rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Pénz kereső Autosurf és Manualsurf oldalak
skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.25 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.10.05. 16:31

Verda írta:
2018.10.05. 10:40
skamasz írta:
2018.10.04. 22:28
Verda írta:
2018.10.03. 09:09
A TrafficG forgalomcsere oldalba sikerült beraknom a rotate4all linkemet. Azonban 49 invalid forgalomból 16 blacklisted sites/strings besorolást kapott. Egyenlőre ki is vettem a ptp-linket a TrafficG-ből. Tud-e valaki arról valamit, hogy egy forgalomcsere (traffic exchange) oldalból hogy jöhet blacklisted sites/strings fogalom +, hogy mi baja lehet a rotate4all-nak a TrafficG-vel? A TrafficG perpillanat nincs a blacklisted websites listán, szóval nem tudom mire vélni azt a 16 darab blacklisted sites/strings forgalmat.
Van oldalcsere rész a TrafficG-n, az is beleszámít a találatokba szerintem. Tehát ha valaki a te oldaladat nem megnézi hanem megosztja akkor lehet olyan oldalon osztja meg ami tiltott én másra nemtudok gondolni...
És hogyan lehet kikapcsolni ezt az oldalcsere részt? +Mit keres az forgalomcsere résznél berakott oldal az oldalcsere résznél? :?
Sehogy sem ez nem rajtad múlik...
Yeppp igen nekem is van : http://netinvest.club/ :)

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laci » 2018.10.16. 16:08

És igen... :roll:
Én is tiltva lettem, persze figyelmeztetés nélkül... és elsőre :good: :lol:
Elég régóta figyeltem a hozzászólásokat... de nem igazán akartam hozzá szólni a témához.
De az tény hogy egyre több embert tilt ki az Admin... és nekem sem tetszett ez a megnyílvánulása. :? Ezek után hogy engem is bannolt meg főleg :XD:
Abban igaza van az adminnak... hogy mindannyian szabályt sértettünk. De csak ebben és ennyi.
Az hogy egyetlen egy hiba vagy nem oda figyelés miatt kitilt bárkit az szerintem eléggé nonszensz és incorrect dolog (és most vissza fogtam magam és írhatnék még szép jelzőket :innocent: :angry: ).

Saját pl-m csak annyi... hogy évek óta csinálom vagyis csináltam a Rotatet.... sosem szegtem szabályt, sosem regeltem 2* és sosem hírdettem PTP programon. Pár napja a cliqueesteria oldalon folyamatosan PTP creditet nyertem... összegyűlt pár 100 ilyen creditem és sajnos azonnal és automatikusan tettem is be a Rotate hírdetést... le se esett hogy ez PTP hirdetés :? :wacko: Elismerem hibáztam és szabályt szegtem.
Na de kemény pár 100 credit miatt kitiltani egy évek óta aktív tagot :? Sztem eléggé incorrect. És ahogy olvastam az eddigi hozzászólásokat nem egy emberrel történt ez meg... sőt túl sok emberrel is :?
És nem azzal van a baj hogy a szabály sértések miatt büntetést kapunk... hanem ahogy több ember is írta, itt a mértékkel és az azonnali kizásással van a baj :?

Kedves Admin!
Emberek vagyunk, nem gépek... tévedünk és hibázunk olykor (ráadásul ezek szerintem tényleg nem akkora hatalmas hibák)... te ehhez képest sorra bannolod az accuntjainkat :? Te biztos sosem hibáztál még... gondolom én :)
Arról nem beszélve... hogy 3 napja írtam supportot neked... arra nem vetted a fáradtságot eddig a percig, hogy válaszolj vagy csak vissza ír 3 szót... :?

Sajnálom az egészet... mert nagyon szerettem ezt az oldalt, sőt a kedvenc oldalam volt...illetve (veled) / az adminnal sem volt semmi bajom, gondom idáig. De ez a lépésed és az amiket hónapok óta olvasok... kicsit kiverte nálam is a biztosítékot most :? :wacko: :angry:
De ha ez neked jó... hogy ennyi aktív tagot kitiltasz egy ilyen kis hibáért... hát te tudod. Sok sikert hozzá :innocent: :?

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.10.18. 18:11

Laci írta:
2018.10.16. 16:08
És igen... :roll:
Én is tiltva lettem, persze figyelmeztetés nélkül... és elsőre :good: :lol:
Elég régóta figyeltem a hozzászólásokat... de nem igazán akartam hozzá szólni a témához.
De az tény hogy egyre több embert tilt ki az Admin... és nekem sem tetszett ez a megnyílvánulása. :? Ezek után hogy engem is bannolt meg főleg :XD:
Abban igaza van az adminnak... hogy mindannyian szabályt sértettünk. De csak ebben és ennyi.
Az hogy egyetlen egy hiba vagy nem oda figyelés miatt kitilt bárkit az szerintem eléggé nonszensz és incorrect dolog (és most vissza fogtam magam és írhatnék még szép jelzőket :innocent: :angry: ).

Saját pl-m csak annyi... hogy évek óta csinálom vagyis csináltam a Rotatet.... sosem szegtem szabályt, sosem regeltem 2* és sosem hírdettem PTP programon. Pár napja a cliqueesteria oldalon folyamatosan PTP creditet nyertem... összegyűlt pár 100 ilyen creditem és sajnos azonnal és automatikusan tettem is be a Rotate hírdetést... le se esett hogy ez PTP hirdetés :? :wacko: Elismerem hibáztam és szabályt szegtem.
Na de kemény pár 100 credit miatt kitiltani egy évek óta aktív tagot :? Sztem eléggé incorrect. És ahogy olvastam az eddigi hozzászólásokat nem egy emberrel történt ez meg... sőt túl sok emberrel is :?
És nem azzal van a baj hogy a szabály sértések miatt büntetést kapunk... hanem ahogy több ember is írta, itt a mértékkel és az azonnali kizásással van a baj :?

Kedves Admin!
Emberek vagyunk, nem gépek... tévedünk és hibázunk olykor (ráadásul ezek szerintem tényleg nem akkora hatalmas hibák)... te ehhez képest sorra bannolod az accuntjainkat :? Te biztos sosem hibáztál még... gondolom én :)
Arról nem beszélve... hogy 3 napja írtam supportot neked... arra nem vetted a fáradtságot eddig a percig, hogy válaszolj vagy csak vissza ír 3 szót... :?

Sajnálom az egészet... mert nagyon szerettem ezt az oldalt, sőt a kedvenc oldalam volt...illetve (veled) / az adminnal sem volt semmi bajom, gondom idáig. De ez a lépésed és az amiket hónapok óta olvasok... kicsit kiverte nálam is a biztosítékot most :? :wacko: :angry:
De ha ez neked jó... hogy ennyi aktív tagot kitiltasz egy ilyen kis hibáért... hát te tudod. Sok sikert hozzá :innocent: :?
Igazad van, de tedd tul magad rajta, kerd meg egy haverodat/ismerosodet hogy regeljen egy fiokot a sajat otthonabol vagy munkahelyerol.
A szabalyzat szerint nem lehet tobb felhasznaloi fiok egy-es ugyanaz szemelytol, szamitogeptol vagy netes csatlakozassal. Ennnyi... sehol sem ír olyat hogy te nem hirdetheted egy másik személy ptp linkjét a penzt meg kikeri egy akarmilyen PM fiókra ami a tied...

"Multiple accounts from the same person, computer and/or internet connection are strictly prohibited."
Yeppp igen nekem is van : http://netinvest.club/ :)

Válasz küldése