Surfer Seven manualsurf oldal

Pénz kereső Autosurf és Manualsurf oldalak
skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Surfer Seven manualsurf oldal

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.10.07. 15:04

Manuál szurf oldal 7mp-es számlálóval, 1:0,7 credit rátával. Egyedi script, még kiforratlan de ígérem érdemes lesz mindenkinek kattolni ;)
Regisztrácónál most mindenki kap 100 bónusz creditet.

http://surferseven.website/index.php
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára skamasz 2018.10.08. 19:05-kor.
Yeppp igen nekem is van : http://netinvest.club/ :)

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: Surfer Seven manualsurf oldal

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.10.07. 18:43

Nos ilyen a formám, ami elromolhat az is el is romlik, eddigi próbák alatt simán ment minden, de most valamiért az aktiválós e-mail kiküldésével bajok vannak. Aki nem kapta meg vagy akinek nem működik attól türelmet kérek, remélem holnapra megoldódik :good: Addig nincs is értelme regisztrálni, mivel belépni anélkül nem lehet.
Amint javítva lesz jelentkezem...

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.10.08. 19:09

Nos elméletileg minden probléma javítva, aki nem volt aktiválva annak aktiváltam a fiókját. Ha bármi probléma lenne kérlek jelezzétek.

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.10.11. 15:48

Voltak kisebb-nagyobb szorfolesi problemak ezek javítva lettek sajnos a rotate4all tovabbra sem ugy fut le ahogyan kellene ezen dolgozunk.

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.10.17. 21:28

Rotate4all problema megoldva tehat elviekben minden ptp oldal tokeletesen lefut. :good:

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.10.29. 18:56

Felkerültünk a "térképre" és szerintem elég jó aránnyal :good:
Mivel elég kevesen kattintgatnak sőt van pár felhasználó aki még az ingyen krediteket sem használta el segítsetek hogy mivel lehetne jobbá tenni az oldalt vagy milyen problémákat láttok ti ? Értem én hogy a netbiznisz régebben "pörgösebb" volt de azért az nekem is furcsa hogy egy tag sem mond annyit hogy menj a francba :D A T4eo topicban folyamatos szópárbaj folyt én pedig tényleg nem kevés időt / anyagiakat ölök az oldalba hogy lehessen belöle akár egy új Easyhits4you de így azért elég nehéz...
surferseven_rotate4all.PNG
surferseven_rotate4all.PNG (8.88 KiB) Megtekintve 432 alkalommal

ibik
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ibik » 2018.10.30. 06:23

Szia. Ment egy reg. Nem rossz. Más véleményt még nem tudok mondani.....mert van 2 probléma:

1. még unaproved vagyok
2. nem jelenik meg nálam rendesen az oldal, mert ezt a hibaüzenetet kapom: " AJAX POST ERROR. Maybe your browser blocked javascript or ajax call. "
Fel is tettem 2 drb oldalt, szörföltem is tegnap és ma, evvel minden ok.
Még felteszek 3 oldalt, legyen meg az engedett 5.

ibik

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.11.01. 14:31

ibik írta:
2018.10.30. 06:23
Szia. Ment egy reg. Nem rossz. Más véleményt még nem tudok mondani.....mert van 2 probléma:

1. még unaproved vagyok
2. nem jelenik meg nálam rendesen az oldal, mert ezt a hibaüzenetet kapom: " AJAX POST ERROR. Maybe your browser blocked javascript or ajax call. "

ibik
1. Egyenlőre még nincs különbség az aproved v. unaproved között.
2. Ez nálam is előfordul de szinte csak a login menünél kértem a programozót hogy nézzen utána, nálad mikor szokott megjelenni ?

Igazábol nemtudom hogy mennyi legyen a megengedett oldalak száma, vérom a javaslatokat.

ibik
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ibik » 2018.11.01. 19:27

skamasz írta:
2018.11.01. 14:31
ibik írta:
2018.10.30. 06:23

1. még unaproved vagyok

ibik
1. Egyenlőre még nincs különbség az aproved v. unaproved között.
2. Ez nálam is előfordul de szinte csak a login menünél kértem a programozót hogy nézzen utána, nálad mikor szokott megjelenni ?

Igazábol nemtudom hogy mennyi legyen a megengedett oldalak száma, vérom a javaslatokat.
Szia!
1. értem
2. az összes menűpontnál jelentkezik, leokézom és megy tovább. Ellenben nem tudom, hogy kellene megjelenjen az oldal, ahol írás van, ott minden fehér háttérben vagyis fehér alapon van....... lehet ez csak nálam van így....

3. sajna, nem tudom miért a Rotate4all statomban nem jelenik meg, hogy valaki innen megnézte a reflinkemet.....

Szerintem 5 elég, ahhoz igazodik a szörfölhető oldalak száma.

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.11.02. 10:36

"2. az összes menűpontnál jelentkezik, leokézom és megy tovább. Ellenben nem tudom, hogy kellene megjelenjen az oldal, ahol írás van, ott minden fehér háttérben vagyis fehér alapon van....... lehet ez csak nálam van így.... "
Megkérlek csatolnál egy képernyőképet, hogyan néz ki ez a fehér háttér vagy írás ?

3. sajna, nem tudom miért a Rotate4all statomban nem jelenik meg, hogy valaki innen megnézte a reflinkemet.....
Igen eddig azert volt mert nem valasztottad ki az oldal hozzaadasanal azt hogy iframe legyen ezt minden ptp sitenal ki kell valasztani (beallitottam neked), az oldalam olyan weboldalakat is megtud jeleniteni ahol mashol feher kepernyo lenne mas forgalomcsere oldalaknal (amik nem szeretik az iframet). De ezt az opciot egyenlore manualisan kell elvegezni, egyenlore. Kesobbiekben automatikus lesz.
Képkivágás.PNG

ibik
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ibik » 2018.11.02. 19:45

skamasz írta:
2018.11.02. 10:36
"2. az összes menűpontnál jelentkezik, leokézom és megy tovább. Ellenben nem tudom, hogy kellene megjelenjen az oldal, ahol írás van, ott minden fehér háttérben vagyis fehér alapon van....... lehet ez csak nálam van így.... "
Megkérlek csatolnál egy képernyőképet, hogyan néz ki ez a fehér háttér vagy írás ?

Igen eddig azert volt mert nem valasztottad ki az oldal hozzaadasanal azt hogy iframe legyen ezt minden ptp sitenal ki kell valasztani (beallitottam neked), az oldalam olyan weboldalakat is megtud jeleniteni ahol mashol feher kepernyo lenne mas forgalomcsere oldalaknal (amik nem szeretik az iframet). De ezt az opciot egyenlore manualisan kell elvegezni, egyenlore. Kesobbiekben automatikus lesz.

Képkivágás.PNG
3. iframe-t nem tudtam, nem mélyedtem bele ebbe a tudományba......

2.
A login_page.jpg csatolmány már nem érhető el.
Csatolmányok
login_page.jpg

Verda
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Verda » 2018.11.13. 10:12

Csak nálam rakoncátlankodik az oldal? Első körben be sem akart tölteni; másodkörben, amikor már sikeresen betöltött, akkor elkezdett "homokórázni" – konkrétan sehova sem tudok lépni annyira belassult az oldalt. + Rendszeresen "AJAX POST ERROR. Maybe your browser blocked javascript or ajax call."-t ír ki felugró ablakban, ha valahova el akarnék lépni (például a Login-hoz).
You2Surf – Traffic Exchange
Hit2Hit – Traffic Exchange
T4eo – Traffic Exchange, PTC
ClixSense - Kérdőíves oldal

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.11.13. 14:07

Verda írta:
2018.11.13. 10:12
Csak nálam rakoncátlankodik az oldal? Első körben be sem akart tölteni; másodkörben, amikor már sikeresen betöltött, akkor elkezdett "homokórázni" – konkrétan sehova sem tudok lépni annyira belassult az oldalt. + Rendszeresen "AJAX POST ERROR. Maybe your browser blocked javascript or ajax call."-t ír ki felugró ablakban, ha valahova el akarnék lépni (például a Login-hoz).
Köszi a hozzászólást !
Ezen az ajax post error-on meg dolgozunk (ez az egyetlen kulsos script es termeszetesen ezzel van baj...), elvileg valami volt a tarhelyszolgaltatoval is delelott, ellenben ha betudsz lepni akkor mostmar az ajax error-t leszamitva gyorsnak kellene hogy legyen.
Kipróbáltam és sajnos a tárhelyszolgáltatónál lehet valami mivel egyes oldalak betöltése katasztrófa...

Verda
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Verda » 2018.11.13. 17:01

Ékezetes és speciális karaktereket lehet-e használni a jelszóban? Ugyanis nem enged be a jelszavammal (amibe számos ékezetes és "speciális" karaktert tűzdeltem). Ha meg kérnék új jelszót, akkor Catchable fatal error: Object of class mysqli_result could not be converted to string in /home/surfxtvb/public_html/pages/functions.php on line 11 hibaüzenetet kapok.

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.11.13. 17:19

Verda írta:
2018.11.13. 17:01
Ékezetes és speciális karaktereket lehet-e használni a jelszóban? Ugyanis nem enged be a jelszavammal (amibe számos ékezetes és "speciális" karaktert tűzdeltem). Ha meg kérnék új jelszót, akkor Catchable fatal error: Object of class mysqli_result could not be converted to string in /home/surfxtvb/public_html/pages/functions.php on line 11 hibaüzenetet kapok.
Mindenképpen, nemakartunk semmilyen korlátozást a jelszóban ha nem enged belépni vele az sajnos hiba, valószínű hogy te vagy az első aki ilyen típusú jelszót használ. A másik hibát is továbbítom a programozónak. Mi a felhasználó neved ?

Verda
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Verda » 2018.11.13. 18:27

skamasz írta:
2018.11.13. 17:19
Verda írta:
2018.11.13. 17:01
Mindenképpen, nemakartunk semmilyen korlátozást a jelszóban ha nem enged belépni vele az sajnos hiba, valószínű hogy te vagy az első aki ilyen típusú jelszót használ. A másik hibát is továbbítom a programozónak. Mi a felhasználó neved ?
Ezek szerint az is előfordulhat, hogy rosszul gépeltem be a jelszavam vagy csak simán rosszul emlékszem rá – épp ezért akartam új jelszót kérni.

(Párszor belefutottam már abba a kellemetlen helyzetbe némely forgalomcsere oldnál, hogy ékezetes és speciális karaktereket nem volt ildomos használni a jelszóban, azonban ez nem volt föltüntetve vagy nem kaptam automatikus visszajelzést erről. Épp ezért volt a kérdésem, hogy lehet-e speciális vagy ékezetes karaktereket használni, hogy tudjam-e bennem vagy a rendszerben volt a "hiba". :D )

Válasz küldése