfly » Tegnap, 16:53

Teljes ablakban szörfölök. nincs reklám blokkolo telepitve.Minden beállitás ugy van mint tegnap,amikkor még semmi gondja nem volt.10-20 oldalaként ugrik fel ez a üzenet.

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » Tegnap, 16:58

Akkor lehet, hogy hiba, esetleg másik böngészőben érdemes megpróbálni. Most kipróbálom, írok ha nálam is csinálja.
PaidVerts - PTC oldal: Hirdetés és pénzkereset egyben
Diversity-Fund Club - Befektetési oldal: 120-125% ROI napi 1% körüli visszaosztással

Verda
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Verda » Tegnap, 17:02

Nálam is előjött ez a napokban. Ha jól emlékszem, akkor kimondottan egy adott hirdetésnél szokott előjönni, bár nem mernék megesküdni rá.
You2Surf – Traffic Exchange
Hit2Hit – Traffic Exchange
T4eo – Traffic Exchange, PTC
ClixSense - Kérdőíves oldal

deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: deejayfly » Tegnap, 17:09

Másik Böngészöben is ezt csinálja,10-20 oldalaként elöjön.

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » Tegnap, 17:12

@deejayfly: Sajnos ebben nem tudok segíteni, de remélem mihamarabb tisztázódik a dolog Számodra, még véletlenül se legyen bajod belőle!

deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: deejayfly » Tegnap, 17:15

Irtam a Adminak csak félek hogy nem fog válaszolni. multkor is irtam neki és nem válaszolt rá

deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: deejayfly » Tegnap, 18:04

Válaszolt a admin. Önáluk volt a hiba de már javitoták és a mai ezzekböl adodo jelentéseket törölték. És igen azota nem jött elö a hiba most már jó :)

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » Tegnap, 18:09

Ennek őszintén örülök (hogy megoldódott). Az Admin a megkeresésekre (ahogy tud mihamarabb) kell válaszoljon (az a normális). Hála Isten ebből most nem lett kizárásos dolog (azt az utóbbi időben picit erősnek éreztem már, s nem is kicsit lehúzta a topik "rangját"). Ezek az események igen sajnálatosak, mivel igen jó programról van szó. Reméljük a legjobbakat :)

luci
Támogató
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: luci » Tegnap, 22:10

Nekem is sikerult osszeszednem ma 52 centet.
Ma tobszor javitottak az oldalt az iment is. Egy ideig nem kattoltam mivel legutobbi kifizetesem nem kaptam meg de ha jol emlekszem akkor kb. 1 het mulva vettem eszre hogy vissza lett teve az osszeg a balanceba es miutan ujra kikertem kifizette.

Kép

Kép

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » Tegnap, 22:38

Azért napi 52 cent az nem rossz! Van még feljebb ezek szerint ... iparkodok beérni Téged luci :)

luci
Támogató
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: luci » Tegnap, 22:56

Azert nem kis munka jo par orat vesz igenybe de ha van ra ido akkor miert ne :)

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » Ma, 10:47

Amúgy Nektek mely oldalak jönnek be "megtérülés oldalról" (befektetett idő, erőfeszítés vagy akár pénzbeli befizetés) hogy hirdessétek a R4All PTP linkjeiteket? Mik a "kedvenc" oldalaitok ahol a R4All PTP linkjeiteket hirdetitek?

ibik
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ibik » Ma, 11:44

Sziasztok.
Általában a nemfizető oldalakon hirdetem. Az utóbbi időben a Fortunebux, Freetimeclix és Dailyclix-en hirdetem, mindegyik már rég nem fizet, de adja a napi pörgetést és így hirdetem a rotate-t, többé kevésbé napi kb 20-30 látogatás......lassan de biztosan haladok előre. A legújabban a Surfbtc és Btcfrenzy oldalon hirdetem el az egyenlegem egy részét, sajna már nem fizetnek ezek az oldalak mint rég..... Persze a T4eo oldalt is elővettem, szörfölök és hirdetem az R4-et, ez is lassú víz partot mos..... :D Persze, hogy a manunálszörfök is ott vannak, ezeket picit hanyagoltam........ Párat napi szintem csinálok, de időhiány miatt a többi hébe hóba..... Most talán ennyit sorolok fel.....

Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Admin » Ma, 12:52

Értelek.

AZ hogy nemfizető oldalakat beteszünk, mentjük a menthetőket, ezt tudom/tudjuk. Igazából olyan oldal/oldalak érdekelnének, amiket kifejezetten azért csináltok hogy aztán a PTP linkjeiteket hirdethessétek majd rajta. Az hogy "csak" napi 10-20 valid hits érkezik róla, az nem baj (sok kicsi sokra megy) a lényeg az lenne hogy a befektetett energia, kattintás, pénz megérje.

Csak hogy hozzak példát ... a clique oldalakat pl. azért nem hagytam el, mert azokon relatíve gyorsan összeszedhető 1.2 USD (nagyságrendileg 1 hónap) amin tudok venni 5000 Grid kreditet. Azt beteszem R4All PTP linkre és így "átkonvertálom" PayPal-ra a Clique oldalakon megkeresett (PayPal-ra ott nem kikérhető) pénzeket. Ez nálam frankón működik már hónapok óta.

Ilyen "trükkök" érdekelnének. Az hogy katt egy oldalt pl. 1 hónapig és azon tudok venni 300-500 kreditet, az annyira nem éri meg (szerintem).

... vagy pl. az itt az oldalon fent bannerben hirdetett Etheriumclix oldal ... azt is csak azért csinálom, hogy a napi keresetet (az kb. 60-80 PTP kreditre elegendő) felteszem, s konvertálom az Etheriumclix oldalon naponta megkeresett összeget PayPal egyenlegre.

Ilyenek érdekelnének (ha vannak Nektek is)?

Válasz küldése