Keep2Share - pénzkeresés prémium eladással!

Pénzkeresés fájl feltöltéssel
applebook
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.10.16. 12:15
Kapcsolat:

Keep2Share - pénzkeresés prémium eladással!

Hozzászólás Szerző: applebook »

A Keep2Share egy 2013 óra stabilan fizető tárhely, ahol minden prémium eladás és meghosszabbítás után kapunk X %-ot. (különböző szintek vannak). Én 2014 nyarán kezdtem el rá rátölteni és azóta összesen több ,mint két ezer dollárt fizetett ki nekem.

Kép

Van egy úgy nevezett "Productivity Scale", ahol gyakorlatilag értékelve vagyunk a statisztikánk alapján. Itt első sorban nyilván az eladás számot nézik, de fontos, hogy figyelj arra, hogy ne legyenek olyan fájlok, amiket nem töltöttek le 60 nap alatt.

Kép
(ez nem a sajátom)

Ahogy már említettem különböző szintek vannak, hogy hány %-ot fizet az eladás/hosszabbítás után.
Kép

Productivity Scale 0-5: 50% eladás/40% hosszabbítás
Productivity Scale 6: 55% eladás/45% hosszabbítás
Productivity Scale 7-9: 60% eladás/50% hosszabbítás

FONTOS!
Ha lett egy eladás/hosszabbításod, akkor nem tudod azonnal kikérni a pénzt! 2 hát várakozási idő van, aminek az az egyszerű oka, hogy sajnos előfordulhat, hogy lopott bankkártyával vesznek prémiumot. Illetve maga az oldal se rögtön kapja meg a pénzt, hanem 2-3 hét eltéréssel.

Kép

available: amit kikérhetsz
hold: amit 2 hétig nem

Kifizetés már 1$-tól!

Kép

Paypalra 50$ a minimum és 5 dolláros fee 100$ alatt, illetve a felett 5%.
A Webmoney-t tudom ajánlani, mert oda már 1$ is fizet és vannak oldalak ahol átlehet váltani Paypalra a pénzt.

Pár bizonylat:

KépKépKép
Kép

Gyakori kérdések

Mit érdemes feltölteni?
Felnőtt tartalmat. Ha eladást szeretnél, akkor ez a legjobb út.

Filmekkel ne is próbálkozzak?
A feltöltök nagy része +18-as tartalommal dolgozik, egyébként nincs benne tapasztatatom, hogy filmekkel működik e.

Hova érdemes kirakni a feltöltött linkjeimet?
Fórumokra első sorban. Ha alattam dolgozol és küldesz egy privát üzeneted, akkor elküldöm a legjobb helyeket.
De egyébként a Google a barátod, kb. az összes oldal kidobja ha a megfelelő kulcsszavakat használod.

Miért jobb az ha a prémium eladás után kapom a pénzt?
Azért mert sokkal többet keresel, mint ha letöltés után kapnád. Gondolj csak bele ha csak egy hét alatt jön 2-3 eladásod, ami 30-40 dollárt hozz...
Másrészt a legtöbb fórum nagyon nem is nagyon engedi a PPD oldakat +18-as kategóriában.

Hány feltöltést érdemes kirakni egy nap?
10-15 már elég jó.

Nincs gyors internetem, nem tudok feltölteni.
Erre való a RDP szerver. Körülbelül havi 5-6 dollárba kerül és nagyon gyorsan tudsz fel/le tölteni.
Erről bővebben PM-ben nyugodtan kérdezhetsz vagy akár itt kommentben.

A tárhelyünk mérete 500GB, de ha sok eladásod lesz, akkor automatikusan több lesz.

Ha egy hónapban 100$ megkeresel, akkor úgy nevezett "Advanced" tagságot kapsz, amivel ingyen kapod a prémium tagságod.
Egyébként majd féláron tudod megvenni saját egyenlegből.

A Keep2Share Affliate része a Moneyplatform.biz nevű oldalon van
A KS és a MP jelszavad ugyan az!

Regisztráció
Kép

1. Kattints a "Become Affiliate" feliratra.
Kép

2. Töltsd ki az űrlapot
Kép

3. Kattints a "Submit" gombra és várj, amíg elfogadnak. Emailt kapsz róla. ;)


JÓ TANÁCS!
Legyél kitartó! Nekem az első 4 hónap kész szenvedés volt. De nem adtam fel és egyszer csak beindultak az eladások. :)

Ha bármilyen kérdésed van nyugodtan írd meg. Válaszolok itt vagy akár privátban.

Sok sikert!
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: Keep2Share - pénzkeresés prémium eladással!

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Az oldalaomra jöhetnek a feltöltések ettől a hosttól.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég