Gyors. megbízható egyszerűen a legjobb Openload

Pénzkeresés fájl feltöltéssel
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Gyors. megbízható egyszerűen a legjobb Openload

Hozzászólás Szerző: any »

Sziasztok!

A legismertebb nem feltétlenül a legjobb választás, én anno youwatch és vidtome-vel kezdtem mivel mindenhol csak azt látni.. elég gyorsan meg is untan és a minimum pénzkifizetést sem tudtam megvárni, legalább 10 dollárt buktam ezen. Nem tudom ajánlani a file feltöltés és az utáni konvertálás is sokáig tart, hihetetlenül lebutítja a kép minőséget én megértem miért,de mikor 2gb -ből csinál 300mb pixelhalmot... Az azért elég gáz maradjunk ennyiben! De ez már a múlt az utóbbi időkben elég sok új ilyen cégek jelentek meg, mind közül jelenleg az Openload.co -t használom! Hogy Miért? Nem igazán értem ,de a feltöltésem sebességének a többszörösével tudom feltölteni a file-t 40-80 MB/S! (Esti órákban lassabb)

Kép

Feltölteni lehet közvetlenül gépről FTP-vel és "Remote upload" Ezzel szinte bármit át tudunk másolni legyen az pl Youtube,Drive .. és sok más csak bemásolod a linket és vársz még átmásolja. Feltölthető szinte minden file legyen az avi, divx, 3gp,mpg, xvid, mp4, mkv, rar Mi van még?

És a legjobb az egészben amiért MÁSOK is imádják (Amiért a TE linkedre fognak rákattintani ami neked jó mert pénz) Támogatja a HD-t nem fogja lebutítani a képet szép éles marad a kép :good: A letöltés is pofon egyszerű a felhasználókat nem kényszerít rá semmire (Ez jó mert melyik linket fogják választani az emberek? Az openload-ot a gagyi youwatch és a többi szemét helyett) Adult az az pronó-t is nyugodtan rá lehet rakni nem fogsz érte büntetést kapni, külföldi oldalakon láttam már többször is játékokat feltöltve és ezeket a remote upload segítségével pillanatokon belül át tudod másolni így rengeteg időt megspórolva magadnak!

A reklámok megjelenésébe is van egy kis beleszólásod 50% vagy 100% ( legyen e felugró ablak vagy csak banner hirdetés)

$35 Very high: Tier Australia, Canada, United Kingdom, United States
$25 High Tier: Sweden, Germany, Norway, Denmark, Finland
$15 Moderate Tier: Austria, Italy, France, Spain, Poland, South Africa
$7 Low Tier: Slovakia, Belgium, Singapore, Czech Republic, Portugal
$5 Others: All other Countries

Minimum kifizetés 20$ Paypal-ra
Egy IP -ről 3x számolja

Kifizetésem még nincs mivel nem rég kezdtem el amint lesz mindenképp be fogom másolni (de fizet sok kifizetési bizonylatot találni a neten)

Regisztrálni itt tudsz https://openload.co/
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Gyors. megbízható egyszerűen a legjobb Openload

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

hol a reflinked? ez az oldal nyitooldala :)
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Gyors. megbízható egyszerűen a legjobb Openload

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Igen, de itt 5$-t akkor ad ha 1000 letöltő van vagy ha 10000? Mert ozofiles.com-nál 10000-nél 10 dollárt ad a Magyar letöltésért... Aztán az nem mindegy.:) Meg ha gondolod rakd ki refflinked és ott regisztrálok, ha 1000-nél ad 5$-t :D
Andreas11
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2017.06.12. 16:27
Kapcsolat:

Re: Gyors. megbízható egyszerűen a legjobb Openload

Hozzászólás Szerző: Andreas11 »

Sziasztok! :) Megerősíthetem hogy működik,volt már kifizetésem nekem is többször.... Először egész nehéznek tűnt belelendülni,és nem azért kezdtem el csinálni inkább csak egy megbízható fájlmegosztót kerestem ami megtartja a fájlokat... még most is elég lassan meggyeget fel az összeg,de szerintem minden hasonló oldal ilyen,kb 1-Másfél éve kezdtem feltöltögetni rá bár közben is volt kihagyás,és most már kb napi 500-600 letöltés/megtekintésem van és kb 800 feltöltött fájl,az + jó pont,hogy szinte bármit fel lehet rá tölteni:avi,mp4,mkv,rar,iso,jpg,mp3,mp129999 és stb :D .....
Tehát mindennel megbirkózik én nekem már alakulgat,öszehasonlítgatni nem igazán tudom más ilyen oldalakkal mert egyikkel sem igazán próbálkoztam hosszú távon,(anno talán a freakshare volt még évekkel ezelőtt amin ma már jó kis pénz jönne be,csak már nem működik sajna)nekem ez jött be leginkább mert nagyon átlátható a rendszerre,egy dolog igazából amit hiányolok,hogy nincs lehetőség a mappamegosztásra mint például a fichier esetében is,de ezen kívül 10 pont én megvagyok vele elégedve :)
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Gyors. megbízható egyszerűen a legjobb Openload

Hozzászólás Szerző: any »

xenosz2 írta:hol a reflinked? ez az oldal nyitooldala :)
Csak azt szerettem volna hogy megismerjétek.
raptor666 írta:Igen, de itt 5$-t akkor ad ha 1000 letöltő van vagy ha 10000? Mert ozofiles.com-nál 10000-nél 10 dollárt ad a Magyar letöltésért... Aztán az nem mindegy.:) Meg ha gondolod rakd ki refflinked és ott regisztrálok, ha 1000-nél ad 5$-t :D
Magyarok után nem sokat fizet talán ez az egyetlen hátránya :XD:
Andreas11 írta:Sziasztok! :) Megerősíthetem hogy működik,volt már kifizetésem nekem is többször....
Szia! Örülök neki hogy tetszik, akkor te jobban bele ástad magad esetleg lehet tudnál is nekem segíteni. Véletlen nem tudod hogy lehet törölni a létrehozott mappákat? Nem jövök rá már hülyének érzem magam miatta.. :unsure:
Kép
Andreas11
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2017.06.12. 16:27
Kapcsolat:

Re: Gyors. megbízható egyszerűen a legjobb Openload

Hozzászólás Szerző: Andreas11 »

any írta: Szia! Örülök neki hogy tetszik, akkor te jobban bele ástad magad esetleg lehet tudnál is nekem segíteni. Véletlen nem tudod hogy lehet törölni a létrehozott mappákat? Nem jövök rá már hülyének érzem magam miatta.. :unsure:
Igen,persze... a törölni kívánt mappára jobb klikk,és Delete :D :good:

amúgy te hogy haladsz? vagy használod rendszeresen? :)


ezt épp nem rég találtam,és láttam még ehhez hasonlókat.. igaz ilyenhez már azért kell sok sok sok idő türelem és kitartás,de nem semmi :D

Kép

ejj ez már valami,biztos nem két nap alatt csinálta az illető de viszont az szemet ütött hogy mindőssze 2450 letöltés és 15 dolcsi,nekem van hogy néha felmegy napi majdnem ezerig,és mégis kb 1 dollár körül van az az éppen bejövő aktuális bevétel :o tehát ezek szerint nagyon durván számít hogy honnan töltenek le....

sajna kár hogy 1Gg a limit feltöltésenként,legalábbis kicsit megkönnyítené a dolgokat,meg a mappamegosztás csak amit hiányolok belőle és hogy pont Magyarországi letöltésekért/megtekintésekért fizeti a legkevesebbet,és fura de minden ilyen oldalnál így megy :D

bár mostanában azt vettem észre,hogy már az openload is elkezdett szemétkedni és a mozis film linkeket törölgeti,már sok linkemet újraraktam és hiába rakom fel 10x-akár 10x is törlik,csak attól félek egyszer az egész accountom-at megszüntetik... van már rajta 500gb feltöltésem, szerintem agyvérzést is kapnék helyben :D
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Gyors. megbízható egyszerűen a legjobb Openload

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

1000 látogatónál ad 5$-t? Vagy 10 ezernél? XD
Andreas11
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2017.06.12. 16:27
Kapcsolat:

Re: Gyors. megbízható egyszerűen a legjobb Openload

Hozzászólás Szerző: Andreas11 »

Igen 10.000 sajna ;) amit durván nehéz lehet elérni,még a legsikeresebb feltöltéseim is 2500-3000 között vannak és egy idő után már lassan halad felfelé,de igazából én azt vettem észre hogy így is úgy is nagyon nehéz,MAGYARORSZÁGRÓL,magyar letöltésekért túl keveset ad ezt bizonyítja a posztolt kép feljebb amit beraktam ,ha csak nincs valami külföldi fix oldal,vagy fórum...stb ötlet a linkek kirakására ez a dolog itthon nem sokat ér,brutálisan sok erőfeszítés kell én is most kicsit ráfeküdtem a témára mert kicsit itthon vagyok és volt egy hangyányi időm és csinálom ahogy lehet,de nehéz!
Még most is keresgélem az külföldi oldalakat,és az ötleteket hogy miként és hogyan,vagy hova lehetne olyan helyekre kitenni ahol külföldön kicsit megdobná az egyenleget... szépen haladok már,csak még lassú na mindegy a lényeg hogy nem szabad feladni,kitartás és csak pozitívan... :good: aztán egy idő után majd kijön belőle valami.. :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Gyors. megbízható egyszerűen a legjobb Openload

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Átnézve a Tier részt nekem az jön le,hogy angol nyelv elterjetsége,használatának arány aszerint állapították meg és nem a fizetőképes kereslet miatt. Nehéz is lenn mivel magyraázni,h Németország csak Tier2,vagy Szlovákia is előttünk van...
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: Gyors. megbízható egyszerűen a legjobb Openload

Hozzászólás Szerző: any »

Már többször is hangsúlyoztam ahogy most is.. mindegy mit csinálsz csak ne magyarul :XD:
Kép
clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2015.02.12. 23:11
Kapcsolat:

Re: Gyors. megbízható egyszerűen a legjobb Openload

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 »

Valaki esetleg azóta akadt valamilyen külföldi oldalra, ahol megéri kitenni a linkjeinket? :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég