Rotate4all - CSALÓ ADMIN - MESSZE KERÜLD EL!!!

Pénz kereső Autosurf és Manualsurf oldalak
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Azt én is elismerem hogy szerintem sem az a megoldás ha mindenkit sorba kizár, mert ezáltal saját maga alatt (is) vágja a fát, én is a párti lennék hogy hibázni lehet, legyen levonás, s ha még 1x ugyanazt teszi, tiltson. Ez az én privát véleményem persze, az oldal viszont nem az enyém/mienk, ha én/mi jobban tudjuk ezt csinálni azt mondhatja csináljuk. Az Ő oldalán Ő "diktál", tetszik, nem tetszik, Ő az ki meghatározza ki meddig van az oldalán.
Azt mondhatjuk kár hogy nincs ilyen oldalból még vagy 4-6 másik, a konkurencia mindig nagy úr, segít idomulni a versenytársakhoz. Szerintem ez lenne a legjobb mindenkinek, versenyhelyzet.

Kérem amúgy a személyeskedéseket mellőzni, nem kívánnám hogy az oldalunk ilyen irányba menjen el. Köszönöm!
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Verda »

patrasz írta: 2018.09.28. 13:31 Na én is fel lettem függesztve. :D Ami nagyon jó mert famylin az összes pénzemet majdnem ráraktam reklámra. Mondjuk most nézem ptp-én is hírdettem famylin és az nem megengedett, csak most olvastam el. Ez van, így legalább azt a csaló oldalt is leépítem.
Family? Az melyik weboldal pontosan? A Blacklisted websites-n nem találtam olyan oldalt, amiben benne lenne a family karaktersorozat.
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nem magával az oldallal van baj (familyclix egyébként), hanem hogy ptp részén is hirdettem az oldalt, vagy 2 napig, nem csak a ptc részén.
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Verda »

Egyébként felmerült bennem egy kérdés az Ojooo miatt. Korábban feltűnt, hogy az Ojooo lekerült a Blacklisted websites listáról, ezt meg is említettem itt a fórumon múltkor.

Na szóval a kérdés, ami felmerült bennem: Mi van abban az esetben, ha a Blacklisted websites lista frissül és felkerül rá egy oldal, amin éppenséggel számos rotate4all link fut? Azonnal kitiltanak mindenkit a rotate4all-ról aki az adott weboldalon hirdet, amint felkerült a Blacklisted websites-re az adott weboldal vagy kap mindenki időt, hogy kivegye az adott oldalról a hirdetését? És honnan vesznek a tudomás a felhasználók a Blacklisted websites változásáról, ugyanis eddig a friss hírekben nem láttam, hogy hírbe került volna akár egyszer is a Blacklisted websites frissítése.
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Ez nekem sem volt világos, mert a "Terms"-ben részletesen fel van ugyan sorolva, hogy mi számít "Invalid"-nak, de hogy miért jár kizárás, az nem volt egyértelmű. De most megnéztem újra, és szerintem ami a "Dashboard"-on van felsorolva pirossal, csak az jár fiókfelfüggesztéssel. Nyilván pl. ha valaki VPN-ről nézi a linkedet, vagy 14. alkalommal, az is invalidnak számít, de amiről nem te tehetsz, azt csak nem számolja el. Szerintem a Blacklisted-ért sem jár kizárás - a "Terms" 7. pontjában is csak ennyit ír: "Traffic coming from any Blacklisted website will always be marked as invalid." -, de jobb azért ránézni időnként a listára.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Meg egy külön oszlop is van a statisztikában a Blacklisted oldalakról származó látogatásoknak, nyilván annak nem lenne értelme, ha azonnal kitiltana érte.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

luci írta: 2018.10.02. 08:13 :(

Kép
Ez most nagyon nem jön jól. Remélem nem régóta tart, és hamar helyre lesz állítva.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Már működik.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Verda »

Fura, nekem még mindig nem működik.
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Most megint nem jön be nekem sem. Nem vagyok szerencsés: eddig még sosem tapasztaltam ilyet, és pont most csinálja ezt, amikor egy csomó kredit van a linkemen, meg fix hirdetés.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: luci »

Nalam mar mukodik remelem igy marad :)
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Verda »

A TrafficG forgalomcsere oldalba sikerült beraknom a rotate4all linkemet. Azonban 49 invalid forgalomból 16 blacklisted sites/strings besorolást kapott. Egyenlőre ki is vettem a ptp-linket a TrafficG-ből. Tud-e valaki arról valamit, hogy egy forgalomcsere (traffic exchange) oldalból hogy jöhet blacklisted sites/strings fogalom +, hogy mi baja lehet a rotate4all-nak a TrafficG-vel? A TrafficG perpillanat nincs a blacklisted websites listán, szóval nem tudom mire vélni azt a 16 darab blacklisted sites/strings forgalmat.
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Verda »

skamasz írta: 2018.10.04. 22:28
Verda írta: 2018.10.03. 09:09 A TrafficG forgalomcsere oldalba sikerült beraknom a rotate4all linkemet. Azonban 49 invalid forgalomból 16 blacklisted sites/strings besorolást kapott. Egyenlőre ki is vettem a ptp-linket a TrafficG-ből. Tud-e valaki arról valamit, hogy egy forgalomcsere (traffic exchange) oldalból hogy jöhet blacklisted sites/strings fogalom +, hogy mi baja lehet a rotate4all-nak a TrafficG-vel? A TrafficG perpillanat nincs a blacklisted websites listán, szóval nem tudom mire vélni azt a 16 darab blacklisted sites/strings forgalmat.
Van oldalcsere rész a TrafficG-n, az is beleszámít a találatokba szerintem. Tehát ha valaki a te oldaladat nem megnézi hanem megosztja akkor lehet olyan oldalon osztja meg ami tiltott én másra nemtudok gondolni...
És hogyan lehet kikapcsolni ezt az oldalcsere részt? +Mit keres az forgalomcsere résznél berakott oldal az oldalcsere résznél? :?
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Laci »

És igen... :roll:
Én is tiltva lettem, persze figyelmeztetés nélkül... és elsőre :good: :lol:
Elég régóta figyeltem a hozzászólásokat... de nem igazán akartam hozzá szólni a témához.
De az tény hogy egyre több embert tilt ki az Admin... és nekem sem tetszett ez a megnyílvánulása. :? Ezek után hogy engem is bannolt meg főleg :XD:
Abban igaza van az adminnak... hogy mindannyian szabályt sértettünk. De csak ebben és ennyi.
Az hogy egyetlen egy hiba vagy nem oda figyelés miatt kitilt bárkit az szerintem eléggé nonszensz és incorrect dolog (és most vissza fogtam magam és írhatnék még szép jelzőket :innocent: :angry: ).

Saját pl-m csak annyi... hogy évek óta csinálom vagyis csináltam a Rotatet.... sosem szegtem szabályt, sosem regeltem 2* és sosem hírdettem PTP programon. Pár napja a cliqueesteria oldalon folyamatosan PTP creditet nyertem... összegyűlt pár 100 ilyen creditem és sajnos azonnal és automatikusan tettem is be a Rotate hírdetést... le se esett hogy ez PTP hirdetés :? :wacko: Elismerem hibáztam és szabályt szegtem.
Na de kemény pár 100 credit miatt kitiltani egy évek óta aktív tagot :? Sztem eléggé incorrect. És ahogy olvastam az eddigi hozzászólásokat nem egy emberrel történt ez meg... sőt túl sok emberrel is :?
És nem azzal van a baj hogy a szabály sértések miatt büntetést kapunk... hanem ahogy több ember is írta, itt a mértékkel és az azonnali kizásással van a baj :?

Kedves Admin!
Emberek vagyunk, nem gépek... tévedünk és hibázunk olykor (ráadásul ezek szerintem tényleg nem akkora hatalmas hibák)... te ehhez képest sorra bannolod az accuntjainkat :? Te biztos sosem hibáztál még... gondolom én :)
Arról nem beszélve... hogy 3 napja írtam supportot neked... arra nem vetted a fáradtságot eddig a percig, hogy válaszolj vagy csak vissza ír 3 szót... :?

Sajnálom az egészet... mert nagyon szerettem ezt az oldalt, sőt a kedvenc oldalam volt...illetve (veled) / az adminnal sem volt semmi bajom, gondom idáig. De ez a lépésed és az amiket hónapok óta olvasok... kicsit kiverte nálam is a biztosítékot most :? :wacko: :angry:
De ha ez neked jó... hogy ennyi aktív tagot kitiltasz egy ilyen kis hibáért... hát te tudod. Sok sikert hozzá :innocent: :?
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Két napja nem enged be.
A VPN / Proxies kapcsolódás nem megengedett. Ezt a kísérletet rögzítették.
Mivel a gépen semmit nem állítottam, szolgáltatót meg nem cserélek ezért, nem is reklamálok.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Én szépen tudok az oldallal haladni, azt lehet mondani hogy önerőből (PTP) + a direkt refek segítségével (60-80 db.) napi 30-40 centet össze lehet hozni.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Sziasztok lenne egy kérdésem. Ma elég sokszor ezt a üzenetet kapom: Invalid visit. Either Javascript/Cookies are disabled, screen resolution too small or your browser window is not maximized. Ad-blocking, page-zooming or multiple surfing instances are not allowed either. This attempt has been logged.

Kérdésem az lenne hogy másnál volt-e már ilyen hiba? ez miatt várhatók kizárást? Vagy ez egy hiba?
Cookit már töröltem a de a ugyan ugy idöközönként bejön ez a felirat.

Köszönöm aki tud rá válaszolni
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Valószínűleg nem teljes ablakban, vagy nem 100%-os nagyítással próbáltál szörfölni. Esetleg reklám blokkoló, vagy egy nem megfelelő beállítás okozhatja a böngészőben. Ezért elvileg nem kéne, hogy felfüggesszen. Bár az utolsó mondat arra enged következtetni, hogy ha ez sokszor megtörténik, annak következményei lesznek.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Teljes ablakban szörfölök. nincs reklám blokkolo telepitve.Minden beállitás ugy van mint tegnap,amikkor még semmi gondja nem volt.10-20 oldalaként ugrik fel ez a üzenet.
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Akkor lehet, hogy hiba, esetleg másik böngészőben érdemes megpróbálni. Most kipróbálom, írok ha nálam is csinálja.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Verda »

Nálam is előjött ez a napokban. Ha jól emlékszem, akkor kimondottan egy adott hirdetésnél szokott előjönni, bár nem mernék megesküdni rá.
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Másik Böngészöben is ezt csinálja,10-20 oldalaként elöjön.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Admin »

@deejayfly: Sajnos ebben nem tudok segíteni, de remélem mihamarabb tisztázódik a dolog Számodra, még véletlenül se legyen bajod belőle!
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Irtam a Adminak csak félek hogy nem fog válaszolni. multkor is irtam neki és nem válaszolt rá
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Válaszolt a admin. Önáluk volt a hiba de már javitoták és a mai ezzekböl adodo jelentéseket törölték. És igen azota nem jött elö a hiba most már jó :)
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Ennek őszintén örülök (hogy megoldódott). Az Admin a megkeresésekre (ahogy tud mihamarabb) kell válaszoljon (az a normális). Hála Isten ebből most nem lett kizárásos dolog (azt az utóbbi időben picit erősnek éreztem már, s nem is kicsit lehúzta a topik "rangját"). Ezek az események igen sajnálatosak, mivel igen jó programról van szó. Reméljük a legjobbakat :)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: luci »

Nekem is sikerult osszeszednem ma 52 centet.
Ma tobszor javitottak az oldalt az iment is. Egy ideig nem kattoltam mivel legutobbi kifizetesem nem kaptam meg de ha jol emlekszem akkor kb. 1 het mulva vettem eszre hogy vissza lett teve az osszeg a balanceba es miutan ujra kikertem kifizette.

Kép

Kép
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Azért napi 52 cent az nem rossz! Van még feljebb ezek szerint ... iparkodok beérni Téged luci :)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég